ترمیم دندان

10 تا از بهترین دکتر درمان ریشه در ساری❤️【سال1403】⭐

درمان ریشه یا به عبارتی اپیکواکتومی نوعی جراحی در حوزه‌ دندانپزشکی است که برای از بین بردن عصب دندان به کار گرفته می‌ شود. این جراحی در جهت فرم دادن به فضای کانال دندان انجام می‌ پذیرد که از وارد شدن هر گونه باکتری و میکروب به دندان‌ ها جلوگیری می‌ نماید. در ادامه این مقاله از دندانپزشکا به معرفی برگزیده ترین و بهترین دکتر درمان ریشه در ساری می پردازیم. علاوه بر آن نکاتی در مورد مراقبت های بعد از درمان ریشه و بهترین زمان مراجعه به پزشک را بررسی می کنیم. با ما همراه باشید.

بهترین دکتر درمان ریشه در ساری کیست؟

آیا شده تا به حال با این موضوع مواجه شوید که یکی از دندان‌ های شما به شدت دچار پوسیدگی و عفونت شده باشد؟ به نظر شما برای نجات و حفظ این دندان پوسیده چه کاری می‌ توان انجام داد؟ بهترین دکتر درمان ریشه در ساری در این حیطه وارد شده و تلاش می‌ کند تا به حفظ بقایای دندان آسیب دیده‌ شما بپردازد. زمانی که پالپ دندان دچار آسیب و عفونت باشد، درمان ریشه از سوی متخصص دندانپزشکی اعمال می‌ گردد. پالپ دندان به همان بافت‌ های نرم در داخل کانال‌ های ریشه‌ دندان گفته می‌ شود که از یک سری اعصاب و بافت‌ های هم بند تشکیل می‌ گردند.

این پالپ ها که در قسمت میانی دندان قرار دارند، در صورت آسیب دیدن فرد را با معضلات متعددی مواجه می‌ سازند. در زمان جراحی ریشه پالپ های عفونی توسط پزشک متخصص خارج می شوند. پس از خارج نمودن پالپ پزشک شروع به تمیز نمودن کانال‌ های ریشه‌ دندان با استفاده از یک سری از ابزارهای مخصوص می‌ نماید. سپس با مواد خاصی به پر کردن محل موردنظر می پردازد. در صورتی که قصد انجام لمینت دندان داشته باشید می توانید به بهترین دکتر لمینت در ساری مراجعه کنید.

در نظر داشته باشید که ریشه‌ دندان معمولا به 3 روش جراحی اپیکو، عصب کشی و یا درمان ریشه مجدد یا ری اندو انجام می‌گیرد. باتوجه به این که تمامی عصب‌ های موجود در دندان‌ ها با رگ‌ های خونی در مرکز دندان قرار گرفته‌ اند، ایجاد هر گونه ترک، ضربه و پوسیدگی به ریشه‌ آن نیاز به درمان ریشه دارد. اگر شما در حین غذاخوردن و یا مصرف نوشیدنی‌ های داغ و سرد با دردهای ناگهانی مواجه می‌ شوید، حتما باید نزد متخصصان ریشه جهت درمان مراجعه کنید.

بهترین دکتر درمان ریشه در ساری کیست؟

وظایف بهترین دکتر درمان ریشه در ساری

در وهله اول بهتر است که با متخصص ریشه آشنا شوید، پس از آن به وظایف این متخصصان می‌ پردازیم. بهترین دکتر درمان ریشه در ساری به متخصصی گفته می‌ شود که تخصص اصلی خود را در حوزه درمان کانال ریشه دندان‌ ها اخذ نموده است. تخصص اصلی این پزشکان مربوط به درمان آن ها می‌ باشد. این پزشکان با سال‌ ها تلاش و تجربه مهارت‌ های ارزنده‌ ای در این خصوص اخذ نموده‌ اند و می‌ توانند به درمان دندان‌ های آسیب دیده و حفظ آن ها بپردازند. از جمله وظایف اصلی این پزشکان تشخیص و درمان مشکلات مربوط به ریشه دندان‌ ها می‌ باشد. باتوجه به اینکه برخی از مشکلات دندانی پیچیدگی‌ ها و سختی‌ های مربوط به خود را دارند، نیاز به مهارت و دانش خاصی می‌ باشد.

اگر شما در شهر ساری زندگی می‌ کنید، برای درمان مشکلات مربوط به ریشه می‌ توانید به بهترین دکتر دندانپزشک در ساری نیز مراجعه نمایید. شایان ذکر است که پزشکان درمان ریشه همگی باید برای انجام این وظایف به بهترین نحو ممکن از یک سری مهارت‌ ها از جمله استفاده از ابزار و تجهیزات پیشرفته، سرعت عمل بالا و مهارت‌ های تشخیص مناسب برخوردار باشند.

10 تا از بهترین دکتر درمان ریشه در ساری به همراه آدرس مطب شامل لیست زیر است:

نام دندانپزشکآدرس مطب
دکتر سعید صمدیساری، بلوار خزر، روبروی فرش مشهد، جنب بستنی اسکیمو، ساختمان پزشکان اکسیر
دکتر نرجس هوشیاریساری، قارن، ساختمان قو، واحد 20
دکتر معصومه قادریخیابان امیرمازندرانی، روبه روی بیمارستان امیر، مجتمع صدری
دکتر محسن رمضانیساری، خیابان 15 خرداد، کوچه نارنج، ساختمان صدف
دکتر اعظم حدادیساری، خیابان فرهنگ ،نرسیده به میدان شهدا ،طبقه فوقانی بانک سرمایه ،مجتمع سیمرغ

10 تا از بهترین دکتر درمان ریشه در ساری را بشناسید!

دکتر سعید صمدی

دکتر سعید صمدی

دکتر سعید صمدی یکی از بهترین پزشکان در حوزه‌ درمان ریشه می‌ باشد. ایشان مدرک تخصصی خود را از بهترین دانشگاه اخذ نموده و پروانه‌ طبابت خود را نیز از سازمان نظام پزشکی کشور اخذ کرده است. وی بیش از 10 سال تجربه‌ طبابت دارد و از فارغ‌ التحصیلان دانشگاه شهید بهشتی تهران است. او به عنوان بهترین دکتر درمان ریشه شناخته شده و در این حوزه از تجربه، مهارت و تخصص بالایی برخوردار می‌ باشد.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • کامپوزیت ونیر
 • لمینیت دندان
 • ترمیمی کودکان

آدرس: ساری، بلوار خزر، روبروی فرش مشهد، جنب بستنی اسکیمو، ساختمان پزشکان اکسیر، واحد 404

دکتر نرجس هوشیاری

دکتر نرجس هوشیاری

دکتر نرجس هوشیاری یکی از باسابقه‌ ترین و متبحر ترین پزشکان در حوزه‌ دندانپزشکی می‌ باشد. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی کشور بوده و تخصص اصلی خود را نیز در حوزه‌ درمان ریشه اخذ نموده است. وی دارای دکترای حرفه‌ ای پزشکی بوده و از 15 سال تجربه‌ ارزنده برخوردار می‌ باشد. دکتر هوشیاری در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و یک محیط بسیار آرام و بهداشتی را برای مراجعه کنندگان خود تعبیه نموده است. درمان ریشه یکی از محبوب‌ ترین و تخصصی‌ ترین خدمات وی است.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • روکش دندان
 • پر کردن دندان ها
 • عصب کشی

آدرس: ساری، قارن، ساختمان قو، واحد 20

دکتر معصومه قادری

دکتر معصومه قادری

اگر شما نیز به دنبال بهترین دکتر درمان ریشه در ساری هستید، ما معصومه قادری را به شما عزیزان پیشنهاد می‌ نماییم. ایشان از مدرک دکترای حرفه‌ ای برخوردار هستند. وی با بیش از 19 سال تجربه‌ ارزنده و سابقه‌ درخشان توانسته به جلب رضایت و نظر بسیاری از مراجعه کنندگان خود بپردازد. دکتر قادری در حوزه‌ درمان ریشه یکی از بهترین‌ ها شناخته می‌ شود. ایشان در این زمینه پزشکی بسیار صبور، با دقت و با حوصله است که تاکنون توانسته جراحی‌ های موفقیت آمیز بسیاری را به سامان برساند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • کشیدن دندان ها
 • روکش
 • درمان ریشه و ارائه مشاوره

آدرس: خیابان امیرمازندرانی، روبه روی بیمارستان امیر، مجتمع صدری، طبقه دوم، واحد 10

دکتر محسن رمضانی

دکتر محسن رمضانی

دکتر محسن رمضانی از دیگر بهترین دکتر درمان ریشه در ساری می‌ باشد. ایشان یک پزشک بسیار سرشناس و متبحر در کار خود می‌ باشد. شما می‌ توانید به صورت غیرحضوری نیز به سیستم نوبت‌ دهی دکتر رمضانی مراجعه کرده و به اخذ نوبت بپردازید. همان طور که می‌ دانید درمان ریشه جزو یکی از پیچیده‌ ترین و حساس‌ ترین تخصص‌ ها در دندانپزشکی محسوب می‌ شود. بنابراین برای تشخیص درست، پیشگیری و همچنین درمان به موقع و صحیح می‌ بایست به دکتر رمضانی که از بیش از 20 سال تجربه‌ کاری برخوردار است، مراجعه کنید.

خدمات:

 • جراحی ریشه
 • ترمیم دندان
 • روکش گذاری
 • لمینت و بروساژ

آدرس: ساری، خیابان 15 خرداد، کوچه نارنج، ساختمان صدف، طبقه 2

دکتر اعظم حدادی

دکتر اعظم حدادی

طبق آمار به دست آمده از دیدگاه مراجعه کنندگان دکتر اعظم حدادی به عنوان یکی از پزشکان درجه یک، شریف و بسیار با اخلاق در کار خود محسوب می‌ گردد. ایشان در حرفه‌ درمان ریشه جزو یکی از بهترین‌ ها می‌ باشد. دکتر حدادی با خونسردی کامل و با تجربه‌ وافر به تمامی سؤالات بیماران خود پاسخ داده و در این حوزه‌ توانسته امتیازات درخشانی را از آن خود نماید. اگر شما نیز به دنبال بهترین دکتر درمان ریشه در ساری هستید پیشنهاد می‌ کنیم که به دکتر حدادی مراجعه کنید. ایشان در کار و زمان‌ بندی‌ ها بسیار دقیق است.

خدمات:

 • درمان ریشه دندان کودکان (پالپکتومی)
 • روکش
 • ایمپلنت
 • لمینت
 • پر کردن و کشیدن دندان

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ ،نرسیده به میدان شهدا ،طبقه فوقانی بانک سرمایه ،مجتمع سیمرغ ،طبقه اول

دکتر امیر قاسمی

دکتر امیر قاسمی

دکتر امیر قاسمی دارای 34 سال تجربه کاری در حوزه‌ دندان پزشکی می‌ باشد. ایشان از برد تخصصی دندانپزشکی ترمیمی برخوردار بوده و مدرک خود را نیز از بهترین دانشگاه علوم پزشکی کشور نموده است. وی دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی بوده و توانسته درصد رضایت بسیاری از مراجعه کنندگان خود را به دست آورد. ایشان در کار درمان ریشه با تبحر و دقت بسیار بالایی به انجام خدمات می‌ پردازد و از تمام تجهیزات و فناوری‌ های پیشرفته و به روز استفاده می‌ نماید.

خدمات:

 • ترمیم
 • ایمپلنت
 • کشیدن دندان
 • کامپوزیت ثابت و متحرک

آدرس: ساری، میدان شهدا ، بلوار طالقانی، ساختمان سارگل

دکتر ارش بلارک

دکتر ارش بلارک

دکتر آرش بلارک از دانش‌آموختگان دانشگاه دولتی بلاروس می‌ باشد. ایشان تمامی دوره‌ های مربوط به درمان ریشه و همچنین ایمپلنت و زیبایی را در دانشگاه بلاروس و اصفهان گذرانده است. او از بهترین دکتر درمان ریشه در ساری محسوب می‌ گردد که دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای پزشکی است. شما نیز می‌ توانید با نوبت دهی اینترنتی نیز به درخواست نوبت از این پزشک حاذق و ماهر بپردازید. وی یکی از پزشکان باتجربه، بسیار مهربان و دلسوز در کار خود می‌ باشد.

خدمات:

 • انواع پروتزهای متکی بر ایمپلنت
 • مشاوره جهت امور زیبایی و درمانی
 • درمان مجدد ریشه

آدرس: خیابان قارن، روبروی الهیه، قارن 4، مجتمع پزشکی بهار

دکتر نگار نوروزی

دکتر نگار نوروزی

دکتر نگار نوروزی دارای سوابق تحصیلی و حرفه‌ ای بسیار ارزنده‌ ای برخوردار می‌ باشد. ایشان دارای برد تخصصی درمان ریشه از دانشگاه علوم پزشکی کشور است. او متخصص درمان ریشه بوده که بیش از 15 سال تجربه‌ کاری در این حوزه دارد. ایشان توانسته به اخذ دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی بپردازد و تمامی خدمات دندانپزشکی را در یکی از بهترین کلینیک‌ های تخصصی به انجام می‌ رساند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی کشور بوده و تمامی دوره‌ های آموزشی را نیز گذرانده است.

خدمات:

 • عصب كشی دندان
 • عصب كشی مجدد دندان
 • روکش
 • ایمپلنت و لمینت

آدرس: ساری، میدان خزر، بلوار فرح آباد، فرح آباد 2

دکتر سلما امیدی

دکتر سلما امیدی

دکتر سلما امیدی از دیگر بهترین دکتر درمان ریشه می‌ باشد که دارای سوابق بسیار خوب و درخشانی است. ایشان تمامی تحصیلات خود را در معتبرترین دانشگاه‌ های معتبر کشور اخذ کرده است. وی متخصص درمان ریشه بوده و بیش از 19 سال نیز در این حوزه تجربه‌ کاری دارد. ایشان توانسته به اخذ مدرک دکترای حرفه‌ ای دندان پزشکی خود بپردازد. دکتر امیدی استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران است.

خدمات:

 • جراحی ریشه
 • ترمیم و عصب کشی
 • جراحی ری اندو
 • کامپوزیت، لمینت

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع پزشکی شهریار 3، طبقه همکف، واحد 8

دکتر محمدرضا رادفر

دکتر محمدرضا رادفر

دکتر محمدرضا رادفر دارای 43 سال تجربه در حوزه دندانپزشکی می‌ باشد. ایشان از مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی برخوردار بوده و به جرئت می‌ توانیم بگوییم که یکی از باسابقه ترین پزشکان در این حوزه است. دکتر رادفر یک پزشک بسیار مجرب و متبحری است که با بهره‌ مندی از امکانات و ابزارهای پیشرفته به درمان و طبابت بیماران خود می‌ پردازد.

خدمات:

 • عصب کشی
 • ترمیم و باندینگ دندان
 • جراحی لثه و ایمپلنت
 • درمان ریشه

آدرس: ساری، خیابان امیرمازندرانی، کوی دولت، پلاک 15

چه زمانی به دکتر درمان ریشه مراجعه کنیم؟

زمانی که شما احساس درد در ریشه‌ دندان خود داشته باشید، جهت انجام معاینات اولیه باید به بهترین دکتر درمان ریشه در ساری مراجعه کنید. هر چند هر دردی نیز مستلزم مراجعه به دندانپزشک نمی‌ باشد. اگر درد شما بیش از اندازه بود، به طوری که با مصرف نوشیدنی‌ های گرم و سرد این دردها چندین برابر گشت، در وهله‌ اول باید به پزشک مراجعه کنید. پزشک پس از عکس‌ برداری متوجه میزان عفونت شما در پالپ دندان خواهد شد. پس از آن به شما اطلاع می‌ دهد، که چه زمانی برای مراجعه و پیگیری درمان باید نزد وی بروید.

چه زمانی به دکتر درمان ریشه مراجعه کنیم؟

مراقبت های لازم پس از درمان جراحی ریشه

در ادامه به یک سری از توصیه‌ های بهترین دکتر درمان ریشه در ساری برای مراقبت‌ های پس از جراحی اشاره می‌ کنیم:

 • بهتر است تا زمانی که دندان شما به طور کامل پر نشده؛ به مصرف برخی از میوه‌ ها و غذاهای سفت نپردازید.
 • مصرف دارو باید مطابق با دستور پزشک صورت پذیرد.
 • در زمان هر گونه درد، استفاده از مسکن‌ های تجویز شده الزامی است.
 • قبل از درمان کامل باید از مسواک زدن خودداری کرده و نباید نخ دندان استفاده کنید. این موارد برای پانسمان شما مشکل ایجاد می‌ کند.

کلام آخر

یکی از مهم‌ ترین اهداف پزشکان برای انجام دادن این حرفه محافظت نمودن از دندان‌ های داخل دهان بیماران است. به طوری که این دندان‌ ها بتوانند بدون وجود عصب زنده به بقایای خود ادامه دهند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت دندانپزشکا سعی بر این داشته تا شما را با بهترین دکتر درمان ریشه در ساری آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورتی که درمورد مطالب گفته شده در مقاله سوال و یا نظری دارید، می توانید از طریق کامنت سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا