جراحی لثه

10 تا از بهترین دکتر لثه در قزوین❤️【سال1403】⚡️

یکی از شاخه های دندانپزشکی بررسی سلامت لثه و درمان بیماری های آن است. بیماری های مربوط به لثه را عارضه های پریودنتال می خوانند که متخصص درمان ویژه خود را دارد. با تشخیص علائم بیماری های لثه به موقع می توان برای درمان اقدام کرده و کم تر آسیب دید. وظایف یک پریودنتیست خوب این است که دندان ها و لثه را از انواع امراض درمان کرده و سالم کند. برای درمان، مطب بهترین دکتر لثه در قزوین باید به انواع سیستم ها و دستگاه های مدرن دندانپزشکی مجهز باشد. در ادامه این مقاله با جراحا باشید.

وظایف بهترین دکتر لثه در قزوین

کسی را پریودنتیست می خوانند که در حوزه سلامت لثه و مشکلات مربوط به آن تبحر داشته و توانایی تشخیص و درمان را داشته باشد. اکثر بیماری های پریودنتال در اثر عدم رعایت بهداشت به وجود می آید. یک دندانپزشک و جراح خوب باید در ابتدا علت را شناخته و از پایه و اساس برای درمان اقدام نماید. بهترین دکتر لثه در قزوین باید قابلیت انجام اعمال گوناگون روی بافت نرم لثه را که در مجاورت با بافت استخوانی فک است و بسیار حساس می باشد انجام دهد.

یک دکتر لثه در وهله اول سعی دارد با تجویز داروها و برخی از مراقبت ها بدون جراحی خاصی مشکل بیمار را برطرف کند. در صورت حاد بودن شرایط موظف است از انواع روش ها در جهت بهبود بیمار خود استفاده نماید. عفونت یکی از رایج ترین مشکلات لثه است که پرودنتیست با اسکیلینگ و جرم گیری عمیق می تواند آن را درمان کند. چنان چه با این اقدامات درمان حاصل نشود جراح باید بافت نرم لثه را به صورت کامل از عفونت تخلیه کند.

کمک به بهبود تحلیل لثه، لبخند لثه ای، کانتورینگ بافت لثه، افزایش طول تاج، ایمپلنت، پیوند لثه و استخوان، روت پلنینگ و تمیز کردن پاکت عمیق از جمله وظایف بهترین دکتر بلیچینگ در قزوین می باشد. لازم به ذکر است که تمامی اموری که پریودنتیست انجام می دهد، درمانی نبوده و گاه به زیباتر کردن چهره افراد می انجامد. قبل از هر چیز باید پریودنتیست شرایط را برای انجام عمل های مختلف سنجیده و در صورت وجود پتانسیل های لازم در فرد برای درمان وی اقدام کند.

وظایف بهترین دکتر لثه در قزوین

تشخیص علائم بیماری های لثه

تجمع باکتری ها درون یا اطراف بافت لثه که معمولا در اثر عدم رعایت بهداشت مناسب ایجاد می شود، باعث التهاب لثه و فک می شود. گاهی اوقات در اثر بی توجهی فرد به علائم درد و تورم در ناحیه لثه عفونت گسترده تر شده و به سایر ارگان های بدن سرایت می کند. افرادی که دیابت دارند، دچار تغییرات هورمونی شده اند، در معرض استرس و اضطراب هستند یا ژنتیک و سیستم ایمنی معیوب دارند کاندیدای مناسبی برای درمان لثه هستند.

در اکثر بیماری های لثه علائم یکسانی مشاهده می شود که تنها بهترین دکتر لثه در قزوین تفاوت آن ها با یک دیگر را متوجه می شود. ورم، قرمزی و خون ریزی لثه شایع ترین علائم بیماری لثه است که در افراد دیده می شود. این علائم می تواند نشان از وجود عفونت و آبسه های شدید، وجود پاکت های اطراف لثه و دندان و دهان خندقی باشد. البته بیماری های لثه زیادی وجود دارد که با علائم مشابه رویت می شود اما رایج ترین آن ها موارد مذکور است.

دیگر علائمی که نشان از بیمار بودن لثه دارد، لق شدگی دندان ها در جای خود، تحلیل لثه، عقب نشینی لثه و بیرون زدگی ریشه دندان ها، حساس شدن به گرما و سرما، بوی بد دهان، احساس درد در هنگام جویدن و تیرگی لثه است. با مشاهده هر یک از این نشانه ها باید فورا به یک دندانپزشک و جراح حرفه ای مراجعه کرده و از وضعیت سلامت لثه و دندان ها مطلع شد.

10 تا از بهترین دکتر لثه در قزوین را بشناسید!

دکتر آسیه مظفری

دکتر آسیه مظفری

ایشان دارای دکترای تخصصی پریودانتیکس بوده و در حرفه خود بسیار ماهر و زبردست هستند. دکتر مظفری به بیماران خود توجه ویژه ای داشته و در جهت رضایت آن ها از تجهیزات و امکانات پیشرفته دندانپزشکی و جراحی استفاده می کنند. خانم آسیه مظفری به علت سابقه تحصیلی درخشانی که دارند در دانشگاه علوم پزشکی قزوین دارای سمت استادیار بوده و عضو هیئت علمی نیز می باشند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • جراحی لثه
 • ایمپلنت و کاشت پروتز ثابت

آدرس: قزوین، بلوار شهید باهنر، دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دکتر پریسان غلامین

دکتر پریسان غلامین

دکتر غلامین یکی از بهترین دکتر لثه در قزوین می باشند که در کار خود بسیار جدی و تلاشگر بوده و همواره اطلاعات خود در زمینه دندانپزشکی را به روزرسانی می کنند. ایشان فردی متعهد و مسئول بوده که در درمانگاه دولتی مشغول به کار می باشد. ایشان دارای شماره نظام پزشکی 140761 بوده و دارای تاییدیه های سازمان نظام پزشکی می باشد. درمان های موثر و نتیجه بخش ایشان باعث شهرت دکتر غلامین شده است.

خدمات:

 • جراحی پاکت های عمیق
 • درمان عفونت های شدید لثه
 • جراحی های پیوند لثه با استخوان فک

آدرس: قزوین، بلوار شهید باهنر، دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دکتر فائزه میرمیران

دکتر فائزه میرمیران

خانم میرمیران مطب دندانپزشکی خود را در محله ای آرام و قابل دسترس افتتاح کرده و تنوع خدمات مطلوبی دارند. ایشان متخصص پریودانتیکس و بهترین دکتر لثه در قزوین شناخته می شوند. دکتر فائزه میرمیران علاوه بر دندانپزشکی و جراحی در سمت استادیار دانشگاه نیز مشغول به کار می باشند. شماره نظام پزشکی خانم میرمیران 121301 می باشد.

خدمات:

 • تخلیه عفونت لثه
 • درمان مشکلات لثه
 • جراحی ایمپلنت دندان

آدرس: قزوین، خیابان عدل، جنب بانک پارسیان، ساختمان میرعماد، طبقه 3، واحد 10

دکتر سمیه همت زاده

دکتر سمیه همت زاده

ایشان یکی از دندانپزشکان و جراحان معتبر قزوین است. دکتر همت زاده از دانش و تجربه خود برای آموزش به نسل جدید دندانپزشکان استفاده کرده و استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین می باشد. این پریودنتیست دارای شماره نظام 121262 می باشد. دکتر سمیه همت زاده سال های زیادی است که در زمینه درمان مشکلات لثه فعالیت کرده و از باتجربه های حوزه خود محسوب می شوند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • ایمپلنت
 • درمان عفونت و آبسه

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی، نرسیده به تقاطع بوعلی، کوچه مافی، آپارتمان پارسیان، واحد 4

دکتر جمشید پورصمیمی

دکتر جمشید پورصمیمی

این متخصص جراحی های لثه دارای تحصیلات آکادمیک بوده و سوابق تحصیلی درخشانی دارند. مهارت های دکتر پورصمیمی در تشخیص و تحلیل بیماری های لثه زبانزد مراجعین می باشد. آقای جمشید پورصمیمی در این حرفه کارکشته بوده و با مطالعه رزومه ایشان مراجعین به میزان سواد و مهاتر عملی ایشان پی می برند. به همین خاطر است که دکتر پورصمیمی به عنوان بهترین دکتر لثه در قزوین شناخته می شود.

خدمات:

 • حذف پاکت های دندانی
 • پیوند لثه و استخوان
 • ترمیم دندان ها و تحلیل لثه

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی غربی، پلاک 67، ساختمان پزشکان ابن سینا، واحد 3

دکتر میترا محمدی خراسانی

دکتر میترا محمدی خراسانی

برای بیماران و مراجعه کنندگان مراکز دندانپزشکی بهداشت محیط از اهمیت بالایی برخوردار است. در مطب شخصی دکتر محمدی خراسانی سیستم های ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد. بیش از 80 درصد مراجعین دکتر میترا محمدی خراسانی از نحوه ویزیت و درمان ایشان ابراز رضایت کرده اند.

خدمات:

 • رفع پاکت های دندانی
 • کشیدن و ترمیم دندان ها
 • جراحی لثه و کاشت ایمپلنت

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، سه راه شهرداری، نبش کوچه نسترن

دکتر فهیمه السادات هاشمیان

فهیمه السادان هاشمیان

نام ایشان در لیست بهترین دکتر لثه در قزوین آمده و متخصص جراحی لثه می باشند. دکتر فهیمه السادات هاشمی عضو سازمان نظام پزشکی ایران بوده و پروانه طبابت خود را سال ها پیش به شماره 160666 دریافت نموده است. تبحر و مهارت های دکتر هاشمیان بسیار مفید واقع شده است. در مطب دکتر هاشمیان امور درمانی بر اساس نظم و ترتیب انجام می شود. با بررسی رزومه کاری و تحصیلی ایشان می توان جراح و دندانپزشم مورد نظر خود را یافت.

خدمات:

 • ایمپلنت های باکیفیت
 • درمان بیماری های لثه و جراحی ها
 • جراحی بالا بردن سینوس ها و کاشت استخوان
 • تخلیه دندان های عقل نهفته در بافت سخت و نرم

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی غربی، بین تقاطع نادری و نظام وفا، جنب دیلی مارکت، ساختمان بهار، طبقه 2، واحد 8

محمد جواد کرمشاهی امجزی

محمد جواد کرمشاهی امجزی

دکتر کرمشاهی امجزی سابقه زیادی در حوزه پریودنتال داشته و شماره نظام پزشکی 151859 را به خود اختصاص داده اند. آقای محمد جواد کرمشاهی امجزی دارای خدمات مشاوره آنلاین بوده و به صورت غیر حضوری نوبت دهی را انجام می دهند. ایشان در هنگام ویزیت و معاینه توضیحات لازم را به مراجعین خود ارجاع داده و آن ها را در جریان نکات مراقبتی و توصیه ها قرار می دهند. برخود مناسب و صبورانه دکتر کرمشاهی یکی از ویزگی های بارز ایشان می باشد.

خدمات:

 • درمان عفونت و آبسه
 • جراحی های حساس پریودنتال
 • از بین بردن پاکت های عمیق
 • ایمپلنت، جراحی های دندان های عقل نهفته

آدرس: قزوین، خیابان خیام جنوبی، نسترن

مطب بهترین دکتر لثه در قزوین

یک دندانپزشک خوب باید به راحتی و آسایش مراجعین خود اهمیت داده و کلیه امکانات رفاهی را برای آن ها به وجود بیاورد. مطب باید محیط وسیعی داشته تا در آن اتاق درمان، سالن انتظار، بخش پذیرش، اتاق دندانپزشک و اتاق تصویربرداری مشخص باشد. همچنین باید در منطقه ای آرام و بدون آلودگی صوتی و زیست محیطی واقع شده باشد. درنظر گرفتن دکور و محیط مناسب دندانپزشکی علاوه بر تامین رفاه بیماران در معتبر نشان دادن مجموعه هم تاثیر دارد.

مطب یک پریودنتیست باید به سیستم های عکس برداری تجهیز شده تا جراح با بررسی دقیق و کامل به تحلیل و نتیجه گیری بپردازد. تجهیزات و ابزارهای دندانپزشکی و جراحی باید بر اساس متد روز دنیا در مطب موجود شده و به افزایش بازدهی و کاهش خطاهای انسانی بیانجامد. این کار رضایت کلیه بیماران را در پی دارد. اقدامات زیبایی و درمانی لثه هر دو باید توسط جراح انجام شوند و عمل ها تکمیل باشند.

محیط یک مطب دندانپزشکی باید بهداشتی و استریلیزه بوده و در فواصل زمانی کوتاه نظافت و ضدعفونی شود. زیرا مطب های دندانپزشکی مکان هایی هستند که امکان شیوع بیماری های واگیردار و ویروس ها را بالا می برند. استفاده از ابزارهای ایمنی در هنگام کار محیط آرامش بخشی را برای بیمار به وجود آورده و به او اطمینان خاطر می دهد. در نهایت آرام بودن بیمار؛ به همکاری وی با دندانپزشک کمک می کند.

مطب بهترین دکتر لثه در قزوین

تاثیر سلامت لثه بر سلامت جسم

اجزای بدن همانند یک پازل هستند که در نمای کلی معنا پیدا کرده و عدم کارکرد صحیح هر کدام از آن ها روی دیگری تاثیرات منفی دارد. عوامل مختلفی از جمله عفونت، تغییرات هورمونی، دیابت و ژنتیک احتمال بروز بیماری های لثه را افزایش می دهند. حال آن که این بیماری ها در ارتباط با سایر ارگان های بدن هستند. در واقع بیماری های لثه بر سلامت عمومی بدن موثر بوده و سایر اجزا را هم بیمارگون می کند. مصرف آنتی بیوتیک ها برای کاهش اثر عفونت سیستم ایمنی بدن را مختل می کند.

تجربه نشان می دهد افرادی که مبتلا به بیماری های لثه هستند دچار بیماری های قلبی و عروقی، سکته های مغزی، دیابت، مشکلات بارداری و زایمان های زودرس، عفونت شدید سیستم های ایمنی بدن و مشکلات تنفس نیز می شوند. در واقع رابطه دو سویه ای میان این اجزا وجود دارد که بروز این بیماری ها مشکلات لثه را قوا بخشیده و بالعکس. باکتری های آلوده کننده لثه می توانند از طریق مجرای تنفسی به ریه ها ورود کرده و در آن جا رشد کنند. در نهایت برونشیت های مزمن و ذات الریه بروز می یابد.

کلام آخر 

پریودنتال یکی از انواع بیماری های است که بر سلامت دهان و دندان ها تاثیر می گذارد. لثه بافت نرمی است که در ارتباط با استخوان های فک بوده و نوعی نگهدارنده برای دندان ها است. هر نوع آسیب و مشکلی به بافت لثه، دندان ها و فک را هم مورد هدف قرار می دهد. لثه سالم پیش نیاز دندان های مرتب و سالم است. با مراجعه در نوبت های منظم به بهترین دکتر لثه در قزوین می توان سلامت دندان ها و لثه خود را تامین نمود. دندانپزشکا با تیم متشکل از نویسندگان خبره در زمینه دندانپزشکی در صدد ارائه مشاوره و راهنمایی کارآمد است.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 15 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا