ایمپلنت

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه❤️【سال1403】⚡️

گاهی اوقات افراد مجبور می شوند در میان راه ها و روش های درمانی یک جایگزین برای دندان های دائمی خود بیابند. اولین انتخاب در چنین شرایطی انجام ایمپلنت است. دشوارترین مرحله برای انجام ایمپلنت یافتن دندانپزشکی است که مهارت و دانش کافی را داشته باشد. مشاوره و توضیح خطرات و فواید ایمپلنت برای زیباجو جزو وظایف بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه است. ایمپلنت مشابه دندان های دائمی بوده و از سایر روش های دندانپزشکی مطمئن تر و راحت تر است؛ مگر در مواردی که دندانپزشک حرفه ای نباشد.

بررسی ایمپلنت و انواع آن

همه افراد با ایمپلنت و کاربرد آن آشنا هستند اما به طور دقیق از نحوه عملکرد آن مطلع نیستند. ایمپلنت ها پروتزهای دندانی مصوعی هستند که به وسیله پایه ها و فیکسچرها در استخوان فک و لثه قرار گرفته و دقیقا با دندان ها یکسان هستند. این پروتزها ساختاری مشابه دندان ها داشته با این تفاوت که از عروق خونی و اعصاب بی بهره است. انجام این اقدام بسیار مفید بوده و از سایر مشکلات لثه و فک جلوگیری می کند.

بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه از دو روش برای کاشت پروتزهای دندانی استفاده می کند. ایمپلنت ریشه ای شکل و ایمپلنت چارچوب راموس دو نوع از ایمپلنت ها هستند. رایج ترین و پرطرفدارترین روش، ایمپلنت ریشه ای شکل می باشد. این نوع ایمپلنت درون استخوان فک جای گرفته و با پیچ و پایه ها محکم می شود به گونه ای که انگار ریشه در لثه و استخوان دارد. این دندانپزشک است که با توجه به وضعیت لثه و فک روش بهتر را انتخاب می کند.

افرادی که استخوان فک نازک و کم مقاومتی دارند از ایمپلنت چارجوب راموس استفاده می کنند. این مدل از ایمپلنت در قسمت انتهایی استخوان فک در دهان و نزدیک چانه به کار گذاشته می شود. سایر ایمپلنت ها متناسب با این جایگاه تنظیم شده و به صورتی ساخته و جای گرفته می شوند؛ گویی دندان طبیعی هستند. کاربرد این ایمپلنت این است که از شکستگی ها و تحلیل فک جلوگیری می کند.

بررسی ایمپلنت و انواع آن

وظایف بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه

ایمپلنتولوژیست کسی است که دوره های عمومی و تخصصی کاشت پروتزهای دندانی و ایمپلنت را گذرانده و به تمام نکات و مراحل آن تسلط کامل دارد. متخصص ایمپلنت اجرای کلیه درمان های ایمپلنت تک واحدی و چند واحدی را برعهده دارد. این شخص توانایی کاشت پروتزهای ثابت به جنس های سرامیکی و یا فلزی به دلخواه زیباجو را دارد. مفاصل گیجگاهی که دچار دردهای شدید و صداهای ناخوشایند هستند توسط این دندانپزشک قابل درمان هستند.

در این گرایش از دندانپزشکی جنبه زیبایی و درمانی هر دو در کنار یک دیگر قرار دارند. بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه با اجرای انواع اوردنچرها بر پایه دندان طبیعی یا ایمپلنت، پروتزهای مصنوعی متحرک و پروتزهای پیچیده فک و صورت، دندان های زیبا و منظم را طراحی می کند. همچنین وظیفه درمان و ترمیم دندان هایی که در اثر سوانح مختلف مانند تصادف دچار خرابی شده اند بر عهده ایمپلنتولوژیست است.

طراحی و اصلاح طرح لبخند یکی دیگر از کارهایی است که یک دندانپزشک ایمپلنت انجام می دهد. او برای این کار از روش های کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ کمک می گیرد. بهترین دکتر لثه در ارومیه مشکلات سایش شدید دندان ها، جراحی های با ریسک بالا و دندان های نهفته را برطرف می کند. کلیه اقدامات گفته شده پس از انجام معاینات و عکس برداری ها صورت می گیرد.

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه را بشناسید!

دکتر پویا علیائی

دکتر پویا علیائی

ایشان متخصص ارتودنسی و مستر ایمپلنت از آلمان بوده و جزو بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه محسوب می شوند. دکتر علیائی استادیار دانشگاه بوده و سابقه کاری و تحصیلی پرباری دارند. ایشان به نظم و تریتب کارها اهمیت داده و با مراجعه به مطب شان می توان به اهمیت نظم و انضباط مجموعه پی برد. نوبت دهی تلفنی و اینترنتی کار مراجعین دکتر پویا علیائی را آسان تر کرده است.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ارتودنسی و ارتوسرجری
 • ترمیم دندان های آسیب دیده
 • باندینگ دندان  و جراحی لثه

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوی خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم، طبقه 3 واحد 37

دکتر سعید فروزش

دکتر سعید فروزش

آقای فروزش یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه هستند که در حوزه فعالیتی خود مقاله های بسیاری را منتشر کرده اند. ایشان در دوره های مختلف ایمپلنت شرکت کرده و دانش زیادی دارند. همچنین ایشان کلیه خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی را در مجموعه خود به مراجعین ارائه می کنند. تخصص و دانش عملی آقای فروزش در طول سال های خدمت شان به دست آمده است.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان عقل
 • اکسپوز دندان و پر کردگی
 • لمینت، کامپوزیت و بلیچینگ

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان باباخان، ساختمان پزشکان رویان 101، طبقه 2

دکتر حسین زودی فر

دکتر حسین زودی فر

دکتر زودی فر فعالیت های درمانی خود را از سال ها پیش اغاز کرده و دارای کد نظام پزشکی 199841 می باشد. ایشان سعی در انجام دقیق جراحی داشته و در عین کار خود بسیار متمرکز هستند. مطب این ایمپلنتولوژیست در محله ای آرام واقع شده و بیماران در مطب احساس آرامش دارند. دیدگاه بیش از 80 درصد از مراجعین به شیوه کار و عملکرد دکتر حسین زودی فر مثبت بوده است.

خدمات:

 • لمینت و اصلاح طرح لبخند
 • فیشور سیلانت و سیلانت پیت
 • ایمپلنت دیجیتال و کشیدن دندان عقل
 • معاینه عمومی و پیوند استخوان فک

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان اورشاد 2، طبقه 6، واحد 28

دکتر شهرام طاهریان

دکتر شهرام طاهریان

آقای طاهریان ابتدا به معاینات دندانپزشکی مشغول بوده و سپس با تحلیل تصویر رادیولوژی بیمار را در جریان امور قرار می دهد. ایشان با ایجاد آمادگی در بیماران خود جراحی های دهان، فک و صورت را انجام داده و نتایج مطلوبی را رقم می زنند. دکتر شهرام طاهریان فلوشیپ جراحی ایمپلنت های پیشرفته بوده و در این زمینه صاحب مهارت و تجربه هستند. رعایت اخلاقیات و برخورد محترمانه با زیباجویان و بیماران ویژگی مهم دکتر طاهریان می باشد.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل نهفته
 • ایمپلنت و کاشت پروتز
 • درمان تحلیل فک و جراحی آن
 • درمان تحلیل اسکلت صورت

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوی خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم، واحد 33

دکتر شعله طیب قاسمی

دکتر شعله طیب قاسمی

دندانپزشکان باید اصول رفتار با بیمار را اموزش دیده باشند. برخی از مراجعه کنندگان به بیماری های زمینه ای مبتلا بوده و نیازمند مراقبت هستند. خانم شعله طیب قاسمی با ملاحظه کاری با بیماران خود تعامل کرده و شرایط آن ها را برای ارائه خدمات استیبل می کنند. ایشان به تمامی بیماری های دهان و فک آشنایی داشته و با انجام جراحی ها در صدد برطرف کردن این عوارض می باشند. دکتر طیب قاسمی پروانه طبابت خود را به شماره 100289 از سازمان نظام پزشکی ارومیه دریافت کرده اند.

خدمات:

 • اصلاح طرح لبخند
 • ارتودنسی و ارتوسرجری
 • ایمپلنت ریشه ای با نصب فیکسچر

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوی خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم، طبقه 3، واحد 32

دکتر سالار حسین نظمی

دکتر سالار حسین نظمی

زمان انتظار و معطلی در مطب یکی از چالش های مراجعین است که دکتر حسین نظمی با سیستم نوبت دهی آنلاین آن را برطرف کرده است. ایشان با دقت عمل بالا لثه و استخوان فک را جراحی کرده و پایه ها را در آن ها قرار می دهد. با قرارگیری تاج ایمپلنت روی پایه و پیچ شدن آن ها با یک دیگر ایمپلنت از استحکام بالایی برخوردار خواهد بود. دکتر سالار حسین نظمی از برندهای مرغوب و باکیفیت ایمپلنت برای زیباجویان خود استفاده می کند.

خدمات:

 • عصب کشی آر سی تی
 • ری اندو و طراحی خط لبخند
 • ایمپلنت، پروتز ثابت و متحرک
 • درمان ریشه اطفال و روکش

آدرس: ارومیه، سه راه کاشانی، اول باکری، کوی اول، کوچه بانک مهر ایران، پلاک 21

دکتر صلاح الدین زاهدی

دکتر صلاح الدین زاهدی

دکتر صلاح الدین زاهدیف متخصص جراحی دهان، فک و صورت از بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه می باشند. ایشان دارای سابقه طولانی در این زمینه بوده و از تجارب خود برای رفع مشکلات بیماران کمک می گیرند. شماره نظام آقای زاهدی 65583 می باشد.رعایت نکات بهداشتی توسط تمام کادر این مجموعه درمانی اجباری بوده و تمام تجهیزات دائما در حال استریلیزه شدن و نظافت هستند.

خدمات:

 • شکستگی فک
 • کاشت ایمپلنت
 • پروتز فک و چانه

آدرس: ارومیه، میدان امام حسین، مجتمع پزشکی مهر، طبقه 3

دکتر مسعود فلاحی مطلق

دکتر مسعود فلاحی مطلق

ایشان با تدابیری و تجربه ای که در انجام ایمپلنت به کار می گیرند؛ در کوتاه ترین زمان ممکن جراحی و کاشت ایمپلنت را انجام می دهند. خدمات مرکز درمانی دکتر فلاحی مطلق توسط خود ایشان انجام شده و تعرفه های مناسبی دارد. مشاوره و بررسی علائم بیمار از طریق فضای مجازی و به صورت غیرحضوری انجام می پذیرد. دکتر مسعود فلاحی مطلق دارنده مطبی مجهز و مدرن است که بر اساس متد روز دنیا تجهیز و طراحی شده است.

خدمات:

 • ایمپلنت سوییسی
 • جراحی لثه و تخلیه عفونت
 • خارج کردن دندان های نهفته
 • ایجاد قرینگی فک و درمان جلوزدگی

آدرس: ارومیه، فلکه مخابرات، ابتدای خیابان حسنی، مجتمع پزشکی شمس، طبقه 1، واحد 1

خطرات و فواید ایمپلنت برای زیباجو

ایمپلنت روش درمانی کم خطری است که در صورت انتخاب یک دندانپزشک حاذق و حرفه ای نتایج مطلوبی را به دنبال خواهد داشت. اکثر افراد برای بهره گیری از خدمات زیبایی به سمت ایمپلنت روی می آورند. کسانی که به هر دلیلی دندان های طبیعی خود را از دست داده اند به دنبال جایگزین برای آن هستند. ایمپلنت ظاهری درست مانند دندان های طبیعی داشته و به علت ساختار و نحوه نصب کاربرد دندان های دائمی را دارد.

خوشبختانه در مواقعی که بیمار مشکلات فکی و لثه نداشته باشد در کوتاه ترین زمان ممکن می تواند پروتزهای دندانی ثابت خود را داشته باشد. البته این بدین معنا نیست که دوره نقاهت کوتاهی دارد. در مقایسه با سایر روش ها ایمپلنت حدود 20 سال طول عمر مفید داشته و چه بسا در شرایط رعایت نکات بهداشتی و مراقبتی عمر طولانی تری داشته باشد. همه این مزایا در صورت مراجعه به بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه قابل دستیابی هستند.

یک ایمپلنتولوژیست خوب باید ابتدا شرایط لثه و فک را برای کاشت ایمپلنت مهیا سازد. عفونت در محل کاشت، آبسه های شدید لثه، آسیب به سایر دندان ها در ایمپلنت های تک واحدی و آسیب های عصبی از خطرات ایمپلنت به شمار می روند. چنان چه دکتر ایمپلنت از مهارت کافی برخوردار نباشد در هنگام قرار داده ایمپلنت در فک بالا مشکلات سینوسی به وجود می آید. درد، خون ریزی لثه، بی حسی، سوزن شدن لثه و لب ها از عوارض موقت و در برخی موارد دائمی ایمپلنت هستند.

خطرات و فواید ایمپلنت برای زیباجو

هزینه بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه

عوامل و مشکلات بسیاری در انجام ایمپلنت وجود دارد که قیمت نهایی اجرای آن را مشخص می کند. اولین و مهم ترین آن ها وضعیت دهان و فک زیباجو است. موقعیت دندان های ایمپلنت شده در تغییرات قیمتی ایمپلنت نقش ایفا می کنند. ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه اعم از متخصص بودن آن، محل مطب، تجهیزات، تجربه، تحصیلات و اقدامات پیش نیاز ایمپلنت بخش دیگری از هزینه ها را به خود اختصاص می دهند.

زمانی که ایمپلنتولوژیست مجبور به انجام جراحی ها، پیوند استخوان، لیفت سینوس باشد؛ تعرفه آن بیش تر می شود. جنس و برندی که دکتر استفاده می کند در کیفیت و قیمت ایمپلنت از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از افراد تمایل دارند از آلیاژها و فلزات گران بها برای ایمپلنت دندان های خود استفاده کنند. تعداد واحد های ایمپلنت و تعداد جلساتی که دندانپزشک برای کاشت وقت صرف می کند از دیگر موارد مهم در قیمت گذاری ایمپلنت هستند. تعرفه های دندانپزشکان توسط مراجع ذی صلاح کنترل و نظارت می شود.

کلام آخر

در انتهای مقاله هر چه از مهارت، تجربه و تخصص ایمپلنتولوژیست بگوییم کم است. برای کاشت پایه ها و فیکسچر بهترین دکتر ایمپلنت در ارومیه باید لثه و استخوان فک را جراحی کند. بی دقتی و اشتباه در جراحی می تواند فرد را از فرصت داشتن دندان های منظم و طبیعی محروم کند. با جستجو و تحقیق از کسانی که از خدمات ایمپلنت استفاده نموده اند، می توان دندانپزشک مورد نظر خود را یافت. بررسی رزومه و سوابق کاری نیمی از چالش یافتن دکتر مناسب را حل می کند. دندانپزشک با بررسی وضعیت بیمار روش انتخابی و خطرات حاصل را با زیباجو در میان می گذارد. دندانپزشکا در این مقاله به موضوع ایمپلنت و پزشکان آن پرداخت. امیدواریم ما را با ارسال دیدگاه های تان همراهی کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا