ارتودنسی

10 تا از بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه❤️【سال1403】⚡️

در زمان های گذشته افراد برای رفع مشکلات دندان و دهان خود به کسانی مراجعه می نمودند که به صورت تجربی کار می کردند. با گذشت زمان هر چه علم و دانش پزشکی گسترش یافت برای هر عارضه و بیماری چندین راه درمانی پیدا شد. یکی از مشکلاتی که اکثر افراد با آن رو به رو هستند؛ ظاهر ناپسند دندان های شان است. متاسفانه به علل مختلفی دندان ها به صورت کج و کوله رشد کرده و ظاهر شخص را تحت تاثیر قرار می دهند. همین امر موجب کاهش اعتماد به نفس در فرد می شود. با روی کار آمدن روش ارتودنسی این مشکل برطرف شد. بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه با مهارت ها و دانشی که کسب نموده در این راستا می تواند به مراجعین خود کمک کند.

کاربرد ارتودنسی در دندانپزشکی

ارتودنسی روشی است که به وسیله آن فرد از دندان های زیبا و مرتبی برخوردار می شود. اوربایت نوعی عارضه است که در آن دندان های فک پایین دیده نشده و پشت دندان های جلویی بالا که حالت غیرطبیعی دارند پنهان می شود. این مشکل با ارتودنسی به سادگی قابل درمان است. آندربایت برعکس اوربایت بوده و دندان های تحتانی فک پایین جلو بوده و دندان های جلویی فوقانی را پنهان می کند که بهترین دکتر ارتودنسی در تبریز به سادگی آن را درمان می کند.

دندان ها در لثه و استخوان فک ریشه دارند. به همین دلیل مشکلات و عارضه های مختلف دندان ها در گذر زمان می تواند روی سلامت عضلات و استخوان های فک اثر منفی داشته باشد. بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه اپن بایت را یکی از این مشکلات می داند. در اپن بایت فضایی بین دندان های جلو و دندان های مجاور به وجود می آید که در جویدن، گاز زدن و خرد کردن مشکل ایجاد می کند. فاصله بین دندان ها برای افراد بسیار آزاردهنده است. به طوری که تمایل دارند با انجام ارتودنسی این شکاف های بین دندانی را از بین ببرند.

در حقیقت نمی توان منکر تاثیر وجود دندان ها در تکلم شد. به طوری که کوچک ترین فاصله یا مشکلی در ترتیب و قرارگیری آن ها می تواند حرف زدن را دچار مشکل کند. بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه با بررسی وضعیت بیمار مراحل ارتودنسی را باجزئیات طی می کند. آپنه خواب، تراکم دندان ها، نامرتبی، دندان قروچه، کراس بایت و نامتقارن بودن خط میانی دندان ها به کاربرد ارتودنسی و درمان دندان ها اشاره دارد.

کاربرد ارتودنسی در دندانپزشکی

مزیت مراجعه به بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه

برای هر کسی منظم نبودن دندان ها و کج و کوله بودن آن ناخوشایند است. این مشکل می تواند روی ارتباط فرد با اطرافیانش تاثیر گذاشته و اعتماد به نفس آن ها را هدف قرار دهد. بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه با مهارت، دانش، تخصص و تجربه ای که دارد می تواند این مشکل را برطرف کند. زیبایی دندان ها به فرد حس خوبی داده و او را از ارتباط گیری با رده سنی خود باز نمی دارد.

یکی از مهم ترین مزیت مراجعه به بهترین دکتر ارتودنسی در ارومیه این است که از آسیب جدی به دندان ها جلوگیری می شود. همان طور که گفته شد دندان ها متصل به فک هستند و هر نوع خللی در کارکرد آن بر عضلات و مفاصل فک اثر می گذارد. یک دکتر ارتودنسی با تشخیصی که دارد و تجربه ای که در طول کار خود به دست آورده است می تواند ایرادات دندان را مشخص کرده و روی آن متمرکز شود.

ارتودنسی ها در انواع متفاوتی وجود دارد. بهترین دندانپزشک در ارومیه با مهارت خود به مراجعین خود مشاوره ارائه داده و روش اصولی و مناسب آن ها را در پیش می گیرد. ویژگی ها و وضعیت بیمار است که در نهایت تعیین می کند از چه روشی برای درمان استفاده کرد.

10 تا از بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه را بشناسید!

دکتر شادی محبی

دکتر شادی محبی

ایشان بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه است که دارای رضایت 90 درصدی مراجعین می باشد. دکتر محبی در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و از ابزار و تجهیزات مدرن و امروزی استفاده می کند. خانم شادی محبی برای راحتی مراجعین خود شرایط نوبت دهی آنلاین و مشاوره غیرحضوری را فراهم آورده است. مطب این دندانپزشک حاذق در بهترین منطقه ارومیه و محله آرام واقع شده است.

خدمات:

 • ارتودنسی با براکت فلزی
 • ارتودنسی نامرئی برای کودکان
 • ایمپلنت و کاشت پروتزهای دندانی

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان باباخان، ساختمان اندیشه، طبقه 1

دکتر پویا علیائی

دکتر پویا علیائی

سوابق کاری و تحصیلی دکتر علیائی آن قدر درخشان بوده که اکثر بیماران ایشان را به عنوان بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه می شناسند. آقای پویا علیائی متخصص ارتودنسی بوده و دوره ایمپلنتولوژی خود را در دانشگاه گوته فرانکفورت آلمان گذرانده اند. ایشان به واسطه فعالیت های علمی و تحقیقاتی که دارند به مهارت و تبجر بالایی در دندانپزشکی به ویژه ارتودنسی دست یافته اند. از سابقه کاری دکتر پویا علیائی می توان به استادیار سابق دانشگاه، ندریس ارتودنسی به دندانپزشکان، انجام امور تحقیقاتی، فعالیت در موسسه جهاد دانشگاهی و مراکز آموزشی وابسته به دانشگاه تهران اشاره کرد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ارتودنسی متحرک
 • عصب کشی و ترمیم
 • باندینگ دندان و جراحی لثه

آدرس: ارومیه، کوچه خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم

دکتر بهنام عباسیان

دکتر بهنام عباسیان

آقای بهنام عباسیان متخصص ارتودنسی با سال ها سابقه کار می باشند. ایشان فعالیت خود را از مطب شخصی خود آغاز کرده و مراجعین زیادی دارند. ایشان تعرفه های مناسبی را بر خدمات خود اعمال کرده اند. دکتر بهنام عباسیان به صورت حضوری و غیر حضوری نوبت دهی را انجام می دهند. رعایت اصول بهداشتی در حین کار و نظافت مطب یکی از نکات مهمی است که دکتر بهنام عباسیان و کادر درمان شان به آن توجه نشان می دهند.

خدمات:

 • ترمیم
 • کامپوزیت و لمینت
 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • جراحی های لثه و درمان آبسه

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، ساختمان دکتر هاشمی، طبقه 3، واحد 302

دکتر کیومرث صدری

دکتر کیومرث صدری

دکتر صدری یکی از بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه است که با دانش و تخصصی که دارد به بهبود وضعیت و زیبایی دندان ها کمک می کند. ایشان با تجربه چندین و چند ساله به تمامی نکات و پیچیدگی های کار دندانپزشکی مسلط هستند. آقای کیومرث صدری با کد نظام پزشکی 169759 در مطب شخصی خود مشغول به کار می باشد. آقای صدری توصیه های مراقبتی لازم را به مراجعین خود گوشزد کرده و آموزش های لازم را ارائه می دهد.

خدمات:

 • ارتودنسی نامرئی
 • عصب کشی و ترمیم دندان
 • جرم گیری و روکش گذاری

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، نرسیده به بیمارستان کوثر، ساختمان پزشکی مرادی، طبقه 8، واحد 35

دکتر علی اکبر قربانی

دکتر علی اکبر قربانی

دندانپزشکان حرفه ای باید تبحر بالایی در تشخیص بیماری و انتخاب روش درمانی مناسب داشته باشند. دکتر علی اکبر قربانی سابقه تحصیلی و کاری درخشانی دارند. ایشان تمام دوره های آموزشی را با موفقیت پشت سر گذاشته و دارای دانش لازم برای درمان دهان، دندان و فک می باشند. نوبت دهی آقای دکتر قربانی به صورت آنلاین و غیر حضوری هم امکان پذیر است. مطب ایشان در محیطی کاملا بهداشتی و آرام واقع شده است.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • درمان ریشه
 • ارتودنسی و نصب براکت
 • درمان عفونت لثه و بیماری های عفونی

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم، واحد 47

دکتر مازیار اسمعیلی مقدم

دکتر مازیار اسمعیلی مقدم

تجربه کاری و سوابق تحصیلی یک فرد است که منجر به شهرت یافتن وی می باشد. دکتر مازیار اسمعیلی مقدم دارای بورد تخصصی دکترا بوده و در دانشگاه های معتبر دندانپزشکی تهران و تبریز تحصیل کرده اند. ایشان متخصص ارتودنسی و جراح فک و صورت می باشند. بسیاری از مراجعین جناب آقای اسمعیلی مقدم از رفتار بالینی مناسب، دقت، مهارت و وقت شناسی ابراز رضایت کرده اند. در حال حاضر دکتر مازیار اسمعیلی مقدم در مطب شخصی و کلینیک های خصوصی مشغول به کار می باشد.

خدمات:

 • جراحی فک
 • ارتودنسی
 • بروساژ و فلورایدتراپی
 • درمان ریشه و ناهنجاری های دندان

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان باباخان، ساختمان اندیشه، طبقه 2، واحد 3

دکتر مرضیه میرزایی لور

دکتر مرضیه میرزایی لور

ایشان پروانه طبابت خود را از نظام پزشکی استان دریافت نموده و یکی از بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه می باشد. ایشان دارای 13 سال سابقه کاری بوده و آمار رضایت مطلوبی را از مراجعین خود کسب کرده اند. دکتر مرضیه میرزایی لور در هنگام ویزیت بیمار بسیار متمرکز بوده و اطلاعات لازم را در اختیار وی قرار می دهد. ایشان از جوانب مختلف وضعیت فک را بررسی کرده و با توجه به سایر معیارها نوعی درمان را انتخاب می کند.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • جا به جایی دندان ها و باندینگ
 • روکش گذاری و سیم کشی دندان
 • جراحی دندان ها و پاک سازی لثه

آدرس: ارومیه، دانشکده دندانپزشکی

دکتر محمد حسین رازقی نژاد

دکتر محمد حسین رازقی نژاد

کلیه وسایل و تجهیزات دندانپزشکی که دکتر رازقی نژاد استفاده می کند بر اساس متد روز دنیا تهیه شده و در افزایش کیفیت درمان تاثیر مستقیم می گذارد. ایشان بیش از 23 سال است که در زمینه جراحی فک و ارتودنسی مشغول به کار می باشد. با بررسی دیدگاه های مراجعین ایشان می توان به تخصص و مهارت دکتر محمد حسین رازقی نژاد پی برد. بیش از 90 درصد از مراجعین ایشان را به سایر بیماران پیشنهاد کرده اند. دکتر رازقی نژاد به صورت حضوری و آنلاین به بیماران مشاوره ارائه می دهد.

خدمات:

 • درمان جلو آمدگی دندان ها
 • درمان و جراحی دندان های نهفته
 • عصب کشی و روت کانال تخصصی

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان باباخان، مجتمع پزشکی سرداران، طبقه 2، واحد 9

بررسی وضعیت بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه

برای این که از روند درمان و نتیجه کار دندانپزشک مطمئن شوید؛ باید انتخاب درستی داشته باشید. پیش از هر اقدامی باید ویژگی های دکتر را بررسی کرده تا بتوان از خدمات بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه بهره گرفت. ابتدا باید در مورد سابقه کار وی مطلع شد. تجربه بیش تر دانش بیش تر را در پی دارد. یک دکتر مجرب می تواند با تلفیق دانش و تجارب خود خروجی موفقی داشته باشد.

در وهله بعدی سابقه تحصیلی پزشک اهمیت دارد. تحصیل در مراکز آموزشی معتبر داخل و خارج از کشور در مهارت و کار پزشک موثر است. آموزش اصولی و یادگیری به روزترین روش های درمانی دندانپزشکی از ویژگی های اساسی بهترین دکتر ارتودنسی در ارومیه است. برخورد و رفتار خوب با مراجعه کننده، نحوه کار با ابزار و مواد، شناخت مواد باکیفیت و مدیریت زمانی از دیگر مشخصات یک دندانپزشک است.

مجموعه ای که بهترین دکتر ارتودنسی برای ارائه خدمات به مراجعین تشکیل داده است هم حائز اهمیت می باشد. کارکنان مطب، تجهیزات مورد استفاده، موقعیت مکانی مطب، طراحی و مدرنیته بودن، تعرفه و هزینه خدمات از دیگر مواردی است که در هنگام دندانپزشک باید مد نظر داشت.

بررسی وضعیت بهترین دکتر ارتودنسی در ارومیه

مراقبت های بعد از ارتودنسی

در دوره نقاهت و طول درمان ارتودنسی دندان ها باید بسیار مراقب بود. زیرا احتمال پوسیدگی دندان و عفونت لثه بسیار بالا می رود. البته با رعایت تمامی نکات مراقبتی می توان از عوارض و معایب ارتودنسی در امان بود. رعایت بهداشت دهان و دندان بعد از نصب براکت های ثابت بسیار سخت می شود. به همین خاطر باید از مسواک های مخصوص استفاده کرد. همچنین باید از دهان شویه ها به صورت منظم و اصولی استفاده کرد تا پلاک های دندانی از بین برود.

رژیم غذایی و سبک زندگی استاندارد نه تنها روی سلامت دندان ها بلکه روی تمام ارگان های بدن تاثیرات مثبت دارد. استفاده مکرر و زیاد از شیرینی جات یا مواد غذایی اسیدی به بافت دندان آسیب های جدی می رساند. اگر از ارتودنسی متحرک بهره گرفته اید آن را به طور مدوام از دهان خارج نکنید. پلاک های ارتودنسی را در معرض حرارت و آب داغ قرار ندهید. از نوشیدنی ها و خورلکی های رنگ دار استفاده نکنید. به طور مرتب به بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه مراجعه کرده و از وضعیت دندان های خود مطلع شوید.

کلام آخر

بهتر است ارتودنسی در سنین کم تر انجام شود که دندان ها به شکل مرتب و مناسبی رشد کنند. در سنین 7 تا 14 سالگی ارتودنسی راحت تر و بدون جراحی انجام می شود. اما در سن 18 سالگی به بالا دندان ها و استخوان تکامل یافته و درمان آن دشوار می شود. بهترین دکتر ارتودنسی ارومیه با توجه به وضعیت بیمار بهترین راه درمانی را انتخاب می کند. ما در این مقاله سعی کردیم تمامی موارد مهم در هنگام ارتودنسی را به شما کاربران گرامی انتقال دهیم. امیدواریم این مطلب مفید بوده باشد. دندانپزشکا منتظر پیشنهادات و انتقادات شما می باشد. دیدگاه های خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دوازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا