ترمیم دنداندندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه❤️【سال1403】⚡️

اهداف افراد برای مراجعه به دندانپزشک زیبایی و ترمیمی یا  برطرف سازی نقصان ظاهری دندان ها و یا ترمیم دندان های آسیب دیده است. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه کسی است که خدمات خود را مبنی بر زیباتر کردن دندان ها و برطرف کردن مشکلات و درمان های جزئی قرار می دهد. امروزه روش های دندانپزشکی زیبایی روی کار آمده و تعداد کثیری از افراد جامعه علاقه مند به بهره گیری از این خدمات می باشند. در این میان پیدا کردن یک دندانپزشک حاذق یک چالش محسوب می شود که دندانپزشکا آن را حل کرده است.

خدمات دندانپزشکی ترمیمی چیست؟

همان طور که از نامش پیداست این گرایش دندانپزشکی به برطرف کردن مشکلات دندان ها یا به نوعی بازسازی آن ها کمک می کند. خدمات این گرایش سبب می شود دندان در سالم ترین حالت خود قرار بگیرد. یکی از رایج ترین این خدمات درمان پوسیدگی دندان است. پوسیدگی دندان یکی از معضلات جهانی دندانپزشکی است که به بافت دندان ها آسیب رسانده و در صورت بی توجهی بیمار به از بین رفتن دندان می انجامد.

پس از پوسیدگی دندان عصب کشی ها و پر کردگی ها بیش ترین تعداد بیماران را به خود اختصاص می دهند. بهترین دندانپزشک در ارومیه از بین بردن عصب دندان و تخلیه بخش فرسوده دندان درد آن را کاهش داد و سپس با مواد پرکردنی آن را ترمیم می کند. روکش های دندانی پس از درمان و ترمیم دندان های آسیب دیده مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع روکش دندان جایگزین بخش از بین رفته دندان خواهد شد.

باندینگ دندان شامل مواد پرکننده های است که شفافیت و ظاهری مشابه دندان داشته و ترک ها و شکستگی ها را پوشش می دهد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه با استفاده از این روش دندان های آسیب دیده را یک دست می کند. اینله و آنله، ایمپلنت، پروتزهای دندانی و بریج از دیگر خدمات دندانپزشکی ترمیمی بوده که بخش خراب یا بازسازی کرده تا با حذف آن سلامت را به دهان و دندان ها بر می گرداند.

خدمات دندانپزشکی ترمیمی چیست؟

اهمیت مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه

دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی 6 الی 7 سال در دوره عمومی دندانپزشکی شرکت کرده و پس از آن مهارت های لازم برای ترمیم دندان ها و به کارگیری روش های زیبایی دندانپزشکی را دارا هستند. این افراد در طول سال های تحصیل خود ساختار دندان ها را شناخته و نکاتی که دچار بیماری شده و یا حساس تر بوده و به مراقبت های بیش تری نیاز دارند؛ شناسایی می کنند. این توانایی به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه این امکان را می دهد که در مدت کوتاه تری مشکل بیمار را تشخیص داده و آن را درمان کند.

یکی از مواردی که اهمیت مراجعه به دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی را توجیه می کند؛ کاهش هزینه های حاصل از درمان و رفت و آمدهای بی دلیل است. یک دندانپزشک باتجربه و تحصیل کرده فورا مشکل بیمارش را تشخیص داده و نسبت به درمان آن اقدام می کند. از این رو از اتلاف وقت و هزینه بیمار جلوگیری می کند. زیبایی و ترمیم دندان ها دو بخش تخصصی در هم آمیخته است که باید به یک شکل پیش برده شود و نمی توان برای انجام عصب کشی و پرکردگی دندان به دو دندانپزشک مراجعه کرد.

دندان ها به مراقبت نیاز دارند تا بتوانند سال های بیش تری را به انسان خدمت کنند. دندانپزشک زیبایی و ترمیمی علاوه بر خدمات درمانی که ارائه می کند، آموزش های لازم را به مراجعین شان ارجاع می دهد. با مراجعه مستقیم به دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می توان شاهد نتایج مطلوب و رضایت بخشی از ظاهر و سلامت دندان ها بود.

مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در جدول زیر لیست شده است:

❤️سطح دندانپزشکتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⚡تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
⭐برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
✅مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه را بشناسید!

دکتر فرناز داودی

دکتر فرناز داودی

ایشان متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی بوده و به عنوان استادیار و عضوی از هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه نیز مشغول به کار می باشند. دکتر فرناز داودی صبور و مهربان بوده و دندان های آسیب دیده را با دقت ترمیم می کند. به طوری که آثاری از خرابی و فساد آن مشاهده نمی شود. شناخت ابزار، مواد و تجهیزات مناسب دندانپزشکی از خصایص خوب خانم دکتر فرناز داودی می باشد.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • عصب کشی
 • کامپوزیت و لمینت

آدرس: ارومیه، بلوار رسالت، کوی اورژانس، دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی ارومیه (لوکیشن مطب)

دکتر سایه همدانچی

دکتر سایه همدانچی

خانم همدانچی دارای کد نظام پزشکی به شماره 124039 می باشند. ایشان در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و کادری مودب و وظیفه شناس دارند. ایشان به عنوان استادیار در دانشکده دانپزشکی ارومیه فعالیت داشته و سطح علمی بالایی دارند. خانم دکتر سایه همدانچی به بیماران خود اهمیت داده و حفظ سلامت دندان ها و زیبایی آن ها را در اولویت کاری خود قرار داده است.

خدمات:

 • باندینگ دندان های آسیب دیده
 • لمینت، کامپوزیت ونیر و بلیچینگ
 • ترمیم و پرکردن دندان ها با آمالگام

آدرس: ارومیه، خیابان خیام شمالی، رو به روی خان باباخان، ساختمان 14 (لوکیشن مطب)

دکتر مسعود قدرتی

دکتر مسعود قدرتی

آقای قدرتی فارغ التحصیل دکترای حرفه ای دندانپزشکی از یکی از دانشگاه های معتبر کشور بوده و جزو بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه به شمار می رود. ایشان همچنین عضو سازمان نظام پزشکی ایران به شماره 94200 بوده و با مجوزهای لازم و رعایت استانداردها مشغول به کار هستند. مطب دکترمسعود قدرتی از به روزترین امکانات دندانپزشکی و تجهیزات مدرن بهره مند می باشد.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • افزایش طول تاج دندان
 • اصلاح طرح لبخند و سفید کردن دندان
 • انجام ارتودنسی های لینگوال، دیمون و نامرئی

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، رو به روی ژابیز، ساختمان صدر، طبقه 6 (لوکیشن مطب)

دکتر حافظ واحدپور

دکتر حافظ واحدپور

در بررسی دیدگاه های مراجعین دکتر حافظ واحدپور همه افراد از مهارت بالایی ایشان در انجام خدمات درمانی دندانپزشکی راضی بودند. دکتر واحدپور رزومه درخشانی داشته که بر اثر سال ها تجربه و کسب دانش در زمینه دندانپزشکی به دست آمده است. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه بوده و از این طریق به جامعه پزشکی ایران کمک می کند. آقای واحدپور بسیار با اخلاق و مسئولیت پذیر بوده و با در پیش گرفتن روش های کم ریسک و پربازده نتایج خوبی را برای بیمار رقم می زند.

خدمات:

 • باندینگ و عصب کشی
 • ترمیم دندان ها با روکش
 • ونیر کامپوزیت و لمینت

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوی خان بابا خان، ساختمان پزشکان لقمان حکیم، طبقه 4، واحد 49 (لوکیشن مطب)

دکتر نگار سلطانیان

دکتر نگار سلطانیان

مراجعه کنندگان مراکز درمانی می خواهند بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه را به عنوان پزشک خود برگزیده و از خدمات باکیفیت آن ها استفاده کنند. خانم سلطانیان با یه کارگیری تجربه و مهارت خود درخواست مراجعین خود را برآورده ساخته است. استفاده از مواد دندانپزشکی مرغوب و سیستم های نوین دندانپزشکی از مهم ترین ویژگی های کادر درمانی خانم دکتر نگار سلطانیان می باشد.

خدمات:

 • کشیدن دندان ها
 • جراحی لثه و دندان
 • ارتودنسی و ایمپلنت
 • روکش و بلیچینگ

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، جنب بانک سپه، ساختمان پزشکان آیجان، طبقه 5، واحد 10 (لوکیشن مطب)

دکتر رضا صفرعلی زاده

دکتر رضا صفرعلی زاده

آقای صفرعلی زاده از سیستم نوبت دهی آنلاین استفاده کرده و از این طریق مراجعین را از دردسرهای رفت و آمد خلاص کرده است. ایشان همچنین به صورت اینترنتی و تلفنی مشاوره دندانپزشکی ارائه کرده و بیماران را در مسیر صحیح درمان قرار می دهند. بهداشت و نظافت جزو جدایی ناپذیر از خدمات دکتر رضا صفرعلی زاده بوده و ابزارها پس از هربار مصرف به طور کامل ضدعفونی می شوند.

خدمات:

 • روکش و جرم گیری
 • فیشورسیلانت و پرکردن دندان
 • عصب کشی، ترمیم و اصلاح طرح لبخند

آدرس: ارومیه، خیابان کاشانی، کلینیک دندانپزشکی آینه (لوکیشن مطب)

دکتر نسرین طیب قاسمی

دکتر نسرین طیب قاسمی

افرادی که از خدمات دندانپزشکی دکتر طیب قاسمی استفاده کرده اند از نظم و ترتیب حاکم بر امور احساس رضایت داشته اند. دکتر نسرین طیب قاسمی به رعایت بهداشت، نظم و ترتیب و عدالت درمانی پایبند بوده و در عین کار خود هیچ گاه این موارد را فراموش نمی کنند. ایشان بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه بوده و مجوز فعالیت خود را از سازمان نظام پزشکی به شماره 86243 دریافت نموده اند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • درمان عفونت و آبسه
 • درمان پوسیدگی دندان
 • ارتودنسی، ایمپلنت و کاشت پروتزهای دندانی

آدرس: ارومیه، بلوار رسالت، کوی اورژانس، دانشکده دندانپزشکی علوم پزشکی ارومیه (لوکیشن مطب)

دکتر محمدعلی محمدی ترکانی

دکتر محمدعلی محمدی ترکانی

جناب آقای محمدی ترکانی دارای یکی از مطب های مجهز دندانپزشکی بوده و به واسطه تجربه ای که در سال های کار خود به دست آورده با کیفیت ترین خدمات را ارائه می کنند. ایشان به دلیل تعداد بالای مراجعین و رضایت آن ها دارای لقب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه می باشند. دکتر محمدعلی محمدی ترکانی دندانپزشک آرام، صبور و خوش برخوردی بوده که از اصول روان شناختی انسان برای درمان و ادامه کار خود کمک می گیرد.

خدمات:

 • کاشت پروتز دندان
 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • لمینت، کامپوزیت و بلیچینگ
 • کشیدن و عصب کشی دندان ها

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوی خانباباخان، ساختمان لقمان حکیم، طبقه 3، واحد 36 (لوکیشن مطب)

عوامل موثر در تعرفه بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه

هر ساله لیست قیمتی به دندانپزشکان ارائه شده تا خدمات خود را به این مبنا و مقدار معینی به بیماران ارائه دهند. اما این مقدار مشخص توسط عواملی دستخوش تغییر می شود. آشنایی با عوامل موثر در تعیین تعرفه های دندانپزشکی به شفافیت دستورالعمل ها و درک بهتر بیماران از خدمات دندانپزشک می انجامد. نوع خدماتی که دندانپزشک به بیمار ارائه داده و زمانی را که برای درمان وی اختصاص داده اولین عامل موثر در تعیین تعرفه دندانپزشکی است.

موقعیت جغرافیایی که مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه در آن واقع شده است و امکاناتی که وی استفاده می کند دومین عامل موثر در تعرفه دندانپزشکی به شمار می رود. زیرا افراد به واسطه کیفیت خدمات و موقعیت جغرافیایی و اجتماعی که از آن برخوردار هستند، هزینه های درمانی را پرداخت می کنند. ویژگی های فردی دندانپزشک مانند تحصیلات، تجربه، تخصص، تعداد مراجعین و تنوع خدمات به شکل دیگری در افزایش قیمت ها نقش ایفا می کند.

افرادی که تحت پوشش بیمه و گزینه های تامین مالی هستند به شکل های گوناگونی پرداخت تعرفه ها را انجام می دهند. برخی خدمات ترمیمی دندانپزشکی تحت پوشش بیمه بوده اما در صورت انجام هرگونه اقدامات زیبایی دندانپزشکی بیمه های درمانی رایج در ایران هزینه را پرداخت نمی نماید. کیفیت مواد مصرفی دندانپزشکی و در نهایت خدمات اضافه تری که دندانپزشک برای انجام درمان مخصوص انجام می دهد، قیمت تمام شده دندانپزشکی می باشد.

عوامل موثر در تعرفه بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه

روش های دندانپزشکی زیبایی

خدمات درمان زیبایی دندانپزشکی که به ظاهر بهتر دندان ها کمک می کنند امروزه به اوج محبوبیت خود در میان مردم دست یافته اند. بخش عمده ای از خدمات زیبایی دندان تحت عنوان اصلاح طرح لبخند به زیباجویان ارائه می شود. در این طرح دندانپزشک از روش هایی چون ایمپلنت، لمینت، کامپوزیت و بلیچینگ استفاده کرده و فرم و حالت دندان ها به علاوه رنگ آن ها را تغییر می دهد. بروساژ و روکش از سایر خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه می باشد.

افرادی که دندان های کج و کوله یا بافاصله ای دارند و می خواهند این مشکلات را برطرف کنند از روش ارتودنسی کمک می گیرند. ارتودنسی منجر به جای گیری دندان ها در موقعیت درست شان می شود. برخی از جراحی های لثه و دندان مانند جراحی افزایش طول تاج دندان ها سبب زیباتر کردن طرح لبخند و دندان های منظم می شود. هر یک از این روش ها ویژگی های خاص خود را داشته و برای دسته ای مشخصی از افراد قابل اجرا می باشد.

کلام آخر

زمانی که علائم درد، لکه های تیره و زرد روی دندان ها، تورم لثه، شل شدگی یا دندان های سالم افتاده را مشاهده کردید؛ فورا به دندانپزشک مراجعه کنید. پس برطرف سازی مشکلات دندان ها و ترمیم آن باید مراقبت های لازم به جا آورده شده تا دوباره دندان ها در معرض آسیب های مختلف قرار نگیرند. با یافتن بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ارومیه دیگر نیاز نیست ساعت ها زمان و هزینه های گزافی را برای تعویض دندانپزشک خود بپردازید. به یاد داشته باشید که کیفیت خدمات درمانی در تعیین تعرفه آن ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دندانپزشکا از زمانی که برای مطالعه این مقاله قرار داده اید؛ صمیمانه سپاس گزار است.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا