لمینت

بهترین دکتر لمینت در یزد❤️【سال1403】+ لیست 10تایی✅

در این مقاله تلاش داریم تا بهترین دکتر لمینت در یزد را معرفی کنیم. لمینت دندان یک روش زیبایی و ترمیمی است که با استفاده از پوسته‌ های نازک و سفید رنگ از مواد مخصوص ساخته می‌ شود. این پوسته‌ ها به دندان‌ ها چسبانده می‌ شوند و به دندان‌ ها شکل و رنگ دلخواه می‌ دهند. این روش برای اصلاح اندازه و رنگ دندان‌ استفاده می‌ شود و به دلیل ظاهر طبیعی بسیار محبوب است. در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات کاملی را در اختیار شما قرار دهیم.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان یک روش زیبایی است که در آن لایه‌ ای نازک از ماده‌ ای مانند پورسلین بر روی سطح دندان قرار می‌ گیرد. این روش زیبایی برای تغییر شکل، رنگ، اندازه و حتی ترمیم دندان‌ های خراب استفاده می‌ شود. برای انجام لمینت دندان، ابتدا دندان‌ های مورد نظر برای لمینت کردن، تمیز شده و سپس یک قالب از دندان‌ ها تهیه می‌ شود، سپس ماده‌ ای مانند پورسلین به صورت لایه‌ ای بر روی دندان قرار می‌ گیرد و با استفاده از یک لامپ UV یا لیزر، به شکل دائمی بر روی دندان چسبیده می‌ شود. لمینت دندان می‌تواند شکل، اندازه و رنگ دندان‌ ها را بهبود بخشد و در نتیجه بهبود ظاهر کلی دندان‌ ها و لبخند فرد را به ارمغان بیاورد.

در نتیجه، قبل از تصمیم گیری برای انجام لمینت دندان بهتر است با دندانپزشک خود مشورت کنید و مزایا و معایب این روش را به دقت بررسی کنید.

لمینت دندان چیست؟

روش های شناخت بهترین دکتر لمینت در یزد

جستجوی آنلاین: می‌ توانید با جستجوی آنلاین، به دنبال دکتران لمینت دندان در منطقه خود بگردید. با جستجوی آنلاین، می‌ توانید نظرات بیماران قبلی را بررسی کنید و بهترین دکتر را انتخاب کنید.

مشورت با دوستان و آشنایان: ممکن است دوستان و آشنایان شما تجربیات خوبی را در این زمینه داشته باشند و بهترین دکتر لمینت دندان و بهترین دکتر کامپوزیت در یزد را به شما معرفی کنند.

مراجعه به مراکز بهداشتی: ممکن است در مراکز بهداشتی محل خود، اطلاعاتی درباره دکتران لمینت دندان وجود داشته باشد. همچنین، می‌ توانید با پرسیدن از کارکنان مراکز بهداشتی، به دنبال بهترین دکتر لمینت دندان بگردید.

مشورت با دندانپزشک : اگر قبلا به دندانپزشک عمومی مراجعه کرده‌ اید، می‌ توانید از وی درباره دکتران لمینت دندان پرسش کنید و نظر وی را در این زمینه بپرسید.

بررسی تجربه و تخصص دکتر: قبل از اعمال لمینت دندان، بهتر است تجربه و تخصص دکتر را بررسی کنید. باید به دنبال دکتری با تجربه و تخصص در این زمینه بگردید تا از نتیجه موفقیت آمیز برخوردار شوید.

بررسی نمونه کارهای پیشین: قبل از اعمال لمینت دندان، بهتر است نمونه کارهای پیشین دکتر را بررسی کنید. این کار به شما کمک می‌ کند تا بهترین دکتر را انتخاب کنید

بررسی هزینه: هزینه انجام لمینت دندان معمولا بالا است. بنابراین، قبل از انجام لمینت دندان بهتر است هزینه را بررسی کنید و به دنبال دکتری با هزینه مناسب بگردید.

مشورت با بیماران قبلی: می‌ توانید با بیماران قبلی دکتر در این زمینه مشورت کنید و نظر آن‌ ها را درباره دکتر بپرسید. این کار به شما کمک می‌ کند تا به دنبال دکتری با تجربه و تخصص در این زمینه بگردید.

10 تا از بهترین دکتر لمینت در یزد را بشناسید!

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری

دکتر محمدرضا جعفری مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. ایشان از جمله یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد به شمار می روند.

خدمات :

 • لمینت
 • عصب کشی
 • معاینه
 • دندانپزشکی اطفال

آدرس : یزد، میدان همافر، درمانگاه ولیعصر

دکتر حمید هرندی

دکتر حمید هرندی

دکتر حمید هرندی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دارای کلینیک دندانپزشکی می باشند و کلینیک ایشان به عنوان مجهزترین مرکز تخصصی طراحی لبخند و کاشت ایمپلنت های دندانی از سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز نموده است و این کلینیک با پرسنل دقیق ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی تخصصی مطابق با استاندارد های روز دنیا می باشد و ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد می باشند.

خدمات :

 • لمینت
 • جراحی دندان
 • معاینه
 • جراحی لثه

آدرس : یزد،صفاییه، ملاصدرا, ساختمان سپیدار, واحد ۲۰۱

دکتر علیرضا دانش کاظمی

دکتر علیرضا دانش کاظمی

دکتر علیرضا دانش کاظمی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان مدرک دکترای تخصصی دندانپزشکی ترمیمی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد دریافت کردند و معاون پژوهشی دانشکده دندانپزشکی یزد و دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد می باشند و استاد تمام دندانپزشکی ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد می باشند و ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. ایشان از جمله یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد به شمار می روند.

خدمات :

 • لمینت
 • جراحی دندان
 • معاینه
 • کامپوزیت

آدرس : یزد، صفائیه، میدان اطلسی اول عدالت یک، ساختمان پزشکی اطلسی، طبقه دوم

دکتر مطهره امیری

دکتر مطهره امیری

دکتر مطهره امیری تخصص دندانپزشکی ترمیمی زیبایی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و بیش از 10 سال سابقه دارند. ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد می باشند.

خدمات :

 • لمینت
 • کامپوزیت
 • معاینه
 • جراحی دندان

آدرس : یزد، محله آبشاهی، آیت الله کاشانی، روبروی پارک هفتم تیر، ساختمان کیمیا، طبقه اول

دکتر ابوالفضل شفیعی

دکتر ابوالفضل شفیعی

دکتر ابوالفضل شفیعی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان بیش از 20 سال سابقه دارند و عضو سازمان نظام پزشکی کشور می باشند و ایشان خدمات دندانپزشکی کودکان را در صورت نیاز با بی هوشی انجام می دهند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند و ایشان از جمله یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد به شمار می روند.

خدمات :

 • لمینت
 • دندان پزشکی برای کودکان
 • معاینه
 • جراحی دندان

آدرس : یزد، میدان مهدیه، ابتدای بلوار شهید بهشتی، کوچه امید

دکتر فروغ السادات رضوی

دکتر فروغ السادات رضوی

دکتر فروغ السادات رضوی متخصص پروتزهای دندانی می باشند. ایشان مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و ایشان تا سال 1400 عضو هیات علمی دانشگاه بوده اند. ایشان از بهترین تجهیزات استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد می باشند.

خدمات :

 • لمینت
 • پروتز دندانی
 • معاینه
 • کامپوزیت

آدرس : یزد، میدان شهدای محراب، خیابان خرداد، مجتمع ولیعصر، طبقه سوم، واحد 36

دکتر فهیمه شفیعی

دکتر فهیمه شفیعی

دکتر فهیمه شفیعی مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان دوره عمومی دندانپزشکی را در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و با رتبه عالی پشت سر گذاشتند و دوره تخصص خود را در دانشگاه علوم پزشکی یزد سپری کردند و عضو هیات علمی گروه دندانپزشکی ترمیمی دانشگاه علوم پزشکی یزد می باشند و در مجلات معتبر داخلی و خارجی مقالات علمی را چاپ کرده اند. ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. ایشان از جمله یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد به شمار می روند.

خدمات :

 • لمینت
 • جراحی دندان
 • معاینه
 • طرح لبخند

آدرس : یزد، خ طالقانی، نرسیده به پاساژ ستاره، بن بست، طبقه دوم

دکتر امین خلیل نژاد

دکتر امین خلیل نژاد

دکتر امین خلیل نژاد مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان مدیریت کلینیک فوق تخصصی دندان در شهر یزد را بر عهده دارند و در این کلینیک فعالیت می کنند و برای ارائه خدمات در این کلینیک از مواد مرغوب و بروزترین تجهیزات استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان از خدماتی که انجام می دهند رضایت داشته باشند. ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد می باشند.

خدمات :

 • لمینت
 • کامپوزیت
 • معاینه
 • عصب کش

آدرس : یزد، خیابان امام خمینی، نرسیده به بیمارستان سیدالشهدا، روبروی سه راهی

دکتر آرمین نامداری

دکتر آرمین نامداری

دکتر آرمین نامداری مدرک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند. ایشان مدرک تخصص خود را از دانشگاه جنوا ایتالیا دریافت کردند و عضو هیات علمی دانشگاه می باشند. ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. ایشان از جمله یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد به شمار می روند.

خدمات :

 • لمینت
 • طرح لبخند
 • معاینه
 • کامپوزیت

آدرس : یزد، صفاییه، بلوار دانشگاه، چهار راه پژوهش، ساختمان اترک

دکتر مرضیه منتظمی

دکتر مرضیه منتظمی

دکتر مرضیه منتظمی دندانپزشک عمومی می باشند. ایشان درک عمومی و تخصص خود را دریافت کردند و فارغ التحصیل شدند و بیش از 10 سال سابقه دارند. ایشان از بهترین تجهیزات پزشکی استفاده می کنند تا مراجعه کنندگان دچار هیچ گونه مشکلی نشوند. ایشان همیشه تلاش دارند تا اطلاعات علمی خود را بروز کنند تا بتوانند بهترین خدمات را ارائه دهند. همچنین ایشان جزو یکی از بهترین دکتر لمینت در یزد می باشند.

خدمات :

 • لمینت
 • کامپوزیت
 • معاینه
 • طرح لبخند

آدرس : یزد، میدان امام علی، داخل پایانه اتوبوسرانی، درمانگاه دندانپزشکی شبانه روزی

تفاوت‌ های لمینت و کامپوزیت دندان

لمینت دندان و کامپوزیت دندان دو روش مختلف برای ترمیم و زیبایی دندان‌ها هستند. در ادامه، تفاوت‌ های اصلی بین این دو روش را بررسی خواهیم کرد.

فرآیند نصب: نصب لمینت دندان نیاز به تراشیدن یک قسمت کوچک از سطح دندان دارد تا لمینت بتواند به خوبی به دندن بچسبد و نصب کامپوزیت دندان نیاز به تراشیدن کمتری از دندان دارد.

زمان مورد نیاز: فرآیند نصب لمینت دندان به طور معمول نیازمند چند جلسه می باشد اما نصب کامپوزیت دندان معمولا در یک جلسه تکمیل می‌ شود.

قابلیت بازسازی: اگر لمینت دندان خراب شود باید جایگزین شود اما کامپوزیت دندان قابل ترمیم است و در صورت خراب شدن، می‌ توان آن را ترمیم کرد.

قابلیت اصلاح شکل و رنگ: لمینت دندان به خوبی قابل اصلاح شکل و رنگ است و کامپوزیت دندان نیز قابل اصلاح شکل و رنگ است، اما ممکن است محدود‌تر نسبت به لمینت باشد.

هزینه: نصب لمینت دندان هزینه بالاتری نسبت به کامپوزیت دارد اما هزینه نصب کامپوزیت دندان نسبتا کمتر از لمینت است.

طول عمر: لمینت‌ های دندان معمولا طول عمر بیشتری نسبت به کامپوزیت‌ دارند اما کامپوزیت‌ های دندان معمولا طول عمر کمتر دارند.

تفاوت‌ های لمینت و کامپوزیت دندان

مزایای لمینت دندان

تغییر رنگ دندان: لمینت دندان یک راه سریع و آسان برای تغییر رنگ دندان است. اگر دندان‌ های شما به دلایل مختلفی مانند عوارض دارو، سیگار کشیدن، مصرف نوشیدنی‌ هایی مانند قهوه‌ و چای یا بعضی از بیماری‌ ها، زرد شده است لمینت دندان می‌ تواند به شما کمک کند تا دندان‌ های سفیدتری داشته باشید.

ترمیم شکستگی‌ ها: لمینت دندان می‌ تواند برای ترمیم شکستگی‌ ها و ترک‌ های کوچک در دندان‌ ها استفاده شود. این روش کم هزینه و غیر تهاجمی است و به شما کمک می‌ کند تا دندان‌ های خود را به شکل طبیعی بازسازی کنید.

آسان و سریع: لمینت دندان یک روش سریع و آسان برای بهبود ظاهر دندان‌ ها است. این روش در مقایسه با روش‌ های دیگری مانند پروتز دندان، کم هزینه‌ تر است.

تغییر شکل دندان: لمینت دندان می‌ تواند برای تغییر شکل دندان‌ ها استفاده شود. با استفاده از لمینت دندان، می‌ توانید دندان‌ های خود را به شکلی جذاب‌ تر و زیبا تر تغییر دهید.

حفظ سلامتی دندان: با استفاده از لمینت دندان، می‌ توانید دندان‌ های خود را در برابر آسیب‌ های سطحی و خراشیدگی‌ ها حفظ کنید. این روش به شما کمک می‌ کند تا دندان‌ های خود را سالم نگه دارید.

افزایش اعتماد به نفس: با بهبود ظاهر دندان‌ های خود، می‌ توانید اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.

کلام آخر

لمینت دندان یک روش غیر تهاجمی برای بهبود ظاهر دندان‌ ها است. در این روش، لایه‌ ای از مواد مختلف مانند پورسلن یا کامپوزیت روی سطح دندان قرار می‌ گیرد و از این لایه برای تغییر رنگ، شکل و اندازه دندان‌ ها استفاده می‌ شود و لمینت دندان به عنوان یک روش سریع و آسان برای بهبود ظاهر دندان‌ ها شناخته شده است.

در این مقاله تمام تلاش خود را بکار گرفته ایم تا اطلاعات کاملی را درباره بهترین دکتر لمینت در یزد در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد و در صورت هرگونه انتقاد و پیشنهاد از طریق سایت دندانپزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (1 امتیاز)

زهرا سلگی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، پزشکی و حقوقی/ روزنامه نگار/ عاشق سفر، موسیقی و کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 6 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا