تبلیغات

tel:09335848720

وب سایت دندانپزشکا، به عنوان رسانه تخصصی درمانی ، مکانی مناسب برای معرفی متخصص، دندانپزشک و جراح در حوزه دندان و پزشکی و سلامتی می باشد. رسانه دندانپزشکا، با بیش از 1000 کلمه کلیدی اصلی و بیش از 30000 کلمه فرعی مربوط به حوزه جراحی زیبایی و پزشکی و دندانپزشکی در صفحه اول گوگل قرار دارد. همین امر موجب شده، روزانه تعداد زیادی مخاطب برای جستجو متخصص زیبایی و پزشکی به این سایت مراجعه کنند.

بهترین سایت برای تبلیغات پزشکی شما

✅ یکی از روش های تبلیغات برای دندانپزشکان  ، مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی ، استفاده از سایت هایی مانند دندانپزشکا است. مجله دندانپزشکا به دلیل سئو بسیار قوی و میلیون ها بازدید ماهانه باعث میشود بهترین سایت برای شما عزیزان باشد.

✅ یکی از مزایای تبلیغات پزشکی و پزشکان در سایت دندانپزشکان برندینگ شما است. به دلیل بازدید بسیار بالای کاربران اینترنتی از این سایت، هزینه ای که شما بابت تبلیغ پزشک یا تبلیغ مطب و کلینیک دندانپزشکانی خود پرداخت میکنید بسیار مناسب است و در مقابل بازخورد خیلی خوبی به شما خواهد داد.

✅ اگر بخواهید با کلمات کلیدی حوزه فعالیت خود، سایت خود را سئو کنید نیازمند طی کردن فرایند سئو و گذشت حداقل 6 ماه هستید؛ دندانپزشکا کار را برای شما ساده کرده است به دلیل دارا بودن تیم قوی سئو سایت و واحد تحریریه، تمام کلمات کلیدی حوزه شما سئو شده و در صفحه اول گوگل قرا گرفته است. به همین دلیل با اطمینان می گوییم که هزینه تبلیغ پزشکی و تبلیغ کلینیک دندانپزشکانی شما به خوبی جواب میدهد و باعث افزایش مشتریان شما خواهد شد.

برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه تبلیغات با شماره های زیر تماس بگیرید.

09381486843

تبلیغات

دکمه بازگشت به بالا