کلینیک دندانپزشکی

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه❤️【سال1403】⚡️

کلینیک های دندانپزشکی به نسبت مطب های خصوصی برای بیماران و زیباجویان از اعتبار بیش تری برخوردار هستند. در یک کلینیک دندانپزشکی تنپع خدمات بسیار بیش تر بوده و در صورت عدم رضایت از کارکرد یک دندانپزشک می توان به دیگری مراجعه کرد. تخصص کارکنان بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه است که در جذب مراجعین و رضایت آن تاثیر می گذارد. در وهله بعدی شرایط محیطی یک کلینیک دندانپزشکی خوب برای مراجعین اهمیت دارد. دندانپزشکا در این مقاله فاکتورهای لازم برای پیدا کردن کلینیک دندانپزشکی را مورد بررسی قرار می دهد.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه

یک مجموعه درمانی به واسطه کارکنان آن شناخته می شود. کسانی که در یک کلینیک دندانپزشکی کار می کنند نسبت به اعتبار مجموعه دارای مسئولیت هایی می باشند. کارکنان بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه باید خوش برخورد و متخصص بوده و به شکل موثری با بیمار در ارتباط باشند. دانش و تجربه دو ویژگی مهم در انتخاب بهترین دندانپزشک در ارومیه برای تکمیل کادر کلینیک می باشد. نظافت و بهداشت کلینیک های دندانپزشکی باید مدام بررسی شده و تجهیزات استریلیزه گردند.

امکانات و تجهیزات دندانپزشکی باید نوین و پیشرفته بوده تا کار دندانپزشک را ساده تر کرده و کیفیت خدمات دهی را افزایش دهد. هر دندانپزشک باید در لاین مشخص و مرتبط با تخصصش فعالیت داشته باشد. هیئت مدیره ای باید برای کلینیک در نظر گرفته شده تا در صورت بروز مشکلات به آن ها رسیدگی کند. در مجموعه باید قوانینی وضع شده و کلیه کارکنان طبق آن قوانین در مرکز دندانپزشکی کار کنند.

سیستم نوبت دهی یک کلینیک دندانپزشکی خوب باید به شکل حضوری و غیرحضوری باشد. فعالیت های مجموعه باید طبق نظرات و انتقادات مراجعین چیدمان شده تا بیش ترین آمار رضایت را به خود اختصاص دهد. کلینیک دندانپزشکی معروف و‌ موفق خواهد بود که تعرفه های مناسبی داشته و با برخی از بیمه ها قرارداد داشته باشد. قیمت پایین خدمات دلیل بر بی کیفیت بودن آن نیست و کلیه دندانپزشکان موظف اند از مواد مرغوب و روش مناسب برای درمان مراجعه کننده استفاده نمایند.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه

شرایط محیطی یک کلینیک دندانپزشکی خوب

معمولا افراد برای مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی ترجیح می دهند که به نزدیک ترین مجموعه به موقعیت خود مراجعه کنند. لازم به ذکر است که موقعیت جغرافیایی یک عامل اصلی برای تعیین خدمات کلینیک و تعرفه های آن است. افرادی که در مناطق کم برخوردار زندگی می کنند به علت عدم وجود نظارت و دندانپزشکان حاذق سطح پایینی از خدمات دندانپزشکی را دریافت می کنند. در مقابل افرادی که در مناطق مرفع نشین زندگی می کنند با این مشکل رو به رو نیستند.

یک کلینیک دندانپزشکی خوب در منطقه ثروتمند از به روزترین تجهیزات و روش های درمانی برای مراجعین خود استفاده می کند. البته در عدالت درمانی همه حق استفاده از خدمات درمانی باکیفیت را دارند. مطب باید در منطقه ای قرار داشته که آلودگی های صوتی و محیطی نداشته باشد. وجود موقعیت مکانی مطب در مناطق آلوده و پر سروصدا به اعتبار مجموعه آسیب می رساند. بهتر است کلینیک در محله ای خوب و در همسایگی سایر پزشکان باشد.

شرایط دسترسی عموم افراد به مطب اهمیت زیادی دارد. مراجعه کنندگان باید بتوانند در حالت عادی مسافت رسیدن به مطب را بدون هیچ دردسری طی کنند. بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه در محلی قرار دارد که امکان استفاده از وسایل نقلیه عمومی و شخصی در آن مهیا باشد. یک کلینیک دندانپزشکی خوب در مجتمع های و محله های مسکونی قرار ندارد؛ زیرا این کار موجب صلب آسایش سایرین شده و تخصص مرکز درمانی را مورد قضاوت قرار می دهد.

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی خیام

کلینیک دندانپزشکی خیام

این مجموعه درمانی دارای دندانپزشکان در تمام لاین های زیبایی و درمانی می باشد. امکانات و تجهیزاتی که در کلینیک دندانپزشکی خیام موجود است همگی بر اساس متد روز دنیا تهیه شده اند. روزهای کاری این دندانپزشکی شنبه تا پنج شنبه می باشد. مراجعین می توانند به صورت تلفنی و اینترنتی برای نوبت دهی اقدام کرده و هماهنگی های لازم را به عمل آورند.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • ایمپلنت پیشرفته
 • ارتودنسی کودک و بزرگسال
 • دندانپزشکی کودکان و خدمات آموزشی
 • ترمیم، جراحی و خدمات زیبایی دندان

آدرس: ارومیه، خیابان خیام شمالی، خان باباخان 3، نبش کوی سنایی

کلینیک دندانپزشکی آتیه

کلینیک دندانپزشکی آتیه

این کلینیک تحت نظر و مدیریت دکتر رضا صفرعلی زاده، فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران، دانشگاه آنکارا و دانشگاه ژنوای ایتالیا بوده و یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه محسوب می شود. این مجموعه با بیمه های معتبر کشور قرارداد داشته و از تعرفه های مناسبی برخوردار است. این تیم درمانی متشکل از 18 دندانپزشک عمومی، 10 دندانپزشک متخصص و 47 نفر کادر می باشد. کلیه امکانات و تجهیزات مورد استفاده کلینیک دندانپزشکی آتیه طبق روش های پیشرفته در مجموعه موجود شده است.

خدمات:

 • عصب کشی و کشیدن دندان
 • لمینت، کامپوزیت و بلیچینگ
 • جراحی لثه و دندان های نهفته
 • ارتودنسی، ایمپلنت و کاشت پروتزهای دندانی

آدرس: ارومیه، خیابان کاشانی، سه راه کاشانی، ساختمان آتیه

کلینیک دندانپزشکی جم

کلینیک دندانپزشکی جم

یک درمانگاه دندانپزشکی خوب باید از بهداشت و نظافت خوبی برخوردار بوده و برای بیماران مشکلی ایجاد نکند. کلینیک دندانپزشک جم نیز از سیستم های ضدعفونی کننده استفاده کرده و کلیه پروتکل های بهداشتی توسط دندانپزشکان رعایت می شود. این مرکز درمانی دارای خدمات ترمیم دندان ها و بهبود وضعیت بوده و در لیست بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه قرار دارند. کارکنان این درمانگاه بسیار خوش برخورد و محترم بوده و به شکل ویژه ای با بیماران و زیباجویان در ارتباط هستند.

خدمات:

 • باندینگ دندان
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک و صورت
 • کامپوزیت و لمینت ونیر
 • درمان بیماری های عفونی دندان و لثه

آدرس: ارومیه، فلکه رودکی، رو به روی تازه بازار، ساختمان آتلانتیس، طبقه 4

کلینیک دندانپزشکی رویان

کلینیک دندانپزشکی رویان

این مرکز دندانپزشکی دارای دیزاین و دکور مناسب بوده و حس آرامش را به مراجعه کنندگان القا می کند. در کلینیک دندانپزشکی رویان در محیط ساکت و آرامی واقع شده و بیماران را آزار نمی دهد. این مجموعه توسط بهترین دندانپزشک ارومیه مدیریت می شود. در مرکز درمانی رویان نظم و ترتیب در امور بسیار فاحش بوده و کلیه کارها بر اساس زمان بندی انجام می پذیرد. از این رو لقب بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه به این مجموعه داده شده است.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • روکش و بلیچینگ
 • ایمپلنت و جراحی لثه
 • ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت

آدرس: ارومیه، بلوار آیت الله حسنی، نرسیده به کوی هشتم

کلینیک دندانپزشکی ماهراد

کلینیک دندانپزشکی ماهراد

درمانگاه دندانپزشکی ماهراد فعالیت شبانه روزی داشته و در تمام ساعات آماده ارائه خدمات به مراجعین می شود. این مرکز دارای دندانپزشکان خبره و باتجربه ای بوده که در مراکز آموزشی عالی کشور تحصیل کرده و سطح بالایی از علم و دانش را صاحب هستند. کلینیک ماهراد در ابتدای آغاز فعالیت های خود تنوع بالایی در خدمات داشته و کیفیت خدمات مورد تایید مردم قرار گرفته است. اکثریت مراجعین این دندانپزشکی از مراحل درمان و نتایج حاصل ابراز خشنودی کرده اند.

خدمات:

 • دندانپزشکی زیبایی
 • بروساژ و فیشورسیلانت
 • درمان ریشه، اندو و ری اندو
 • جراحی های لثه و دندان عقل نهفته

آدرس: ارومیه، چهارراه آپادانا، اول خیابان برق، رو به روی اداره بورس

کلینیک دندانپزشکی امام علی

کلینیک دندانپزشکی امام علی

یکی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه، درمانگاه امام علی (ع) است که به انواع و اقسام تجهیزات دندانپزشکی و سیستم های استریلیزه مجهز می باشد. دندانپزشکانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند در حیطه کاری خود از بهترین ها بوده و تجربه و دانش خود را برای درمان بیماران شان به کار می بندند. کلینیک دندانپزشکی امام علی طرف قرارداد با بیمه های قانونی و معتبر بوده و با تخفیفات ویژه ای خدمات خود را ارائه می کند.

خدمات:

 • عصب کشی، ترمیم و روکش دندان
 • جرم گیری، کامپوزیت و بلیچینگ
 • کاشت پروتزهای دندانی و ایمپلنت

آدرس: ارومیه، خیابان ساحلی، نرسیده به بیمارستان طالقانی

کلینیک دندانپزشکی نگین بهار

کلینیک دندانپزشکی نگین بهار

افرادی که در این مرکز درمانی کار می کنند؛ متخصص و مجرب بوده و در کوتاه ترین زمان ممکن درمان و رفع مشکلات بیماران را میسر می کنند. کادر درمان کلینیک دندانپزشکی نگین بهار ارومیه صبور و دلسوز بوده و با جدیت مراحل درمان را دنبال می کنند. نوبت دهی از این کلینیک دندانپزشکی به دو شکل حضوری و غیرحضوری قابل انجام است. امکان عکس برداری کلینیک دندانپزشکی نگین بهار فراهم بوده و تشخیص دندانپزشکان بر مبنای آن صورت می گیرد.

خدمات:

 • درمان ناهنجاری های فکی
 • دندانپزشکی کودک و نوجوان
 • کشیدن دندان، عصب کشی و درمان ریشه

آدرس: ارومیه، خیابان کاشانی، کوی کیوان

کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد

کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد

آشنایی با کلیه خدمات دندانپزشکی و ارائه خدمات درمانی به افراد وظیفه بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه می باشد. درمانگاه پاسارگاده به صورت شبانه روزی پاسخگوی نیازهای درمانی مراجعین می باشد. استفاده از مواد مرغوب و خدمات باکیفیت از جمله ویژگی های مهم کلینیک دندانپزشکی پاسارگاد به شمار می رود. دندانپزشکان مطرح ارومیه در این مجموعه گرد هم آمده و به ویزیت، معاینه و درمان بیماران می پردازند. همچنین این مرکز دندانپزشکی طرف قرارداد با بیمه های نیروهای مسلح می باشد.

خدمات:

 • ایجاد قرینگی صورت
 • جراحی دندان ها و ارتودنسی
 • اوردنچر، ایمپلنت و بریج دندان
 • بلیچینگ، ونیر لمینت و روکش

آدرس: ارومیه، بلوار ارتش، کوی 6

تخصص کارکنان بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه

دندانپزشکانی که در یک مجموعه درمانی کار می کنند باید نسبت به اعتبار و مسئولیت یک دیگر حس وظیفه شناسی داشته باشند. کلینیک های دندانپزشکی موظف اند در تمامی لاین های دندانپزشکی فعال باشند. به این منظور از دندانپزشکان با گرایشات مختلف دعوت به عمل می آورند. این دندانپزشکان هر کدام در تخصص و زمینه کاری خود مراجعین را ویزیت می کنند و در صورت عدم تخصص لازم برای درمان بیمار، وی را به همکار خود ارجاع می دهند.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه دارای تعدادی دندانپزشک عمومی است که در لاین خود برای انجام امور درمانی و ترمیمی مشغول به کار هستند. زمانی که ترمیم دندان های بیمار از عهده دندانپزشکی خارج باشد به یکی از متخصصان درمان ریشه واگذار می شود. در کلینیک های دندانپزشکی متخصص درمان ریشه، ایمپلنت، ارتودنسی، ترمیم و زیبایی، جراح، دندانپزشک عمومی و کودکان مشغول به طبابت هستند.

در صورت گستردگی درمانگاه دندانپزشکی و وجود ظرفیت کافی سایر تخصص ها مانند رادیولوژی فک و صورت، پاتولوژیست دهان و دندان و متخصص پروتزهای دندانی هم در کلینیک یافت می شوند. البته تنوع خدمات در تمام کلینیک های دندانپزشکی به یک صورت نیست؛ بنابراین پیش از مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه از خدمات آن ها کسب اطلاعات کنید.

تخصص کارکنان بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه

دندانپزشکی کودکان در کلینیک ها

به علت حساسیت و اهمیت دندان ها در کودکان گرایشی از دندانپزشکی به نام دندانپزشکی اطفال به بررسی مشکلات و درمان های آن ها می پردازد. به طور جد یکی از مهم ترین تخصص هایی که در درمانگاه های دندانپزشکی عمومی و خصوصی باید وجود داشته باشد، دندانپزشکی کودک است. بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه باید از دندانپزشکانی که رزومه درخشانی داشته و دارای تخصص دندانپزشکی کودک هستند برای ایجاد تنوع در خدمات استفاده کند. مهارت و تکنینک دندانپزشک اطفال بسیار مهم است زیرا در سلامت دندان های کودک در آینده اثر می گذارد.

کلینیک دندانپزشکی باید برای کودکان یک لاین مجزا در نظر گرفته و با بهره گیری از اصول روانشناسی کودک به دیزاین آن بپردازد. محیط یک کلینیک دندانپزشکی کودک باید به شیوه ای باشد که بستر مناسب برای فعالیت های آموزشی را فراهم آورد. زیرا بخش عمده ای از خدمات دندانپزشکی را آموزش های پیشگیرانه و توصیه های مراقبتی تشکیل داده و باید از اصول آموزشی تاثیرگذار بهره گرفته باشد. تجهیزات و امکانات باید به شکل نوین و پیشرفته ای در دندانپزشکی کودک تهیه شده تا دندانپزشک و بیمار آزرده نشوند.

کلام آخر

کلینیک های دندانپزشکی مراکز درمانی هستند که دارای تنوع خدمات درمانی بوده و بر اساس ظرفیت ها کلیه خدمات و گرایشات دندانپزشکی را شامل می شوند. بهترین کلینیک دندانپزشکی در ارومیه موظف است رزومه تمام کارکنان خود و مجموعه را در اختیار مراجعین قرار داده تا در انتخاب دندانپزشک مورد نظر آزاد باشند. این کلینیک ها باید از امکانات و دندانپزشکان حرفه ای بهره مند بوده و رفاه مراجعه کنندگان را فراهم آورد. دندانپزشکا امیدوار است مطالب این مقاله برای شما کاربران عزیز مفید واقع شده باشد. از طریق ارسال دیدگاه ها ما را در ارائه مقاله های بیش تر همراهی کنید. از توجه شما سپاس گزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 15 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا