جراحی فک و صورت

بهترین جراح فک و صورت در مشهد【سال1403】❤️+ لیست 10 تایی

برخی از افراد ممکن است به صورت مادرزادی در ساختار فک و استخوان های صورت خود دچار مشکل باشند که باعث ایجاد ناهنجاری و مشکل در روند عادی زندگی آن ها شود. برخی نیز به دلیل بیماری و یا تصادف آسیب هایی به فک و صورت شان وارد می شود. از جمله عوارض چنین آسیب ها و مشکلات مادرزادی می تواند مشکلاتی در جویدن غذا و بلع، صحبت کردن و تنفس درست و منظم باشد. اما دیگر مشکلی که بسیار حائز اهمیت است، تغییرات ظاهری و خدشه وارد شدن به زیبایی فرد می باشد. در چنین مواردی لازم است تحت نظر یک جراح روند درمان آغاز گردد. ما در این مقاله می خواهیم لیستی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد را به شما معرفی کنیم، پس در ادامه همراه ما باشید.

بهترین جراح فک و صورت در مشهد کیست؟

بهترین جراح فک و صورت در مشهد یک پزشک متخصصی است که با بیماری‌ ها، آسیب‌ ها و اختلالات فک و صورت مانند شکستگی فک، ترمیم دندان‌ها، جراحی عروق بینایی، جراحی بینی، جراحی مفصل فک، جراحی زیبایی صورت و … سروکار دارد. این پزشکان برای تشخیص، درمان و بهبود وضعیت بیماران خود از تجهیزات پزشکی پیشرفته استفاده می‌ کنند.

حساسیت چنین جراحی هایی به قدری بالاست که ممکن است در صورت عدم تخصص و مهارت جراح مورد نظر باعث وارد آمدن آسیب های جبران ناپذیر به سلامتی فرد شود.

بهترین جراح فک و صورت در مشهد کیست؟

انواع جراحی های فک و صورت

جراحی ترمیمی دندان‌ ها: این جراحی برای ترمیم دندان‌ های شکسته، ترک خورده یا خراشیده استفاده می‌ شود که البته فرد بیمار می تواند ترمیم دندان های خود را به یک دندانپزشک عمومی نیز بسپارد.

جراحی عروق بینایی: این جراحی که توسط بهترین جراح فک و صورت در مشهد قابل انجام است برای درمان بیماری‌ های عروق بینایی مانند آنژیوم، همانژیوم و واریس انجام می‌ شود.

جراحی مفصل فک: جراحی مفصل فک برای درمان اختلالات مفصل فک مانند درد، قفل شدن مفصل و … استفاده می‌شود.

جراحی زیبایی فک: در صورتی که فک فردی کوچک و یا بزرگ باشد و تناسبی با دیگر اجزای صورت نداشته باشد، بهترین جراح فک و صورت در مشهد می تواند آن را اصلاح کند.

جراحی شکستگی فک: برای ترمیم شکستگی فک استفاده می‌ شود.

جراحی ترمیمی لثه: برای ترمیم لثه و درمان بیماری‌های لثه مانند التهاب لثه، خونریزی لثه و … مکن است به انجام جراحی توسط بهترین جراح فک و صورت در مشهد نیاز باشد.

در صورت نیاز به جراحی هر یک از این موارد در شیراز، می توانید به کمک مقاله بهترین جراح فک و صورت در شیراز جراح مورد نظر خود را بیابید.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح فک و صورت در جدول زیر لیست شده است:

❤️رضایت مراجعینبیشترین آمار رضایت مراجعین را داشته باشد.
🤝برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
✔️تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روز و بهترین متریال استفاده کند.
⭐مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین جراح فک و صورت در مشهد را بشناسید!

دکتر مجید عشق‌ پور

دکتر مجید عشق‌ پور

آقای دکتر مجید عشق‌ پور از برجسته ‌ترین متخصصان و ماهرترین جراحان مشهد می ‌باشد. ایشان متخصص جراحی دهان، فک و صورت بوده که موفق به دریافت دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی در سال 1381 شده است. دوره تخصص ایشان در رشته جراحی فک و صورت در سال 1388 به پایان رسیده است و در این دوره ایشان موفق به کسب رتبه اول بورد تخصصی دانشکده دندانپزشکی مشهد شده است. در حال حاضر دکتر عشق پور علاوه بر ارائه خدمات درمانی، دانشیار دانشکده دندانپزشکی مشهد نیز می ‌باشد. با توجه به تعداد جراحی ‌های موفق و رضایت بیماران از آقای دکتر عشق پور، ایشان به عنوان یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد به شمار می ‌رود.

خدمات:

 • جراحی استخوان‌ های شکسته در فک و صورت
 • جراحی تومور و کیست ‌های دهانی
  رینوپلاستی
 • ایمپلنت دندان

آدرس: مشهد، شهرک نوفل لوشاتو، بلوار کلانتری، بین کوچه کلانتری 5 و 7، پلاک 97

دکتر مهدی غلامی

دکتر مهدی غلامی

آقای دکتر مهدی غلامی یکی دیگر از متخصصین جراحی دهان، فک و صورت در مشهد است که مدارج علمی و دانشگاهی معتبری را کسب نموده و به واسطه علم بالا و مهارت زیادی که دارد جراحی ‌هایی با کم ترین عارضه ‌ها را انجام می ‌دهد. ایشان دارای سرتیفیکیت آموزش جراحی میکروسکولار از دانشگاه استوماتولوژی پکن در چین می ‌باشد. دوره تخصص ایشان در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گذرانده شده است. ضمنا ایشان سرتیفیکیت آموزش جراحی ‌های بازسازی نقایص فک و صورت از دانشگاه آخن آلمان را نیز دریافت نموده است. در حال حاضر دکتر غلامی رئیس بخش جراحی فک و صورت بیمارستان امدادی مشهد و عضو انجمن‌ های راینولوژی ایران و جراحان دهان، فک و صورت کشور می ‌باشند. با تمام تفاسیر و آنچه که گفته شد، ایشان نیز یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد به شمار می ‌روند.

خدمات:

 • جراحی تومور در فک و صورت
 • بلفاروپلاستی
 • جنیوپلاستی
 • جراحی استخوان ‌های فک و پیوند آن

آدرس: مشهد، احمدآباد، جنب ملاصدرای دوم، ساختمان سپهر صدرا، واحد 5

دکتر کامل جلالی

دکتر کامل جلالی

آقای دکتر کامل جلالی یکی دیگر از بهترین جراح فک و صورت در مشهد می ‌باشد. ایشان متخصص جراحی فک و صورت بوده و مدرک دکترای دندانپزشکی خود را در سال 1381 دریافت نموده است. لازم به ذکر است دکتر جلالی موفق به اخذ مدرک تخصص فک از دانشگاه علوم پزشکی مشهد نیز شده است. کسانی که برای هرگونه تغییر در فک و صورت خود و درمان شکستگی ‌ها و بازسازی آن و همچنین جراحی بینی به دنبال یک جراح زبده هستند، می ‌توانند به کلینیک ایشان واقع در بلوار احمدآباد مشهد مراجعه کنند.

خدمات:

 • بازسازی فک و صورت و درمان شکستگی‌ های آن ها
 • رفع تومورهای موجود در صورت و فک
 • جراحی داخل دهان
 • کاشت دندان به روش ایمپلنت
 • جراحی بینی

آدرس: مشهد، بلوار احمدآباد، خیابان عارف، کوچه عارف 4، ساختمان ابن سینا

دکتر مژگان کاظمیان

دکتر مژگان کاظمیان

خانم دکتر مژگان کاظمیان ارائه دهنده انواع خدمات درمانی و زیبایی می ‌باشد. ایشان به همراه کادری مجرب و پرسنلی دلسوز و متعهد به کار، بالاترین سطح کیفیت را از خدمات درمانی ارائه می ‌دهند. کلینیک ایشان واقع در احمد آباد مشهد همه روزه حتی در روزهای تعطیل از ساعت 9 صبح الی 9 شب پذیرای مراجعین می‌ باشد. کسانی که برای رفع تروماها و مشکلات مربوط به فک و صورت خود به خانم دکتر کاظمیان اعتماد کردند از تصمیم خود راضی بوده و از ایشان به عنوان یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد یاد می‌ کنند.

خدمات:

 • جراحی داخل دهان و درمان کیست ها و تومورهای موجود
 • شکستگی صورت و فک و بازسازی آن
 • ایمپلنت

آدرس: مشهد، احمد آباد، بین خیابان عارف و پرستار، نبش بانک پاسارگاد، ساختمان 44

دکتر امین راه پیما

دکتر امین راه پیما

آقای دکتر امین راه پیما یکی دیگر از بهترین جراح فک و صورت در مشهد به شمار می ‌رود. ایشان دانشیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد بوده و علت برگزیده شدن در این سمت، داشتن مدرک تحصیلی تخصص جراحی دهان، فک و صورت می ‌باشد. دکتر راه پیما با استفاده از به روزترین تجهیزات و آخرین متد تایید شده در سطح بین المللی و با همکاری پرسنلی مجرب و حرفه ‌ای به ارائه خدمات درمانی و تشخیصی می ‌پردازد.

خدمات:

 • جراحی بینی
 • جراحی پلاستیک صورت
 • جراحی پلک افتاده (بلفاروپلاستی)
 • رفع ناهنجاری‌ های موجود در فک بالا و پایین و درمان درد آن ها

آدرس: مشهد، سه راه ادبیات، خیابان ابن سینا، ابن سینا 3/2، ساختمان 46، بلوک 2، واحد 19، طبقه 1

دکتر سهند سمیعی راد

دکتر سهند سمیعی راد

دکتر سهند سمیعی راد با شماره نظام پزشکی 107734 به عضویت در سازمان نظام پزشکی کشور درآمده است و به صورت رسمی و قانونی و کسب مجوزهای لازم به درمان و جراحی‌ های مربوط به فک و صورت می ‌پردازد. ایشان مدرک تحصیلی تخصص جراحی فک و صورت را داشته و در حال حاضر استادیار و عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می ‌باشد. دکتر سمیعی راد با توجه به مهارت و تجربیات درخشانی که دارند، یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد می‌ باشند.

خدمات:

 • جراحی فک
 • درمان شکستگی‌ ها و آسیب ‌های وارده به فک و صورت
 • ایمپلنت دندان
 • درمان درد فک

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشکده دندانپزشکی

دکتر سمیه عبدالله پور

دکتر سمیه عبدالله پور

خانم دکتر سمیه عبدالله پور متخصص جراحی فک و صورت می ‌باشد. ایشان بعد از موفقیت در به دست آوردن مدرک دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و گذراندن دوره طرح خود با موفقیت، موفق به کسب رتبه ممتاز در آزمون تخصص جراحی فک و صورت گردید و توانست از دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این رشته فارغ التحصیل شود. با تلاش و ممارستی که دکتر عبدالله پور داشتند، توانستند رتبه سوم کشور در بورد تخصصی را نیز به دست آورند. از جمله مواردی که باعث درخشش رزومه ایشان گردیده است، همکاری ایشان در انجام جراحی مفصل گیجگاهی و فکی به روش کم تهاجمی می ‌باشد که برای اولین بار در شرق کشور در دانشگاه علوم پزشکی مشهد انجام شده است و مورد تایید و تمجید محافل علمی قرار گرفته است. در حال حاضر تجربه دکتر عبدالله پور به بیش از 15 سال می ‌رسد و همین موارد باعث شده است که به عنوان یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد شناخته شود.

خدمات:

 •  ایمپلنت دندان و جراحی دندان عقل
 • جراحی زیبایی فک
 • رفع انحرافات و شکستگی‌ های فک و صورت
 • انحراف و شکستگی بینی
 • بلفاروپلاستی

آدرس: مشهد، جنب سناباد 44، داخل کوچه، ساختمان 52، طبقه 1، واحد 2

دکتر محمدعلی گرائلی

دکتر محمدعلی گرائلی

آقای دکتر محمدعلی گرائلی متخصص جراحی دهان، فک و صورت می باشد. شماره نظام پزشکی ایشان 17047 است. دکتر گرائلی یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد می ‌باشد که در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16  الی 18 به ویزیت و معاینه بیماران می‌ پردازد و در صورت نیاز و تشخیص، نوبتی را برای جراحی تعیین می ‌نماید.

خدمات:

 • جراحی فک و صورت
 • جراحی بینی
 • بلفاروپلاستی
 • جراحی پروتز فک

آدرس: مشهد، خیابان احمدآباد، بین خیابان عارف و محتشمی، نبش بانک تجارت، طبقه اول

دکتر وحیدرضا حسینی

دکتر وحیدرضا حسینی

آقای دکتر وحید رضا حسینی متخصص جراحی دهان، فک و صورت می ‌باشد. ایشان با کد نظام 115439 عضو سازمان نظام پزشکی کشور است و کلینیک شخصی خود را در بلوار سجاد مشهد دایر نموده است. دکتر حسینی یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد محسوب می‌ شود که بسیاری از کسانی که با مشکلاتی به صورت مادرزادی و یا به خاطر آسیب دیدگی در فک و صورت درگیر هستند به دلیل مهارت زبان زد ایشان، دکتر حسینی را برای درمان انتخاب می ‌کنند.

خدمات:

 • جراحی فک و صورت
 • جراحی بینی
 • ایمپلنت دندان
 • درمان کیست‌ ها و تومورهای دهان

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، چهارراه بزرگمهر، بزرگمهر شمالی دوم، ساختمان پزشکان بزرگمهر

دکتر برات الله شبان

دکتر برات الله شبان

دیگر پزشکی که به عنوان یکی از بهترین جراح فک و صورت در مشهد به شما معرفی می ‌گردد. آقای دکتر برات الله شبان می ‌باشد. ایشان متخصص جراحی فک و صورت بوده و همچنین عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می‌ باشد و در همین دانشگاه به دلیل سطح علمی بالا در جایگاه استاد، دانسته‌ها و علم خود را در اختیار دانشجویان دیگر قرار می دهد. دکتر شبان دارای شماره نظام پزشکی 32752 می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • رفع انحراف فک
 • درمان درد فک ‌ها
 • رفع شکستگی ‌ها و آسیب دیدگی‌ های فک و صورت

آدرس: مشهد، ابتدای بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشکده دندانپزشکی

ویژگی های بهترین جراح فک و صورت در مشهد

بهترین جراح فک و صورت در مشهد باید دارای مهارت و تجربه کافی در انجام عملیات‌ های پیچیده و حساس باشد. او باید به خوبی با آناتومی صورت و ساختارهای داخلی آن آشنا باشد و قادر به تشخیص و درمان اختلالات مختلف فک و صورت باشد. همچنین، جراح فک و صورت باید دارای توانایی‌های ارتباطی بالا و توانایی کار در تیم باشد. او باید بتواند با بیماران و خانواده‌های آن‌ها در مورد جزئیات عملیات و پس از عمل مراقبت کننده باشد. ضمنا بهترین جراح فک و صورت در مشهد باید دارای توانایی‌ های مدیریت درد و استرس بیماران باشد.

ویژگی های بهترین جراح فک و صورت در مشهد

مراقبت های لازم بعد از جراحی فک و صورت

پس از جراحی فک و صورت، باید از مراقبت‌های لازم برای بهبود سریع‌ تر و به حداقل رساندن عوارض پس از عمل پیروی نمود. مراقبت‌های لازم عبارتند از:

استفاده از یخ: برای کاهش تورم و درد، باید بعد از عمل از یخ استفاده کرد. برای این کار، باید یک دستمال را به دور یخ بسته و آن را روی ناحیه عمل قرار داد.

استراحت: پس از جراحی، باید به استراحت کافی توجه داشت و فعالیت‌های سنگین را به تعویق انداخت.

مصرف داروها: برای کاهش درد و التهاب، باید داروهای تجویز شده توسط پزشک را مصرف نمود.

رعایت رژیم غذایی: باید از خوردن غذاهای نرم و پخته شده استفاده نمود و از مصرف غذاهای سفت و سخت خودداری کنید. همان طور که برای اقدامی هم چون ارتودنسی باید تغذیه و رژیم غذایی مناسب در ارتودنسی را رعایت کرد، بعد از جراحی فک نیز باید غذاهای توصیه شده را تا مدتی مصرف نمود.

شستشوی دهان: برای جلوگیری از عفونت، باید دهان خود را با آب شستشو داد و از مصرف غذاهایی که ممکن است عفونت را به دنبال داشته باشند خودداری کرد.

کلام آخر

آنچه که ما در این مقاله عنوان نمودیم، اطلاعاتی در خصوص جراحی فک و صورت و معرفی 10 تا از بهترین جراح فک و صورت در مشهد بود. امیدواریم از مطالب گفته شده بهره لازم را برده باشید. منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت دندانپزشکا هستیم.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − دوازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا