جراحی فک و صورت

10 تا از بهترین جراح فک و صورت در قزوین❤️【سال1403】⚡️

ناهنجاری های فکی روی چهره افراد تاثیر نامطلوب گذاشته و کل صورت آن ها را تغییر می دهد. بسیاری از افراد از چهره خود احساس نارضایتی کرده و برای رفع مشکلات آن به دنبال پزشک و جراح هستند. راهنمای انتخاب بهترین جراح فک و صورت در قزوین کمک می کند مراجعه کننده انتظارات خود از دندانپزشکش را دانسته و بر اساس معیارهای خود دست به انتخاب بزند. هدف از جراحی های فک و صورت برای اغلب افراد داشتن صورت متناسب و زیبا است. با جراحا همراه باشید.

بهترین جراح فک و صورت در قزوین کیست؟

برای داشتن چهره ای زیبا و رضایت مند باید مراحل درمانی مناسبی را در پیش گرفت. زمانی درمان برای افراد موفقیت آمیر خواهد بود که فرد به یک جراح یا دندانپزشک خبره و کارآزموده مراجعه کنند. از آن جایی که جراحی های فک و صورت عمل های سنگین و با ریسک بالایی هستند یک دندانپزشک خوب هیچوقت بدون داشتن اطلاعات و مهارت کافی برای درمان بیمار اقدام نمی کند.

بهترین جراح فک و صورت در قزوین کسی است که تمام پیچیدگی ها، شرایط و مشکلات صورت را بررسی کرده و کم خطرترین روش را پیشنهاد می دهد. متخصصان این حوزه باید اشخاص مجرب و صبوری بوده که قدرت مدیریت بحران بالایی داشته باشند. گاهی در جراحی های متفاوت شرایطی به وجود می آید که نفس گیر است و در صورت عدم مهارت و مدیریت صحیح جراح ممکن است خطر مرگ را برای بیمار به همراه داشته باشد.

یک جراح فک و صورت باید بتواند ضایعات، بیماری ها، ناهنجاری های متفاوت و صدمات را شناخته و راه های درمانی اصولی هر یک را بلد باشد. آموزش های لازم در طول زمان تحصیل دندانپزشک تکمیل شده و سابقه طولانی تجارب عملی را برای جراح در پی خواهد داشت. بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین باید بتواند بافت های نرم و سخت فک و صورت را بازسازی یا ترمیم کرده و درمان موثری داشته باشد. همه موارد ذکر شده زمانی میسر می شود که جراح شخصی شکیبا، مسئولیت پذیر، مجرب، متعهد و ماهر باشد.

بهترین جراح فک و صورت در قزوین کیست؟

اختلالات فک و صورت و درمان آن ها

 برخی از افراد به صورت مادرزادی ناهنجاری هایی در ناحیه فک یا صورت دارند که عملکرد و ظاهرشان را تحت شعاع قرار می دهد. آسیب های مادرزادی گاهی قابل درمان هستند و گاهی با انجام جراحی های متعدد قابل کنترل می شوند. کسانی که بیرون زدگی فک یا عقب ماندگی دارند که منجر به تورم و درد در ناحیه فک و گیجگاه ها می شود می تواند برای انجام جراحی ها اقدام کنند. آسیب های فیزیکی و صدمات تروما عمده اختلالات فک و صورت را تشکیل داده که به تشخیص دکتر از روش های درمانی مختلف استفاده می شود.

لازم به ذکر است که کلیه جراحی های انجام شده توسط بهترین جراح فک و صورت در قزوین جنبه درمانی ندارد؛ بلکه گاهی اوقات جراحی ها با هدف زیبایی صورت انجام می شود. بنابراین سایر عمل های زیبایی صورت نشان دهنده وجود مشکل و اختلال خاصی نیست. تومورهای فکی یک ناهنجاری اکتسابی به شمار آمده و درمان ان معمولا پیچیدگی هایی دارد. عدم متقارن بودن صورت دو جنبه زیبایی و درمانی دارد که با انجام جراحی قابل درمان است.

آپنه انسدادی، شکاف لب و کام، شکستگی های فک و صورت، کیست های فکی، اختلالات مفصل گیجگاهی، عدم قرارگیری لب ها روی یک دیگر و مشکلات بلع و تکلم از سایر اختلالات فک و صورتی است که می توان به ان ها اشاره کرد. جراح فک برای کاشت ایمپلنت های دندانی نیز مهارت کافی را داشته و مجوز انجام آن را دارد.

10 تا از بهترین جراح فک و صورت در قزوین را بشناسید!

دکتر آرش متقی

دکتر آرش متقی

دکتر متقی متخصص جراحی های فک و صورت بوده و دارای تاییدیه نظام پزشکی می باشد. ایشان 8 سال سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه آزاد اصفهان را داشته و در کنار آن به شغل طبابت هم مشغول بوده است. آقای آرش متقی بیش از 15 سال است که در زمینه دندانپزشکی و جراحی های فک فعالیت داشته و توانسته رضایت عده کثیری از مراجعین را کسب نماید.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • پروتزهای ثابت و متحرک
 • درمان ضایعات فک و مخاط دهان
 • ایمپلنت، جراحی دندان عقل نهفته و عصب کشی

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی شرقی، جنب بن بست شادمان، ساختمان پزشکان اروند، طبقه 2، واحد 3

دکتر پروین امینی

دکتر پروین امینی

ایشان از پزشکان برجسته قزوین بوده و متخصص جراحی های فک و صورت می باشند. خانم امینی بسیار منظم و دقیق بوده و با ارائه خدمات نوبت دهی آنلاین از معطل شدن بیماران جلوگیری کرده است. دکتر پروین امینی بر استفاده از تجهیزات و امکانات درمانی نوین تاکید داشته و معتقد یکی از اصول احترام به بیمار فراهم آوردن امکانات درخور می باشد. ایشان همچنین از افراد فعالف خوش برخورد و خوش انرژی در تیم درمانی خود دعوت به همکاری کرده اند. خانم امینی استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز می باشند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • درمان کجی و عدم تقارن فک
 • بازسازی بافت سخت فک و متعادل سازی آن

آدرس: قزوین، میدان عدل، نرسیده به پاساژ ایرانیان، ساختمان پزشکان اهورا، طبقه 1، واحد 4

دکتر فرشید رأیتی

دکتر فرشید رأیتی

آقای رأیتی به شماره نظام پزشکی 32217 یکی از بهترین جراح فک و صورت در قزوین شناخته شده اند. ایشان فردی مسئولیت پذیر و متعهد است که سوابق کاری و تحصیلی پرباری هم دارا است. دکتر فرشید رأیتی با انواع بیماری ها و اختلالت فک و صورت آشنایی داشته و درمان های پرریسکی را انجام می دهند.

خدمات:

 • جراحی  دندان عقل نهفته
 • درمان آسیب های تروما فک و صورت
 • کیست و تومور فک و ایمپلنت

آدرس: قزوین، خیابان پادگان، بیمارستان شهید رجائی

دکتر سهیل کوشایی

دکتر سهیل کوشایی

جناب آقای سهیل کوشایی فارغ التحصیل دکترای تخصصی جراحی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و یکی از بهترین جراح فک و صورت در قزوین می باشند. ایشان عضو هیئت علمی بوده و در مقام استادیار هم فعالیت دارند. دکتر کوشایی در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و تاکنون توانسته اند رضایت بیش از 80 درصد مراجعین شان را کسب نمایند.

خدمات:

 • جراحی تومور
 • درمان شکاف لب و کام
 • جراحی زیبایی تقارن فک

آدرس: قزوین، چهارراه فردوسی، به سمت چهارراه نادری، نبش بن بست ساحل، ساختمان پزشکان عرفان، طبقه 5، واحد 501

دکتر طوبی کارآگاه

دکتر طوبی کارآگاه

ایشان متخصص جراحی فک و صورت بوده و در این رشته بسیار ماهر و توانمند هستند. دکتر کارآگاه جواز طبابت خود را از سازمان نظام پزشکی قزوین به شماره 120677 دریافت نموده است. خانم طوبی کارآگاه دارای خدمات مشاوره آنلاین و غیرحضوری بوده که بیماران می توانند از آن استفاده نمایند.

خدمات:

 • بازسازی فک
 • درمان ارتوگناتیک
 • ایمپلنت و درمان عقب افتادگی فک

آدرس: قزوین، بلوار شهید باهنر، دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دکتر فائزه آزموده

دکتر فائزه آزموده

داشتن بورد تخصصی برای دندانپزشکان و جراحان یک امتیاز مثبت محسوب می شود که دکتر آزموده از این امتیاز بی بهره نیست. ایشان متخصص آسیب شناسی فک و دهان بوده و نام شان در لیست بهترین جراح فک و صورت در قزوین آورده شده است. دکتر فائزه آزموده دارای گواهینامه ارتودنسی ثابت می باشند. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و رزومه پربار و درخشانی دارند.

خدمات:

 • تشخیص ضایعات دهان و فک
 • درمان ارتودنسی و ایمپلنت
 • درمان مفاصل گیجگاهی معیوب

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی شمالیف کوچه زمرد، ساختمان زمرد

دکتر پژمان جانباز آسیابر

دکتر پژمان جانباز آسیابر

این جراح معتبر دارای 8 سال سابقه فعال در حوزه درمان ناهنجاری های فک و صورت می باشد. دکتر جانباز آسیابر عضو انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران و بین الملل است. با اندکی تحقیق در مورد ایشان می توان به کارآزمودگی و تبحر ایشان پی برد. آقای پژمان جانباز آسیابر نوبت دهی آنلاین داشته و در هنگام ویزیت توضیحات لازم را به بیماران ارائه می کنند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • کیست فکی
 • جراحی دندان عقل

آدرس: قزوین، خیابان خیام جنوبی، نرسیده به چهار راه شهرداری، کوچه شهید خضری، ساختمان جم، طبقه 1، واحد 3

دکتر ابوالفضل محمد صالحی

دکتر ابوالفضل محمد صالحی

دکتر محمد صالحی بیش از 20 سال سابقه خدمت به بیماران را داشته و بهترین جراح فک و صورت در قزوین نامیده شده اند. این متخصص جراحی دارای شماره نظام پزشکی 91337 هستند. درباره دکتر ابوالفضل محمد صالحی می توان اطلاعات موثق تری از بیماران شان کسب نموده و سپس برای آغاز فرآیند درمان اقدام کرد. برخورد مناسب، تجربه، تخصص، شناخت بیماری ها، راهکارهای درمان و مشاوره از ویژگی های آقای محمد صالحی می باشد.

خدمات:

 • معاینه و تشخیص
 • جراحی فک و صورت
 • جراحی دندان و درمان ریشه
 • کاشت پروتزهای ثابت و ایمپلنت

آدرس: قزوین، خیابان عدل، بین میدان میرعماد ومیدان عدل، ساختمان اهورا، واحد 14

راهنمای انتخاب بهترین جراح فک و صورت در قزوین

سابقه تحصیلی و سطح علمی یک جراح فک و صورت نشان دهنده متخصص بودن آن است. البته در کنار عالم بودن بر حیطه کاری خود، جراح فک باید تجارب ارزنده و کمک کننده درمانی نیز داشته باشد. تحقیق کردن از سایر مراجعه کنندگان و سنجش میزان رضایت آن ها از مراحل درمان و نتایج شان بهترین گزینه برای تصمیم گیری در مورد پزشک است. بهترین جراح فک و صورت در قزوین دارای خدمات مشاوره بوده و بیماران را در میسر درست درمان قرار می دهد.

یک دندانپزشک یا جراح فک بدون انجام معاینات و تصویربرداری نسخه ارائه نمی دهد و تا زمان اطمینان از مشکل و فرآیند درمانی متناسب با آن اقدام اضافه ای انجام نمی دهد. جراح فک و صورت خوب با برنامه و زمان بندی کاری امور را اداره کرده و به سرانجام می رساند. این شخص برخورد محترمانه ای با بیماران خود داشته و با شکیبایی پاسخگوی سوالات آنان می باشد. درنظر گرفتن شرایط بیمار و ملاحظه وی یکی دیگر از ویژگی های یک جراح و متخصص مطرح در قزوین می باشد.

برای شناخت بهترین جراح فک و صورت کافی است به مطب یا کلینیک وی مراجعه کرده و تمامی تجهیزات و امکانات را بررسی کنید. مدرن و فناورانه بودن مطب نشان از تخصص پزشک و احترام وی به بیمارانش است. شناخت عارضه های متعدد، روش درمان آن ها و به کارگیری به موقع هر درمان در از معیارهای مهم انتخاب پزشک می باشد.

راهنمای انتخاب بهترین جراح فک و صورت در قزوین

 مراقبت های بعد از جراحی فک و صورت

کلیه نکات مراقبتی و توصیه های مهم پزشکی توسط جراح به بیمار ارجاع داده می شود. رعایت دستورالعمل ها باعث می شود طول درمان کوتاه تر شده و درمان رضایت بخش باشد. چنان چه جراح تشخیص داد که بیمار باید تحت مراقبت و بستری در بیمارستان باشد بهتر است همکاری های لازم با وی صورت بگیرد. نکات مراقبتی جراحی های فک و صورت اعم از رعایت بهداشت، رژیم غذایی مناسب، پرهیز از ممنوعیات و مصرف داروها توسط بهترین جراح فک و صورت در قزوین مشخص می شود.

جراحی های فک و صورت مستلزم مراعات بسیاری است. فرد پس از انجام جراحی به مدت 2 الی 3 هفته باید از مصرف انواع دخانیات و مشروبات و انجام فعالیت های سنگین ورزشی خودداری کند. این کارها احتمال بروز عفونت در محل جراحی و فک را افزایش داده و اعمال فشار اختلال در روند بهبود ایجاد می نماید. داشتن درد و تورم پس ازعمل امر طبیعی است که با مصرف داروها و کمپرس های یخ قابل کنترل است. پس از انجام جراحی فک بهتر است در رژیم غذایی خود بیش تر از مایعات مصرف شود.

کلام آخر

از پرسش های متداولی که بیماران در خصوص جراحی های فک و صورت دارند، دوره نقاهت آن است. به طور کلی روش های درمانی و نتایج آن در هر فرد با دیگری متمایز است؛ بنابراین نمی توان مدت زمانی را برای آن مشخص کرد. افرادی که برای جراحی های فک و صورت مراجعه می کنند بهتر است دارای سن 18 سال بوده و به تکامل رشدی رسیده باشند؛ در غیر این صورت درمان موثر نخواهد بود. با انتخاب بهترین جراح فک و صورت در قزوین و رعایت نکات مراقبتی می توان درجریان درمان اصولی و اثربخش قرار گرفت. دندانپزشکا از همراهی شما مخاطبان عزیز سپاس گزار است. دیدگاه خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا