بلیچینگ

10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه❤️【سال1403】⚡️

داشتن دندان های سفید و خوش رنگ برای تمام افراد امری خوشایند است. روش های مختلفی در علم دندانپزشکی وجود دارد که به زیباجو امکان بهره گیری از دندان های زیبا را می دهد. بلیچینگ یکی از این روش ها است که ریسک کمی داشته و به ساختار دندان آسیبی نمی رساند. مشخصات بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه به مراجعین برای انتخاب پزشک و استفاده از خدمات آن ها کمک می کند. یکی از کارهایی که می توان برای اطمینان از مهارت دندانپزشک انجام داد؛ بررسی مراحل انجام بلیچینگ است. دندانپزشکا در این مقاله 10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ را معرفی خواهد کرد.

بررسی ویژگی های بلیچینگ

بلیچینگ یکی از روش های سفید کردن دندان است که به دو نوع لیزری و معمولی صورت می گیرد. در مرحله اول دندانپزشک ماده بلیچینگ را روی دندان ها قرار داده و سپس با استفاده از اشعه UV آن را تثبیت می کند. سفید کردن دندان در مطب بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه در حدود 15 الی 30 دقیقه به طول می انجامد. بلیچینگ یک روش خانگی هم دارد که افراد می توانند با حفظ نکات مراقبتی و رعایت برخی اصول خود برای سفید کردن دندان ها اقدام کنند.

لمینت و کامپوزیت لایه ضخیمی است که روی سطح دندان ها قرار گرفته و علاوه بر ایجاد سفیدی، فرم و حالت دندان ها را هم تغییر می دهد. این در صورتی است که بلیچینگ تنها به سفیدی دندان کمک می کند. ماندگاری و دوام بلیچینگ بسته به نوع مراقبت های فرد متفاوت است. رژیم غذایی مناسب و عادات رفتاری صحیح می تواند به طولانی تر کردن عمر بلیچینگ کمک کند. افراد سیگار یا کسانی که مشروبات الکلی مصرف می کنند سریع تر از سایرین متوجه تغییر رنگ بلیچینگ خود می شوند.

مواد سازنده بلیچینگ بی خطر بوده و از آب کسیژنه و فعال کننده ها است که در درصدهای مجاز به کار رفته است. البته برندهای مختلفی در دندانپزشکی ها وجود دارد که از نظر کیفیتی با دیگر محصولات قابل قیاس نیستند. بنابراین پیش از انجام بلیچینگ باید از کیفیت مواد مورد استفاده و مهارت بهترین دکتر کامپوزیت در ارومیه اطمینان حاصل شود. در صورت بی دقتی و ناپختگی دکتر بلیچینگ ممکن است به ساختار دندان ها آسیب رسیده و نتایج مطلوبی را برای زیباجو به همراه نداشته باشد.

بررسی ویژگی های بلیچینگ

مشخصات بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه

بلیچینگ یکی از روش های ساده دندانپزشکی برای تغییر رنگ دندان به سفید است. انجام این کار به دقت، رعایت تکنینک ها و شناخت مواد سفید کننده بستگی دارد. بنابراین دندانپزشکانی که دوره های بلیچینگ را پشت سر گذاشته و نکات لازم الاجرا آن را فرا گرفته اند توانایی انجام بلیچینگ را دارند. به طور کل دندانپزشکان گرایش زیبایی و ترمیمی بلیچینگ انجام می دهند. زیرا این افراد در طول دوره تحصیل خود با تمام روش های سفید کردن دندان آشنا شده و یاد می گیرند.

بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه باید از ابزار و تجهیزات خوبی در مطب خود استفاده نماید. برخی از امکانات به ویژه دستگاه لیزری به کوتاه تر شدن طول درمان کمک می کنند. یک دندانپزشک زیبایی و ترمیمی باید دقت بالایی داشته و با صبور و تمرکز حالت دندان ها و رنگ آن ها را تغییر دهد. پیش از انجام بلیچینگ یا هر روش زیبایی دیگری دندان ها باید به طور کامل ترمیم شوند. تشخیص و درمان خرابی های دندان و لثه یکی دیگر از ویژگی های ضروری دکتر بلیچینگ است.

یک دندانپزشک ماهر و باتجربه به محل کار خود و مراجعه کنندگانی که در آن رفت و آمد دارند توجه می کند. به همین خاطر از امکانات و افراد خوش برخورد و حرفه ای در مجموعه درمانی خود استفاده می کند. همچنین داشتن سابقه کاری خوب و متعهد بودن به بیماران و زیباجویان در کل مشخصه های بهترین دکتر بلچینگ در ارومیه می باشد. مسئولیت پذیری یک پزشک در مقابل بیمارانش بسیار ارزشمند بوده و موفقیت را برای وی به ارمغان می آورد.

10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه را بشناسید!

دکتر پریا فتحی

دکتر پریا فتحی

ایشان دارای تخصص دندانپزشکی بوده و دارای مدارک متعددی در زمینه دندانپزشکی زیبایی می باشند. خانم پریا فتحی از روش های نوین بیومیمتیک و کانزرواتیو برای ارائه خدمات استفاده می کند. دکتر پریا فتحی به دندانپزشکی درآمیخته با فناوری اعتقاد داشته و به شکل ویژه ای در ارائه خدمات زیبایی فعال هستند. ایشان بیش از 10 سال سابقه کار داشته و تعداد زیادی مراجعه کننده دارند.

خدمات:

 • لمینت
 • بلیچینگ و کامپوزیت
 • روکش دندان و ارتودنسی نامرئی

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، نرسیده به بیمارستان کوثر، ساختمان پزشکی مرادی، طبقه 8، واحد 35

دکتر پویا علیائی

دکتر پویا علیائی

دکتر پویا علیائی ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی زیبایی بوده و بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه شناخته می شوند. ایشان متخصص جراحی های دهان و فک بوده و دوره ایمپلنتولوژی را در دانشگاه گوته فرانکفورت آلمان گذرانده است. ایشان فعالیت های علمی زیادی داشته که می توان به تدریس به دندانپزشکان، امور تحقیقاتی و برگزاری دوره های مختلف در دانشگاه علوم پزشکی تهراناشاره کرد.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • ارتودنسی

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوی خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم

دکتر سعید فروزش

دکتر سعید فروزش

تجربه یکی از بارزترین ویژگی های دکتر فروزش است. ایشان دارای دو دهه تجربه درمانی بوده و یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه می باشد. دکتر سعید فروزش در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و با شرکت در دوره های مختلف صاحب مهارت و دانش زیادی در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. محل تحصیل آقای فروزش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، یکی از مراکز علمی معتبر کشور می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ونیر کامپوزیت
 • بلیچینگ و ترمیم
 • درمان ریشه و افزایش طول تاج دندان

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان بابا خان، ساختمان پزشکان رویان 101، طبقه 2

دکتر الهام نیک نژاد

دکتر الهام نیک نژاد

برای مراجعین اهمیت دارد که در چه مطب و با چه امکاناتی درمان می شوند. به همین خاطر سرکار خانم نیک نژاد از به روزترین سیستم های درمانی کمک کرده و فناوری های جدید دندانپزشکی را در مجموعه خود به کار می گیرد. ایشان به صورت تلفنی و اینترنتی ارائه دهنده خدمات مشاوره می باشند. این مشاوره به زیباجویان و بیماران کمک کرده تا در مسیر صحیح درمان قرار بگیرند.

خدمات:

 • جرم گیری
 • بلیچینگ
 • عصب کشی و پرکردگی

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان بابا خان، پلاک 16

دکتر عباس بابازاده

دکتر عباس بابازاده

آقای بابازاده رفتار محترمانه ای با بیماران خود داشته و نه نظرات و انتقادات شان احترام می گذارد. ایشان معتقد است بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه باید دارای دانش و تکنینک های لازم برای سفید کردن دندان ها باشد. دکتر عباس بابازاده رزومه کاری درخشانی دارند، به طوری که تعداد کثیری از مراجعین از شیوه خدمات دهی مجموعه ابراز رضایت کرده اند. استفاده از تجهیزات بهداشتی و رعایت ایمنی در عین درمان از مزایای مراجعه به مطب دکتر بابازاده می باشد.

خدمات:

 • روکش
 • سفید کردن دندان
 • کاشت پروتزهای دندانی
 • درمان ریشه و ری اندو

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان بابا خان، ساختمان لقمان حکیم، طبقه 2، واحد 22

دکتر راضیه فرمانی

دکتر راضیه فرمانی

سرکار خانم راضیه فرمانی به شماره نظام 190182 فال بوده و نام شان در لیست بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه آورده شده است. ایشان به صورت اینترنتی و تلفنی ثبت نوبت داشته و می توان به صورت غیرحضوری از خدمات مشاوره هم بهره گرفت. خانم فرمانی با تکنیک ها و اصول انجام بلیچینگ به خوبی آشنا بوده و در شناخت مواد سفید کننده مرغوب تجربه بالایی دارند. خدمات درمانی دکتر راضیه فرمانی کیفیت بالایی دارد.

خدمات:

 • پولیش دندان
 • پالپکتومی
 • روکش و کشیدن دندان
 • بروساژ و فیشورسیلانت

آدرس: ارومیه، خیابان مدنی 2، رو به روی خیام شمالی، جنب آزمایشگاه میلانی، ساختمان جم، طبقه 3

دکتر شعله طیب قاسمی

دکتر شعله طیب قاسمی

این دندانپزشک حاذق در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی فعال می باشند. خانم طیب قاسمی به کد نظام پزشکی 100289 در مطب خصوصی خود پذیرا بیماران و زیباجویان هستند. کلیه خدمات دکتر شعله طیب قاسمی برمبنای دانش و تجربه بوده و اکثر درمان های شان نتایج مطلوبی داشته اند. ایشان فردی منصف و دلسوز بوده و بلیچینگ را با کیفیت بالای مواد و هزینه معقول انجام می دهند.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • کامپوزیت و لمینت
 • پروفیلاکسی دندان
 • جرم گیری و ترمیم

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوی خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم، طبقه 3، واحد 32

دکتر سالار حسین نظمی

دکتر سالار حسین نظمی

آقای حسین نظمی بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه بوده که بر انجام کلیه خدمات ترمیمی دندان مسلط می باشد. ایشان در مطب خصوصی خود بیماران و زیباجویان را ویزیت کرده و سپس برای انجام امور درمانی وارد عمل می شود. دکتر سالار حسین نظمی از تجهیزات مدرن بهره گرفته و در کوتاه ترین زمان ممکن بالاترین بازدهی را برای سفید کردن و اصلاح طرح لبخند ارائه می کند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • جراحی ترمیمی و زیبایی
 • اصلاح طرح لبخند و ایمپلنت

آدرس: ارومیه، سه راه کاشانی، اول باکری، کوی اول، کوچه بانک مهر ایران، پلاک 21

وظایف بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه

دندان های افراد بر اساس ویژگی های جسمانی و مراقبت های منحصر به فردشان با یک دیگر اختلافاتی دارند. به همین سبب نمی توان برای کلیه کسانی که می خواهند دندان های سفید و زیبا داشته باشند روش بلیچینگ را پیشنهاد داد. یکی از خدمات بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه این است که دهان و دندان زیباجو را بررسی کرده و راهکار و مشاوره های خود را ارائه دهد. دندانپزشک باید طبق نتایج احتمالی که پیش بینی می کند روش انتخابی مناسب را به مراجعه کننده ارجاع دهد.

همان طور که گفته شد دندان ها پیش از انجام بلیچینگ باید در سالم ترین حالت خود قرار داشته باشند. به این منظور دندانپزشک زیبایی و ترمیمی باید دندان ها را بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را ترمیم کند. گاهی اوقات دکتر به بیماری برخورد می کند که در حوزه کاری او نیست؛ در اینجا چند دندانپزشک ماهری که شناخته و توانایی رفع مشکل را دارند معرفی می کند. یک دندانپزشک خوب وظیفه دارد سلامت دهان و دندان مراجعه کننده را تا حد توان تامین کند.

از آن جایی که بلیچینگ کاری خیلی تخصصی نیست همه دندانپزشکان با اندکی آموزش می توانند آن را انجام دهند. بنابراین دندانپزشکان وظیفه دارند خدماتی که در حیطه تخصصی اصلی شان می گنجد را انجام دهند. عموما دندانپزشک های زیبایی و ترمیمی به بلیچینگ مسلط تر بوده و دارای خدمات ترمیم دندان ها، لمینت، کامپوزیت، فیشور سیلانت، عصب کشی، باندیدنگ، روکش و دیگر خدمات تخصصی دندانپزشکی می باشند.

وظایف بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه

مراحل انجام بلیچینگ

پس از معاینات لازم و عدم وجود مانع برای انجام بلیچینگ، دندانپزشک وارد فاز فعالیتی خود می شود. ابتدا دندان هایی که نیازمند عصب کشی و پر کردگی هستند درمان شده و جرم گیری می شوند. سپس دندان ها با مواد خاصی شستشو داده شده تا برای جذب بلیچینگ و تغییر رنگ آماده باشند. اسیدی که دندانپزشک برای پاک کردن سطح دندان ها استفاده می کند به پیوند بهتر دندان و بلیچینگ کمک می کند. در نهایت ماده بلیچینگ روی سطح دندان ها به غلظت مناسب قرار گرفته و با استفاده از دستگاه لیزری تثبیت می شود.

طول موجی که دندانپزشک انتخاب می کند باید تنها به استحکام و جذب بلیچینگ بیانجامد. پس از گذشت یک ساعت بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه دندان ها را شستشو داده و سپس از محلول برای سفیدی دندان ها استفاده می کند. این کار بارها تکرار شده تا به میزان دلخواه زیباجو سفید شود. غلظت ماده سفید کننده، تعداد دفعات استفاده از محلول، جنس دندان و ژنتیک فرد در میزان اثر پذیری دندان و سفید شدن آن نقش ایفا می کند.

کلام آخر

کسانی که دندان های خوش فرم داشته و تنها از رنگ دندان های خود ناراضی اند، کاندیدای مناسب بلیچینگ هستند. زیرا بلیچینگ تنها در رفع تیرگی ها و زردی ها نقش داشته و دندان ها را سفید می کند. این روش از سایر روش های زیبایی ارزان تر بوده و به دو شکل خانگی و تخصصی قابل اجرا است. مراقبت های لازم توسط بهترین دکتر بلیچینگ در ارومیه به اطلاع زیباجو می رسد. رعایت این توصیه ها به طول عمر بالای بلیچینگ کمک کننده است. دندانپزشکا از این که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید؛ سپاس گزار است. منتظر نظرات و سوالات تان در بخش ارسال دیدگاه ها هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا