جراحی فک و صورت

10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه❤️【سال1403】⚡️

فک و چانه تاثیر بسیار زیادی در جذابیت و زیبایی افراد دارند. از این رو کسانی که با مشکلات فکی مواجه هستند می توانند با انجام جینوپلاستی بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه تقارن و تعادل را به ظاهر خود برگردانند. جراحی ها و پروتزهای فک و صورت توسط دندانپزشکی انجام می شود که گرایش ترمیم و زیبایی را پشت سر گذاشته است. شناخت هر چه بیش تر مزایا و معایب انجام پروتز فک و کاندیدای آن می تواند به افراد برای انتخاب نوع عمل زیبایی شان و درصد موفقیت آن اطلاع یابند. دندانپزشکا معرفی تعدادی از پزشکان زیبایی را در این مقاله آماده کرده است.

همه چیز درباره پروتز فک

کسانی که در ناحیه فک خود دچار مشکلات متعددی هستند برای انجام پروتزها و جراحی های فک کاندید هستند. ساختار فک در چهره و حتی وضعیت دندان ها موثر است. هر ضایعه فکی می تواند اعتماد به نفس فرد در اثر ظاهرش را به شدت کاهش دهد. بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه با جراحی در خطوط چانه، گردن و خط فک ضایعات و نقصان را برطرف کرده سپس با پروتز و یا تزریق چربی حالت و فرم صورت را تغییر می دهد.

جراحی های فک به علت تغییر در زوایا، مفاصل و استخوان ها منجر به تغییر وضعیت دندان ها می شود. برخی از افراد پیش یا پس از انجام جراحی یا پروتز فک باید برای ایمپلنت و ارتودنسی اقدام نمایند. این گرایش دندانپزشکی فرو رفتگی فک یا جلو آمدگی آن و چانه فرو رفته را اصلاح کرده و میان اجزای صورت زیباجو تعادل برقرار می کند. ایجاد هماهنگی میان فک، صورت و دندان ها به عملکرد بهتر و ظاهر زیباتر کمک می کند.

معمولا جراحی های فک و انجام پروتزها به صورت سرپایی انجام شده و در طول درمان کوتاهی دارد. برای پروتز فک پزشک ابتدا برشی در قسمت زیرین چانه ایجاد کرده و پروتز را در اطراف استخوان چانه قرار می دهد. سپس با بخیه برش ایجاد شده بسته شده و پانسمان می گردد. گاهی بهترین جراح فک و صورت در ارومیه مجبور به انجام سایر روش های درمانی شده تا وضعیت بیمار را برای کاشت پروتز مساعد کند.

پروتز فک چیست؟

خصوصیات بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه

دسته ای از ویژگی های دندانپزشک فردی بوده و باید در وجود وی نهادینه باشد. دلسوزی، مسئولیت پذیری، مدیریت درست، کنترل اوضاع، زمان بندی، صبر و اخلاق خوب از ویژگی های فردی یک دندانپزشک موفق می باشد. این خصوصیات شرایط را برای فعالیت بهتر دندانپزشک فراهم می آورد. وجود برخی از این خصایص به ارتباط گیری دندانپزشک و بیمار کمک می کند.

یک دندانپزشک متخصص علاوه بر تحصیلات در دانشگاه های معتبر و ایجاد سابقه درخشان، در دوره های آموزشی مختلف شرکت کرده و مهارت خود را افزایش می دهد. در این میان بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه می تواند از سایر همکاران و دندانپزشکان مشاوره گرفته و کسب تجربه نماید. مهارت های عملی و سرعت العمل بالا از دیگر ویژگی های یک دندانپزشک است که در درمان و ویزیت بیماران یک مزیت به شمار می رود.

تجهیزات و امکاناتی که بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه استفاده می کند باید پیشرفته و کارآمد باشد. یک دکتر پروتز فک باید قدرت تحلیل عکس های رادیولوژی را داشته و در تشخیص بیماری ها توانمند باشد. روشی که دندانپزشک و جراح برای رفع مشکلات بیماران در نظر می گیرد باید برطرف کننده ایرادات بوده و کم ترین ریسک را داشته باشد. مراجعه کنندگان طبق رضایت و نتایج حاصل از درمان بیماران سابق پزشک خود را انتخاب می کنند؛ بنابراین داشتن رزومه پربار یکی دیگر از خصوصیات دندانپزشک است.

مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه در جدول زیر لیست شده است:

❤️سطح دکترتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⚡تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
✅برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
⭐مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه را بشناسید!

دکتر فرهاد نوژن

دکتر فرهاد نوژن

دکتر نوژن دکترای حرفه ای دندانپزشکی و متخصص جراحی های فک و صورت می باشند. ایشان مجوز فعالیت خود را از سازمان نظام پزشکی به شماره 126447 دریافت نموده اند. آقای فرهاد نوژن با عکس برداری از ناحیه فک ایرادات درمانی را برطرف کرده و سپس با جراحی ها و اقدامات زیبایی، چهره افراد را جذابیت می بخشد. این متخصص خدمات درمانی مختلف دندانپزشکی هم ارائه می کند.

خدمات:

 • معاینه و مشاوره
 • ترمیم دندان ها و لثه
 • کاشت پروتز فک و گونه
 • جراحی پلاستیک بینی و لب

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، جنب آزمایشگاه دنا، ساختمان صدر، طبقه 5، واحد 13

دکتر سینا ایلخانی

دکتر سینا ایلخانی

برای یک پزشک موفق شدند باید به نظرات و انتقادات مراجعین توجه داشت. دکتر ایلخانی با تمرکز بر کار خود در تلاش برای کسب رضایت هر چه بیش تر بیماران و زیباجویان خود می باشد. ایشان به عنوان استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه هم فعالیت دارند و از این طریق به جامعه پزشکی آینده خدمت می کنند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • کاشت پروتز دندان و ایمپلنت
 • پروتز فک با تزریق ژل و چربی
 • جراحی لب و دهان و تزریق فیلر

آدرس: ارومیه، خان باباخان، ساختمان ایرانشهر، طبقه 3، واحد 19

دکتر وحید بایبوردی

دکتر وحید بایبوردی

جناب آقای بایبوردی دارای شماره نظام 108584 بوده و در انجام جراحی های فک و پروتز مهارت زیادی دارند. ایشان متخصص جراح دهان، فک و صورت بوده و جزو بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه می باشد. ایشان یکی از مطب های مجهز ارومیه را دارا بوده و به استفاده از امکانات و سیستم های درمانی امروزی مشغول می باشند.

خدمات:

 • جینوپلاستی
 • ارتودنسی و ایمپلنت
 • تزریق فیلر و بوتاکس

آدرس: ارومیه، بلوار آیت الله حسنی، ساختمان حدیدی، طبقه 9، واحد a

دکتر شهرام طاهریان

دکتر شهرام طاهریان

آقای طاهریان با سابقه و تجربه ای که در درمان بیماران خود داشته اند توسط سایرین پیشنهاد می شوند. این دندانپزشک و جراح با تحصیل در دانشگاه مطرح داخل کشور به کلیه تکنیک ها و اصول جراحی و دنداپزشکی مسلط می باشد. دکتر شهرام طاهریان خوش برخورد و مهربان بوده و در محیط کار با جدیت مراحل درمانی را دنبال می کند. ایشان با روش های قرینه سازی فک و ایجاد هماهنگی میان فک های بالا و پایین آشنایی داشته و پروتز فک و چانه را به بهترین نحوه انجام می دهد.

خدمات:

 • عمل بینی
 • جراحی لب و کام
 • زاویه سازی فک
 • جراحی گوش و لیفت

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، جنب پمپ بنزین، ساختمان لقمان حکیم 2، طبقه 4

دکتر امید قاسمی حبشی

دکتر امید قاسمی حبشی

در محیط های درمانی آرامش داشتن بیمار و رفاه وی شرط انتخاب دندانپزشک است. دکتر قاسمی حبشی مطب خود را در یکی از مناطق آرام و پزشکی افتتاح کرده و مراجعین به کلیه امکانات رفاهی دسترسی دارند. ایشان بر اساس استانداردهای نظام پزشکی از مواد و تجهیزات دندانپزشکی بهره می گیرد. کیفیت درمان و خدمات زیبایی این دندانپزشک آن قدر بالا است که مراجعین را رضایتمند کرده است.

خدمات:

 • لیفتینگ صورت
 • تزریق ژل و چربی
 • پروتز فک و چانه
 • جوان سازی پوست و جراحی بینی

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، خیابان خان باباخان، ساختمان سهند، طبقه 3

دکتر صلاح الدین زاهدی

دکتر صلاح الدین زاهدی

ایشان سال ها است که مشغول ارائه خدمات دندانپزشکی و زیبایی صورت بوده و به سبب تجربه شان بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه خوانده می شوند. دکتر صلاح الدین زاهدی متخصص جراح دهان، فک و صورت می باشند. در مطب ایشان رعایت پروتکل های بهداشتی و نظافتی برای تمامی کارکنان در نظر گرفته می شود. قیمت خدمات زیبایی و درمانی در این مجموعه درمانی با سایرین تفاوت هایی دارد و آن ها رعایت انصاف و در نظر گرفتن بودجه عموم مردم است.

خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • پروتز فک
 • جراحی لب و دهان
 • تزریق ژل به لب
 • تزریق چربی

آدرس: ارومیه، چهار راه شورا، خیابان ورزش، ساختمان ابن سینا، طبقه 2

دکتر مسعود فلاحی مطلق

دکتر مسعود فلاحی مطلق

با بررسی رزومه دکتر فلاحی مطلق کلیه معیارهای انتخاب یک دندانپزشک حرفه ای را خواهید یافت. ایشان فردی وظیفه شناس و مسئول بوده و بر اطلاعات خود روز به روز می افزاید. به کارگیری روش های نوین دندانپزشکی و جراحی های فک و صورت از خصوصیات دکتر مسعود فلاحی مطلق است. آقای فلاحی برای راحتی مراجعه کنندگان نوبت دهی و مشاوره را به صورت تلفنی و اینترنتی انجام می دهند.

خدمات:

 • جراحی های ترمیمی سوختگی
 • ارتوسرجری، جراحی ایمپلنت
 • جراحی پلک، فک، گونه و چانه
 • تزریق چربی به لب، گونه و سینه

آدرس: ارومیه، فلکه مخابرات، ابتدای خیابان حسنی، ساختمان شمس

دکتر میرمهدی سید اشرفی

دکتر میرمهدی سید اشرفی

دکتر سید اشرفی سابقه تحصیلی درخشانی داشته و از دانش زیاد درمانی و زیبایی صورت و دندان ها برخوردار هستند. ایشان دوره های تکمیلی مهارت آموزی را پشت سر گذاشته و به جرات یکی از بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه می باشند. توجه به جزئیات و دقت بالا از ویژگی های منحصر به فرد دکتر میرمهدی سید اشرفی به شمار می رود. تنوع خدمات در مرکز دندانپزشکی ایشان بالا می باشد. همچنین ایشان از افراد خوش برخورد و حاذق برای تشکیل کادر درمان خود استفاده کرده اند.

خدمات:

 • پروتز فک و گونه
 • جراحی پلک و لیفت
 • لیفت و تزریق ژل لب
 • جراحی پلاستیک بینی

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، جنب ژابیز، ساختمان پاستور، طبقه 4، واحد 16

جینوپلاستی توسط بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه

این جراحی با ماهیت عمل زیبایی در تغییر زاویه فک و تقارن موثر است. در واقع جینوپلاستی یا ژنیوپلاستی همان کاشت پروتز فک و چانه است که فرم صورت را به ایده آل زیباجو می رساند. این جراحی با توجه به حالت صورت و ویژگی های چهره و استخوان افراد به شکل ها و نتایج متفاوتی دیده می شود. غالبا پروتز فک به کوچک یا بزرگ کردن، قرینه کردن، جلو یا عقب کشیدن و برجسته کردن چانه و فک پایین می انجامد.

از دیدگاه بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه جینوپلاستی برای افرادی مناسب است که چانه های بسیار کوچک یا بزرگ دارند. جراح ابتدا با بررسی عکس رادیولوژی و شناخت پتانسیل های فیزیکی بیمار، نیاز وی را تشخیص می دهد. در این عمل گاهی به جراحی دندان ها و ارتودنسی احتیاج است به همین خاطر دندانپزشک باید با توجه به آناتومی چانه و فک یک برنامه درمانی و زیبایی برای مراجعه کننده قرار دهد.

جراحی فک بسیار دشوارتر و چالش برانگیزتر از جراحی چانه می باشد. برخی از افراد این دو جراحی را به اشتباه یکی می دانند. در صورتی که چنین نیست و فقط برخی از افراد به هر دو این جراحی ها نیاز دارند. جینوپلاستی عمل ریسکی نبوده و خطری را متوجه زیباجو نمی کند. تنها با رعایت نکات مراقبتی می توان به کوتاه کردن طول درمان و نتایج مطلوب درمان کمک کرد. بهتر است پیش از هر اقدامی از مشاوره دکتر پروتز فک بهره بگیرید.

جینوپلاستی توسط بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه

مزایا و معایب انجام پروتز فک

 • متاسفانه یکی از عوارض انجام پروتز فک و چانه احساس درد تا مدتی بعد از جراحی است. گاهی این درد ناشی از عادت نکردن به پروتز و گاهی به علت بروز حساسیت ها به آن می باشد.
 • رعایت بهداشت دهان و دندان ها می تواند از ایجاد عوارض خطرناک برای پروتزکننده جلوگیری کند.
 • عفونت، خون ریزی، درد، تورم و التهاب از معایب انجام پروتز فک است که به گفته بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه به صورت موقت می باشد. در صورت مشاهده ادامه دار شدن این عوارض فورا به پزشک مراجعه کنید.
 • محدودیت در حرکت و ایجاد سختی در هنگام غذا خوردن، نفس کشیدن و صحبت کردن تا حدودی طبیعی است.
 • از مزایای پروتز فک و چانه می توان به ظاهر طبیعی آن اشاره کرد. این عمل باعث ایجاد تعادل و قرینگی در اجزای صورت می شود.
 • برای افرادی که دچار مشکلات روانی و کاهش اعتماد به نفس شده اند یک گزینه فوق العاده برای رضایت از ظاهر خویش است.
 • پروتزهای چانه و فک با توجه به ویژگی ها، تمایلات و نیاز افراد ساخته شده و انعطاف پذیری متفاوتی دارد.

کلام آخر

پروتز فک و چانه از ساده ترین جراحی ها و کم ریسک ترین اقدامات دندانپزشک است که در بهبود چهره افراد نقش ایفا می کند. کلیه افرادی که برای انجام پروتز فک اقدام می کنند برای استفاده از جنبه زیبایی آن و داشتن چهره ای متعادل است. انتخاب کادر درمان موفق و بهترین دکتر پروتز فک در ارومیه یکی از چالش هایی است که زیباجو با آن سروکار دارد. انتخاب یک متخصص حرفه ای و مجرب خطرات احتمالی را کاهش داده و درصد موفقیت عمل را بالا می برد. دندانپزشکا نکات لازم در مورد جراحی و پروتز فک را بررسی کرد. امیدواریم از مطالب لذت برده و در نهایت از همراهی تان سپاس گزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 8 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا