جراحی لثهلیفت لثه

بهترین دکتر لثه در زنجان⚡【سال1403】+ لیست 10 تایی❤️

در دنیای دندانپزشکی لثه ها نیز دچار انواع بیماری ها و مشکلات می شوند. بسیاری از این بیماری ها همراه با تورم، التهاب، قرمزی، درد و خون ریزی است. مشکلات لثه می تواند از مجموعه ای کاملی از مشکلات و عارضه ها نشأت می گیرد. بهترین دکتر لثه در زنجان با دانش و تخصصی که دارد علت بیماری را تشخیص داده و برای درمان آن اقدام می کند. یک دندانپزشک حرفه ای با مشاهده علائم و نشانه های بیمار از مشکل او مطلع می شود. ولی تا زمانی که عکس رادیولوژی را بررسی کرده و از صحت تشخیص خود مطمئن نشود نمی تواند روش درمانی را در پیش بگیرد.

خدمات مشاوره بهترین دکتر لثه در زنجان

همان طور که گفته شد بسیاری از عارضه های لثه به صورت آشکار خود را نشان می دهند. علائمی که بروز می یابد فرد را از وضعیت ناسالم لثه و دندان مطلع می کند. لازم به ذکر است که بسیاری از بیماری های لثه هم وجود دارند که نهفته بود و تنها یک دندانپزشک قادر به تشخیص آن است. زیرا هیچ نشانه ای از خود به بیمار نشان نمی دهد. خون ریزی، درد، آبسه، پاره شدگی، التهاب و تورم از شایع ترین علائم بیماری های لثه می باشد.

بهترین دکتر لثه در زنجان شرایطی را به وجود آورده که به صورت مجازی و غیر حضوری هم به مراجعین و بیماران خود مشاوره ارائه دهد. بیماران با بازگو کردن علائم و مشکلات شان سر نخی را به دست دندانپزشک می دهند. دکتر لثه با دانش و یافته های خود در طول کارش مشکل بیمار را حدس می زند. در این مرحله دندانپزشک راهکارهایی مناسبی را به بیمار خود پیشنهاد می دهد. چنانچه این راهکارها مشکل را برطرف نکرد، فرد باید به دندانپزشک مراجعه کند.

سلامت لثه بسیار اهمیت دارد زیرا کوچک ترین تغییری در آن می تواند سلامت دندان ها را هم تحت شعاع قرار دهد. بهترین دندانپزشک در زنجان با معاینه دهان و لثه فرد بیماری او را تشخیص می دهد. در صورت نیاز با انجام تصویربرداری پزشکی، بیمار در جریان کامل بیماری خود قرار می گیرد. دکتر با ارائه مشاوره تمام اطلاعات را در مورد مشکل و راه های درمانی به بیمارش در اختیار بیمار قرار داده و او را در مسیر درمان یاری می دهد.

خدمات مشاوره بهترین دکتر لثه در زنجان

بررسی مشکلات و بیماری های لثه

اغلب بیماری های لثه در بزرگسالان رخ می دهد. برخی از این بیماری ها نهفته و برخی دیگر آشکار هستند. به همین دلیل هر کسی باید به طور منظم به دندانپزشک مراجعه کرده و از وضعیت سلامت دندان و دهان خود مطمئن شود. بیماری های لثه یا ناشی از پلاک و باکتر بوده و یا به علت بیماری های غیر پلاکی است. بیماری های دیگری هم تحت عنوان لوکوپلاکیا و سیاهی لثه وجود دارد.

هر کدام از بیماری های لثه با توجه به شدت آن به دو نوع ژنژیویت و پریودنتیت تقسیم بندی می شود. این بیماری ها یا برگشت پذیر و یا غیرقابل برگشت هستند. لقی دندان، قرمزی و تورم، حساسیت لثه، بودی بد دهان، خون ریزی در هنگام مسواک زدن یا پس از آن، ایجاد شکاف و فاصله میان دندان ها، تغییر در تماس دندان ها با یک دیگر یا اندازه نبودن دندان مصنوعی برای لثه از علائم مشکلات و بیماری های لثه است.

البته برخی از این علائم می تواند مرتبط با سایر مشکلات جسمانی چون دستگاه گوارشی باشد. تغییرات در هورمون، سرطان، ایدز، دیابت، مصرف برخی داروها، مصرف دخانیات و مشروبات الکلی، افزایش سن و برنامه غذایی نامناسب منجر به بروز بیماری های لثه می شود. هر چه بیمار درمان عارضه را به تاخیر انداخت با مشکلاتی نظیر تحلیل لثه، آبسه و عفونت های شدید و بیماری های پریودنتیت مواجه می شود.

10 تا از بهترین دکتر لثه در زنجان را بشناسید!

دکتر عماد کوثریه

دکتر عماد کوثریه

ایشان یکی از بهترین دکتر لثه در زنجان است که تجربه 25 ساله در زمینه درمان لثه دارد. جناب آقای عماد کوثریه مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های معتبر کشور اخذ نموده است. بیش از 90 درصد مراجعین این دندانپزشک از نحوه کار ایشان و دقت عملی که در هنگام درمان دارند رضایت داشته اند. ایشان با مدرک دکترای حرفه ای پریودنتیست مشغول طبابت می باشند.

خدمات:

 • معاینه و تشخیص
 • پیوند تخصصی لثه
 • کاشت و ایمپلنت
 • ارتودنسی و درمان ناهنجاری های لثه

آدرس: زنجان، میدان ارک، کوچه پرستار، ساختمان هلیا

دکتر مریم بابایی

دکتر مریم بابایی

یکی از عوامل مهمی که در روند درمان تاثیر مثبت دارد، تجربه و مهارت های تحلیل دندانپزشک است. سرکار خانم مریم بابایی با بیش از 18 سال سابقه طبابت یکی از بهترین دکتر لثه در زنجان است. ایشان پروانه دندانپزشکی خود را به شماره 109921 در نظام پزشکی شهر خود به ثبت رسانده اند. برخورد مناسب پزشک، مشاوره و شکیبایی از ویژگی های دکتر مریم بابایی است. برای دریافت نوبت از این دندانپزشک می توان به صورت تلفنی و اینترنتی اقدام کرد.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • درمان تحلیل لثه
 • ایمپلنت و کاشت
 • درمان عفونت و آبسه های شدید
 • جراحی کوچک کردن پاکت پریودنتال

آدرس: زنجان، خیابان سعدی وسط، بالاتر از انقلاب، نبش کوچه زرنانی، ساختمان زرتشت، طبقه 2، واحد 204

دکتر ندا غلامی

دکتر ندا غلامی

بافت لثه بسیار حساس است به همین دلیل کوچک ترین بی دقتی دندانپزشک می تواند منجر به از بین رفتن فرصت درمان بیمار شود. سرکار خانم غلامی با مهارت هایی که در طول تحصیل خود به دست آورده به یک دندانپزشک حاذق تبدیل شده است. ایشان یکی از مجهزترین مطب را داشته و برای راحتی بیماران روز به روز بر امکانات مجموعه می افزایند. دکتر ندا غلامی به علائم بیمار توجه ویژه ای داشته و با اطمینان برای وی یک شیوه درمانی را تجویز می کند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • عصب کشی و پر کردن
 • درمان لثه های عفونی
 • جراحی و درمان تحلیل لثه

آدرس: زنجان، چهارراه انقلاب، ساختمان زرتشت، طبقه 4، واحد 406

دکتر رباب نورمحمدی

دکتر رباب نورمحمدی

تحصیلات و آموزش باکیفیت در پرورش دندانپزشک های ماهر حرف اول را می زند. سرکار خانم نورمحمدی فلوشیپ ایمپلنت بوده و از دانشگاه آخن آلمان فارغ التحصیل شده اند. ایشان یکی از بهترین دکتر لثه در زنجان می باشد. کلیه کارکنان این مجموعه خوش برخورد و محترم بوده و در کار خود بسیار مهارت دارند. دکتر رباب نورمحمدی با سابقه چندین و چند ساله موفق به تاسیس یک مطب مجهز در شهر زنجان شده اند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • روکش دندان
 • جراحی لثه
 • درمان آبسه

آدرس: زنجان، زینبیه شرقی، ابتدای دلجویی، ساختمان پزشکان نسیم، طبقه 2، واحد 7

دکتر بهزاد فتحی افکاری

دکتر بهزاد فتحی افکاری

جناب آقای فتحی افکاری با شماره نظام پزشکی 156927 مشغول به کار هستند. ایشان یکی از بهترین دکتر لثه در زنجان است که توانسته اند سابقه درخشانی را برای خود در رزومه شان ثبت کنند. دکتر بهزاد فتحی افکاری عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و در انجام ایمپلنت تخصص زیادی دارند. مسئولیت پذیری، وقت شناسی، رفتار مناسب و توانمند بودن از خصوصیات بارز ایشان می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • روکش گذاری
 • کشیدن و عصب کشی دندان

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان هفت تیر، ساختمان امین، طبقه 2، واحد 3

دکتر مهسا علوی نامور

دکتر مهسا علوی نامور

خانم علوی نامور یکی از بهترین دکتر لثه در زنجان است که تحصلات خود را در دانشگاه جنوای ایتالیا گذرانده اند. ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و مهارت فوق العاده ای در درمان بیماری های لثه دارند. دکتر مهسا علوی نامدار دارای بورد تخصصی می باشد. این دندانپزشک حاذق سعی در ایجاد تنوع خدمات در مطب خود را دارد. مطب ایشان در یکی از بهترین موقعیت های زنجان قرار داشته و بسیار آرام است.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • ترمیم و پرکردگی
 • ایمپلنت و کاشت دندان
 • کامپوزیت و بلیچینگ دندان

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2

دکتر راحله اخوان رسول زاده

دکتر راحله اخوان رسول زاده

ایشان با به کارگیری روش های مختلف روانشناسی به دور کردن استرس و اضطراب بیماران کمک می کنند. شماره نظام دندانپزشکی ایشان 140465 می باشد. دکتر راحله اخوان رسول زاده چندین سال است که در زمینه درمان بیماری های لثه فعال هستند. تعرفه های پرداختی مطب ایشان در ازای خدمات بسیار معقول و مقرون به صرفه بوده و برای همه قابل پرداخت است. دسترسی کلیه بیماران به مطب خانم رسول زاده آسان می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • پر کردن
 • جراحی لثه
 • درمان بیماری عفونت و خون ریزی لثه

آدرس: زنجان، خیابان صفا، رو به روی خیابان بهار، ساختمان بهروز، طبقه 3، واحد 302

دکتر مسعود یاغچی تبریزی

دکتر مسعود یاغچی تبریزی

دکتر یاغچی تبریزی با سال ها تجربه و تخصص در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران می باشد. ایشان پروانه طبابت خود را به شماره 63251 به ثبت رسانده اند. کلیه مراجعین جناب آقای مسعود یاغچی تبریزی از خوش برخوردی و تمرکزشان در حین کار ابراز خرسندی کرده اند. امکانات و تجهیزات مورد استفاده ایشان در مطب بر اساس متد روز دنیا تهیه شده است. پیشرفته بودن دستگاه ها و ابزارها یکی از ویژگی های مرکز دندانپزشکی دکتر یاغچی تبریزی است.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • کشیدن و ترمیم

آدرس: زنجان، ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، کوچه چمن، پلاک ٢، طبقه ۴، واحد ١

اهمیت سوابق و تحصیلات در انتخاب دندانپزشک

هر کسی برای انتخاب دندانپزشک خود معیارها و ملاکی دارد. این معیارها و ویژگی ها با تخصص و تجربه دندانپزشک تغییر می یابد. مهم ترین مورد در هنگام انتخاب بیمار، سوابق کاری درخشان و تحصیلات است. مراجعین یک دندانپزشک با بررسی رزومه ایشان به مهارت ها و سابقه کاری وی پی می برند. هر چه سابقه بهترین دکتر لثه در زنجان بیش تر باشد؛ بیمار با خیال آسوده تری به او مراجعه می کند.

یکی دیگر از ویژگی های مهم در انتخاب دندانپزشک تحصیلات است. یک دندانپزشک خبره باید از سطح تحصیلی خوبی برخوردار باشد. تخصص مقطع مهمی است که دندانپزشک پس از گذراندن دوره عمومی موفق به دریافت آن می شود. سوابق تحصیلی نشان دهنده این است که یک دندانپزشک به چه میزان در تحلیل، تشخیص و درمان بیماری صاحب علم و دانش است. بسیاری از بیماری های لثه می تواند از سایر ارگان های بدن سرچشمه بگیرد.

در رزومه یک دندانپزشک ماهر سوابق کاری و تحصیلی درج می شود. هر دو این موارد برای انتخاب بهتر بیماران یک نیاز است. بسیاری از دندانپزشکان دارای مدارک تحصیلی معتبر بوده اما از اطلاعات علمی تهی هستند. علمی که دکتر لثه در دوران تحصیل خود به دست آورده و تجارب ارزنده او به کیفیت درمان دلالت دارد. عارضه هایی هستند که با به کارگیری ترفندهای ساده ای قابل درمان بوده و نیازی به انجام جراحی ها یا مصرف داروهای خاصی ندارند.

اهمیت سوابق و تحصیلات در انتخاب دندانپزشک

وظایف بهترین دکتر لثه در زنجان

بهترین دکتر لثه در زنجان با انواع بیماری ها و مشکلات لثه و فک آشنا می باشد. تناسب در میان وضعیت بیمار و راه درمانی منتخب می تواند یکی از وظایف دکتر لثه است. ارائه مشاوره و معاینات دندانپزشکی یکی از ساده ترین کارهای یک دندانپزشک است. با معاینه و بررسی وضعیت دهان بیمار باید نوع بیماری آن تشخیص داده شود.

پس از تشخیص مشکل بیمار، دندانپزشک شرایط او را در نظر گرفته و بی خطرترین روش درمانی را انتخاب می کند. بهترین دکتر لثه در زنجان موظف است اطلاعات خود در زمینه دندانپزشکی به روزرسانی کرده و همواره در حال یادگیری باشد. یک دندانپزشک خوب باید در محل کار خود از تمام تجهیزات و ابزارهای امروزی استفاده کند. در صورتی که بیماری به موقع تشخیص داده شود، درمان آن مطمئن تر و سریع تر انجام می شود.

گاهی اوقات مشکل بیمار آن قدر جدی بوده که دندانپزشک مجبور به انجام جراحی می شود. بهترین دکتر لثه در زنجان این توانایی را دارد که از بروز بیماری به طرق مختلف جلوگیری کند. استفاده از انواع نگه دارنده ها به ثابت ماندن بافت لثه کمک می کند. این دندانپزشک همچنین در انجام ایمپلنت ها، پیوند لثه، کوچک کردن پاکت پریودنتال و از بین بردن عفونت های باکتریایی نقش دارد.

کلام آخر

متاسفانه امروزه افراد زیادی با مشکلات لثه رو به رو بوده و به دنبال راه درمان مناسب هستند. تشخیص این که چه روشی برای چه بیماری مناسب تر و مثمرثمر است با بهترین دکتر لثه در زنجان می باشد. پریودنتیست شاخه از دندانپزشکی است که به بررسی بیماری های لثه می پردازد. با انتخاب دندانپزشک متخصص و خوب می توانید روند درمانی نتیجه بخشی داشته باشید. دندانپزشکا از همراهی صمیمانه شما کاربران گرامی قدردانی می کند. امیدواریم از مطالب فوق لذت کافی را برده باشید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا