کلینیک دندانپزشکی

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان❤️【سال1403】⚡️

کلینیک های دندانپزشکی مراکزی هستند که در آن چندین دندانپزشک با گرایشات و تجارب مختلف گرد هم آمده و خدمات درمانی ارائه می کنند. معیارهایی که افراد برای ارزیابی یک کلینیک دندانپزشکی خوب در نظر می گیرند؛ در نتایج درمان نمود پیدا می کند. بنابراین باید شاخصه های مناسبی را ملاک انتخاب قرار داد. مزایا مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان بسیار است. در یک کلینیک می توان از تمام خدمات دندانپزشکی بدون نیاز به رفت و آمدهای زیاد بهره گرفت. 

بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان باید چگونه باشد؟

کلینیک های دندانپزکی مراکز درمانی هستند که حد واسط میان مطب های شخصی و بیمارستان ها می باشند. یک کلینیک دندانپزشکی باید در تمام گرایشات دندانپزشکی، دکتر و متخصص خوبی داشته باشد. بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان باید در محیط آرام و به دور از ترافیک قرار داشته باشد تا بیماران در هر زمان و مکان توانایی حضور در مجموعه را داشته باشند. همچنین محله ای که کلینیک دندانپزرشکی در آن قرار دارد از اهمیت بالایی برخوردار است.

یک مجموعه درمانی باید از تمام امکانات و ابزارهای پیشرفته برای پاسخگویی به نیاز بیماران برخوردار باشد. مهم ترین سیستمی که باید در کلینیک ها وجود داشته باشد؛ دستگاه عکس برداری دندانپزشکی است. امروزه دندانپزشکان برای این که بتوانند وضعیت بیمار را به طور قطعی تشخیص دهند به تصاویر رادیولوژی احتیاج دارند. یک کلینیک دندانپزشکی باید دکوراسیون و فضایی آرامش بخش داشته باشد.

کلینیک به وسیله دندانپزشکانی که در آن مشغول به کار هستند اسم و رسم پیدا می کند. پس دندانپزشکان فعال در کلینیک یک عامل مهم در انتخاب مرکز درمانی است. یک کلینیک خوب کارکنان خوش برخوردی داشته و به اصول اخلاقی پایبند می باشد. یک مجموعه درمانی و کلینیک موظف است از سیستم های استریلیزه کننده محیط برخوردار بوده و به نظافت و بهداشت اهمیت دهد. از آن جایی که کلینیک های دندانپزشکی در تمام لاین ها فعال هستند باید دندانپزشکی کودک از متخصص و امکانات ویژه بهره مند باشد.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان باید چگونه باشد؟

مشخصات کارکنان یک کلینیک دندانپزشکی

روحیه کار تیمی: کلینیک متشکل از چندین پزشک و مهارت های آن ها است. به همین خاطر توانایی کار گروهی و مشارکت در کارها از ویژگی های بارز کارکنان کلینیک است. این افراد باید بتوانند در محیط دوستانه و بدون تشنج همکاری کرده و خدمات درمانی ارائه کنند.

مسئولیت پذیری: هر یک از اجزای کلینیک باید خود را در برابر شهرت، اعتبار، امکانات و کارکنان کلینیک مسئول بدانند. بهترین دندانپزشک زنجان باید خود را در برابر بیماران، همکاران و محیط درمانی مسئول دانسته و در جهت بهبود این روابط و وظایف بکوشد.

ماهر و مجرب: مهارت و تجربه دو عامل مهم در شناخت یک دندانپزشک حرفه ای می باشد. کارنان بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان باید مهارت بالایی در حیطه کاری خود داشته و با استفاده از تجارب پیشین خود مشکلات درمانی بیماران خود را حل کند. مهارت برقراری ارتباط، تشخیص و تحلیل، درمان، شناخت مواد و تجهیزات، کار با هر ابزار و شناخت انواع بیماری های دندان، دهان و لثه از جمله مهارت های یک دندانپزشک است. 

توجه به اصول اخلاقی: مراجعین به اخلاقیات پزشک خود توجه زیادی دارند. آن ها ترجیح می دهند به دندانپزشک صبور و با اخلاقی مراجعه کرده تا بتوانند ارتباط موثری با وی برقرار کنند.

سطح بالای سواد و تحصیلات: کلیه افرادی که در یک کلینیک مشغول به کار هستند باید بر اساس قواعد و اصول وارد مجموعه شده باشند. یکی از این فاکتورها داشتن سواد علمی و عملی بالا است. در واقع کارکنان کلینیک به واسطه تحصیلات خخود موفق به حضور در یک مرکز درمانی شده اند.

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان به همراه آدرس کلینیک عبارت اند از:

نام کلینیک دندانپزشکیآدرس کلینیک دندانپزشکی
کلینیک دندانپزشکی صبا
زنجان، دروازه رشت، خیابان صفا، خیابان دلجویی
کلینیک دندانپزشکی جم
زنجان، خیابان ایران، کوچه زند
کلینیک دندانپزشی رستا
زنجان، بزرگراه 22 بهمن
کلینیک دندانپزشکی تبسم
 زنجان، کوچه شهید صمد صباغی
کلینیک دندانپزشکی سپیدار
 زنجان، شهرک پایین کوه، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی

10 تا از بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان را بشناسید!

کلینیک دندانپزشکی صبا

کلینیک دندانپزشکی صبا

این کلینیک دندانپزشکی در محیطی آرام و بی سروصدا واقع شده و در آرامش کامل به مداوا بیماران می پردازد. کلیه مواد مورد استفاده در این کلینیک مرغوب و باکیفیت می باشد. دکوراسیون کلینیک صبا جذاب و کاربردی بوده و محیط دلنشینی را برای مراجعین به وجود آورده است. پاکیزگی و بهداشت از مهم ترین ویژگی های این مطب و کارکنان آن می باشد. کلینیک صبا سال ها است که تاسیس شده و ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی می باشد.

خدمات:

 • پرکردگی با آمالگام
 • اصلاح طرح لبخند
 • عصب کشی و ترمیم دندان
 • جرم گیری و بروساژ دندان ها

آدرس: زنجان، دروازه رشت، خیابان صفا، خیابان دلجویی (موقعیت مکانی مطب)

کلینیک دندانپزشکی جم

کلینیک دندانپزشکی جم

دندانپزشکان مشغول به کار در این کلینیک همگی سوابق تحصیلی درخشانی داشته و در میان مراجعین محبوبیت زیادی دارند. کارکنان کلینیک جم در برابر مراجعین مسئولیت پذیر بوده و به وضعیت سلامت آن ها توجه می کنند. این کلینیک مجهز به انواع سیستم ها و دستگاه های نوین دندانپزشکی بوده و به همین امر بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان شمرده می شود. کلینیک دندانپزشکی جم دارای امکانات عکس برداری از دهان، فک و صورت می باشد. بیش از 80 درصد مراجعین این کلینیک از خدمات دریافتی ابراز رضایت کرده اند.

خدمات:

 • لمینت
 • کامپوزیت
 • کشیدن دندان
 • تهیه عکس رادیولوژِی

آدرس: زنجان، خیابان ایران، کوچه زند (موقعیت مکانی مطب)

کلینیک دندانپزشی رستا

کلینیک دندانپزشی رستا

درمانگاه دندانپزشکی رستا یکی از مجهزترین و لوکس ترین مراکز درمانی شهر زنجان می باشد. دیزاین این کلینیک به گونه ای است که اضطراب و استرس را از بیماران و زیباجویان دور کرده و به آن ها حس آرامش می دهد. افرادی که در این مجموعه درمانی مشغول به کار هستند با اخلاق و محترم بوده و بر اساس اصول روانشناختی با بیماران خود ارتباط می گیرند. کیفیت خدمات دندانپزشکی کلینیک رستا توسط مدیریت آن بررسی می شود.

خدمات:

 • باندینگ دندان
 • فیشورسیلانت
 • روکش گذاری و جرم گیری
 • کامپوزیت سرامیکی و ونیر

آدرس: زنجان، بزرگراه 22 بهمن (موقعیت مکانی مطب)

کلینیک دندانپزشکی تبسم

کلینیک دندانپزشکی تبسم

به کارگیری تجهیزات و امکانات مدرن دندانپزشکی نشانه احترامی است که مجموعه برای مراجعین خود قائل می شود. در کلینیک دندانپزشکی تبسم تنها رضایت بیماران و زیباجویان اهمیت دارد. خدمات با تعرفه مناسبی در اختیار بیماران قرار می گیرد. کلینیک دندانزشکی تبسم دارای دندانپزشکی کودک و نوجوان بوده و دیزاین مناسب کودک را دارد. خانم ها و آقایانی که در این کلینیک مشغول به کار هستند مهربان و دلسوز بوده و برای انجام جراحی ها و عمل های لثه، دندان و دهان از بی حسی های موضعی استفاده می کنند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • لمینت و بلیچینگ
 • ترمیم دندان های آسیب دیده
 • درمان ریشه و عصب کشی

آدرس: زنجان، کوچه شهید صمد صباغی (موقعیت مکانی مطب)

کلینیک دندانپزشکی سپیدار

کلینیک دندانپزشکی سپیدار

اخلاق حرفه ای در محیط کار مهم ترین ویژگی کارکنان این مجموعه است که آن را به بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان تبدیل کرده است. کلینیک دندانپزشکی سپیدار برای رفاه حال مراجعین شرایط دریافت نوبت و مشاوره حضوری و غیرحضوری را فراهم آورده است. کسانی که در این مجموعه مشغول به کار هستند بهداشت را در حین کار رعایت کرده و از ابزار و تجهیزات یک بار مصرف و استریلیزه کمک می گیرند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • ارتودنسی
 • اصلاح طرح لبخند
 • بریج و اوردنچر دندان

آدرس: زنجان، شهرک پایین کوه، بلوار سردار شهید قاسم سلیمانی (موقعیت مکانی مطب)

کلینیک دندانپزشکی ابن سینا

کلینیک دندانپزشکی ابن سینا

یک مجموعه موفق باید در تمام امور خود نظم و ترتیب را رعایت کند. کلینیک دندانپزشکی ابن سینا نیز به زمان بندی و برنامه ریزی پایبند است. همین امر موجب شده است که مراجعین بدون فوت وقت و معطلی های زیاد از خدمات استفاده کنند. جو این کلینیک بسیار دوستانه بوده و کارکنان با خوش رفتاری با یک دیگر و بیماران ارتباط می گیرند. کلینیک ابن سینا از مواد پرکردنی باکیفیت استفاده می کند.

خدمات:

 • فلورایدتراپی
 • روکش دندان
 • پروتزهای دندانی و ایمپلنت
 • درمان آبسه و عفونت های شدید لثه

آدرس: زنجان، کوچمشکی، بلوار شیخ فضل الله، خیابان احمدی (موقعیت مکانی مطب)

کلینیک دندانپزشکی شفیعیه

کلینیک دندانپزشکی شفیعیه

در لیست بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان نام شفیعیه به چشم می خورد. این کلینیک با همکاری چندین متخصص و دندانپزشک حاذق آغاز به همکاری کرده و سابقه درخشانی دارد. برای دریافت نوبت از کلینیک ابن سینا می توان به صورت تلفنی یا اینترنتی اقدام نمود. دندانپزشکان این مجموعه با دقت وضعیت بیمار را بررسی کرده و پس از انجام معاینات لازم دندانپزشکی مراحل درمان را آغاز می کند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • ارتودنسی
 • عصب کشی
 • تخلیه پالپ دندان
 • کاشت پروتزهای ثابت و متحرک

آدرس: زنجان، خیابان صفا، بیمارستان سابق شفیعیه (موقعیت مکانی مطب)

کلینیک دندانپزشکی شهرک

کلینیک دندانپزشکی شهرک

این کلینیک دندانپزشکی در تمام لاین های زیبایی، ترمیمی، کودک، جراحی های فک و صورت و پروتزهای مصنوعی فعالیت دارد. افرادی که در این مرکز دندانپزشکی کار می کنند در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده و دوره های دندانپزشکی را به صورت حرفه ای پشت سر گذاشته اند. کلینیک دندانپزشکی شهرک با بهره گیری از روش های نوین دندانپزشکی به درمان اغلب بیماری ها و بهبود ظاهر زیباجویان کمک می کند. در درمانگاه شهرک از ابزار یک بار مصرف استفاده شده و پس از هر بار مصرف تجهیزات و دستگاه ها ضدعفونی می شوند.

خدمات:

 • زاویه سازی فک
 • جراحی دندان عقل
 • عصب کشی و پرکردگی
 • لمینت، کامپوزیت و بلیچینگ

آدرس: زنجان، شهرک کارمندان، فاز دوم، خیابان پنجم غربی، قطعه 615 (موقعیت مکانی مطب)

مزایای مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان

مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی تفاوت ها و شباهت هایی با یک دیگر دارند که مزیت ها و معایبی را ایجاد می کند. اولین مزیت در مراجعه به بهترین کلینک دندانپزشکی در زنجان این است که می توان در یک مکان مشخص از تخصص چندین دندانپزشک برای درمان استفاده نمود.

دومین مزیت به امکانات و تجهیزات مربوط می شود. طبیعتا کلینیک های دندانپزشکی به واسطه وسعتی که دارند از تجهیزات و امکانات بیش تری بهره مند می شوند. به دلیل همکاری چندین دندانپزشک در حوزه های مختلف کلیه ابزار دندانپزشکی در این مراکز یافت می شود.

سومین مزیت مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی نظم حاکم بر سیستم می باشد. این مراکز توسط شخصی معین مدیریت شده و به همین خاطر نظم و قوانین خاصی حاکم است که برای بیماران و دندانپزشکان مفید خواهد بود.

مزیت چهارم دربردارنده موضوع پرداخت و قیمت خدمات است. عموما کلینیک های دندانپزشکی خصوصی یا دولتی هستند. از این رو دارای قیمت های معین و استانداردی می باشند. کلینیک های دولتی طرف قرارداد با برخی از بیمه ها هستند که در تعرفه خدمات برای افراد صرفه ایجاد می کند.

در مواجه با انواع معضلات و مشکلات بیماران چندین نفر مشارکت کرده و راه حلی را برای درمان پیشنهاد می کنند. در صورتی که در مطب های شخصی چنین امکانی وجود ندارد. یکی دیگر از مزایا مراجعه به کلینیک های دندانپزشکی این است که افراد می توانند از عدالت درمانی برخوردار بوده و اعتراض خود را به شکل مناسب تری بیان کنند.

مزایا مراجعه به بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان

ارزیابی یک کلینیک دندانپزشکی خوب

برای ارزیابی و یافتن یک کلینیک مطمئن بهتر است معیارهای خود را لیست بگیرید. افراد اولویت های خاصی دارند که در انتخاب کلینیک موثر است. اصلی ترین معیار ارزیابی باید محیط و موقعیت کلینیک دندانپزشکی باشد. یک کلینیک خوب در محیط ساکتی واقع شده و ظاهر به روز و مدرنی داشته باشد. رعایت اصول بهداشتی و نظافتی در ارزیابی کلینیک باید در اولویت قرار بگیرد. نوبت دهی باید به صورت حضوری و غیرحضوری انجام شود. گاهی اوقات مراجعه کننده به دریافت مشاوره نیاز دارد که به صورت مجازی و حضور در کلینیک باید شرایط مهیا باشد.

کسی که مدیریت بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان را برعهده دارد باید از افراد خبره و متخصص دعوت به همکاری کرده و بر فعالیت آن ها نظارت داشته باشد. در صورت عیب و نقصی در درمان، دندانپزشک باید اشتباه خود را پذیرفته و با واکنش مناسبی مشکل را برطرف نماید. کلینیکی موفق است که به نظرات مراجعین خود توجه کرده و بر اساس نیاز آن ها خدماتش را ارائه دهد. تنوع خدمات دندانپزشکی در مجموعه باید زیاد باشد. دستگاه و ابزارهای مورد استفاده دندانپزشکی باید به شکل استریلیزه شده بوده و براساس متد روزدنیا مورد استفاده قرار بگیرد.

کلام آخر

با جستجو در سایت های معرفی می توان لیستی از بهترین کلینیک دندانپزشکی در زنجان را یافت. با بررسی رزومه و ویژگی های مجموعه می توان مقایسه کرده و در نهایت تصمیم گیری کرد. یک کلینیک دندانپزشکی موظف است میان کیفیت خدمات ارائه شده و قیمت آن ها تعادل ایجاد کرده و منصف باشد. باتوجه به این که چند لاین و دندانپزشک در کلینیک مشغول به کار هستند پاکیزگی و نظافت محیط اهمیت زیادی دارد. دندانپزشکا با بررسی معیارهای یک کلینیک خوب و معرفی تعدادی از آن ها در جهت رضایت و راهنمایی شما کاربران عزیز قرار دارد. امیدواریم از مطالب فوق لذت کافی را برده باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا