ترمیم دنداندندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان❤️【سال1403】+ لیست 10 تایی✅

دندانپزشکی یکی از شاخه های پزشکی است که خود گرایشات متعددی دارد. هر فرد در یکی از گرایشات دندانپزشکی به تحصیل پرداخته و مهارت های خاصی کسب می کند. امروزه با پیشرفت دانش و تکنولوژی در تمام زمینه های روش های نوینی روی کار آمده که پاسخگوی نیاز انسان ها باشد. در حال حاضر برای درمان هر نوع بیماری دهان، دندان، لثه و فک راهی وجود دارد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان کسی است که با تبحر و تخصص خود به بازسازی و یا درمان دندان ها پرداخته و با استفاده از روش های مختلفی ظاهر آن ها را بهبود می بخشد.

یک مطب دندانپزشکی باید چگونه باشد؟

یک دندانپزشک خبره از همه جهات به مراجعین و خدمات دهی خود توجه دارد. برای بیماران و زیباجویان مطب به عنوان ظاهر و نمادی از پزشک شان است. یک دندانپزشک خبره باید محیط مناسبی را برای احداث مطب خود در نظر بگیرد. موقعیت جغرافیایی مطب باید به گونه ای باشد تا همگان به آن دسترسی سریع و آسان داشته باشند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان مطب خود را در جاهای شلوغ و پر صدا تاسیس نمی کند؛ زیرا فضای مطب باید آرام باشد.

محل کار یک دندانپزشک مطب اوست. مطب دندانپزشکی باید دکوراسیون و طراحی داخلی و خارجی خوب و امروزی داشته باشد. بیماران کلینیک ها و مطب های نامرتب و بی نظم را دوست ندارند. سالن انتظار مطب باید تمیز و بزرگ بوده و گنجایش پذیرش بیماران را داشته باشد. در سالن باید شخصی برای نظم دهی به مراجعین و تعیین وقت حضور داشته باشد. در مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان باید از صندلی های امروزی و ساختار درمانگاه مانندی استفاده کرد.

اتاق جراحی های عمومی و ترمیمی باید از اتاق اصلی دندانپزشک مجزا باشد. زیرا دندانپزشک برای انجام عمل های حساس باید تجهیزات خاصی در اختیار داشته و در محیط بهداشتی به جراحی بپردازد. اتاق دندانپزشک باید به انواع ابزارها و اینسترومنت های دندانپزشکی، یونیت مخصوص و دستگاه ها مجهز باشد. یکی از مزیت های مرتب و پیشرفته بودن مطب، عملکرد بهتر دندانپزشک می باشد.

یک مطب دندانپزشکی باید چگونه باشد؟

مشخصات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان

بسیاری از افراد به علت بی اطلاعی و ناآگاهی برای درمان به دندانپزشکان بی تجربه مراجعه می کنند. دانش عملی و علمی در کنار یک دیگر لازمه بهترین دندانپزشک در زنجان است. زمانی که یک دندانپزشک دانسته ها و آگاهی خوبی در زمینه دندانپزشکی و ترمیم داشته باشد اما توانایی به کار بستن آن را نداشته باشد فایده ای ندارد. تجربه بخشی از دانش و مهارت بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان را تشکیل می دهد.

یک دندانپزشک خبره پس از گذراندن دوره عمومی باید در بازه زمانی 3 الی 4 ساله مهارت های اصلاح وضعیت دندان و طرح لبخند را بیاموزد. معمولا دندانپزشک های خوش نام و آوازه از سابقه چندین و چند ساله در حوزه کاری خود بهره مند هستند. اطلاعاتی که دندانپزشک در طول سال های خدمت خود از طریق معاینات، تشخیص و درمان بیماری های مختلف به دست می آورد؛ یک عامل موفقیت در موارد آتی او می باشد.

دقت و ظرافت یکی از مشخصات اصلی بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان است. دسترسی به دندان ها برای عموم دندانپزشک ها دشوار است. از این رو روش و حساسیتی که دندانپزشک در درمان دندان از خود نشان می دهد در نتیجه درمان اثرگذار است. توجه به جزئیات و تمرکز در هنگام ترمیم، بازسازی یا اصلاح طرح لبخند دندان ها منجر به افزایش کیفیت می شود.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان را بشناسید!

دکتر بهزاد فتحی افکاری

دکتر بهزاد فتحی افکاری

این دندانپزشک ماهر و توانا پروانه طبابت خود را سال ها پیش به شماره 156927 دریافت کرده اند. جناب آقای فتحی افکاری یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان می باشد. ایشان علاوه بر فعالیت در مطب شخصی خود، عضو هیئت علمی دانشگاه نیز می باشند. یکی از بهترین خدمات دکتر بهراد فتحی افکاری انجام پروتزهای دندانی است. دکتر فتحی دارای بورد تخصصی بوده و بسیاری از مراجعین شان از نحوه کار و صبوری ایشان در هنگام درمان سخن گفته اند.

خدمات:

 • لمینت سرامیکی
 • بلیچینگ دندان ها
 • روکش تمام سرامیک زیرکونیا
 • پروتزهای ثابت و متحرک دندانی
 • عصب کشی، پر کردن و اوردنچر ایمپلنتی

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان هفت تیر، ساختمان امین، طبقه دوم، واحد 3

دکتر حافظ آریا منش

دکتر حافظ آریا منش

یکی از روش های ترمیمی و زیبایی دندان ها ایمپلنت است. افرادی که به هر دلیلی به دنبال جایگزینی برای دندان های خود هستند، می توانند از این روش کمک بگیرند. دکتر آریامنش متخصص پروتزهای دندانی می باشند. ایشان در محیطی کاملا بهداشتی و استریلیزه به ویزیت و درمان بیماران خود می پردازند. جناب آقای حافظ آریامنش در لیست بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان قرار گرفته اند.

خدمات:

 • لمینت و کامپوزیت
 • ارتودنسی و اصلاح دندان ها
 • کشیدن و ترمیم دندان های آسیب دیده
 • نصب پروتزهای دندانی متحرک و ثابت

آدرس: زنجان، پایین تر از فلکه دادگستری، طبقه 3 نوشت افزار گنجینه، واحد 7

دکتر عاطفه یوسفی

دکتر عاطفه یوسفی

یکی از مجهزترین دندانپزشکی های شهر زنجان به سرکار خانم عاطفه یوسفی جوردهی می باشد. کلیه تجهیزات و امکانات دندانپزشکی در این مجموعه طبق متد روز دنیا تهیه شده است. ایشان با صبر و حوصله وضعیت دندان و لثه مراجعین را بررسی کرده و آن ها را با ارائه مشاوره یاری می دهد. خانم یوسفی از متریال و مواد باکیفیت پر کردنی دندان برای ترمیم استفاده کرده و تخصص فوق العاده ای در شناخت مواد دارد.

خدمات:

 • بروساژ و جرم گیری
 • کشیدن دندان و ترمیم آن
 • کامپوزیت و لمنیت سرامیکی
 • ارتودنسی، ایمپلنت و پروتز دندانی

آدرس: زنجان، خیابان سعدی وسط، ابتدای خیابان زینبیه، ساختمان سهیل، طبقه 1، واحد 2

دکتر مریم مسلمیون

دکتر مریم مسلمیون

خانم مریم مسلمیون، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان می باشد. ایشان استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه نیز بوده و تخصص و تجربه ای فوق العاده دارند. دکتر مسلمیون به رعایت بهداشت مطب خود اهمیت داده و با استفاده از انواع سیستم های ضدعفونی کننده محیط مطب را استریلیزه می کند. تعداد کثیری از مراجعین ایشان از انجام پروتز و ایمپلنت ابراز خرسندی کرده اند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ارتودنسی
 • کشیدن دندان عقل
 • عصب کشی و ترمیم
 • فیشور سیلانت و جرم گیری

آدرس: زنجان، میدان انقلاب، ابتدای سعدی وسط، ساختمان پاستور، طبقه 4، واحد 405 

دکتر ارمغان نقیلی

دکتر ارمغان نقیلی

ایشان با سال ها خدمتی که کرده اند یکی از باتجربه ترین و بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان است. ایشان از همه لحاظ فعالیت قابل قبولی دارند. مواد دندانپزشکی که دکتر ارمغان نقیلی استفاده می کند از باکیفیت ترین ها می باشد. ایشان همچنین از کادر مجرب و خوش برخوردی برای اداره مجموعه خود کمک گرفته است. سرکار خانم ارمغان نقیلی دارای مدارک تحصیلی معتبر از دانشگاه های به نام کشور می باشد.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • روکش گذاری
 • ترمیم و پر کردن
 • ایمپلنت و لمینت
 • درمان عفونت دندان و لثه

آدرس: زنجان، ابتدای بلوار جمهوری اسلامی، دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دکتر محمد جولایی

دکتر محمد جولایی

اغلب بیماران و زیباجویان در هنگام مراجعه به مطب های دندانپزشکی به رزومه کاری دکتر و مهارت آن ها توجه خاصی دارند. جناب آقای جولایی، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زدنجان است که خدمات خود را با تعرفه مناسبی به همشهریان ارائه می دهد. ابزار و تجهیزاتی دکتر محمو جولایی در مطب خود استفاده می کند بر اساس متد روز دنیا خریداری و در مطب موجود شده است.

خدمات:

 • بلیچینگ دندان
 • کشیدن دندان عقل
 • جرم گیری و سفید کردن دندان
 • ارتودنسی و درمان کجی های دندان
 • ایمپلنت و پروتزهای متحرک و ثابت

آدرس: زنجان، خیابان سعدی شمالی، روبروی اداره برق، ساختمان دیاموند، طبقه 1، واحد 3

دکتر فرانک رحیمی

دکتر فرانک رحیمی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان باید علاوه بر استفاده از دانش خود برای درمان از تجهیزات و دستگاه های مناسب و امروزی هم استفاده کند. ایشان مطب خود را از همه لحاظ به انواع امکانات مجهز کرده اند. دکتر فرانک رحیمی جزو دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و تحصیلات خود را در این دانشگاه به اتمام رسانده اند. تمرکز، تجربه، بهداشت، تعرفه های معقول و به کارگیری اصول روانشناسی از جمله ویژگی های مجموعه خانم رحیمی می باشد.

خدمات:

 • پر کردن دندان ها با آمالگام
 • بلیچینگ و سفید کردن دندان ها
 • کامپوزیت ونیر و سرامیکی
 • ارتودنسی و پروتزهای ثابت

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، کوچه قلعه، ساختمان البرز، طبقه 5، واحد 26

دکتر پژمان نادری

دکتر پژمان نادری

جناب آقای پژمان نادری سال هاست که در زمینه دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی مشغول به کار می باشد. ایشان در طول سال های خدمت خود تجارب ارزنده ای به دست آورده اند که در درمان انواع مشکلات بیماران خود دانش علمی و عملی دارند. شماره پروانه نظام پزشکی دکتر پژمان نادری 90830 می باشد. یکی از ویژگی های مهم مرکز درمانی دکتر نادری این است که ایشان با اغلب بیمه ها قرارداد درمانی دارد.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • کشیدن و ترمیم
 • فلوراید تراپی
 • روکش دندان
 • جراحی و عصب کشی

آدرس: زنجان، چهار راه سعدی، کوچه قلعه غربی، رو به روی آزمایشگاه بهار، ساختمان جالینوس، طبقه 1

بهداشت بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان

همان طور که می دانید اغلب مطب های پزشکی به علت رفت و آمدهای بیماران محیط غیرسالمی دارند. متاسفانه در میان افراد جامعه کسانی وجود دارند که نسبت به رعایت بهداشت بی توجه هستند. مطب دندانپزشکی نیز از مراکز درمانی است که به علت حساس بودن شرایط اوضاع دهان و دندان بیماران باید به بهداشت و نظافت آن توجه ویژه ای نشان داد. محیط مطب یا کلینیک دندانپزشکی باید مدام نظافت و تمیز شود.

دکتر، برای تزریق بی هوشی ها و برخی دیگر از اقدامات دندانپزشکی ملزم به استفاده از سرنگ ها و ابزار تیز و برنده می شود. در چنین حالتی باید از ابزار یک بار مصرفی استفاده کرد تا از انتقال بیماری های مختلف از طریق محیط دهانی جلوگیری نمود. دندانپزشک برای هر بیمار باید دستکش خود را تعویض کرده و ابزارهایش را ضدعفونی کند. این کار به حفظ بهداشت محیط دندانپزشکی کمک می کند.

البته مراجعین حاضر در مطب باید خود به رعایت بهداشت توجه کنند اما یک تیم دندانپزشکی به عنوان درمانگر برای جلوگیری از بروز مشکلات باید تدابیری بیاندیشد. در مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان از سیستم های مدرن ضدعفونی کننده استفاده می کنند. این دستگاه ها با استریلیزه کردن همه گیر محیط مطب از انتقال ویروس و باکتری ها جلوگیری می کنند.

بهداشت بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان

مقایسه کامپوزیت و لمینت

کامپوزیت و لمینت دو نمونه از روش های نوین دندانپزشکی برای زیبایی دندان ها می باشد. هدف از انجام این عمل رسیدن به ظاهری زیبا با دندان هایی یک اندازه و سفید است. اصطلاحا به انجام کامپوزیت و لمینت، اصلاح طرح لبخند می گویند.کامپوزیت لایه نازکی از مواد است که مانند روکش روی سطح دندان ها را می پوشاند. دندانپزشک با استفاده از روش کم تهاجمی میان مینای دندان و کامپوزیت پیوندی ایجاد کرده و آن را روی سطح دندان ها قرار می دهد.

لمینت نیز عملکرد مشابه کامپوزیت را داشته اما در این روش هیچ تغییر در بافت دندان و مینای آن به وجود نمی آید. ضخامت لمینت دندان ها عموما از کامپوزیت کم تر بوده و برای دندان هایی با مینای ضعیف مناسب هستند. در واقع این دندانپزشک است که تشخیص می دهد برای چه فردی لمینت بهتر است یا کامپوزیت. هر دو آن ها کاربرد یکسانی دارند اما در نصب و اجرای لمینت و کامپوزیت تفاوت هایی وجود دارد که برای انتخاب روش اصلاح طرح لبخند به کار گرفته می شود.

افرادی که دارای دندان های کج و دارای شکاف هستند، کاندیدای انتخاب کامپوزیت هستند. زیرا با انجام آن ظاهر دندان های شان تغییر می کند. کسانی که از وضعیت دندان های خود راضی بوده و به دنبال راهی برای سفید کردن و برطرف کردن مشکلات جزئی دندان هستند، کاندیدای انجام لمینت می باشند.

کلام آخر

دندانپزشکان با تحصیل در گرایش ترمیم و زیبای دندان ها توانایی برطرف کردن ایرادات دندان را دارند. کسانی که به دنبال بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان برای استفاده از خدمات وی هستند می توانند ابتدا رزومه دندانپزشک را مطالعه فرمایند. ما در این مقاله سعی کردیم تمام نکات مهم در زمینه انتخاب دندانپزشک را بیان کنیم. امیدواریم از مطالب فوق لذت برده باشید. دندانپزشکا از همراهی شما سپاس گزار است.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هشت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا