دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته 【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته آشنا کنیم، پس همراه ما باشید. علم دندانپزشکی امروزه بسیار گسترده شده است و علاوه بر درمان، در بخش زیبایی پیشرفت های چشمگیری داشته است، به طوری که بسیاری از دندانپزشکان در دوره تخصص خود گرایش های مربوط به زیبایی و ترمیمی را انتخاب می کنند. در دنیای امروز افراد به زیبایی ظاهری خود اهمیت بسیاری می دهند. داشتن دندان های یک دست، یک رنگ و شفاف یکی از عواملی است که می تواند چهره هر شخصی را جذاب نماید. از این رو دندانپزشکان روش های مختلفی را با توجه به شرایط افراد زیباجو به کار می برند.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته کیست؟

کسانی که بعد از پایان دبیرستان، در دوره دانشگاه وارد رشته دندانپزشکی می شوند، به طور پیش فرض باید 6 تا 7 سال برای گذراندن دوره عمومی دندانپزشکی تحصیل کنند. پس از پایان تحصیلات این دندانپزشکان قادرند که بسیاری از بیماری ها را تشخیص داده و به درمان آن ها بپردازند. اما برای این که بتوانند در حوزه خاصی متخصص شوند لازم به ادامه تحصیل می باشد.

در صورتی که یک دندانپزشک عمومی بعد از قبولی در دوره دستیاری دوره تخصص را آغاز کند، بعد از 3 الی 4 سال می توانند کلینیک مخصوص خود را با عنوان تخصصی که در آن مدرک تحصیلی خود را دریافت نموده اند دایر نمایند. یکی از گرایش هایی که برای فارغ التحصیلان دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی بسیار جذاب است، تخصص زیبایی و ترمیمی می باشد. پزشکان بعد از دوره پزشکی عمومی به مدت سه سال دروس تخصصی مربوط به زیبایی و ترمیم را می گذرانند. ترمیم و زیبایی دو مقوله ای هستند که توأم با یکدیگر برای ایجاد ظاهری زیبا در چهره افراد و رفع آسیب‌ دیدگی های ظاهری دندان ها به کار برده می شوند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته با مهارتی که دارد به دندان های زیبا جوی خود فرم  و ظاهری دلخواه می دهد.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته کیست؟

خدمات ارائه شده توسط متخصص ترمیم و زیبایی دندان

خدماتی که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران ارائه می دهد شامل موارد زیر می شود:

ونیر کامپوزیت و لمینت سرامیکی:

یکی از رایج ترین و مهم ترین اقداماتی که توسط بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در فرشته ارائه می شود، کامپوزیت کردن دندان است. در این حالت برای کسانی که دندان های شان دارای فاصله یاناهماهنگی اندازه باشد، روکشی از جنس پرسلن یا رزین کامپوزیت و یا مواد سرامیکی نانوهیبریدی قرار داده می شود. برای این کار دندان زیبا جو به اندازه مورد نیاز تراشیده شده و پس از قالب گیری، روکش های مورد نظر در لابراتوار ساخته می شوند و در نهایت بر روی دندان ها قرار می گیرند. بهترین متخصص لمینت در فرشته برای دندان هایی که بزرگ و قطور هستند کامپوزیت را تجویز نکرده و با استفاده از لمینت که موادی درخشان تر و ظریف تر هستند کار زیبایی را انجام می دهند.

اینله و آنله دندان

اینله و آنله در شاخه ترمیم دندان قرار دارند و به اصطلاح موادی هستند که پس از برداشتن پوسیدگی دندان برای پر کردن مورد استفاده قرار می گیرد.

بلیچینگ

سفید کردن دندان یکی از روش های پرکاربردی است که افراد برای رفع کدری و زردی دندان های شان استفاده می کنند.

بریج دندان

بریج کردن روشی که برای پر کردن فضاهای خالی بین دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به ایمپلنت در برخی موارد با توجه به کم هزینه بودن آن بهتر است.

تراشیدن و تغییر شکل در مینای دندان

کسانی که اندازه دندان شان ناهماهنگ است و یا تمایل به تغییر شکل ظاهری آن دارند، می توانند به بهترین دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در فرشته مراجعه کنند تا برای ایجاد ظاهری مطلوب دندان های شان را با تراشیدن فرم دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح دندانپزشک تخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⭐ تجهیزات از تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
❤️ برخورد با بیمار رفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
📝  مهارت و تجربه سابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته را بشناسید! 

دکتر بابک اسحاقی

دکتر بابک اسحاقی

آقای دکتر بابک اسحاقی، فارغ التحصیل است دندانپزشکی عمومی در سال 1396 از دانشگاه آزاد اسلامی تهران، برای دوره تخصص خود حوزه زیبایی را انتخاب نمودند و سرتیفیکیت های مربوط به ترمیم و زیبایی دندان دریافت کردند. ایشان در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته مشغول به فعالیت هستند. دکتر اسحاقی در کلینیک ماکان به ارائه خدمات زیبایی همچون ونیر کامپوزیت، بلیچینگ و بریج دندان، قرار دادن روکش، لمینت، پر کردن سطحی دندان ها و غیره مشغول هستند. شماره نظام پزشکی دکتر اسحاقی 157991 می باشد.

خدمات:

 • آنله و اینله دندان
 • بلیچینگ و سفید کردن دندان های رنگ گرفته
 • جرمگیری و بروساژ
 • لمینت و کامپوزیت

آدرس: فرشته، خیابان الف، جنب خیابان خرم نژاد، پلاک 20، طبقه دوم، واحد 201

دکتر مریم ایروانی

دکتر مریم ایروانی

خانم دکتر مریم ایروانی فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی و دارای بورد تخصصی ترمیم و زیبایی، به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته شناخته می شوند. ایشان با شماره نظام پزشکی 104505 ارائه دهنده انواع خدمات دندانپزشکی و زیبایی با هزینه منصفانه و بدون ایجاد درد در بیمار هستند. لازم به ذکر است که خانم دکتر عضو هیات علمی بخش ترمیمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه شهید بهشتی نیز هستند. ایشان در کلینیک شخصی خود در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 15 الی 19 و در روز پنج شنبه از ساعت 9 الی 14 پذیرای زیباجویان و بیماران می باشند.

خدمات:

 • کامپوزیت و لمینت
 • عصب کشی و روکش
 • پر کردن دندان

آدرس: فرشته, مقدس اردبیلی، مقابل پالادیوم، ساختمان پیراسته، واحد 71

دکتر فرهاد کاشی

دکتر فرهاد کاشی

دکتر فرهاد کاشی با شماره نظام پزشکی 148885 یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته می باشند که انواع خدمات مربوط به کامپوزیت و لمینت کردن دندان، پر کردن سطحی، بلیچینگ و بروساژ و دیگر خدمات زیبایی را با بالاترین سطح کیفیت و مهارت بی نظیری که دارند به زیبا جویان و بیماران شان ارائه می دهند.

خدمات:

 • ویزیت و معاینه
 • لیفت لثه
 • ونیر کامپوزیت و لمینت سرامیکی
 • روکش

آدرس: فرشته، خیابان مقدس اردبیلی، میدان الف، ساختمان الف، طبقه 5، واحد 18

دکتر علیرضا میرزایی

دکتر علیرضا میرزایی

دکتر علیرضا میرزایی مدرس ارشد کمپانی Dentsply Sirona، پژوهشگر مرکز تحقیقات لیزر دانشگاه شهید بهشتی و مشاور عالی بخش لیزر در دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد، یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته می باشد. ایشان فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی لیزر از دانشگاه آخن آلمان هستند و در همان دانشگاه نیز تدریس نموده اند. دکتر میرزایی بسیاری از اقدامات مربوط به زیبایی همچون کامپوزیت، لمینت و طراحی لبخند هالیوودی را به بهترین نحو برای زیباجویان انجام می دهند.

خدمات:

 • درمان پوسیدگی و آسیب‌ دیدگی‌های ریشه با لیزر
 • جراحی دندان و لثه
 • لیفت لثه
 • لمینت سرامیکی
 • کامپوزیت
 • بازسازی فک با ایمپلنت
 • طراحی لبخند هالیوودی

آدرس: فرشته، میدان تختی، جنب خیابان هفدهم تختی پلاک 8، واحد 204

دکتر علیرضا صالحی

دکتر علیرضا صالحی

آقای دکتر علیرضا صالحی از دیگر دندانپزشکانی است که به صورت حرفه ای و تخصصی در امر زیبایی به ارائه خدمات تخصصی مشغول هستند. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته محسوب می‌ شوند و دارای مدرک تحصیلی دکترای حرفه ای دندانپزشکی از دانشگاه تهران می باشند. از جمله خدماتی که در کلینیک تخصصی و مجهز دکتر صالحی ارائه می شود، تمامی امور دندانپزشکی زیبایی و ایمپلنت می باشد.

خدمات:

 • کلیه خدمات زیبایی دندان مانند کامپوزیت، جرم گیری، لمینت و بلیچینگ
 • قرار دادن ایمپلنت و پروتز
 • درمان بیماری‌ های ریشه و لثه کودکان و بزرگسالان

آدرس: فرشته، زعفرانیه، سه راه آصف، جنب کوچه سیمین، ساختمان امین، طبقه هفتم، واحد 702

روش های ترمیم دندان

ترمیم دندان یک فرایند پزشکی است که برای بازسازی دندان های آسیب دیده، شکسته یا خراب شده استفاده می شود. شیوه های ترمیم دندان توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته عبارتند از:

1. ترمیم دندان با پر کردن: در این روش، پزشک ماده پر کننده را در دندان آسیب دیده قرار می دهد و آن را با یک ابزار خاص فشار می دهد تا به شکل صحیح در دندان جایگزین شود.

2. ترمیم دندان با کامپوزیت: در این روش، پزشک از یک ماده کامپوزیت برای پر کردن دندان استفاده می کند. این ماده به شکل دقیقی با رنگ دندان هماهنگ است و بعد از پر کردن، با یک لامپ UV سخت شده و به شکل صحیح در دندان جایگزین می شود.

3. ترمیم دندان با تخریب نوری: در این روش، پزشک از یک لیزر تخریب نوری برای پاک کردن بافت دندان آسیب دیده استفاده می کند و سپس ماده پر کننده را در دندان قرار می دهد.

4. ترمیم دندان با کامپوزیت تقویت شده با فایبر: در این روش، پزشک از یک ماده کامپوزیت تقویت شده با فایبر برای پر کردن دندان استفاده می کند. این ماده باعث تقویت دندان و جلوگیری از شکستگی آن می شود.

5. ترمیم دندان با پوشش های سرامیکی: در این روش، پزشک یک پوشش سرامیکی را برای پوشاندن دندان آسیب دیده استفاده می کند. این پوشش به شکل دقیقی با رنگ دندان هماهنگ است و به شکل صحیح در دندان جایگزین می شود.

روش های ترمیم دندان

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته با توجه به نیازهای بیماران، تخصصی در ترمیم دندان های آسیب دیده و خراب شده دارند. ویژگی های این دندانپزشکان عبارتند از:

 • داشتن تخصص در ترمیم دندان های آسیب دیده و خراب شده و آشنایی با روش های مختلف ترمیم دندان
 • داشتن تجهیزات پزشکی مدرن و به روز
 • توانایی کار با مواد پر کننده و سرامیکی با رنگ دندان هماهنگ
 • توانایی تشخیص و درمان بیماری های لثه و بافت های اطراف دندان
 • قابلیت ارائه مشاوره های لازم به بیماران در خصوص نحوه حفظ دندان های سالم
 • توجه به جزئیات و دقت در انجام ترمیم دندان
 • پذیرش بیماران با روحیه خوب و ایجاد ارتباط خوب با آن ها.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد انواع خدمات ارائه شده تسط دندانپزشکان در حوزه زیبایی و ترمیم صحبت کردیم. همچنین 5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در فرشته را به شما معرفی نمودیم. امیدواریم از مطالب گفته شده راضی بوده باشید. از همراهی تان سپاس گزاریم و منتظر دریافت پیشنهادات و انتقادات شما در سایت دندانپزشکا هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا