ترمیم دنداندندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران❤️【سال1403】⚡

دندان ها از مهم ترین اجزای صورت هستند که در داشتن لبخندی زیبا نقش اول را بازی می کنند. برای داشتن دندان های سالم و زیبا باید به صورت مداوم به دندانپزشک مراجعه کرده و از وضعیت آن ها اطلاع یافت. با بررسی سوابق کاری و تحصیلی دندانپزشک می توان به مهارت ها  و تخصص او پی برد. برای این کار می توان به رزومه دندانپزشک رجوع کرد. خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران یکی دیگر از مواردی است که در رزومه او ثبت شده و در انتخاب دکتر مورد نظر کمک کننده است.

بررسی سوابق کاری و تحصیلی دندانپزشک

برای این که به اطلاعات ارزشمند و مفیدی از دندانپزشک دست یافت می توان رزومه او را مورد بررسی قرار داد. در رزومه دندانپزشکان کلیه معیارها و ملاک های لازم برای تصمیم گیری و شناخت دندانپزشک وجود دارد. سوابق تحصیلی فرد شامل تمامی مدارک علمی وی و مراکز آموزشی که دندانپزشک در آن تحصیل کرده است، می شود. تاکید بیماران و مراجعین روی آخرین مدرک تحصیلی دریافتی دندانپزشک است.

افتخارات و رتبه های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران در اخذ بورد تخصصی، آزمون ها و دوره های آموزشی نشان دهنده این است که دکتر زیبایی و ترمیمی کلیه آموزه های خود را به نحوه احسنت فرا گرفته است. دستاوردهای علمی، حضور در دوره های مختلف دندانپزشکی، گواهینامه ها، جوایز و معدل های بالای دوران تحصیل باید در رزومه ذکر شده و جزوی از سوابق تحصیلی پزشک هستند.

سوابق کاری و فرصت حضور در مراکز درمانی مختلف می تواند برای دندانپزشک امتیاز مثبت به حساب آید. سابقه کار در بیمارستان های دولتی یا خصوصی، عضویت در انجمن های بین المللی، ارائه خدمات آموزشی، عضویت در هیئت علمی دانشگاه ها، درمان های پرخطر، ارائه روش های مناسب معاینه و تشخیص درست از جمله سوابق کاری بهترین دکتر لمینت در شمال تهران می باشد.

بررسی سوابق کاری و تحصیلی دندانپزشک

مهارت های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران

همه دندانپزشکان باید دوره عمومی را پشت سر گذاشته و مهارت و دانش خود را در آن مقطع محک بزند. چیزی که میان دندانپزشکان تمایز ایجاد می کند گرایش تخصص آن ها است. از آن جایی که دندانپزشک زیبایی و ترمیم در درمان و آراستن دندان ها نقش دارد، یکی از مهارت های مهم آن توجه به جزئیات است. کلیه روش های اصلاح طرح لبخند به ظریف کاری و دقت بالا احتیاج دارند.

مهارت های اولیه بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران به اصلاح و بهبود وضعیت دندان ها مربوط می شود. در واقع دندانپزشک باید کلیه مشکلات و ناهنجاری های دهان و دندان ها را شناخته و توانایی تحلیل و تشخیص داشته باشد. تا زمانی که تشخیص و بررسی بیماری صورت نگیرد؛ نمی توان راه حل درمانی برای آن پیشنهاد کرد. مهارت های شناسایی مشکل و ریشه یابی در دوره عمومی به کلیه دانش آموختگان آموزش داده شده و دندانپزشکان با یک دیگر در این مورد تفاهم دارند.

برای طراحی اندازه، شکل، فرم و رتگ هر واحد از دندان، دندانپزشک باید از مهارت های هنری خود کمک بگیرد. یک دندانپزشک خوب باید قادر باشد به خمیر کامپوزیت شکل داده و دندان ها را به دلخواه زیباجو آراسته کند. همچنین تکنیک های جراحی های افزایش طول تاج، کاشت ایمپلنت، نصب و قرارگیری دقیق لمینت روی سطح دندان، سفید کردن دندان، حذف پاکت های کنار لثه و دندان و جرم گیری از مهارت های متخصص زیبایی و ترمیمی است.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران را بشناسید!

دکتر بیتا مدبر

دکتر بیتا مدبر

دکتر بیتا مدبر جراح دندانپزشک ، ۱۵ سال سابقه کار و دارای سرتیفیکیت زیبایی و ایمپلنت از اشترومن سوئیس.

مطب مجهز به جدیدترین دستگاه های روز دنیاست عصب کشی با بهترین دستگاه روتاری انجام میشود و مجهز به جدیدترین دستگاه رادیوگرافی دیجیتال میباشد.

روزهای کاری مطب
شنبه دوشنبه چهارشنبه از ساعت ۱۵ الی ۲۰

 خدمات زیبایی :

 •  لمینت سرامیکی دندان، کامپوزیت ونیر و مرتب سازی دندان ها با بهترین برندهای روز دنیا ، بلیچینگ و سفید کردن دندان ها 

خدمات درمانی : 

 • عصب کشی تخصصی دندان ، روکش تمام سرامیک ، روکش زیر کونیا ، رو کش pfm ، ترمیم دندان ، ایمپلنت ، جراحی لثه ، جراحی خارج کردن دندان عقل

کلیه خدمات درمانی و زیبایی با تضمین کیفیت و بهترین مواد انجام میشود.

آدرس مطب: بلوار اندرزگو، نبش وطن پور جنوبی روبروی درب اصلی مرکز خرید سانا سنتر پلاک ۲۲ طبقه سوم

تلفن‌های مطب:

02122390983

02122390984

موبایل مطب: 09128751949

اینستاگرام : drbitamodaber

وب سایت: drbitamodaber.ir

دکتر فرانک رحیمی

دکتر فرانک رحیمی

ایشان یکی از باسابقه ترین و بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران می باشند. دکتر رحیمی عضو هیئت علمی دانشگاه بوده و دارای بورد تخصصی می باشد. ایشان فردی منظم و مسئولیت پذیر بوده که با دلسوزی مراحل درمان را طی می کند. خانم فرانک رحیمی از متریال و تجهیزات باکیفیت برای ترمیم و زیبایی دندان ها کمک می گیرد.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • عصب کشی
 • زیرکونیوم و آنله
 • کنترل و درمان پوسیدگی دندان

آدرس: تهران، پاسداران، گل نبی، نبش ناطق نوری، برج زمرد، واحد 51

دکتر آناهیت افراسیابی

دکتر آناهیت افراسیابی

دکتر افراسیابی فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی تهران بوده و سابقه تحصیلی درخشانی دارند. ایشان در هیئت علمی دانشگاه نیز عضویت داشته و دانش خود را در اختیار سایرین قرار می دهند. دکتر آناهیت افراسیابی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی بوده و از تجهیزات مدرن و پیشرفته در مطب خود استفاده می کند. تکنولوژی اسکنر داخل دهانی و طراحی لبخند دیجیتال از امکانات ویژه مطب ایشان می باشند.

خدمات:

 • روکش و جرم گیری
 • عصب کشی و ترمیم
 • بلیچینگ و لمینت

آدرس: تهران، خیابان جردن، خیابان دستگردی( ظفر غربی)، پلاک 354، واحد 7

دکتر محسن پورحقیقی

دکتر محسن پورحقیقی

دکتر حقیقی بیش از 20 سال است که فعالیت خود را آغاز کرده و جزو بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران می باشند. ایشان در دانشگاه پزشکی تهران تحصیل کرده و تخصص خود را در رشته زیبایی و ترمیمی اخذ کرده اند. دکتر پورحقیقی همچنین فلوشیپ لیزر بوده و در دانشگاه جنوای ایتالیا دوره ای لیزر را گذرانده اند. یکی از خدمات تخصصی ایشان ایمپلنت و پروتزهای ثابت و متحرک است.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • درمان پوسیدگی
 • ونیر لمینت، بلیچینگ و بروساژ

آدرس: تهران، سعادت آباد، سروغربی، انتهای بخشایش، ساختمان افتخار

دکتر فاطمه داودیان

دکتر فاطمه داودیان

این دندانپزشک متخصص ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی، مشاوره و معاینه بود و بالاترین کیفیت را در اختیار بیماران و زیباجویان قرار می دهد. دکتر فاطمه داودیان در قیمت گذاری منصف بوده و طرف قرارداد بیمه های مختلف می باشد. مراجعین با دریافت نوبت به صورت تلفنی و اینترنتی می توانند به موقع در مطب حضور یافته و از خدمات بهره مند شوند.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • درمان ریشه و عصب کشی
 • کشیدن دندان، ایمپلنت و درمان پوسیدگی

آدرس: تهران، پونک، بلوار میرزا بابایی، بین عدل و سردار جنگل، نبش کوچه گلها، ساختمان شیلا پلاک 132، طبقه 4

دکتر مژگان آزادخواه

دکتر مژگان آزادخواه

دکتر مژگان آزادخواه بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران بوده که در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده و دارای مجوز طبابت است. ایشان از تکنولوژی روز دنیا برای درمان و انواع مشکلات دهان و دندان استفاده می کند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • کشیدن دندان
 • کامپوزیت و لمینت

آدرس: تهران، ونک، ملاصدرا، جنب بیمارستان بقیه الله، پلاک 200، مجتمع پزشکان صدرا، طبقه دوم، واحد 5

نکات مهم در انتخاب یک دندانپزشک زیبایی حاذق

 • در وهله اول باید مجوزها و صلاحیت های دندانپزشک را بررسی نمود. دندانپزشکان همگی دارای کد نظام پزشکی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی هستند.
 • موقععیت مکانی مطب یا کلینیک های دندانپزشکی باید دسترس بوده تا عموم افراد بتوانند با استفاده از وسایل نقلیه در آن جا حضور یابند. به علاوه باید کلیه امکانات درمانی دندانپزشکی و امکانات رفاهی در خود مطب و اطراف آن وجود داشته باشد. نزدیک بودن مطب به محل زندگی بیمار می تواند در حضور به موقع در مطب و انجام معاینات کمک کند.
 • رضایت عمومی مراجعین از دندانپزشک منتخب را بررسی کرده و با سایر دندانپزشکان مقایسه کنید.
 • استفاده از تکنولوژی روز دندانپزشکی، به کارگیری تجهیزات فناورانه و دستگاه های پیشرفته مهم ترین نکته در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران می باشد.
 • کیفیت خدمات و متریال مورد استفاده دندانپزشکی باید آن قدر بالا بوده که طول عمر و دوام مناسبی را به بیمار ارائه دهد.
 • در هنگام بررسی تعرفه ها، پوشش هزینه و بیمه را در نظر داشته باشید.
 • مدت زمانی که در انتظار هستید و زمان بندی مجموعه را مدنظر داشته باشید. یک دندانپزشک خوب با مدیریت زمان معطلی بیمار را به حداقل می رساند.
 • رعایت نکات بهداشتی و موازین ایمنی در حین درمان از دیگر مواردی است که در هنگام انتخاب دندانپزشک باید به آن توجه داشت.
نکات مهم در انتخاب یک دندانپزشک زیبایی حاذق

خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران

ایمپلنت: یک دندانپزشک زیبایی و ترمیمی خوب باید بتواند کاشت ایمپلنت را انجام دهد. برای این کار به جراحی های لثه و قرارگیری فیکسچر در فک و لثه نیاز است.

کشیدن دندان ها: دندان هایی که خراب و فرسوده شده اند به نحوی که امکان بازسازی و ترمیم آن ها وجود نداشته باشد باید کشیده شده تا در مواردی جراحی شوند.

ترمیم و عصب کشی: درمان ریشه جزئی، عصب کشی و پرکردگی از خدمات ترمیمی بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران است که به بهبود وضعیت دندان ها کمک می کند.

اصلاح طرح لبخند: زیباسازی خط لبخند و اصلاح وضعیت ظاهری دندان ها امروزه با استقبال زیادی رو به رو شده است. لمینت، کامپوزیت، بلیچینگ، جرم گیری و فیشورسیلانت از خدمات دندانپزشکی زیبایی است.

اقدامات پیشگیرانه: آموزش های پیشگیرانه، ارتودنسی های پیشگیرانه، آموزش نکات مراقبتی، فلورائدتراپی، بروساژ و فیشورسیلانت از دیگر وظایف دندانپزشک زیبایی و ترمیمی است.

جراحی های لثه و باندینگ: جراحی های افزایش طول تاج، حذف پاکت های پریودنتال، جراحی دندان های نهفته و درمان ریشه از خدمات دندانپزشکی ترمیمی می باشد.

کلام آخر

کیفیت خدمات دندانپزشکی تامین کننده سلامت دهان و دندان ها است. انتخاب آگاهانه دندانپزشک به بهبود وضعیت سلامت دندان ها و بهبود ظاهر آن ها کمک می کند. یک دندانپزشک خوب فاکتورهای مورد توجه بیماران را شناخته و آن ها را در مجموعه خود ایجاد می کند. تنوع خدمات، تعرفه های مقرون به صرفه، معاینات منظم، مشاوره های کارآمد و ترمیم و زیبایی دندان ها از جمله معیارهای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شمال تهران می باشد. دندانپزشکا از همراهی شما عزیزان سپاس گزار است. پرسش های خود را می توانید در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − هفت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا