ترمیم دنداندندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل⭐【سال1403】+ لیست 10 تایی❤️

با تغییر سبک زندگی افراد بیماری ها و عارضه های متفاوت دندانپزشکی روی کار آمده است. البته پیشرفت علم و فناوری به درمان و راه های تشخیص این بیماری ها هم کمک می کند. دندانپزشکان با استفاده از تجهیزات و امکاناتی که در اختیار دارند  می توانند به راحتی هر مشکلی را تشخیص دهند. انتخاب دندانپزشک ماهر و باتجربه و استفاده از خدمات آن جزو دشوارترین مراحل درمانی است. با شناخت ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل می توان از دشواری های آن کاسته و انتخاب درستی داشت. با این کار مراجعه کننده در مسیر درست درمان یا زیبایی  قرار می گیرد.

اصلاح طرح لبخند چیست؟

یکی از افزونه های جدید دندانپزشکی که در دهه اخیر مورد استقبال قرار گرفته است، اصلاح طرح لبخند می باشد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل در این روش به بهبود وضعیت ظاهری دندان ها کمک می کند. در واقع دندانپزشک در زمینه زیبایی دندان ها فعال است. رایج ترین اقدامات اصلاح طرح لبخند کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ می باشد.

کامپوزیت ماده ای است که توسط دندانپزشک ساخته شده و با مینای دندان پیوند داده می شود. در این روش دندانپزشک به صورت غیر تهاجمی وارد عمل شده و اندازه، رنگ، شکستگی ها و کجی های دندان را از بین می برد. با انجام کامپوزیت زیباجو از دندان های سفید و مرتب برخوردار می شود.

بلیچینگ یکی دیگر از اقدامات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل برای اصلا طرح لبخند است. این ماده ترکیباتی دارد که روی دندان ها اثر گذاشت و رنگ آن ها را تغییر می دهد. البته بلیچینگ به دو روش خانگی و علمی انجام می گیرد که دندانپزشک در آن می تواند از لیزر استفاده کند. بلیچینگ توانایی پوشش جزی ایرادات و عیوب دندان ها را دارد و بهترین کاندیدای آن افرادی با دندان های زرد و لکه دار هستند.

لمینت روشی کاملا مشابه کامپوزیت است. با این تفاوت که لمینت به صورت تخصصی تر انجام شده و برای افرادی با مینای دندان ضعیف کاربرد دارد. برخی از افراد به علت ویژگی های دندان های خود نمی توانند از کامپوزیت استفاده کنند؛ به همین خاطر از لمینت کمک می گیرند. تغییر شکل دندان ها، سایز و رنگ از جمله مواردی است که بهترین دکتر لمینت در اردبیل با لمینت بهبود می بخشد. 

اصلاح طرح لبخند چیست؟

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل کیست؟

برای این که از خدمات باکیفیت درمانی و زیبایی استفاده کرد باید دندانپزشک حاذقی را انتخاب کرد و برای یافتن دندانپزشک خوب باید معیارهای مناسب داشت. بهترین دندانپزش زیبایی و ترمیمی در اردبیل در وهله اول باید اخلاق و رفتار خوبی در ارتباط با مراجعینش از خود نشان دهد. استفاده از اصول روانشناسی برای ارتباط گیری موثر با بیماران یکی از ویژگی های یک دندانپزشک حرفه ای است.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل کسی است که در انجام امور درمانی و ترمیم دارای علم و دانش کافی باشد. علم و تجربه کاری رابطه دو سویه داشته و هر کدام به سهم خود تاثیر بسزایی در سابقه دندانپزشک دارند. یک دکتر ترمیمی و زیبایی باید دست های ماهر داشته و با سرعت العمل خوبی که دارد؛ بیماران و زیباجویان را ویزیت کند. ابزارها و امکانات مورد استفاده یک دندانپزشک نشان دهنده اهمیت وی به مراجعین و رفاه حال آن ها می باشد.

بهترین لقب کسی است که در همه ابعاد شغلیش موفق عمل کند. تشخیص و تحلیل وضعیت سلامت دهان و دندان مراجعین برعهده دندانپزشک می باشد. پس بهترین دکتر ایمپلنت در اردبیل باید تشخیص های درستی داشته باشد. علم دندانزشکی دائما در حال تغییر به روزرسانی است؛ دندانپزشک باید همواره در حال یادگیری این روش های نوین باشد.  

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل را بشناسید!

دکتر شادیه مولائی

دکتر شادیه مولائی

ایشان یکی  از متخصصان و بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل هستند. شهره و آوازه کار این دندانپزشک در اردبیل پیچیده است. خانم دکتر مولائی با سابقه و مهارتی که در تشخیص و ترمیم دندان های آسیب دیده دارد توانسته موفقیت چشمگیری را صاحب شود. دکتر شادیه مولائی پروانه طبابت خود را به شماره 88274 اخذ نموده اند. اخلاق و برخورد ایشان با مراجعین شان ستودنی است.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • کامپوزیت ونیر
 • ایمپلنت و پروتز دندان
 • کشین و عصب کشی

آدرس: اردبیل، سرچشمه، اول خیابان عارف، طبقه فوقانی سونوگرافی مصطفی زاده، پلاک 5

دکتر سینا وثوقی

دکتر سینا وثوقی

ایشان ابتدا مشکل بیمار را تشخیص داده و سپس با به کارگیری ابزارها و تجهیزات مختلف در صدد درمان قرار می گیرد. دکتر سینا وثوقی در مطبی مدرن و امروزی به ویزیت بیماران می پردازد. ایشان به رعایت بهداشت و اصول اخلاقی بسیار پایبند می باشد. تعرفه های خدمات دندانپزشکی این دندانپزشک معقول و به صرفه بوده و برای همگان امکان استفاده وجود دارد. آقای وثوقی در بیمارستان های اردبیل نیز مشغول به کار می باشد.

خدمات:

 • ونیر کامپوزیت
 • کشیدن دندان
 • عصب کشی و ترمیم
 • سفید کردن دندان
 • ایمپلنت دیجیتال

آدرس: اردبیل، میدان یحیوی، مجتمع پزشکان شفا، طبقه 8، واحد 4

دکتر پویان سیگاری

دکتر پویان سیگاری

یک دندانپزشک حرفه ای باید در انتخاب همکار، مطب، سیستم های درمانی توجه زیادی داشته باشد. دکتر پویان سیگاری بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل است که تمام این موارد را در تاسیس مطب خود به کار گرفته است. ایشان دارای بورد تخصصی بوده و در انجام جراحی های پیشرفته ایمپلنت مهارت بالایی دارند. نتیجه کار آقای سیگاری در رضایت بیماران و زیباجویان شان قابل مشاهده است.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل
 • کشیدن و پرکردگی
 • کامپویت و ایمپلنت
 • جراحی های زیبایی فک، پلک و بینی

آدرس: اردبیل، سرچشمه، کوچه وکیل، ساختمان شیخ الرئیس، طبقه 2

دکتر عبداله بهمنی

دکتر عبداله بهمنی

تعداد کمی از دندانپزشکان برای ارائه خدمات درمانی و زیبایی از بی حسی کننده ها استفاده می کنند. دکتر عبداله بهمنی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران که یکی از مطرح ترین مراکز آموزشی کشور است، می باشند. ایمپلنت از جمله خدمات درمانی است که ایشان تبحر زیادی در انجامش داشته و به واسطه آن به آوازه و خوش نامی دست یافته است. دقت بالا، تعرفه مناسب و امکانات به روز از خصوصیات دکتر عبداله بهمنی است.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • باندینگ دندان
  فیشور سیلانت
 • عصب کشی و ترمیم

آدرس: اردبیل، خیابان دانشگاه، میدان پلیس، مرکز تجاری برج میلاد، طبقه 1

دکتر مهدی مجتهدی نیا

دکتر مهدی مجتهدی نیا

زمان بندی و مدیریت برنامه جزو ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل است. جناب آقای مجتهدی نیا مجوز کار خود را از سازمان نظام پزشکی به شماره 181547 اخذ کرده اند. دکتر مهدی مجتهدی نیا شرایط نوبت دهی آنلاین و حضوری را برای مراجعین خود فراهم آورده اند. مطب ایشان دارای محیط آرامش بخش و مدرنی بوده و دسترسی به آن برای عموم مراجعین آسان است.

خدمات:

 • عصب کشی
 • پر کردن دندان با آمالگام
 • کامپوزیت و بلیچینگ
 • ایمپلنت دیجیتال و حرفه ای

آدرس: اردبیل، رو به روی بازار سرچشمه، ساختمان رامین، طبقه 1

دکتر مهسا کریم اوغلی

دکتر مهسا کریم اوغلی

این دندانپزشک حاذق در یک مطب مجهز مشغول طبابت بیماران خود می باشد. کلیه اقداماتی که در مطب دکتر مهسا کریم اوغلی صورت می گیرد بر اساس استانداردهای سازمان نظام پزشکی اردبیل است. ایشان بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل است که به ارائه خدمات باکیفیت به مراجعین خود متعقد است. پروانه طبابت دکتر کریم اوغلی به شماره 153652 صدور گشته است.

خدمات:

 • اوردنچر
 • روکش کردن
 • سفید کردن
 • ایمپلنت و دندان مصنوعی
 • کامپوزیت، بلیچینگ و لمینت

آدرس: اردبیل، میدان ورزش، رو به روی درمانگاه امام رضا، ساختمان پزشکان تریتا، طبقه 3

دکتر محمدعلی صدیق

دکتر محمدعلی صدیق

یک دندانپزشک حاذق کسی است که اطلاعات و دانش خود را در طول کارش افزایش داده و کیفیت کار بالایی داشته باشد. دکتر محمدعلی صدیق به صورت تخصصی ارائه دهنده خدمات زیبایی و ترمیمی چون ایمپلنت می باشد. نام ایشان در لیست بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی اردبیل ذکر شده است. دکتر صدیق دارای تجربه چندین ساله ای بوده و مراجعین زیادی دارد.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • کاشت دندان
 • ترمیم و روکش
 • جراحی لثه و دندان عقل
 • بلیچینگ و جرم گیری

آدرس: اردبیل، میدان سرچشمه، کوی شمس، رو به روی آزمایشگاه فارابی، ساختمان حکیم، طبقه 1

دکتر عیسی کاظمی درآبادی

دکتر عیسی کاظمی درآبادی

جناب آقای کاظمی درآبادی با رتبه اول فارغ التحصیل رشته زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی شد. ایشان بیش از 10 سال است که فعالیت خود را آغاز نموده و جزو بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل شده است. دکتر عیسی کاظمی درآبادی در مراکز آموزشی معتبر دوره های تحصیلی خود را گذرانده و دارای تخصص و مهارت بالایی در دندانپزشکی است. ایشان فلوشیپ دندانپزشکی زیبایی ونیر و لمینت از دانشگاه جنوای ایتالیا می باشد. مستر شیپ ایمپلنت های دندانی آمریکا بوده و دارای گواهینامه ایمپلنت، جراحی لثه، و درمان ریشه از ایران و کره جنوبی می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • کامپوزیت
 • لمینت ونیر
 • کاشت دندان و پروتز
 • جرم گیری و بروساژ، روکش گذاری و فیشور سیلانت

آدرس: اردبیل، شهرک آزادی، سه راهی آذربایجان، ساختمان 123، طبقه 3

دکتر نعیمه فرج پورنیری

دکتر نعیمه فرج پورنیری

دکتر پورنیری ارائه دهنده خدمات مشاوره و درمان زیبایی و ترمیمی می باشد. خانم نعیمه فرج پورنیری با کسب دانش و تجربه مکفی در این راستا توانسته عارضه ها و بیماری های دهان و دندان اکثر بیماران خود را درمان کند. مسئولیت پذیری، تمرکز بالا، ظریف کاری، توجه به جزئیات و اخلاق مداری از ویژگی های خانم دکتر نعیمه فرج پورنیری است.

خدمات:

 • عصب کشی
 • پروتز و ایمپلنت
 • ونیر کامپوزیت
 • درمان عفونت و آبسه

آدرس: اردبیل، میدان ورزش، ساختمان پزشکان رویان، طبقه 2

عوامل مهم در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی اردبیل

زمانی می توان در مورد یک دندانپزشک تصمیم گیری کرد که رزومه آن را بررسی کرده و به اطلاعات ارزشمندی درباره او دست یافت. دانش و اطلاعاتی که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل دارد جزو مهم ترین عوامل انتخاب است. سابقه کاری و تحصیلات دندانپزشک را باید پیش از هر اقدامی مورد بررسی قرار داد. برای این کار می توان از سایت های معتبر و مرجع کمک گرفت.

یکی از راهکارهایی که در انتخاب دندانپزشک خبره به بیماران کمک می کند، دیدگاه ها و نظرات بیماران سابق دندانپزشک است. برخی عوامل دیگر مربوط می شود به مطب دندانپزشک و افرادی که در آن مشغول به کار هستند. یک مطب دندانپزشکی باید در محیط آرام و خلوتی قرار داشته و از هیاهوی شهر به دور باشد. همچنین باید در مسیرهای پر ترافیک و صعب العبور وقع نشده باشد.

کسانی که در مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل کار می کنند باید اصول اخلاق مداری و تعامل با ارباب رجوع را داشته باشند. مدرن بودن یک مطب دندانپزشکی، طراحی داخلی و خارجی آن و امکانات رفاهی که در اختیار مراجعین قرار می گیرد جزو نکات مهم در یافتن دندانپزشک است. تعرفه منصفانه و معقول نیز برای خیلی از افراد حائز اهمیت است. بدین منظور باید کیفیت خدمات و تعرفه آن ها با یک دیگر تناسب داشته باشد.

عوامل مهم در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی اردبیل

ویژگی های مطب یک دندانپزشک

موقعیت مکانی یک مطب دندانپزشکی برای بیماران مهم است. از طرفی موقعیت جغرافیایی مطب نشان دهنده مراجعین آن دندانپزشک و تعرفه های آن است. دسترسی عموم افراد به دندانپزشکی باید مورد توجه دکتر باشد. مطب دندانپزشکی باید ساخت و معماری خوبی داشته باشد. سالن انتظار، اتاق دندانپزشک اتاق عکسبرداری و اتاق جراحی از مکان های استراتژی یک مطب است. مرتب بودن وسایل و امکانات یکی دیگر از ویژگی های مطب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل می باشد.

رعایت نظافت و بهداشت مطب اهمیت زیادی دارد. در دندانپزشکی ها از سیستم های جدید و امروزی برای استریلیزه کردن محیط استفاده می کنند. همه ابزارها و تجهیزاتی که که یک دندانپزشک استفاده می کند باید مطابق استانداردهای جهانی باشد. برای جلوگیری از ایجاد ازدحام در مطب بهتر است فضای وسیعی داشته باشد. سیستم های تهویه مطبوع و تامین سرمایش و گرمایش مطب از سایر ویژگی ها است.

کلام آخر

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی از شاخه های دندانپزشکی است که با تعداد بالای مراجعین از محبوب ترین دسته های خدماتی است. برای انجام هر نوع عمل زیبایی دندان و یا ترمیم دندان های آسیب دیده باید به دکتر متخصص و با سابقه مراجعه کرد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در اردبیل با تحصیل در دانشگاه ها و مراکز آموزشی معتبر دارای دانش و سوابق قابلی است. این ویژگی ها می تواند تضمین کننده کیفیت خدمات درمانی و زیبایی دکتر باشد. دندانپزشکا مرجع معرفی بهترین دندانپزشکان می باشد. امیدواریم مطالب این مقاله برای تان مفید واقع شده باشد. نظرات و انتقادات خود را برای ما ارسال کنید. 

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا