جراحی لثه

10 تا از بهترین دکتر لثه در ارومیه❤️【سال1403】⚡️

در دندانپزشکی به سلامت لثه بسیار توجه شده است. زیرا سلامت لثه به طور مستقیم در سلامت دندان ها اثر می گذارد. با شناخت هر چه بیش تری مشخصات بارز بهترین دکتر لثه در ارومیه می توان دندانپزشکی را انتخاب نمود که بیمارش را در مسیر قطعی درمان یاری می کند. دندانپزشکا در ادامه مراحل درمان بیماری های لثه و دهان را مورد بررسی قرارداده است تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

مشخصات بارز بهترین دکتر لثه در ارومیه

برخی از مشخصه های شخصیتی در تمامی دندانپزشکان مشترک است. دسته ای دیگر از محاسن را باید دندانپزشک در طول کار خود با تمرین و استمرار به دست آورد تا بتواند جایگاه مقبولی را در میان همکاران خود داشته باشد. مهم ترین ویژگی برای همه دندانپزشکان داشتن دانش مکفی برای درمان است. در واقع یک دندانپزشک به واسطه فعالیت های علمی و سوابق تحصیلی خود در میان بیماران و دندانپزشکان به رسمیت شناخته می شود.

بهترین دکتر لثه در ارومیه باید از همه جوانب به بیماران خود احترام گذاشته و شرایط آسانی را برای استفاده از خدمات برای شان فراهم آورد. در نظر گرفتن محیطی امن و آرام، استفاده از تجهیزات مناسب از نشانه های بها دادن به بیماران است. تمرکز و دقت در هنگام کار یکی از ویژگی های مهم هر دندانپزشک است. یک دندانپزشک حاذق باید زمان بندی مناسبی داشته و با دقتی که دارد در انجام امور تعجیل کند.

شناسایی انواع عارضه های لثه و دندان ها مهم ترین شاخص سنجش دندانپزشک است. تنها با داشتن اطلاعات کافی از نوع بیماری و ویژگی های آن می توان روش درمانی مناسبی را یافت. برخورد مناسب و به کارگیری اصول روانشناسی برای دور کردن استرس و اضطراب از بیماران علاوه بر حرفه ای تر شدن دندانپزشک رضایت مراجعین را نیز در بر می گیرد.

مشخصات بارز بهترین دکتر لثه در ارومیه

اهمیت تجهیزات بهترین دکتر لثه در ارومیه

در هر رشته و شاخه ای از دندانپزشکی، پزشکان به مطالعه و بررسی یک معضل درمانی می پردازند. از این رو ابزار و تجهیزاتی که در اختیار دارند با یک دیگر متفاوت است. برای بیماران حائز اهمیت است که دندانپزشک شان از مواد مرغوب و تجهیزات مدرن و امروزی استفاده کند. بهترین دکتر لثه در ارومیه همواره موظف است بر اساس متد روز دنیا ابزار و امکانات خود را تهیه و استفاده کند.

دندانپزشکان پیش از هر چیز باید به عکس رادیولوژی دسترسی داشته تا بتوانند تشخیص درستی داشته باشند. به علت هزینه بالای تهیه دستگاه رادیولوژی امکان فراهم آوردن این دستگاه در تمامی مطب ها و کلینیک ها وجود ندارد. در وهله بعدی بهترین دندانپزشک در ارومیه باید از سیستم امروزی استریلیزه و پاک سازی محیط استفاده کند. اتوکلاو رایج ترین سیستم ضدعفونی کننده مطب های دندانپزشکی است.

از سایر تجهیزات دندانپزشکی از جمله سرنگ پریودنتال، دستگاه ساکشن و دوربین های داخلی دهان و دندان برای بی حسی، ایجاد حفره، تخلیه پالپ و جراحی های لثه توسط دندانپزشک استفاده می شود.

10 تا از بهترین دکتر لثه در ارومیه را بشناسید!

دکتر رضا میرزا طلوعی

دکتر رضا میرزا طلوعی

فاکتورهای زیادی برای انتخاب بهترین دکتر لثه در ارومیه وجود دارد که اصلی ترین آن دیدگاه و نظرات بیماران قبلی است. دکتر رضا میرزا طلوعی با دقت و مهارتی که در انواع جراحی های لثه دارند توسط بیماران لقب بهترین را دارا شده اند. ایشان یک پریودنتیست حرفه ای هستند که به تمام عوامل و شرایط بیمار عنایت دارند. روش درمانی را با بررسی وضعیت مراجعین انتخاب کرده و در پیش می گیرند. به طور خلاصه می توان گفت آقای میرزا طلوعی در کار خود بسیار حرفه ای هستند.

خدمات:

 • پیوند لثه
 • جراحی لثه
 • ایمپلنت دیجیتال
 • ارتودنسی با نصب براکت فلزی

آدرس: ارومیه، خیابان ورزش، جنب بهزیستی، مجتمع پزشکی سقراط، طبقه 4، واحد 12 (موقعیت مکانی مطب)

دکتر سید سجاد پیشوا

دکتر سید سجاد پیشوا

جناب آقای پیشوا متخصص جراحی لثه بوده و استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشند. ایشان به رعایت اصول بهداشتی بسیار پایبند بوده و در محیطی کاملاً بهداشتی و استریلیزه شده به جراحی و وارسی لثه می پردازد. دکتر سید سجاد پیشوا طرف قرارداد بیمه خاصی نیست اما تعرفه های مناسبی را روی خدمات خود اعمال کرده است. انصاف و تمرکز بالا از ویژگی های شخصیتی این دندانپزشک حاذق می باشد.

خدمات:

 • کاشت دندان
 • جراحی لثه
 • درمان عفونت و آبسه
 • بازسازی بافت هدایت شده GTR

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم (موقعیت مکانی مطب)

دکتر احسان خشابی

دکتر احسان خشابی

یک دندانپزشک حاذق جزئیات را مورد بررسی قرار می دهد. زیرا کوچک ترین مسائل می تواند نتیجه کار را تحت تاثیر قرار بدهد. دکتر احسان خشابی که یکی از بهترین دکتر لثه در ارومیه به شمار می رود و با ریشه یابی مشکل، آن را به صورت قطعی درمان می کند. ایشان مهارت دستی بالایی داشته و با سرعت، دقت، زمان بندی و کیفیت بالا جراحی های لثه را انجام می دهد. دکتر احسان خشابی پروانه طبابت خود را به شماره 111120 از نظام پزشکی دریافت نموده اند.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • درمان پریودنتیت مزمن
 • جراحی و درمان تحلیل لثه

آدرس: ارومیه، خیابان مدنی 3، رو به روی خیام شمالی، ساختمان آزمایشگاه دکتر میلانی (موقعیت مکانی مطب)

دکتر احسان هوشیار

دکتر احسان هوشیار

آقای دکتر احسان هوشیار بهترین دکتر لثه در ارومیه است که در مطب شخصی خود مشغول به کار می باشد. نوبت دهی از ایشان به صورت حضوری و غیرحضوری صورت می گیرد. جناب آقای هوشیار عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه می باشد. بیش از 80 درصد بیماران ایشان از نحوه نوبت دهی و درمان خود رضایت داشته اند. مطب دکتر هوشیار در یکی از مناطق آرام و قابل دسترس در ارومیه واقع شده است.

خدمات:

 • روت پلنینگ و بروساژ
 • جراحی لثه با لیزر و پیوند
 • کاشت پروتزهای دندانی و ایمپلنت

آدرس: ارومیه، خان باباخان، میلاد نور، طبقه 3 (موقعیت مکانی مطب)

دکتر زهرا گهرفر

دکتر زهرا گهرفر

همه بیماران به دنبال روش قطعی برای درمان بیماری خود هستند. از این رو سعی دارند دندانپزشکی را برگزینند که مهارت، دانش و تجربه بالایی دارد. دکتر زهرا گهرفر بهترین دکتر لثه در ارومیه است که سابقه چندین و چند ساله دارد. ایشان بیمارانی را که با بیمه های خصوصی طرف قرارداد هستند را پذیرش می کنند. خانم زهرا گهرفر از تجهیزات و امکانات مدرن و امروزی در آراستن مطب خود استفاده کرده است. همه امکانات در مطب ایشان برای رفاه بیماران فراهم است.

خدمات:

 • درمان لوکوپلاکیا
 • کاشت دندان و ایمپلنت
 • تحلیل و درمان آبسه

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، کوچه خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم، طبقه 4 (موقعیت مکانی مطب)

دکتر پویا علیائی

دکتر پویا علیائی

این دندانپزشک حاذق کار خود را به صورت رسمی در مطب شخصی خود آغاز کرده و دارای کد نظام پزشکی 122024 می باشد. ایشان متخصص ارتودنسی و جراحی لثه بوده و در دانشگاه معتبر ایران و آلمان تحصیلات خود را گذرانده اند. دکتر علیائی استادیار دانشگاه نیز می باشند. افرادی که توانایی حضور در مطب را ندارند می توانند از مشاوره غیر حضوری این دندانپزشک استفاده کنند.

خدمات:

 • جراحی و پیوند لثه
 • کاشت پروتز دندانی
 • اصلاح جایگاه دندان ها

آدرس: ارومیه، سرداران، کوی خان باباخان، ساختمان لقمان حکیم، طبقه 3، (موقعیت مکانی مطب)

دکتر محمد مومنی

دکتر محمد مومنی

جراحی لثه و دندان یکی از اقدامات مهم و دشوار در دندانپزشکی است. دکتر محمد مومنی جراح و دندانپزشک خبره ای هستند که در زمینه تشخیص و درمان عارضه های متفاوت لثه نیز موفق عمل کرده اند. ایشان در مطب شخصی خود به طبابت بیماران پرداخته و هزینه معقولی را دریافت می نمایند. دکتر محمد مومنی در ارائه خدمات باکیفیت خیلی حساس بوده و دقت به خرج می دهند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • بازسازی بافت دندان
 • کاشت و جای گذاری دندان
 • باندینگ و کشیدن دندان ها

آدرس: ارومیه، خیابان استادان، رو به روی حج و اوقاف، ساختمان 38، طبقه 2، (موقعیت مکانی مطب)

دکتر سحر جبلی

دکتر سحر جبلی

با بررسی سوابق تحصیلی و کاری دکتر سحر جبلی می توان به تخصص و ویژگی های ایشان دست یافت. خانم جبلی یکی از بهترین دکتر لثه در ارومیه می باشد که به رعایت نظافت و بهداشت در محیط کار بسیار اهمیت می دهند. ایشان صبور و با اخلاق بوده و پیچیده ترین و حادترین جراحی های لثه را با موفقیت انجام می دهند. به علت صرفه جویی در زمان بیماران دریافت نوبت به صورت مجازی و آنلاین امکان پذیر است.

خدمات:

 • حذف پاکت های دندانی
 • جرم گیری و بروساژ
 • انجام انواع ارتودنسی
 • جراحی های لثه و استخوان

آدرس: ارومیه، خان باباخان، جنب داروخانه دکتر قربانی، ساختمان سهند، (موقعیت مکانی مطب)

مراحل درمان بیماری های لثه و دهان

بیماری های پریودنتال بسیار شایع بوده و معمولا در اثر عدم رعایت بهداشت و سبک زندگی نامناسب به وجود می آید. همه این بیماری ها در سطح های مختلف دسته بندی شده و از ضعیف تا شدید عملکرد دندان ها را مختل می کنند. اگر این بیماری ها در مراحل ابتدایی تشخیص داه نشود و درمان انجام نشود، می تواند منجر به افتادن دندان ها یا لق شدن آن ها شود. با تکیه بر دانش و تخصص بهترین دکتر لثه در ارومیه می توان از بروز عوارض ناخوشایند جلوگیری نمود.

به طور کلی بیماری های اصلی به دو دسته ژنژیویت و پریودنتیت تقسیم بندی می شوند. در دسته ژنژیویت فرد دچار خفیف ترین و شایع ترین عارضه ها می شود. این نوع از بیماری درمان قطعی و آسان دارد زیرا به بافت های عمیق دندان آسیبی نمی رساند. برای درمان ژنژیویت ها بهترین دکتر لثه در ارومیه از ابزارهای ساده برای پلاک ها و ایجاد محیط بهداشتی دهان و لثه استفاده می کند.

دسته دوم بیماری هایی را شامل می شود که در مراحل ابتدایی درمان نشده و پیشرفت کرده اند. در واقع مرحله شدیدتر عارضه های لثه است. بافت های عمیق، ساختارهای لثه و استخوانی در پریودنتیت هدف قرار داشته و اثرات مخربی به جا می گذارد. پریودنتیت مزمن، تهاجمی، نکروزان و پریودنتیت ناشی از بیماری های سیستماتیک زیر مجموعه این بیماری هستند.

در این مرحله ابتدا جرم گیری و روت پلنینگ صورت گرفته، سپس جراحی پریودنتال برای حذف پاکت های دندانی انجام می شود. جراحی با لیزر، پیوند لثه، بازسازی بافت GTR و فیبرین و پلاسما را بهترین دکتر لثه در ارومیه در شرایط حادتر به کار می گیرد.

مراحل درمان بیماری های لثه و دهان

توصیه های بهترین دکتر لثه در ارومیه

همان طور که گفته شد علت اصلی ایجاد بیماری های لثه عدم رعایت بهداشت است. بنابراین با رعایت بهداشت دهان و دندان ها و توجه به رژیم غذایی و عادت های مفید می توان از عوارض و بیماری های لثه در امان بود. پس از انجام جراحی ها احساس درد و ناراحتی در کام، دهان و لثه طبیعی است. از این رو توصیه بهترین دکتر لثه در ارومیه عدم مصرف مسکن ها می باشد، زیرا موجب التهاب و خونریزی می شود.

بهتر است پانسمان را تا 24 ساعت اول باز نکنید. چنانچه قصد تعویض یا باز نمودن پانسمان را داشتید و دچار خونریزی شده اید می توانید از چای کیسه ای مرطوب استفاده کنید. از غذاهای نرم استفاده کنید. تا 24 ساعت از مسواک زدن و دهان شویه ها دوری کنید. استراحت کافی داشته باشید.

کلام آخر

دسته ای از افراد به علت بهداشت نامناسب، اختلالات هورمونی، ژنتیک و یا ایجاد برخی بیماری ها دچار مشکلات لثه می شوند. به طور کلی این عارضه توسط دندانپزشکان قابل درمان است اما وخامت و زمان مراجعه به پزشک بسیار اهمیت دارد. بی توجهی به علائم درد لثه و دندان ها عواقب ناگواری مانند افتادن دندان ها، لق شدگی، تحلیل لثه و عوارض دیگر را به همراه خواهد داشت.

با مراجعه به بهترین دکتر لثه در ارومیه می توان سلامت دهان و لثه خود را به دست آورد سایت دندانپزشکا در این مقاله سعی کرد نکات لازم در مورد بیماری های لثه و درمان آن را در اختیار شما کاربران گرامی بگذارد. امیدواریم از این محتوا لذت برده باشید. نظرات و سوالات خود را درباره مطالب گفته شده از طریق کامنت ها با میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا