جراحی فک و صورتعمومی

10 تا از بهترین جراح فک و صورت در ارومیه❤️【سال1403】⚡️

جراح فک و صورت وظیفه برطرف سازی نواقص چهره در دندانپزشکی و پزشکی را برعهده دارد. هدف از انجام جراحی فک و صورت داشتن چهره ای زیبا و بدون ایراد است. جراحی های فک و صورت غالبا در ناحیه استخوان فک و پیشانی، صورت، گونه ها و بافت های نرم انجام شده و بالاترین هزینه خدمات زیبایی دندانپزشکی را شامل می شود. تعرفه بهترین جراح فک و صورت در ارومیه بنا بر دشواری و پیچیدگی کار تعیین می گردد. دندانپزشکا توصیه می کند تا انتهای همراه ما باشید تا پاسخ سوالات خود را بیابید.

هدف از انجام جراحی فک و صورت

با این که هر مراجعه کننده برای انجام یک سری از خدمات اهداف و دلایلی دارد اما در نهایت مقصود همه آن ها یکی است. متاسفانه برخی از افراد هستند که در اثر سوانح مختلفی مانند تصادف دچار آسیب هایی می شوند و برای این که بتوانند به روال اولیه خود بازگردند مجبور به انجام جراحی فک و صورت می شوند. مشکلاتی که در ناحیه فک و صورت برای هر کسی به وجود می آید دو جنبه زیبایی و عملکردی دارد.

گاهی اوقات آسیب های وارده یا مشکلات مادرزادی بر چهره فرد اثر گذاشته و او را آزده خاطر می کند. در مقابل برخی هستند که به علت از دست دادن توانایی انجام برخی از اعمال در ناحیه صورت برای جراحی فک و صورت اقدام می کنند. بهترین جراح فک و صورت در ایران با شناسایی معضلات چهره و فک مراجعین برای آن ها یک روش درمانی مطمئن را در نظر می گیرد.

شکستگی های استخوان های صورت علاوه بر ناخوشایند کردن ظاهر در برخی از اعمال انسان اختلال ایجاد می کنند. بنابراین می توان گفت دو هدف اصلی در انجام جراحی های متفاوت فک و صورت برخورداری از ظاهری زیبا و بهبود وضعیت سلامت است. افرادی که به انجام جراحی های زیبایی فک، پلک، بینی، گوش چانه علاقه مند هستند به بهترین جراج فک و صورت در ارومیه مراجعه می کنند. همچنینی کسانی که قصد تزریق پروتزها را داشته یا می خواهند شکستگی ها و ناهنماهنگی های فک و صورت را از بین ببرند کاندیدای انجام این جراحی هستند.

هدف از انجام جراحی فک و صورت

رزومه بهترین جراح فک و صورت در ارومیه

یک جراح خوب باید از تمام جوانب حداقل ها را داشته باشد. بهترین جراح فک و صورت در ارومیه باید دارای دانش و سواد بالایی باشد. انجام جراحی های صورت حساس بوده و در صورت نداشتن علم کافی می تواند مشکلات و عوارض فراوانی را برای بیمار به وجود آورد. سوابق تحصیلی و آموزش هایی که یک جراح پشت سر گذاشته به وی در طول خدمتش کمک کرده و موفقیت درمان را حاصل می شود.

تجربه یکی دیگر ازمواردی است که در رزومه جراحان فک و صورت درج شده و از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها دانش علمی برای موفقیت پزشکان و دندانپزشکان کافی نیست. یک جراح خوب باید در زمینه کار خود پخته عمل کرده و توانایی رویارویی با هر نوع بیماری و عارضه ای را داشته باشد. سوابق کاری جراح در رزومه به افراد در انتخاب و مقایسه پزشک شان کمک می کند.

مدارک علمی، سال های سابقه، دوره های گذرانده شده و افتخارات یک جراح و دندانپزشک نشان دهنده مهارت و تخصص وی در زمینه جراحی فک و صورت می باشد. موفقیت هایی که یک پزشک یا دندانپزشک در طول سال های کار خود به دست آورده و دیدگاه های سایر مراجعین می تواند یک عامل انتخاب برای بیماران باشد.

10 تا از بهترین جراح فک و صورت در ارومیه را بشناسید!

دکتر شهرام طاهریان

دکتر شهرام طاهریان

در بررسی ویژگی ها و رزومه دکتر طاهریان به صبر، سرعت العمل بالا، مهارت های دستی، تحلیل و تشخیص درست و خوش برخوردی اشاره شده است. ایشان همواره به رعایت پاکیزگی مطب و اهمیت داده و از سیستم های استریلیزه مدرن استفاده می کنند. دکتر شهرام طاهریان در درمان شکستگی های فک ناشی از آسیب های تروما بسیار ماهر بوده و به همین سبب مراجعین زیادی دارند. بیش از 80 درصد افراد از نحوه کار و نتایج درمان ابزار رضایت کرده اند. دکتر طاهریان با رجوع به تجربیات خود امکان درمان بیماری ها و عارضه های با ریسک بالا را دارند.

خدمات:

 • در رفتگی فک
 • جراحی توده های فک و صورت
 • درمان عقب ماندگی و جلوزدگی فکین
 • جراحی اسکرو اکسپندر و ریج اسپیلیت

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، جنب پمپ بنزین، ساختمان لقمان حکیم 2، طبقه 4 (موقعیت مکانی مطب)

دکتر وحید بایبوردی

دکتر وحید بایبوردی

دکتر بایبوردی متخصص جراح دهان، فک و صورت بوده و به شماره نظام 108584 در مطب شخصی خود مشغول به کار می باشند. ایشان دارای مطب مجهز و امروزی بوده و کلیه امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته را تهیه کرده اند. آقای وحید بایبوردی تنها هدفی که دنبال می کنند ارائه خدمات درمانی و زیبایی با تعرفه مناسب و کیفیت بالا است. در این مسیر از جوانان و کسانی که در زمینه درمان و دندانپزشکی تجربه دارند برای تکمیل کادر درمان خود بهره گرفته اند.

خدمات:

 • بزرگ یا کوچک کردن فک
 • بازسازی استخوان فک و ریشه
 • ایجاد قرینگی اجزای صورت
 • درمان و جراحی های آسیب های تروما

آدرس: ارومیه، بلوار آیت الله حسنی، ساختمان حدیدی، طبقه 9، واحد a (موقعیت مکانی مطب)

دکتر امید قاسمی حبشی

دکتر امید قاسمی حبشی

ایشان جزو بهترین جراح فک و صورت در ارومیه بوده و سال های زیادی در این زمینه فعالیت داشته اند. دکتر امید قاسمی حبشی شخصی منظم و دقیق بوده و در هنگام جراحی ها تنها بر کار خود متمرکز هستند. اکثر جراحی های ایشان با موفقیت همراه بوده و مشکلات مراجعین را برطرف کرده است. هزینه خدمات این جراح منصفانه بوده و به نسبت کیفیتی که به بیماران ارائه می شود؛ معقول است. برای دریافت مشاوره از آقای قاسمی می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید.

خدمات:

 • جراحی پیوند استخوان
 • جراحی دندان های عقل نهفته
 • درمان لب و جراحی های زیبایی آن
 • جراحی بینی، گوش و فک بالا و پایین

آدرس: ارومیه، خیابان سرداران، خیابان خان باباخان، ساختمان سهند، طبقه 3 (موقعیت مکانی مطب)

دکتر صلاح الدین زاهدی

دکتر صلاح الدین زاهدی

آقای زاهدی بر اساس تصاویر رادیولوژی تحلیل و بررسی کرده و سپس برای انجام جراحی ها اقدام می کند. ایشان دارای سال ها تجربه کاری و سوابق تحصیلی درخشان می باشند. دکتر صلاح الدین زاهدی در یکی از مناطق آرام و دنج ارومیه واقع شده است. بیماران برای این که بتوانند در زمان تعیین شده در مطب حضور یافته و از اتلاف وقت خود جلوگیری کنند می تواند از قبل به صورت تلفنی و اینترنتی وقت بگیرند.

خدمات:

 • جراحی و درناژ آبسه
 • جراحی ضایعات زبانی
 • تومورهای خوش خیم و بدخیم
 • جلو ماندگی و عقب افتادگی فک 

آدرس: ارومیه، چهاراه شورا، خیابان ورزش، ساختمان ابن سینا، طبقه 2 (موقعیت مکانی مطب)

دکتر مسعود فلاحی مطلق

دکتر مسعود فلاحی مطلق

مراجعین باید معیارهای خوبی را برای انتخاب پزشک شان داشته باشند. با دریافت مشاوره از دکتر مسعود فلاحی مطلق می توان از روش کار و تطبیق معیارها مطمئن شد. آقای فلاحی مطلق خود را در برابر بیماران شان مسئول دانسته و اولویت خود را سلامت سپس ظاهر طبیعی و زیبا قرار داده اند. دکتر مسعود فلاحی مطلق در مراکز آموزشی معتبر کشور تحصیل کرده و در درمان انواع عارضه های فک و صورت تخصص زیادی دارند.

خدمات:

 • تزریق فیلر
 • اختلالات مادرزادی
 • لیفت گونه و پلک
 • جراحی زیبایی گونه
 • جراحی پلاستیک صورت و بینی

آدرس: ارومیه، فلکه مخابرات، ابتدای خیابان حسنی، ساختمان شمس (موقعیت مکانی مطب)

دکتر میرمهدی سید اشرفی

دکتر میرمهدی سید اشرفی

یک جراح زیبایی باید مسئولیت ریسک عمل را پذیرفته و در شرایط بحرانی بهترین تصمیم را بگیرد. دکتر میرمهدی سید اشرفی از بهترین جراح فک و صورت در ارومیه است که در میان مراجعین خود از محبوبیت بالایی برخوردار است. ایشان تنوع خدمات خود را حفظ کرده و در تمام زمینه های جراحی فک و صورت و دندانپزشکی فعال هستند. با جستجو نام ایشان می توان از دیدگاه و نظرات مراجعین استفاده کرد.

خدمات:

 • درمان ناهنجاری های فکی
 • دررفتگی فک و ایجاد قرینگی
 • جراحی توده های فک و صورت
 • جراحی های شکستگی و سینوس لیفت

آدرس: ارومیه، خیابان حسنی، جنب ژآبیز، ساختمان پاستور، طبقه 4، واحد 16 (موقعیت مکانی مطب)

دکتر سینا سید عباس زاده

دکتر سینا سید عباس زاده

برای حضور در مطب و استفاده از خدمات دندانپزشکی می توان از خدمات مشاوره و دریافت نوبت آنلاین دکتر سینا سید عباس زاده بهره گرفت. ایشان در فضای مجازی فعال بوده و پاسخگوی سوالات بیماران خود می باشند. دکتر عباس زاده با ویزیت اولیه تشخیص خود را بیان کرده سپس وارد مراحل جراحی می شود. ایشان با آموزش نکات مراقبتی به بیماران خود نتایج خوبی را برای آن ها رقم می زنند. از طرفی در مطب آقای سینا سید عباس زاده کلیه امکانات پیشرفته و بر اساس متدروز دنیا موجود می باشد.

خدمات:

 • رفع خط و خطوط اطراف چشم
 • جراحی پیوند استخوان و جراحی ضایعات انتهای ریشه
 • بلفاروپلاستی، لیفت گونه، جراحی دندان نهفته، شکستگی های جمجمه

آدرس: ارومیه، خیابان شهید بهشتی، خیابان عدالت، پلاک 15 (موقعیت مکانی مطب)

عوارض و مشکلات جراحی فک و صورت

همان طور که گفته شد بسیاری از افراد برای حل کردن مشکلات جویدن و بلع، گفتار، ناهماهنگی چهره، جلوزدگی یا عقب ماندگی فک و نقصان مادرزادی برای جراحی فک و صورت اقدام می کنند. در این میان اگر توجه ای به پزشک منتخب نشده و از رزومه خوبی برخوردار نباشد ممکن است عوارض و مشکلاتی پس از جراحی رخ دهد. خون ریزی یکی از عوارض موقت در تمام جراحی ها است که اگر به طول انجامیده و شدت داشته باشد حتما خطرناک خواهد بود.

درد مفاصل فک و گیجگاه، شکستگی های گسترده و از دست دادن بخشی از فک در هنگام جراحی در اثر سهل انگاری و بی تجربگی جراح ایجاد می شود. گاهی جراحی مثمرثمر نبوده و هیچ تغییری در بیمار ایجاد نمی شود. از دیگر عوارض بعد از عمل در ناحیه فک می توان به آسیب های عصبی، مشکلات لثه و دندان ها، انحرافات فک و مشکلات مربوط به تناسب بایت اشاره کرد.

به گفته بهترین جراح فک و صورت در ارومیه جراحی ها کم خطر بوده و در موارد اندکی مراجعه کننده دچار عوارض جدی می شود. احتمال مرگ در جراحی های فک و صورت به همین خاطر بسیار پایین است اما بدین معنا نیست که غیر ممکن است. زیرا همه چیز به مهارت جراح و ریسک عمل بستگی دارد. تورم، التهاب، کبودی و تحت تاثیر قرار گرفتن سینوس بینی در جراحی های بینی و پلک رخ می دهد.

عوارض و مشکلات جراحی فک و صورت

تعرفه بهترین جراح فک و صورت در ارومیه

عوامل بسیاری در تعیین تعرفه جراحی های فک و صورت تاثیرگذار است. با مراجعه به بهترین جراح فک و صورت در ارومیه می توان از هزینه های جراحی مطلع شد و سپس برای انجام آن پیش قدم شد. نوع کلینیک و میزان دستمزد جراح بخش عمده ای هزینه را به خود اختصاص می دهد. تحت پوشش بیمه بودن یا نبودن در تغییر هزینه جراحی نقش دارد. جراحی های فک که اهداف درمانی دارند تحت پوشش بیمه هستند اما سایر خدمات زیبایی بیمه را شامل نمی شوند.

بیمارستان های دولتی هزینه های کم تری را برای درمان مشکلات فک دریافت می کنند. تجهیزات و امکاناتی که جراح فک و صورت به کار می گیرد در قیمت نهایی جراحی اعمال می شود. بعضی از جراحی ها لازمه انجام خدمات جانبی است که هزینه های آن ها به صورت جداگانه محاسبه می شود. ارتودنسی، درمان ریشه، تصویربرداری و درمان مشکلات دهان از جمله این خدمات جانبی می باشند. در نهایت موقعیت مطب و شهرت پزشک در تعرفه بسیار تعیین کننده است.

کلام آخر

بهتر است پیش از هر اقدامی برای درمان در مورد جراحی های فک و صورت کسب اطلاعات کنید. ویژگی های بهترین جراح فک و صورت در ارومیه باید مورد توجه قرار گرفته و با راهنمایی و مشاوره از پزشک در مورد وضعیت بیماری مطلع شد. شناخت ویژگی ها به افراد در انتخاب پزشک شان کمک کرده و ریسک جراحی را کاهش می دهد. البته بیمار نیز باید نکات مراقبتی را رعایت کرده و عوارض عمل را بشناسد. دندانپزشکا با معرفی تعدادی از دندانپزشکان و جراحان فک و صورت در تلاش برای کمک به شما کاربران گرامی می باشد. امیدواریم مطالب فوق برای شما مفید واقع شده است. سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − نه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا