جراحی لثه

10 تا از بهترین دکتر لثه در مشهد⭐【سال1403】❤️

در این مقاله قصد داریم شما را با 10 تا از بهترین دکتر لثه در مشهد آشنا کنیم. هدف از معرفی این دندانپزشکان کمک به اهالی کلانشهر مشهد است تا در صورت بروز هرگونه مشکل و آسیب در بافت لثه و دندان ها بتوانند به آن ها با اطمینان خاطر مراجعه کنند و روند درمانی خود را آغاز کنند. لثه بافتی نرم است که به عنوان یک نگهدارنده دندان و ریشه عمل می کند و در نهایت به عنوان لایه ای میانی بین فک و دندان قرار می گیرد. جراحی لثه و درمان کیست ها و عارضه های مربوط به آن نیاز به داشتن تخصص و مهارتی دارد که تنها پریودنتیست ها می توانند از پس انجام آن بربیایند. در ادامه همراه ما باشید تا بیش تر با این موضوع آشنا شوید.

بهترین دکتر لثه در مشهد کیست؟

لثه یا بافت لثه نوع بافت نرمی است که در دهان و در اطراف دندان‌ ها وجود دارد. وظیفه اصلی لثه، حفاظت از دندان‌ ها و پشتیبانی از آن ها در جای خود است. لثه به دندان‌ ها چسبیده است و باعث محافظت از ریشه دندان‌ ها در برابر عفونت و تحریکات خارجی می‌ شود. همچنین، لثه نقش مهمی در جلوگیری از بیماری‌ های لثه دارد که ممکن است منجر به تلف شدن بافت‌ های دهان شود.

زمانی که مشکلاتی برای سلامتی لثه و بافت آن به وجود می آید، وظیفه بهترین دکتر لثه در مشهد این است که به ور دقیق نوع عارضه را تشخیص دهد و درمان موثر را در پیش گیرد. متخصص لثه یا پریودانتیکس با دندانپزشک عمومی متفات است و در این حوزه دوره تخصصی را می گذراند.

بهترین دکتر لثه در مشهد کیست؟

مشخصات بهترین دکتر لثه در مشهد

دکتر لثه یا دندانپزشک متخصص لثه، تخصصی است که به بررسی، تشخیص و درمان بیماری‌ های لثه، بافت‌ های نرم دهان و استخوان فک و صورت می‌ پردازد. ویژگی‌ های بهترین دکتر لثه در مشهد عبارتند از:

تخصصی بودن: دکتر لثه تخصص خاص خود را دارد و بر روی بررسی و درمان بیماری‌ های لثه متمرکز است.

دانش و تجربه: دکتر لثه با داشتن دانش و تجربه کافی، می‌ تواند بهترین درمان را برای بیمار انجام دهد.

استفاده از تجهیزات پیشرفته: دکتر لثه با استفاده از تجهیزات پیشرفته، می‌ تواند بهترین نتیجه را در درمان بیماری‌ های لثه به دست آورد.

صبر و حوصله: بهترین دکتر لثه در مشهد باید صبور و حوصله‌ مند باشد، زیرا درمان بیماری‌ های لثه نیاز به زمان و صبر دارد.

ارتباط برقرار کردن با بیمار: یک متخصص باید بتواند با بیمار به خوبی ارتباط برقرار کند و به او توضیحات لازم را در مورد بیماری و درمان آن بدهد.

اگر ساکن تهران هستید و به دنبال یک جراح لثه می باشید باید برای یافتن بهترین دکتر لثه در تهران این ویژگی ها را برای دندانپزشک مورد نظر خود بررسی کند.

مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر لثه در جدول زیر لیست شده است:

❤️سطح دکترتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⚡تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
✅برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
⭐مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین دکتر لثه در مشهد را بشناسید!

دکتر محمد جواد ضرابی

دکتر محمد جواد ضرابی

جناب آقای دکتر محمد جواد ضرابی، با تحصیلات دکترای حرفه ای و تخصص جراحی لثه، یکی از پریودانتیکس های حرفه ای و متبحر در استان خراسان رضوی می باشد. ایشان دارای بورد تخصصی ناسیونال بوده و تمام این موارد دال بر موفق بودن ایشان و تخصص بی بدیل شان دارد. دکتر ضرابی با شماره نظام پزشکی 132444 عضو جامعه بزرگ دندانپزشکان کشور است و با مهارتی که در درمان انواع عارضه های مربوط به لثه دارد به عنوان یک از بهترین دکتر لثه در مشهد شناخته می شود. روزهای کاری ایشان در مطب شخصی شان واقع در بلوار کلاهدوز، روزهای زوج از ساعت 17 الی 20 است.

خدمات:

 •  جراحی و کشیدن دندان عقل
 • جراحی زیبایی لثه و لیفت
 • درمان عارضه های لثه
 • بازسازی های استخوان جهت درمان ایمپلنت های دندانی

آدرس: مشهد،  بلوار کلاهدوز،  تقاطع کلاهدوز و سلمان فارسی،  ساختمان کیان، طبقه 5

دکتر حبیب الله قنبری

دکتر حبیب الله قنبری

آقای دکتر حبیب الله قنبری با شماره نظام پزشکی 27660 عضو سازمان نظام پزشکی کشور است و خدمات دندانپزشکی و درمانی را تحت مجوزهای سازمان بهداشت و درمان ارائه می ‌دهد. ایشان متخصص جراحی لثه بوده و علاوه بر ارائه خدمات به عنوان پریودنتیکس، دانشیار و عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می ‌باشد. دکتر قنبری به دلیل خدمات بی ‌نظیر و مهارت و تجربه ‌ای که در زمینه حرفه خود دارند، به عنوان یکی از بهترین دکتر لثه در مشهد شناخته می شوند.

خدمات:

 • جراحی لثه و لیفت آن
 • درمان کیست‌ها و تومورهای موجود در لثه
 • عصب کشی و درمان ریشه ترمیم دندان

آدرس: مشهد، اول بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشکده دندانپزشکی

دکتر مهرداد رادور

دکتر مهرداد رادور

یکی دیگر از دندانپزشکانی که به عنوان بهترین دکتر لثه در مشهد به شمار می ‌روند، آقای دکتر مهرداد رادور می ‌باشند. ایشان متخصص جراحی لثه و استاد دانشگاه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد می ‌باشند. ضمنا شماره نظام پزشکی ایشان نیز 30568 می‌ باشد. کسانی که برای تشخیص و درمان عارضه ‌های مربوط به لثه و دندان ‌های خود به دنبال یک پریودانتیست حرفه ‌ای هستند می ‌توانند به کلینیک ایشان واقع در سناباد مشهد مراجعه کنند.

خدمات:

 • جراحی لثه با لیزر
 • جراحی پیوند لثه
 • کورتاژ و لیفت لثه
 •  بازسازی بافت تحلیل رفته
 • افزایش طول تاج

آدرس: مشهد، 5 راه سناباد، روبروی البسکو، نبش رادیولوژی دکتر صالحی، پلاک 121

دکتر محمود تمیزی

دکتر محمود تمیزی

آقای دکتر محمود تمیزی متخصص جراحی لثه و از پریودنتیست‌ های ماهر و حاضر در مشهد است که انواع جراحی‌ های مربوط به لثه کورتاژ و ترمیم بافت تحلیل رفته لثه و همچنین اقدامات زیبایی را به بهترین شکل ممکن با کم ترین عوارض انجام می ‌دهد. کسانی که نیاز به مراجعه به یکی از بهترین دکتر لثه در مشهد دارند می ‌توانند به کلینیک دکتر تمیزی واقع در کوی دکترا مراجعه کنند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • جراحی ریشه و دندان عقل
 • عصب کشی دندان
 • رفع عفونت و کیست ‌های موجود در لثه

آدرس: مشهد، کوی دکترا، ابن سینا ششم، پلاک 82، ساختمان پزشکان بهشت، طبقه 4، واحد 1

دکتر رضا ملا

دکتر رضا ملا

آقای دکتر رضا ملا با شماره نظام پزشکی 90545 از جمله دندانپزشکان متخصص و حرفه ‌ای می ‌باشد. ایشان تحصیلات خود را در حوزه درمان و جراحی لثه گذرانده و به عنوان پریودانتیکس بعد از دریافت مدرک دکترای حرفه ‌ای، تحصیلات خود را به اتمام رساندند. ایشان با 22 سال تجربه درخشان، در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین دکتر لثه در مشهد شناخته می ‌شوند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • لیفت لثه و افزایش طول تاج دندان
 • درمان کیست‌ ها و آبسه
 • جراحی دندان عقل

آدرس: مشهد، بلوار صارمی، پلاک 195، ساختمان راد، طبقه 2، کلینیک اسمارت

دکتر امین معین تقوی

دکتر امین معین تقوی

کسانی که به لثه‌ های شان آسیبی رسیده است و نیاز به ویزیت و معاینه و حتی جراحی توسط یک دندانپزشک متخصص دارند می ‌توانند در اسرع وقت به کلینیک آقای دکتر امین معین تقوی واقع در سلمان غربی مشهد مراجعه کنند و از علم و دانش و همچنین مهارت بی ‌نظیر ایشان بهره‌ مند شود. دکتر تقوی متخصص جراحی لثه و یک پریودانتیکس حرفه ‌ای و زبده با شماره نظام پزشکی 54903 می ‌باشد. با توجه به آنچه گفته شد و رضایت بیماران از ایشان قطعا دکتر تقوی نیز در لیست بهترین دکتر لثه در مشهد قرار می ‌گیرند.

خدمات:

 • کورتاژ لثه
 • پیوند لثه
 • ترمیم بافت‌ های تحلیل رفته و آسیب دیده دهان
 • جراحی دندان عقل و ریشه دندان ‌ها

آدرس: مشهد، سلمان غربی، راهنمایی 1/20 ، پلاک 25،  ساختمان مهرگان

دکتر ناصر سرگلزایی

دکتر ناصر سرگلزایی

یکی دیگر از بهترین دکتر لثه در مشهد که تسلط کامل به جراحی لثه و تشخیص انواع عارضه ‌های موجود دارد، آقای دکتر ناصر سرگلزایی می ‌باشد. ایشان با شماره نظام پزشکی 65893 به صورت رسمی و تحت نظر سازمان بهداشت و درمان کشور و انجمن نظام پزشکی به ارائه خدمات می ‌پردازد. ایشان با 26 سال تجربه درخشان تاکنون جراحی ‌های بسیار موفقی را به ثبت رسانده اند که باعث رضایت و درمان بیماران شان شده است. مدرک تحصیلی دکتر سرگلزایی نیز متخصص جراحی لثه می ‌باشد.

خدمات:

آدرس: مشهد، محله شهید هاشمی ‌نژاد، خیابان آیت الله بهجت، کوچه بهجت 14

دکتر حمید رضا عرب

دکتر حمید رضا عرب

اگر همچنان می ‌خواهید که با یکی دیگر از بهترین دکتر لثه در مشهد آشنا شوید، می‌توانید دکتر حمیدرضا عرب را به عنوان یکی از دندانپزشکان برجسته و زبده محسوب نمایید، چرا که ایشان با مدرک تخصص جراحی لثه، دکترای حرفه ‌ای دندانپزشکی و 38 سال تجربه درخشان و مستمر و مفید به تمامی عارضه‌ ها و بیماری‌ های ممکن در دهان و دندان شناخت کافی دارد و به خوبی می‌ داند با چه نوع روش درمانی می ‌تواند بیمار را به سلامت کامل برساند. دکتر عرب با شماره نظام پزشکی 23373 به ارائه خدمات درمانی می ‌پردازد. بیماران ایشان به دلیل برخورد مناسب شان، ارائه توضیحات کامل در هنگام ویزیت و همچنین مهارت و تخصصی که دارند رضایت کامل شان را از ایشان اعلام می ‌دارند.

خدمات:

 • تشخیص و درمان بیماری ‌ها و عارضه ‌های لثه
 •  جراحی لثه
 • لیفت لثه
 • افزایش طول تاج دندان
 • کورتاژ و پیوند در لثه

آدرس: مشهد، بلوار سجاد، نبش یاسمن

دکتر ناهید نصرآبادی

دکتر ناهید نصرآبادی

از جمله دیگر دندانپزشکانی که به عنوان یکی از بهترین دکتر لثه در مشهد به شمار می ‌روند، خانم دکتر ناهید نصرآبادی می ‌باشد. ایشان با 16 سال تجربه مفید و موثر، در ارائه انواع خدمات درمانی دهان و دندان متبحر هستند. مدرک تحصیلی ایشان متخصص جراحی لثه بوده و با شماره نظام پزشکی 115290 اقدام به درمان بیماران می ‌نمایند.

خدمات:

 • ترمیم و رفع پوسیدگی و آسیب دیدگی دندان ‌ها
 • درمان عارضه ‌ها و ناهنجاری ‌های لثه
 • جراحی لثه

آدرس: مشهد، بلوار وکیل آباد، برج اداری آرمیتاژ، طبقه 22، واحد 2201

دکتر عبدالمجید احمدزاده

دکتر عبدالمجید احمدزاده

آقای دکتر عبدالمجید احمدزاده با شماره نظام پزشکی 62360 عضو سازمان نظام پزشکی کشور بوده و با مدرک تحصیلی تخصص در جراحی لثه به تشخیص و درمان عارضه‌ ها و ناهنجاری ‌های مربوط به دهان و دندان می ‌پردازند. ایشان به واسطه موفقیت ‌های پی در پی، مهارت و تجربه‌ کسب شده و رضایتی که بیماران از ایشان دارند به عنوان یکی از بهترین دکتر لثه در مشهد محسوب می ‌شوند.

آدرس: مشهد، خیابان فلسطین 22، پلاک 14

کورتاژ لثه چیست؟

کورتاژ لثه یک روش درمانی برای بیماری‌ های لثه است که در آن، بافت‌ های التهابی و پوسیده لثه حذف می‌ شوند. در این روش، بهترین دکتر لثه در مشهد با استفاده از ابزارهای خاص، بافت‌ های مربوطه را تمیز می‌ کند و سپس آن‌ ها را حذف می‌ کند. سپس، فضای خالی با یک ماده ضدعفونی کننده پر شده و لثه بازسازی می‌ شود. این روش به عنوان یک روش درمانی جایگزینی برای جراحی لثه می باشد و به عنوان یک روش درمانی مؤثر برای کنترل بیماری‌ های لثه شناخته می شود.

بیماری های رایج لثه چیست؟

طبق نظر بهترین دکتر لثه در مشهد، بیماری‌ های لثه شامل دو نوع اصلی هستند:

التهاب لثه: این بیماری بر اثر تجمع باکتری‌ ها روی سطح دندان و تشکیل پلاک، ایجاد می‌ شود. در صورت عدم درمان، می‌ تواند منجر به تخریب بافت‌ های لثه و پایین آمدن سطح لثه در اطراف دندان شود. درمان این عارضه مسقیما توسط بهترین دکتر لثه در مشهد قابل انجام است.

بیماری لثه پیشرفته (پریودنتیت): این بیماری به دلیل پیشرفت التهاب لثه و تخریب بافت‌ های لثه ایجاد می‌ شود. در این حالت، علاوه بر تخریب بافت‌ های لثه، بافت‌ های پایه دندان نیز تحت تاثیر قرار می‌ گیرد و ممکن است منجر به تحلیل ریشه دندان و گاهی حتی از دست رفتن آن شوند.

عوامل خطرزا برای بروز بیماری‌ های لثه شامل سابقه خانوادگی، سن بالاتر، مصرف دخانیات، بیماری‌ های مزمن مانند دیابت و افزایش هورمون‌ های جنسی در دوران بارداری می‌ باشد. برای جلوگیری از بروز بیماری‌ های لثه، بهتر است از دندان‌ها و لثه خود مراقبت کافی کرده و با مصرف غذاهای سالم، دندان‌ ها را از پلاک و باکتری‌ ها پاک نگه داشت.

کلام آخر

ما در این مقاله مطالب مختصر و مفیدی را در مورد لثه و بیماری های آن عنوان نمودیم. درمان عارضه ها بیماری های لثه از حساسیت بالایی برخوردار است و نباید به هر دندانپزشکی در این زمینه اعتماد نمود. از این رو ما سعی کردیم لیستی از بهترین دکتر لثه در مشهد را به شما معرفی کنیم تا در صورت نیاز بتوانید به آن ها مراجعه کنید.

از همراهی شما تا پایان مقاله سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما در سایت دندانپزشکا هستیم.

آیا بیماری لثه مسری هست؟

تحقیقات نشان داده است که بیماری لثه دراثر واکنش التهابی به باکتریهای موجود در لثه ها ایجاد می شود، بنابراین بیماری لثه مسری نیست. با این وجود باکتری هایی که باعث ایجاد واکنش التهابی می شوند می توانند از طریق بزاق پخش شوند.

چه بیماری با بیماری لثه همراه است؟

بیماری لثه ممکن است خطر ابتلا به عفونت های تنفسی مانند بیماری انسدادی مزمن ریوی (COPD) و ذات الریه را افزایش دهد. عفونت ها ممکن است دراثراستنشاق باکتری های دهان در ریه های شما ایجاد شود و احتمالاً باعث ملتهب شدن مجاری تنفسی شما می شود.

اگر بیماری لثه درمان نشود، چه اتفاقی می افتد؟

در صورت عدم درمان بیماری لثه، بافت لثه واستخوان فک دچارتحلیل می شود .

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا