ترمیم دنداندندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب💖【سال1403】+ لیست10تایی

سلامت دهان و دندان از مهم ترین مواردی است که در برنامه خود مراقبتی باید لحاظ شود. اولین چهره ای که از شما در ذهن سایرین باقی می ماند لبخند شماست. امروزه دندانپزشکی آن قدر دچار تغییر و تحول شده که دیگر جای هیچ نگرانی نیست. همه بیماری های دهان و دندان اگر به موقع و به درستی تشخیص داده شوند، امکان درمان را به دندانپزشک می دهند. هم اکنون خدماتی که دندانپزشک ها ارائه می دهند شامل همه روش های درمانی و ترمیم، زیبایی و پیشگیری است. در این مقاله با معرفی بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در شهرک غرب با شما هستیم.

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

همان طور که می دانید دندانپزشکی یکی از شاخه های علوم پزشکی بوده که به بررسی اجزا، آسیب ها، روش ها و درمان دندان ها می پردازد. بهترین جراح دندانپزشک در تهران کسی است که دوره عمومی و تخصصی خود را گذرانده و مدرک دکتری دندانپزشکی را اخذ نموده باشد. در مراکز آموزشی و دانشگاه های معتبر تحصیل کرده و دارای اطلاعات علمی کافی در زمینه ددندانپزشکی باشد.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب وظایف خود را به خوبی شناخته و در انجام تعهدات پزشکی خود کوتاهی نکند.  به سلامت بیماران خود اهمیت داده و در هنگام معاینه، ترمیم و جراحی تمام حواس خود را متوجه کارش کند. از مواد و وسایل باکیفیت استفاده نموده و آن ها را پس از هر بار مصرف به طور مکامل ضد عفونی کند. امکان عکس برداری در مطب یا کلینیک را داشته و در سریع ترین زمان ممکن پروسه درمان را طی کند.

بر اساس نکات آموزش دیده و تجربیات خود عارضه لثه، دهان، دندان و فک را تحلیل کرده و بهترین روش درمانی برای آن را انتخاب می کند. مشکل را از ریشه برطرف کرده و درمان را به صورت قطعی و دائمی انجام می دهد. در مواردی که عمل جراحی، عصب کشی، درمان ریشه، پیکوسرجری و تراش و ترمیم دندان همراه با درد باشد از بی حسی های موضعی استفاده کند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران باید صبور، توانمند، منصف، متعهد و با اخلاق باشد.

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب

حوزه فعالیتی دندانپزشک ها

دندانپزشکی به حوزه های متفاوتی تقسیم شده که هر دندانپزشک در زمینه ای خاص خود از مهارت کافی برخوردار است. در این قسمت به بررسی بخش های مختلف دندان پزشکی می پردازیم.

دندانپزشکی پیشگیری: در این حوزه دندانپزشک به اصول مراقبت از دندان ها پرداخته و شیوه های درست برخورد با سلامت دهان و دندان را مورد بررسی قرار می دهد. رعایت بهداشت دهان و دندان، استفاده صحیح از محصولات بهداشتی و درمانی، مراقبت های قبل و بعد از جراحی، روش های پیشگیرانه از بروز بیماری و توجه به علائقم درد از موضوعات این حوزه است.

دندانپزشکی ترمیمی: هر اقدامی که در این زمینه از دندانپزشکی صورت می گیرد جنبه درمانی و رفع آسیب دارد. عصب کشی، پر کردن، کشیدن، جراحی، درمان ریشه، درمان اختلالات فک و لثه ، درمان بیماری های عفونی و … از فعالیت های یک دندانپزشک در حوزه ترمیم است.

دندانپزشکی زیبایی: دسته زیبایی در بردارنده روش های زیباتر کردن دهان و دندان است. بلیچینگ، کامپوزیت، ارتودنسی و ارتوپدی دندان، جرم گیری، فیشور سیلانت، لمینت و دیگر اقدامات از انواع خدمات زیبایی دندانپزشکی می باشند.

دندانپزشکی کودکان: بررسی اختلالات و مسائلی که می تواند سلامت دندان و دهان نوزادان تا نوجوانان را به خطر بیندازد در این بخش جای می گیرد. دندانپزشک در این حوزه چند وقت یکبار سلامت دندان و دهان کودک را سنجیده و در صورت لزوم به درمان می پردازد.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب را بشناسید!

دکتر مصطفی ناصری

دکتر مصطفی ناصری

جناب آقای ناصری از سابقه بالایی در دندانپزشکی برخوردار بوده و بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب تهران هستند. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند. از خصوصیات بارز دکتر مصطفی ناصری می توان به شکیبایی و تمرکز بالا در حین انجام وظیفه اشاره کرد.

خدمات:

 • لمینت
 • کامپوزیت
 • بلیچینگ دندان
 • عصب کشی و پر کردن
 • ارتودنسی و ارتوپدی دندان ها

آدرس: تهران، میدان هروی، بلوار پناهی نیا، نبش خیابان قاضی زاهدی، پلاک ۱۴۳، ساختمان پرشیا، طبقه ۳، واحد ۷

دکتر فرین شمشیرگر

دکتر فرین شمشیرگر

ایشان بسیار حاذق و متخصص بوده و دارای تحصیلات عالیه می باشند. از سوابق کاری خانم شمشیرگر می توان به فعالیت در مطب خصوصی، استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه اشاره کرد. دکتر فرین شمشیرگر از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب تهران است. ایشان به همه افراد خدمات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت و ظرافت ارائه می دهند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • پروتز های زیبایی
 • کامپوزیت و لمینت
 • تخصص در ترمیم دندان

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، خیابان فخار مقدم، پلاک ۷۲، طبقه ۲، واحد ۳

دکتر گلایل عموزاده

دکتر گلایل عموزاده

سرکار خانم عموزاده چندین سال است که مشغول طبابت بوده و دارای مجوزهای لازم از تتظام پزشکی می باشد. دکتر گلایل عموزاده از خبره ترین دندانپزشکان استان تهران هستند. پروانه پزشکی ایشان به شماره ۱۴۱۸۴۴ ثبت شده است. خانم عموزاده بسیار منصف، دقیق و هوشمند هستند و اولویت خود را سلامت بیماران شان قرار داده اند.

خدمات:

 • پر کردن
 • لمینت دندان
 • عصب کشی
 • کامپوزیت ونیر
 • جرم گیری و بروساژ

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، بلوار درختی، کوچه ثقفی، پلاک ۳

دکتر سید علی ضیایی

دکتر سید علی ضیایی

ایشان فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده و بیش از ۱۲ سال سابقه کار در حرفه ای دندانپزشکی را دارا هستند. دکتر سید علی ضیایی دارای بورد تخصصی  می باشند. آقای ضیایی در حال حاضر از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب بوده و دارای فوق تخصص فلوشیپ ایمپلنت از دانشگاه تهران می باشند.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • کاشت
 • روکش
 • جرم گیری
 • ایمپلنت و پروتز دندان
 • کامپوزیت و لمینت دندان ها

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، بالاتر از دریا، خیابان عباسی اناری، پلاک ۵۱، طبقه ۴، واحد ۱۳

دکتر پردیس صبوریان

دکتر پردیس صبوریان

خانم صبوریان دارای مجوز طبابت بوده و کد نظام پزشکی شان ۱۶۰۹۶۷ می باشد. ایشان مهارت بسیاری داشته و به عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب شناخته شده اند. دکتر پردیس صبوریان در مطب مجهز خصوصی خود مشغول به کار هستند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت و کاشت
 • پر کردن و عصب کشی
 • روکش و لمینت دندان ها
 • متخصص در درمان بیماری های لثه

آدرس: تهران، شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نرسیده به اریکه ایرانیان، نبش کوچه ایرانی، پلاک ۵۲، ساختمان مروارید، طبقه ۳

خدمات دندانپزشکی زیبایی چیست؟

زیبایی دندان و لبخند از علاقه مندی های همه افراد محسوب می شود. در دندانپزشکی شاخه ای وجود دارد، تحت عنوان دندانپزشکی زیبایی، دکتر با استفاده از همه توانایی ها و امکانات در دسترس در جهت بهبود وضعیت دندان ها تلاش می کند. یکی از انواع این خدمات ارتودنسی است. دندانپزشک با نصب براکت ها و سیم ها در مدت زمان طولانی به ردیف شدن و مرتب کردن دندان ها کمک می کند و در نتیجه دندان ها ظاهر بهتری پیدا می کنند.

لمینت و کامپوزیت از جمله شیوه های رفع شکستگی ها، لب پریدگی ها و حفره های کوچک دندان بوده که قابلیت سفید کردن دندان را هم دارند. در این دو روش امکان تغییر رنگ دندان ها وجود دارد. بلیچینگ از دیگر اقدامات دندانپزشکی بوده که در جهت زیبایی بخشیدن به دندان ها کاربرد دارد. بلیچینگ رنگ دندان ها را سفید کرده و بسیار هم هزینه مناسبی دارد. بسیاری از افراد به ظاهر خود توجه ویژه ای نشان داده و به دنبال لبخندهای دلنشین هستند به همین خاطر برای اصلاح طرح لبخند به دندانپزشک ها مراجعه می کنند.

خدمات دندانپزشکی زیبایی چیست؟

مزایا ترمیم توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب

در هر عرصه ای داشتن تجربه و دانش تضمینی برای بهتر پیش رفتن کارها می باشد دندانپزشکی نیز این چنین است. علم دندانپزشک تاییدی بر کیفیت خدمات است. در هر شیوه درمانی و ترمیمی نکات مهمی وجود دارد که در صورت رعایت نشدن آن عوارض مخربی به بار می آید. در ظاهر شاید یک آسیب جدی نبوده و سطحی قابل برطرف شدن باشد اما ممکن است که ریشه و عصب دندان را هم تخریب کند.

اصلی ترین مزیت مراجعه به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب بهره مند بودن از مواد پر کردنی مرغوب و با دوام است. زیرا اگر این مواد از استحکام و مقاومت مطلوبی برخوردار نباشند علاوه بر شکستن به ساختار دندان هم آسیب می رساند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب از اصالت ابزار، تجهیزات مواد و امکانات خود مطمئن است. زمان درست هر اقدام و عملی را دانسته و با رعایت ضوابط سلامت دندان و دهان بیمارش را به ارمغان می آورد.

کلام آخر

زیبایی و سلامت دو رکن اصلی اعتماد به نفس در انسان می باشند. دندان ها از اجزای مهمی بوده که کلربرد های گوناگونی دارند. در گذشته مراقبت های دندانپزشکی و بهداشت به شکل مناسبی رعایت نشده و موجب بروز انواع بیماری های لثه، دندان و فک می شد. در حال حاضر در سر نا سر دنیا متخصصان و دندانپزشکان به دنبال راه های سریع تر، مطمئن تر و کم هزینه تر هستند.

دندانپزشکا امیدوار است مطالب گفته شده در مقاله بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در شهرک غرب مورد توجه شما قرار گرفته باشد. اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید از طریق بخش ارسال دیدگاه با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + هجده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا