دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه【سال1403】⭐+ لیست 10 تایی

یکی از مهم ترین عوامل برای داشتن چهره ای زیبا و دلنشین، لبخندی توام با دندان هایی شفاف، براق و سالم و یکدست است. دندان ها نیاز به رسیدگی و درمان دارند. هیچ کس نباید از داشتن دندان هایی زیبا محروم باشد. امروزه دندانپزشکان حوزه گسترده ای از خدمات ترمیمی و زیبایی را ارائه می دهند. این مقاله به ارائه اطلاعات و توضیحاتی در خصوص خدمات زیبایی و ترمیمی اختصاص دارد. هم چنین برای کمک به شما عزیزان می خواهیم تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه را به شما معرفی نماییم، پس در ادامه همراه ما باشید.

ترمیم دندان ها چگونه انجام می شوند؟

ترمیم دندان به معنای بازسازی قسمتی از دندان است که به دلیل ترکیدگی، شکستگی، تخریب یا تحت فشار قرار گرفتن، آسیب دیده است. این روش با استفاده از مواد مختلفی از جمله رزین های کامپوزیت، پرسلن، آمالگام و طلا انجام می شود. ابتدا دندان آسیب دیده توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه بررسی می شود تا نوع و میزان آسیب و ماده مناسب برای ترمیم دندان تعیین شود. سپس بخش آسیب دیده از دندان حذف می شود و بسته به نوع ماده ترمیمی، فضای خالی با ماده مناسب پر می شود.

در صورت استفاده از رزین های کامپوزیت، دندانپزشک زیبایی ماده را به شکل لایه های نازک بر روی دندان قرار می دهد و با استفاده از یک لامپ UV، ماده را سخت می کند. در صورت استفاده از پرسلن، دندان به شکلی کامل برای پوشش با پرسلن آماده می شود و پزشک دندانپزشک پرسلن را بر روی دندان قرار می دهد و با استفاده از یک فرآیند خاص، آن را سخت می کند.

بعد از ترمیم دندان، دندانپزشک بررسی می کند که آیا ترمیم به درستی انجام شده است و دندان به شکل صحیحی به کار خود ادامه می دهد. همچنین، برای حفظ دندان ترمیم شده، به شما نکاتی در مورد بهداشت دهان و دندان نیز توصیه می شود.

ترمیم دندان ها چگونه انجام می شوند؟

انواع روش های ترمیم و زیبایی دندان ها

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه با توجه به شرایط دندان ها و درخواست متقاضی، یکی از روش های زیر را برای بیمار به کار می برد:

لمینت دندان: این روش با استفاده از پوششی نازک از پورسلن یا سرامیک بر روی سطح دندان‌ ها، ظاهر آن‌ها را بهبود می‌ بخشد. لمینت و کامپوزیت جزو پر طرفدارترین روش های ترمیم و زیبایی محسوب می شوند، چرا که در مدتی کوتاه ظاهر دندان ها را بهبود می بخشد.

کامپوزیت دندان: در این روش، با استفاده از ماده‌ای کامپوزیت، شکل و رنگ دندان‌ها بهبود داده می‌ شود. کامپوزیت نسبت به لمینت هزینه کم تری دارد و از این رو رایج تر است.

ایمپلنت دندان: بهترین دکتر ایمپلنت در تهران در این روش، با استفاده از پیچ ایمپلنت، دندان جایگزین برای دندانی که از بین رفته است، قرار داده می‌ دهد.

بلیچینگ دندان: با استفاده از مواد شیمیایی، رنگ دندان‌ ها بهبود داده می‌ شود. این خدمات برای کسانی مناسب است که دندان های آن ها کدر شده ویا رنگ و لک گرفته است.

کراتینه دندان: در این روش، با استفاده از ماده‌ ای کراتینه، شکل و رنگ دندان‌ ها بهبود داده می‌ شود.

ترمیم دندان: با استفاده از ماده‌ ای مانند آمالگام، دندان‌ های خراب شده ترمیم می‌ شوند.

ارتودنسی: با ارتودنسی دندان ها به نظم و یک دستی می رسند و می تواند علاوه بر بهبود ظاهر فرد، به کیفیت بیان و عملکرد اصل دندان ها یعنی جویدن و بلع کمک کند.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه را بشناسید!

دکتر پردیس رضوانی پور

دکتر پردیس رضوانی پور

خانم دکتر پردیس رضوانی پور یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه است. وی فارغ التحصیل دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد تهران در دوره دندانپزشکی عمومی است. دکتر رضوانی پور علاوه بر تحصیلات دانشگاهی، با شرکت در دوره ها و سمینارهای مختلف علمی در حوزه زیبایی و ترمیمی توانسته است سرتیفیکیت های متعدد داخلی و خارجی در حوزه دندانپزشکی زیبایی و طراحی لبخند دیجیتال را کسب نماید.

نامبرده عضو انجمن دندانپزشکان ایران نیز می باشد. اولویت اصلی خانم دکتر و تیم ایشان، استفاده از مواد با کیفیت در هر یک از اقداماتی که در جهت کسب رضایت کامل مشتری، نوآوری برای ارائه پیشرفته ترین تجهیزات و برخورد محترمانه با هر یک از مراجعین می باشد.

خدمات:

 • لمینت و کامپوزیت دندان
 • بلیچینگ برای سفیدی دندان ها
 • بروساژ و جرمگیری
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: تهران، زعفرانیه، میدان الف، ابتدای محمودیه، نبش بانک صادرات، ساختمان الف، طبقه چهارم، واحد 14

دکتر امیر بیرقی

دکتر امیر بیرقی

کلینیک دکتر بیرقی مفتخر است با ارائه مجموعه خدمات دندانپزشکی تمام دیجیتال محیطی آرام و دوستانه را برای شما فراهم کند تا لبخند بر لبان شما نقش ببندد. ما در اینجا فضایی را مهیا کردیم که از پیشرفته ترین امکانات برخوردار است و تمام تلاشمان ارائه خدمات برای حفظ سلامت و بازگرداندن زیبایی شماست.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • لمینت زیبایی
 • ارتودنسی
 • کامپوزیت دندان
 • بلیچینگ
 • لیفت لثه

آدرس: تهران زعفرانیه خیابان بهزادی نبش مردانی پلاک ۵۱ طبقه ۴ واحد ۴۰۱

دکتر محمد احسان زنگنه

دکتر محمد احسان زنگنه

آقای دکتر محمد احسان زنگنه، جراح و دندانپزشک زیبایی است که دارای چندین مقاله بین المللی در حوزه toxicity ، وجود آسیب ها در ناحیه اعصاب دندانی ، biocompatibility مواد ترمیمی و همچنین تاثیر Amalgam vapor بر سلامت مراجعین می باشد. ایشان چندین مدرک و گواهینامه بین المللی در زمینه جراحی، ایمپلنت، زیبایی و مدیریت بحران در رزومه خود دارند.

دکتر زنگنه سابقه 15 سال تجربه تخصصی در داخل و خارج کشور هستند و توانستند در سال 1397 به عنوان دندانپزشک نمونه انتخاب شوند. علاوه بر این که ایشان در طبابت حرفه ای بوده و یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه به شمار می روند، به تدریس و ترجمه متون دندانپزشکی نیز می پردازند.

خدمات:

 • عصب کشی و ترمیم دندان
 • روکش سرامیکی
 • کامپوزیت و لمینت
 • جرم گیری و سفید کردن دندان ها

آدرس: زعفرانیه، میدان اعجازی، بلوار بهزادی، ساختمان سامان، طبقه دوم

دکتر مسیح کاویان

دکتر مسیح کاویان

آقای دکتر مسیح کاویان متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی با شماره نظام پزشکی 77028، یکی دیگر از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه می باشد. تجربه و سابقه ایشان در زمینه دندانپزشکی به 22 سال می رسد و در این مدت مهارت های بسیاری را توانسته است در کنار کسب علم و دانش به صورت تجربی کسب نماید. دکتر کاویان دارای بورد تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی و مستر لیزر از دانشگاه آخن آلمان می باشد. همچنین دکتر کاویان مدرس رسمی لیزر دانشگاه آخن می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت و کاشت دندان
 • درمان ریشه و عصب کشی
 • کورتاژ و لیفت لثه
 • روکش دندان

آدرس: تهران، زعفرانیه، پسیان جنوبی، برج الماس، طبقه دوم، واحد 14

دکتر مهری صفری

دکتر مهری صفری

یکی دیگر از بهترین دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه، خانم دکتر مهری صفری با مدرک متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشد. ایشان با کد نظام پزشکی 131713 اقدام به دایر نمودن مطب شخصی و ارائه خدمات به صورت تخصصی و عمومی نمودند. سابقه دکتر صفری نیز به 10 سال می رسد.

خدمات:

 • طراحی لبخند و فیسینگ
 • لمینت دندان و کامپوزیت
 • پروتز ثابت و ایمپلنت
 • جرمگیری، بروساژ دندان و بلیچینگ

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان اعجازی، جنب بانک ملی، پلاک 49، طبقه 1، واحد 1

مقایسه بلیچینگ و بروساژ

از جمله خدماتی که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه برای بیماران و مراجعین بر اساس نیاز آن ها و وضع دندان و دهان شان انجام می دهد، جرم گیری یا همان بروساژ و اقداماتی برای سفید کردن دندان یعنی بلیچینگ است. این دو با یکدیگر متفاوت هستند و نباید آن ها را یکی دانست.

بلیچینگ به معنای روش هایی است که برای سفید کردن دندان ها به کار می روند. این روش ها شامل استفاده از مواد شیمیایی مانند پراکسید هیدروژن، کربامید پراکسید و سدیم کلرید می باشد. بلیچینگ معمولا توسط دندانپزشک زیبایی انجام می شود و می تواند به صورت خانگی نیز انجام شود.

بروساژ به معنای حذف لایه هایی از سطح دندان است تا آن ها را صاف و تمیز کند. این روش معمولا توسط دندانپزشک عمومی و یا متخصص انجام می شود و می تواند با استفاده از ابزارهای دستی یا با استفاده از لیزر انجام شود. بروساژ برای حذف لکه های سطحی، لایه های پلاک و سایر آسیب های سطحی دندان استفاده می شود.

مقایسه بلیچینگ و بروساژ

هزینه زیبایی و ترمیم دندان ها به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه خدمات ترمیمی و زیبایی دندان ها که توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه قابل انجام است به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد:

 • نوع ترمیم: نوع ترمیم دندان مانند پر کردن، ترمیم ریشه، ترمیم پلی، ایمپلنت و… بر هزینه تاثیر دارد.
 • مواد استفاده شده: استفاده از مواد با کیفیت بالا و مدرن برای ترمیم و زیبایی دندان ها هزینه بیش تری دارد.
 • محل کلینیک: محل کلینیک و شهری که در آن قرار دارد نیز بر هزینه موثر است.
 • تخصص و تجربه دندانپزشک: دیگر عاملی که بر مقدار هزینه دریافتی دندانپزشک بستگی دارد، تخصص و تجربه دندانپزشک مربوطه می باشد.
 • میزان تاثیرگذاری در زیبایی: میزان تاثیرگذاری در زیبایی دندان ها نیز بر هزینه تاثیر دارد. به عنوان مثال، بلیچینگ دندان ها برای حذف لکه ها و روشن کردن رنگ دندان ها، هزینه بیش تری نسبت به پر کردن دندان دارد.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد انواع خدمات دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی و عوامل موثر بر هزینه آن ها صحبت کردیم. متخصصین این حوزه قادر به ارائه خدمات بسیاری هستند. کامپوزیت، لمینت، بلیچینگ، بروساژ و از همه مهم تر ترمیم دندان های پوسیده می باشد. ما برای کمک و راهنمایی به کسانی که به دنبال یک متخصص زبده در این حوزه هستند تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زعفرانیه را معرفی نمودیم.

از این که تا انتهای مقاله همراه ما بودید از شما صمیمانه سپاس گزاریم. برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود در سایت دندانپزشکا با ما در ارتباط باشید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا