دندانپزشک عمومیعمومی

10 تا از بهترین دندانپزشک در قزوین❤️【سال1403】⚡

زیبایی دندان ها و سالم بودن آن ها یک مهم برای تمامی افراد یک جامعه است. توجه به سلامت دهان و دندان از بروز انواع بیماری ها و مشکلات جلوگیری می کند. در این میان افراد نباید از مراجعه منظم به دندانپزشک غافل شوند. اما دندانپزشک خوب چه کسی است؟ با شناخت هر چه بیش تر نسبت به مهارت های بهترین دندانپزشک در قزوین می توان از خدمات درمانی باکیفیت بهره مند شود. البته شرط حفظ سلامت دهان و دندان ها، رعایت مراقبت های بعد از کشیدن دندان و اقدامات بهداشتی است. با دندانپزشکا همراه شوید.

مهارت های بهترین دندانپزشک در قزوین

بخش عمده ای از مهارت های فردی دندانپزشک در ایجاد موفقیت برای وی نقش اساسی دارند. زمانی از یک دندانپزشک با نام نیکو یاد می شود که فردی صبور، خوش برخورد، ماهر و حرفه ای باشد. بنابراین اولین مهارت برای بهترین دندانپزشک در قزوین توانایی برقراری ارتباط با مراجعین و مشارکت با آن ها است. آشنایی با اصول روان شناختی می تواند به برطرف کردن احساسات اضطراب و نگرانی در بیمار و به وجود آوردن شرایط امن برای ادامه درمان است.

یکی از مهم ترین مهارت های یک دندانپزشک ماهر توانایی تشخیص و تحلیل است. دندانپزشک خوب کسی است که بتواند با معاینه و تصویربرداری مشکل بیمارش را به درستی تشخیص داده و سریع ترین و موثرترین روش را برای درمان آن در پیش بگیرد. مهارت شناخت ابزار و تجهیزات مدرن و قدیمی دندانپزشکی و نحوه کار با آن ها در طول تحصیل و اشتغال قابل کسب است. یک دندانپزشک خوب باید توانایی تحلیل و مقایسه روش های مختلف دندانپزشکی و مدیریت شرایط را داشته باشد.

ارائه خدمات با سرعت قابل قبول و در پیش گرفتن یک سیستم سازماندهی شده جزو مهارت های مدیریتی بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین می باشد. خلاقیت برای دندانپزشک یک مهم است. در واقع با تلفیق هنر، دانش و خلاقیت می توان روش های درمانی را ابداع کرد که احتمال موفقیت درمان را افزایش می دهند. مهارت های پیشگیرانه، تشخیص، درمان به موقع، ترمیم دندان های آسیب دیده و لثه، شناخت اختلالات و ادغام تکنولوژی و دندانپزشکی از مهارت های کاربردی یک دندانپزشک خوب است.

مهارت های بهترین دندانپزشک در قزوین

تحصیلات دندانپزشک عمومی

باتوجه به استقبال افراد به دندانپزشکی عمومی تعداد دانشکده های دندانپزشکی و دانشجویان افزایش یافته است. تحصیل در رشته های دندانپزشکی بسیار دشوار بوده و تنها کسانی قابلیت ورود به این حوزه را دارند که استقامت و استحقاق زیادی از خود نشان داده باشند. دندانپزشکان عمومی بخش قابل توجه ای از جمعیت دندانپزشکان را تشکیل می دهند. هر دندانپزشک باید یک دوره 6 ساله را پشت سر گذاشته تا بتواند مهارت های لازم برای درمان بیماران را کسب کند.

دوره دندانپزشکی عمومی به دو بخش علوم پایه و تخصص و صلاحیت بالینی تقسیم بندی می شود. دندانپزشکان در ابتدا باید دوره دو ساله علوم پایه را بگذرانند. در این دوره متقاضی با روش های تحقیقی و تحلیلی، بهداشت، بافت شناسی، ژنتیک، آناتومی، فیزیولوژی عملی و نظری، بیوشیمی، آمار دندانپزشکی، ایمنولوژی و میکروب شناسی آشنایی می یابد. با دریافت حد نصاب قبولی، دندانپزشک مهارت های لازم جهت درمان را کسب می کند.

بهترین دندانپزشک در قزوین با مشاهده موفقیت های خود و دارایی توانایی های بیش تر می تواند در دوره تخصص شرکت کرده و سطح خود را ارتقا دهد. دندانپزشکان عمومی و متخصصان باید دوره های کارآموزی را گذرانده و تایید صلاحیت شوند تا بتوانند به صورت مستقل فعالیت خود را آغاز نمایند. با گذشت این مراحل دندانپزشک توانایی ترمیم دندان های آسیب دیده، لثه های بیمار و جراحی ها را خواهد داشت.

10 تا از بهترین دندانپزشک در قزوین را بشناسید!

دکتر ترانه شمس

دکتر ترانه شمس

دکتر شمس جراح و دندانپزشک فارغ التحصیل شده از دانشگاه های معتبر کشور هستند. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی کشور بوده و دارای کد 76884 می باشند. خانم ترانه شمس باتوجه به علائم بیمار یک بار معاینه اولیه انجام داده سپس با عکس برداری به طور قطعی تشخیص خود را اعلام می دارد. وی با ارائه خدمات مشاوره درمانی مناسب بسیاری را در استفاده از خدمات باکیفیت دندانپزشکی همراهی کرده است.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • باندینگ و عصب کشی
 • ترمیم با مواد آمالگام و کامپوزیت

آدرس: قزوین، خیابان دانشگاه، کوچه 34، ساختمان عقیق

دکتر حمید محمدی

دکتر حمید محمدی

آقای محمدی دکترای حرفه ای دندانپزشکی در مطب شخصی خود واقع در قزوین مشغول به کار می باشند. ایشان در مدیریت زمان و برنامه ریزی عملکرد خوبی داشته و بیماران با معطلی حداکثری 5 دقیقه می توانند از خدمات دندانپزشکی دکتر حمید محمدی بهره مند شوند. ایشان سوابق تحصیلی و کاری پرباری دارند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • درمان پوسیدگی
 • ایمپلنت و جراحی لثه

آدرس: قزوین، خیابان خیام، چهار راه شهرداری

دکتر محمد عسگری

دکتر محمد عسگری

ایشان با توجه به مهارت هایی که دارند در ارائه خدمات دندانپزشکی بسیار خلاق هستند. بیش از 90 درصد مراجعین شان از نحوه برخورد و درمان ابراز رضایت کرده اند. به همین خاطر لقب بهترین دندانپزشک در قزوین به ایشان تعلق گرفته است. دکتر محمد عسگری از تجربیات و دانش خود برای ایجاد سلامتی و تندرستی بیماران استفاده می کند.

خدمات:

 • ویزیت و مشاوره
 • جراحی لثه و دندان
 • لیداپ و عصب کشی

آدرس: قزوین، چهارراه فلسطین، ابتدای خیابان یخچال، نبش کوچه نیکی، مجتمع فردوس، واحد 4

دکتر فاطمه شربیانی

دکتر فاطمه شربیانی

بیماران برای انتخاب پزشک موردنظرشان به استفاده از تجهیزات و امکانات توجه زیادی دارند. خانم شربیانی با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در مطب خود درمان مشکلات دهان و دندان ها را در کوتاه ترین زمان مممکن و با بالاترین بازدهی فراهم کرده است. رزومه دکتر فاطمه شربیانی به شماره 134961 در سازمان نظام پزشکی قابل استعلام است.

خدمات:

 • پرکردگی
 • درمان ریشه
 • کامپوزیت و لمینت
 • روکش و جرم گیری

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی، نرسیده به خیام، ساختمان حکیم، طبقه 2

دکتر ابوالفضل مداح

دکتر ابوالفضل مداح

آقای مداح یکی از بهترین دندانپزشک در قزوین هستند که برخورد محترمانه ای با مراجعین شان داشته و باصبور پاسخگوی آن ها هستند. مهارت های عملی دکتر ابوالفضل مداح به قدری مطلوب است که در کوتاه ترین زمان ممکن درمان را حاصل می کنند. ایشان با رعایت ملاحظات اقدامات درمانی را انجام داده و در مواردی از بی هوشی ها و بی حسی ها استفاده می کنند.

خدمات:

 • فلورایدتراپی
 • ترمیم دندان های آسیب دیده
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ
 • عصب کشی و کشیدن دندان

آدرس: قزوین، خیابان خیام، نرسیده به چهارراه شهرداری، کوچه خضری، ساختمان جم

دکتر محمدرضا امینی

دکتر محمدرضا امینی

توانایی برقراری ارتباط با بیمار یکی از راه های ایجاد مشارکت و همکاری در درمان است که نیازمند به کارگیری دانش روانشناسی می باشد. دکتر محمدرضا امینی با این اصول روانشناسی آشنایی داشته و با استفاده از آن ها محیط آرامی را برای درمان و بهبود بیماران فراهم آورده است. کلیه دستگاه و مواد مورد استفاده ترمیمی در مطب ایشان بر اساس استانداردها و تاییدیه ها تهیه شده است.

خدمات:

 • لیداپ
 • ایمپلنت
 • ارتودنسی
 • آموزش دندانپزشکی مراقبتی

آدرس: قزوین، ابتدای خیابان شهید بابایی

دکتر محمدتقی آقامحمدی

دکتر محمدتقی آقامحمدی

ایشان به رعایت بهداشت و نظافت محیط کار بسیار اهمیت داده و محیط استریلیزه ای را برای درمان به وجود آورده است. دکتر آقامحمدی سال ها است که در ارائه خدمات دندانپزشکی فعال بوده و کیفیت قابل قبولی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهد. این جراح و دندانپزشک دقت بالایی داشته و جراحی های لثه و دندان را بدون درد و عوارض خاصی انجام می دهند.

خدمات:

 • جراحی دندان نهفته
 • درمان عفونت و پوسیدگی
 • جرم گیری و فیشورسیلانت

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، خیابان امیر امجد، رو به روی دبستان امین، ساختمان کیمیا

دکتر عاطفه زارع یوسفی

دکتر عاطفه زارع یوسفی

خانم عاطفه زارع یوسفی دندانپزشکی قابل و برجسته بوده که توانسته اند نام بهترین دندانپزشک در قزوین را از آن خود کنند. از نظر مراجعین سابق ایشان، فردی جدی و متمرکز هستند که اکثریت درمان های شان موفقیت آمیز است. دکتر زارع یوسفی خدمات متنوعی را در مطب خود برای بیماران فراهم آورده تا بتوانند در رفاه و آسایش باشند.

خدمات:

 • پرکردن
 • ایمپلنت
 • جراحی لثه
 • کامپوزیت و لمینت

آدرس: قزوین، چهارراه خیام، ابتدای بوعلی غربی، ساختمان ابن سینا، واحد 3

دکتر سید حسن صمیمی فر

دکتر سید حسن صمیمی فر

جناب آقای صمیمی فر ارائه دهنده خدمات ترمیمی دندانپزشکی می باشند. به کارگیری تجهیزات و دستگاه های پیشرفته از ویژگی های مجموعه درمانی ایشان است. افرادی که در مطب دکتر صمیمی فر مشغول به کار هستند دارای تحصیلات مرتبط بوده و در امور مدیریتی به این دندانپزشک کمک می کنند. رفتار محترمانه با مراجعین و دلسوزی از خصوصیات فردی دکتر سید حسن صمیمی فر می باشد.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • باندینگ، ری اندو
 • درمان ریشه، لیداپ و فیشورسیلانت

آدرس: قزوین، مدنی شرقی، درمانگاه شبانه روزی مهرگان

دکتر فرهاد حاجی سید ابوترابی

دکتر فرهاد حاجی سید ابوترابی

پروانه طبابت ایشان سال ها پیش صادر شده و کلیه خدمات دکتر ابوترابی بر اساس استانداردهای وزارت درمان و آموزش پزشکی می باشد. ایشان طرف قرارداد بیمه خاصی نیستند اما با تعیین هزینه های مقرون به صرفه امکان استفاده از خدمات را برای همه آسان کرده اند. این دکتر یکی از بهترین دندانپزشک در قزوین بوده که در جلب رضایت مراجعینش موفق عمل کرده است.

خدمات:

 • ترمیم
 • روکش
 • جرم گیری
 • درمان پوسیدگی

آدرس: قزوین، میدان عدل، کوچه یاقوت

وظایف بهترین دندانپزشک در قزوین

بیماران باید در دوره های منظم به دندانپزشک مراجعه کرده تا از صحت و سلامت دهان و دندان های خود اطمینان یابند. دندانپزشک موظف است معاینات اولیه چکاپ های دوره ای، معاینات پریودنتال، معاینات سرطان اولیه و موارد اورژانسی را انجام دهد. برخی از این معاینات نیازمند تصویربرداری از دهان، دندان ها، فک و صورت می باشد. با ارائه مشاوره باید بیمار را در جریان بیماری و مشکلاتش قرار داده و راهکاری مناسب را به او پیشنهاد داد.

با جلب رضایت بیمار دندانپزشک مجاز است درمان های لازم برای بهبود را انجام دهد. ترمیم و کشیدن دندان ها، پیوند استخوان، جراحی های لثه، درمان پوسیدگی دندان، رفع عفونت های شدید، عصب کشی و درمان ریشه از وظایف درمانی بهترین دندانپزشک در قزوین می باشد. وی با دریافت آموزش های لازم و گذراندن دوره ها می تواند در لاین های مختلف دندانپزشکی اعم از زیبایی، درمان ریشه و پروتزهای دندانی فعالیت داشته باشد.

لازم به ذکر است که دندانپزشک برای تامین سلامت دهان و دندان بیمارانش موظف است تجهیزات و امکانات پیشرفته را به کار بگیرد. وی در کنار خدمات ترمیمی که ارائه می دهد باید دارای آموزش های پیشگیرانه و مراقبتی از دندان ها باشد. فراهم آوردن محیط درمانی امن، بهداشتی و به روز اصلی ترین وظیفه دندانپزشک و لازمه ی ارائه خدمات است. همچنین یک دنتیست کارکشته موظف است دانش و تجربه خود را در راه محقق شدن سلامت مراجعینش به کار ببندد.

وظایف بهترین دندانپزشک در قزوین

مراقبت های بعد از جراحی و کشیدن دندان

جراحی های لثه و کشیدن دندان ها عوارض جانبی خاصی ندارد. رعایت نکات مراقبتی به تسریع دوره نقاهت کمک می کند. به همین واسطه رعایت موارد مراقبتی توصیه می گردد. در صورت جراحی یا کشیدن دندان بهتر است تا مدت زمانی که گاز درون دهان را بیرون می آورید، صحبت نکنید. نگهداری گاز به مدت 4 ساعت به انعقاد خون و کاهش تورم لثه کمک می کند. پیشنهاد می شود پس از این مدت از نوشیدنی های خنک یا بستنی استفاده کنید.

عدم مصرف غذاهای جویدنی و سفت برای سلامت دندان و یا لثه جراحی شده اهمیت زیادی دارد. تا 48 ساعت بعد از جراحی یا کشیدن دندان از مسواک زدن یا به شدت پرتاب کردن آب دهان جلوگیری کنید؛ زیرا ممکن است بخیه های لثه باز شده یا خون ریزی امتداد یابد. چنان چه بهترین دندانپزشک در قزوین داروی خاصی را تجویز کرده است باید مطابق دستور العمل ها مصرف شود. تورم، التهاب و خون ریزی تا چند روز پس از جراحی و کشیدن دندان ممکن است ادامه یابد در صورت بیش تر شدن این زمان به متخصص مراجعه شود. مسواک زدن پس از 2 الی 4 روز مانعی ندارد.

کلام آخر

سلامت دهان و دندان ها از اهمیت زیادی برخوردار است. به همین خاطر برای حفظ و ارتقا سلامت آن ها باید در انتخاب دندانپزشک مورد نظر دقت ورزید. بررسی مهارت ها و رزومه بهترین دندانپزشک در قزوین به افراد توانایی مقایسه و تصمیم گیری را می دهد. کلیه اقدامات درمانی و ترمیمی به صورت غیرمستقیم به زیبایی دندان ها کمک می کند. انتخاب دندانپزشک خوب نیمی از راه درمان است. دندانپزشکا از این که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید سپاس گزار است. امیدواریم مطالب برای تان مفید واقع شده باشد. با ارسال دیدگاه ما را در بهبود مقاله ها یاری دهید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا