دندانپزشک عمومی

10 تا از بهترین دندانپزشک در ساری⭐【سال1403】❤️

دندان‌ ها نقش زیادی در زیبایی چهره و بسیاری از عملکرد های روزانه ما مثل خوردن، صحبت کردن و حتی گوارش دارند پس باید مراقبت از آن را جدی بگیریم و به صورت منظم و دوره ای به دندانپزشک مراجعه کنیم. به همین منظور در مقاله حال حاضر تعدادی از بهترین دندانپزشک در ساری را به شما معرفی می‌ کنیم. همچنین توضیحات کاملی در مورد مراحل انتخاب بهترین دندانپزشک، شایع‌ ترین علل مراجعه به دندانپزشک و لزوم مراجعه به دندانپزشک در زمان بارداری به شما ارائه می دهیم.

بهترین دندانپزشک در ساری کیست؟

دندانپزشک یک پزشک متخصصی است که مدرک تخصص خود را در زمینه درمان و پیشگیری از بیماری‌ ها و مشکلات دهان، دندان و لثه گرفته است. او مسئول انجام عملیات جراحی و ترمیم دندان و همچنین ارائه مشاوره برای حفظ بهداشت دهان و دندان می باشد.

دندانپزشکان ممکن است در حوزه‌ های مختلفی فعالیت کنند، از جمله ترمیم دندان، ایمپلنت دندان، ارتودنسی، درمان ریشه، جراحی دهان و فک و صورت و … آن ها می‌ توانند در مطب‌ های خصوصی، بیمارستان‌ ها و درمانگاه های دانشگاهی و یا به عنوان اعضای یک تیم پزشکی در کلینیک‌ های متعدد فعالیت نمایند.

درمان و مراقبت از دهان و دندان از اهمیت بسزایی برخوردار است. به علاوه، تأخیر در درمان بیماری‌ های دهان و دندان ممکن است باعث ایجاد مشکلات جدی تر شود. بنابراین، مراجعه به دندانپزشک به منظور دریافت مراقبت منظم و ایجاد عادات بهداشت دهانی صحیح یکی از موارد اساسی در حفاظت از سلامت دهان و دندان است.

دندانپزشکان با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش خود، می‌ توانند انواع مشکلات دهان و دندان را تشخیص داده و درمان مناسب را به بیماران ارائه نمایند. بنابراین، نقش این رشته از پزشکی از اهمیت بسیاری برخوردار است و ارتقاء سطح سلامت دهان و دندان را تضمین می‌ کند.

اگر که نیاز به درمان‌ های دندانپزشکی دارید می‌ توانید به بهترین دندانپزشک در ایران مراجعه کنید تا مشکل و بیماری دندانی شما به بهترین نحو رفع شود.

بهترین دندانپزشک در ساری کیست؟

مهم ترین اقدامات برای انتخاب بهترین دندانپزشک در ساری

مراحل و اقدامات مهم برای انتخاب بهترین دندانپزشک در ساری به شرح زیر است:

 1. اولین گام برای انتخاب بهترین دندانپزشک در ساری، مشاهده نظرات و امتیازاتی است که مراجعین قبلی درباره او داده اند. این نظرات می‌ تواند در سایت‌ های معتبر یا شبکه‌ های اجتماعی درباره دندانپزشکان وجود داشته باشد. نظرات و امتیازات مراجعین می‌ تواند نشان‌ دهنده کیفیت و عملکرد دندانپزشک در درمان بیماران باشد.
 2. بررسی تحصیلات و تخصص دندانپزشک نیز نقش مهمی در انتخاب بهترین دندانپزشک دارد. اطمینان حاصل کنید که دندانپزشک موردنظر شما مدرک دانشگاهی و تخصصی معتبر در زمینه موردنظر دارد.
 3. تجربه کاری یک دندانپزشک نیز می‌ تواند نشان دهنده میزان تجربه و مهارت او در درمان بیماران باشد. مطمئن شوید که دندانپزشک مورد نظر تا به حال درمان‌ های مشابه را انجام داده است و دارای تجربه کافی در زمینه درمان است.
 4. مکان و قیمت مطب دندانپزشک نیز مهم هستند. باید مطمئن شوید که مطب دندانپزشک در مکانی قرار دارد که برای شما قابل دسترسی است. قیمت نیز یک عامل مهم در انتخاب دندانپزشک است، به همین منظور مطمئن شوید که قیمت‌ خدمات پزشکتان عادلانه باشد.
 5. بررسی روش‌ های درمانی دندانپزشک نیز مهم است. اطمینان حاصل کنید که روش‌ های درمانی دندانپزشک با علم و تکنولوژی روز دندانپزشکی هماهنگ هستند.
 6. در نهایت، مشاوره قبل از درمان با دندانپزشک موردنظر خود را انجام دهید. این مشاوره به شما امکان می‌دهد تا با دندانپزشک صحبت کرده و اطلاعات بیشتری در مورد او و شیوه کار او به دست آورید.

10 تا از بهترین دندانپزشک در ساری را بشناسید!

دکتر حسن کوچکی

دکتر حسن کوچکی

دکتر حسن کوچکی جزو بهترین دندانپزشک در ساری هستند. ایشان دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می‌ باشند. دکتر کوچکی دارای 28 سال سابقه درمان هستند. ایشان با شماره نظام پزشکی 56221 عضو سازمان نظام پزشکی کشور می‌ باشند.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • عصب کشی
 • کشیدن دندان
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: خیابان فرهنگ، خیابان 15 خرداد، درمانگاه تأمین اجتماعی

دکتر نادیا روشنی

دکتر نادیا روشنی

دکتر نادیا روشنی جزو بهترین دندانپزشک در ساری می‌ باشند. ایشان دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند و از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده‌ اند. دکتر روشنی با شماره نظام پزشکی 93727 فعالیت دندانپزشکی خود را آغاز کرده‌ اند. مراجعان دکتر نادیا روشنی علاوه بر مهارت بالا از دقت، مهارت و شکیبایی ایشان بسیار رضایت دارند.

خدمات:

 • ترمیمی و زیبایی
 • معالجه ریشه
 • ایمپلنت دندان

آدرس: ساری، خیابان قارن، ساختمان کسرا، طبقه سوم

دکتر معصومه قادری

دکتر معصومه قادری

دکتر معصومه قادری با 19 سال سابقه درمان جزو بهترین دندانپزشک در ساری هستند. ایشان دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می‌ باشند و می‌ توانند با دقت و مهارت بالا بیماران خود را درمان و معالجه کنند. دکتر قادری با شماره نظام پزشکی 104823 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند.

خدمات:

 • ترمیم و زیبایی
 • عصب کشی
 • روکش دندان
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: خیابان امیر مازندرانی، روبروی بیمارستان امیر، مجتمع پزشکی صدرا، واحد 10

دکتر عباس مسگرانی

دکتر عباس مسگرانی

دکتر عباس مسگرانی جزو بهترین دندانپزشک در ساری هستند. ایشان دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می باشند و متخصص درمان ریشه هستند. دکتر عباس مسگرانی مهارت و دقت بالایی دارند و به همین خاطر مراجعان از خدمات ایشان راضی هستند. این دکتر با شماره 95143 در سازمان نظام پزشکی کشور عضو هستند.

خدمات:

 • درمان تخصصی ریشه
 • ترمیم
 • مشاوره دندانپزشکی

آدرس: خیابان فرهنگ، مجتمع شهریار، واحد 507

دکتر اعظم نحوی

دکتر اعظم نحوی

دکتر اعظم نحوی دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می باشند و متخصص دندانپزشکی کودکان هستند. ایشان جزو بهترین دندانپزشک در ساری می‌ باشند. دکتر اعظم نحوی 12 سال سابقه درمان دارند. ایشان علاوه بر مهارت و تخصص بالا، بسیار با اخلاق و صبور هستند و به همین خاطر والدین کودکان رضایت بسیار زیادی از خدمات ارائه شده توسط دکتر نحوی دارند. شماره نظام پزشکی ایشان 132376 می باشد.

خدمات:

 • دندانپزشکی تخصصی اطفال
 • کشیدن دندان
 • ترمیم
 • عصب کشی
 • روکش

آدرس: خیابان فرهنگ، خیابان 15 خرداد، نبش کوچه نارنج، ساختمان صدف طبقه 4

دکتر فاطره صمدی

دکتر فاطره صمدی

دکتر فاطره صمدی جزو بهترین دندانپزشک در ساری هستند. ایشان متخصص ارتودنسی و درمان ناهنجاری‌ های فک و صورت می باشند. دکتر صمدی عضو انجمن متخصصین ارتودنسی آمریکا، عضو فدراسیون جهانی ارتودنسی و عضو مرکز تحقیقات DHAL هستند. شماره نظام پزشکی دکتر صمدی 127654 می باشد.

خدمات:

 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • لمینت
 • ونیر
 • جراحی فک
 • ترمیم دندان

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ابتدای خیابان پیوندی، ساختمان جاوید، طبقه سوم

دکتر هادی مختارپور

دکتر هادی مختار پور

دکتر هادی مختارپور دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی و متخصص پروتزهای دندانی ایمپلنت و زیبایی هستند. ایشان دارای 17 سال سابقه درمان هستند و با شماره نظام پزشکی 116952 عضو سازمان نظام پزشکی کشور می‌ باشند. دکتر مختارپور دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران می‌ باشند.

خدمات:

 • پروتز دندان ثابت و متحرک
 • ایمپلنت
 • روکش
 • درمان پوسیدگی
 • جرم گیری

آدرس:ساری، خیابان قارن ، مجتمع پزشکی قو ، طبقه 3 ، واحد 51

دکتر اسماعیل محمودی

دکتر اسماعیل محمودی

دکتر اسماعیل محمودی دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند و 14 سال سابقه درمان دارند. ایشان جزو بهترین دندانپزشک در ساری می باشند و با شماره نظام پزشکی 129904 فعالیت دندانپزشکی خود را به صورت حرفه‌ ای آغاز کرده‌ اند.

خدمات:

 • پروتز دندان
 • ترمیم و عصب کشی
 • لمینت
 • جرم گیری
 • کامپوزیت

آدرس: ساری، بلوار خزر، ساختمان پزشکی اکسیر، طبقه اول، واحد 103

دکتر پرستو نامدار

دکتر پرستو نامدار

دکتر پرستو نامدار جزو بهترین دندانپزشک در ساری هستند.‌ ایشان دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی، مدرک تخصصی ارتودانتیکس، فلوشیپ لیزر و فلوشیپ ارتودنسی شکاف کام و لب می باشند. خانم دکتر نامدار استادیار دانشگاه مازندران می‌ باشند. ایشان دارای 21 سال تجربه هستند و با شماره نظام پزشکی 90289 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند.

خدمات:

 • ارتودنسی ثابت و متحرک
 • درمان شکاف کام و لب
 • اصلاح لبخند

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع پزشکی شهریار 3، طبقه دوم، واحد 211

دکتر سعید صمدی

دکتر سعید صمدی

دکتر سعید صمدی دندانپزشک عمومی می باشند و دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند. ایشان از دانشگاه شهید بهشتی تهران فارغ التحصیل شده‌ اند. این دکتر دارای 9 سال سابقه درمان هستند و جزو بهترین دندانپزشک در ساری می باشند. دکتر صمدی با شماره نظام پزشکی 150405 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • لمینت
 • بلیچینگ

آدرس: ساری، بلوار خزر، روبروی فرش مشهد، ساختمان اکسیر، واحد 404

شایع ترین علل مراجعه به دندانپزشک

دلایل مختلفی وجود دارد که افراد به خاطر آن به بهترین دندانپزشک در ساری مراجعه می‌کنند. درمتن ذیل پنج علت شایع مراجعه به دندانپزشک را به طور کامل برای شما شرح می دهیم:

 1. عصب کشی: عصب کشی یکی از علل اصلی مراجعه بیماران به دندانپزشک است که معمولا ناشی از التهاب عمیق دندان و وجود درد شدید است. در این حالت، عصب دندان از بین می‌ رود تا درد کاهش یابد یا از بین برود. برای عصب کشی می‌توانید به بهترین دندانپزشک درمان ریشه در ایران مراجعه کنید.
 2. ترمیم: یکی دیگر از علل‌ های شایع مراجعه به دندانپزشکی توسط افراد مختلف، ترمیم دندان است. ترمیم در مراحل اولیه پوسیدگی دندان و یا در زمان شکسته و ترک خوردن دندان باعث می‌ شود که از ایجاد مشکل‌ های پیچیده‌ و صرف هزینه‌ های سنگین‌ تر جلوگیری شود.
 3. روکش دندان: روکش دندان یک روش زیبایی است که برای ترمیم دندان‌ های شکسته یا فرسوده استفاده می‌ شود. دندانپزشک در این روش یک روکش از مواد مختلف روی دندان قرار می‌ دهد تا ظاهر و عملکرد دندان را بهبود بخشد.
 4. پروتز دندان: پروتز دندان به صورت موقت یا دائمی برای جایگزینی یک یا چند دندان از دست رفته استفاده می‌ شود.
 5. التهاب لثه: التهاب لثه از علل شایع برای مراجعه به دندانپزشک است. التهاب لثه باعث خونریزی لثه، درد و تورم می‌ شود. در این حالت، دندانپزشک نیاز به تشخیص و درمان مناسب دارد تا بهبودی فراهم شود.
علل شایع مراجعه به دندانپزشک

مراجعه به دندانپزشک در زمان بارداری

مراجعه به بهترین دندانپزشک در ساری در زمان بارداری بسیار مهم است، زیرا تغییرات هورمونی ممکن است تأثیرات مختلفی بر دهان و دندان داشته باشد. همچنین، مراقبت از دهان و دندان در زمان بارداری بسیار مهم است. چرا که می‌ تواند باعث پیشگیری از عفونت‌ های دندانی و مشکلات دهانی مانند خراشیدگی لثه شود.

توصیه می‌ شود که زنان باردار به صورت منظم به دندانپزشک مراجعه کنند. در این مراجعه، دندانپزشک می‌تواند چکاپ دهان و دندان را انجام دهد و همچنین در صورت لزوم، درمان‌ های لازم را ارائه دهد. همچنین، می‌ بایست دندانپزشک را از وضعیت بارداری خود مطلع کنید تا درمان‌ ها و داروهای مناسب برای شما تجویز شود.

در کل، مراقبت از دهان و دندان در زمان بارداری یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه ویژه‌ ای قرار گیرد و مراجعه به دندانپزشک در این دوره اهمیت بسیاری دارد.

کلام آخر

در این مقاله تعدادی از بهترین دندانپزشک در ساری را به شما معرفی کردیم و اطلاعات زیادی در این زمینه در اختیار شما قرار دادیم. انتخاب بهترین دندانپزشک می‌ تواند به شما کمک کند که دندان هایتان به صورت حرفه‌ ای و تخصصی درمان کنید و به همین خاطر در طولانی مدت هزینه‌ های کمتری را صرف دندانپزشکی خواهید کرد. در واقع اگر که به بهداشت دهان و دندان خود اهمیت دهید و روتین مراقبتی روزانه داشته باشید، می‌ توانید از دندانپزشک بی‌ نیاز شوید. البته مراجعه منظم به دندانپزشک نباید فراموش شود. برای هر گونه انتقاد و پیشنهاد به سایت دندانپزشکا مراجعه کنید.

5/5 - (3 امتیاز)

زهرا سلگی

نویسنده و ویراستار متون ادبی، پزشکی و حقوقی/ روزنامه نگار/ عاشق سفر، موسیقی و کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا