دندانپزشک زیباییلمینت

10 تا از بهترین دکتر لمینت در ساری❤️【سال1403】⚡️

روش های بسیاری برای سفید کردن دندان ها در دنیای امروزی وجود دارد. هر یک به شکل و روشی روی ساختار دندان ها تاثیر گذاشته و موجب تغییر رنگ آن ها به سفید می شود. مزایا و معایب لمینت دارد مشخص می کند این روش برای چه افرادی مناسب تر است. بهترین دکتر لمینت در ساری با طی کردن مراحل دندان ها را سفید می کند. لمینت، کامپوزیت و بلیچینگ ساختار متفاوت اما کاربرد مشابهی دارند. کاربرد لمینت در دندانپزشکی معمولا مرتبط با جنبه زیبایی است.

کاربرد لمینت در دندانپزشکی

لمینت نوعی ماده خمیری است که ساختار پلیمری دارد. لمینت در دندانپزشکی برای اصلاح طرح لبخند کاربرد ویژه ای دارد. این ماده پلیمری در طیف های مختلفی از رنگ سفید و با جنس های متفاوتی در لابراتوارها ساخته می شود. لمینت علاوه بر کاربرد زیبایی که دارد به بالا بردن سطح مقاومت دندان ها در برابر آسیب ها می شود. دکتر لمینت با معاینه دندان ها و ساختار آن ها لمینت را برای پوشش آماده می کند.

هنگامی که لمینت از مواد مرغوب و باکیفیتی ساخته شود، دندان ها مقاومت بالاتری داشته و از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است. کاربرد لمینت در دندانپزشکی رفع شکاف های بین دندانی، شکستگی ها، تغییر رنگ دندان، لب پریدگی و تغییر اندازه دندان می باشد. این لایه پوششی روی دندان قابل شکل دهی بوده و طرحی مشابه دندان خواهد داشت. در واقع بهترین دندانپزشک در ساری با استفاده از آن می تواند نواقص دندان و طرح لبخند را از بین ببرد.

در سال های اخیر این روش با استقبال بی نظیری مواجه شده به طوری که افراد زیادی به سمت انجام لمینت مایل شده اند. از طرفی این روش مقاومتی شبیه کامپوزیت و سفیدی و هزینه ای مشابه بلیچینگ دارد. اصلاح طرح لبخند برای افراد به عنوان یک عمل زیبایی محسوب می شود که بر جذابیت و زیبایی آن ها می افزاید. به علاوه باعث تقویت اعتماد به نفس در افراد مختلف می شود.

کاربرد لمینت در دندانپزشکی

مراحل کار بهترین دکتر لمینت در ساری

لمینت انواع متفاوتی دارد به همین خاطر دندانپزشک در آغاز کار خود باید دندان ها را وارسی کرده و لمینت متناسب با دندان ها را انتخاب نماید. بهترین نوع لمینت که استحکام قابل قبولی داشته و طول عمر 10 تا 15 سالگی دارد، لمینت سرامیکی است. این نوع لمینت حالت طبیعی تری داشته و باکیفیت تر است. بهترین دکتر لمینت در ساری هدف خود را باید از انجام لمینت مشخص کند. به عنوان مثال قصد دارد ناهمواری ها یا کجی ها را از بین ببرد.

در مرحله اول باید دندان و لثه ترمیم شده و هیچ گونه مشکلی نداشته باشد. پوسیدگی، عصب کشی، پر کردگی و جراحی باید پیش از لمینت انجام شود. سپس سطح دندان ها جرم گیری شده و تمیز می شود. مرحله دوم شامل تراش دادن مینای دادن برای برقراری پیوند و استحکام بیش تر است. تراش نخوردن مینا باعث حجیم شدن آن و غیر طبیعی جلوه کردن لمینت می شود. پیش از تراش زدن مینا دندانپزشک از بی حسی موضعی استفاده کرده تا از درد بیمار کاسته شود.

برای تعیین اندازه و ساختار باید قالب گیری انجام شود. در مرحله سوم قالب گیری اولیه صورت گرفته و در لابراتوار وکس آپ می شود. نصب ماک آپ لمینت مرحله بعدی است که با توجه به فرم دندان ها و لمینت اولیه صورت می گیرد. در مراحل نهایی لمینت به سطح دندان چسبیده و از نور لیزر تابشی برای استقرار و استحکام آن بهره گرفته می شود. این مرحله را باندینگ دندان ها می نامند.

10 تا از بهترین دکتر لمینت در ساری را بشناسید!

دکتر سعید صمدی

دکتر سعید صمدی

ایشان در دانشگاه شهید بهشتی فارغ التحصیل شده و سوابق تحصیلی پربار و درخشانی دارند. دکتر سعید صمدی دارای یکی از بهترین و مجهزترین مطب های دندانپزشکی در ساری می باشند. ایشان به رعایت بهداشت و نظافت مطب بسیار تاکید داشته و در محیط کاملا استریلیزه بیماران خود را معالجه می کنند. به علاوه در زمینه زیبایی و ارائه خدمات مربوطه حاذق و باسابقه بوده و رضایت تعداد کثیری از مراجعین را جلب کرده اند. سابقه کاری آقای صمدی بیش از 10 سال می باشد.

خدمات:

 • لمینت سرامیکی
 • کامپوزیت ونیر
 • کشیدن دندان و عصب کشی
 • جرم گیری و فلوراید تراپی

آدرس: ساری، بلوار خزر، رو به روی فرش مشهد، ساختمان اکسیر، واحد 404

دکتر شایا خلف پور

دکتر شایا خلف پور

یک دکتر دندانپزشک باتجربه بدون اطمینان از مشکل بیمار برای درمان وارد عمل نمی شود. انجام یک لمینت بادوام منوط به ترمیم دندان ها قبل از انجام مراحل اولیه می باشد. دکتر شایا خلف پور پیش از این که مراحل اجرای لمینت دندان را انجام دهد، دندان ها را به طور کامل معاینه کرده و پوسیدگی و عفونت ها را درمان می کند. ایشان کلیه ابزارها و تجهیزات را برای بیماران بعدی استریلیزه و ضدعفونی می کند. نوبت دهی به صورت مجازی و آنلاین این دکتر در وقت بیماران صرفه جویی ایجاد کرده است.

خدمات:

 • بروساژ
 • لمینت
 • بلیچینگ
 • جرم گیری

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار 3، طبقه 7، واحد 706

دکتر نگین طبری

دکتر نگین طبری

سرکار خانم طبری تجربه چندین و چندساله ای در زیبایی دندان ها داشته و در این زمینه صاحب مهارت هستند. ایشان به واسطه کیفیت کار و رضایت مراجعین شان لقب بهترین دکتر لمینت در ساری را اخذ کرده اند. دکتر نگین طبری پروانه طبابت خود را از نظام پزشکی استان مازندران به شماره 123159 دریافت کرده است. کلیه امکانات و تجهیزات مطب ایشان برای انجام لمینت و کامپوزیت فراهم می باشد. مواد پر کردنی و لمینت توسط خانم طبری انتخاب و خریداری می شود.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • درمان ریشه
 • انجام کامپوزیت
 • ترمیم دندان های شکسته

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار 3، واحد 612

دکتر احسان صادقی

دکتر احسان صادقی

دکتر صادقی سال ها تخصص و تجربه در زمینه امور زیبایی دندانپزشکی داشته و جزو بهترین دکتر لمینت در ساری می باشد. ایشان در دانشگاه های معتبر کشور تحصیل کرده و در حال حاضر در مطب شخصی خود مشغول به کار می باشند. شماره پروانه طبابت دکتر احسان صادقی 151554 می باشد.

خدمات:

 • ونیر کامپوزیت
 • ایمپلنت دیجیتال
 • باندینگ و ترمیم دندان
 • جرم گیری و روکش گذاری

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع پزشکی شهریار ٣، طبقه 5، واحد 508

دکتر هادی مختار پور

دکتر هادی مختار پور

جناب آقای مختار پور یکی از بهترین دکتر لمینت هستند که بیش از 17 سال سابقه کار دارند. ایشان طرف قرارداد بیمه ها نبوده و در مطب شخصی خود بیماران را ویزیت می کند. زیبا جویان دکتر هادی مختار پور از شیوه ارتباطی و زمان بندی ایشان ابراز رضایت کرده اند. از دیگر سوابق کاری این دندانپزشک حاذق می توان به هیئت علمی دانشگاه مازندران اشاره کرد. مطب دکتر هادی مختار پور مجهز به به روزترین سیستم ها می باشد.

خدمات:

 • روکش
 • بلیچینگ
 • لمینت و کامپوزیت
 • پروتز متحرک و ثابت
 • عصب کشی و پرکردگی

آدرس: ساری، خیابان قارن ، مجتمع پزشکی قو ، طبقه 3 ، واحد 51

دکتر گلناز مال گنجی

دکتر گلناز مال گنجی

خانم مال گنجی با شکیبایی ابتدا به مراجعین مشاوره داده و سپس آن ها را به آرامش دعوت می کند. با درنظر گرفتن ابعاد، سایز، موقعیت قرارگیری و فرم دندان قالب گیری کرده و مراحل اولیه لمینت را انجام می دهد. دقت و توجه به جزئیات دو ویژگی با اهمیت دکتر گلناز مال گنجی است. ایشان مینای دندان را به اندازه تراش داده و از چسب های مقاوم و مرغوب برای پیوند دندان و لمینت استفاده می کند. تعداد مراجعین خانم مال گنجی بالا بوده و بدون نوبت امکان دریافت خدمات وجود ندارد.

خدمات:

 • عصب کشی
 • پر کردن دندان
 • لمینت ونیر
 • روکش گذاری

آدرس: ساری، میدان معلم، مجتمع پزشکی نیکا، طبقه 5، واحد 12

دکتر بیتا تحقیقی جعفرزاده

دکتر بیتا تحقیقی جعفرزاده

عوامل متعددی در تعیین تعرفه خدمات دندانپزشکی تأثیر دارد که مهم ترین آن انصاف دندانپزشک است. دکتر بیتا تحقیقی جعفرزاده بسیار منصف بوده و بر مبنای کیفیت هزینه دریافت می کنند. این اخلاق خوب خانم جعفرزاده باعث جذب رضایت بالای بیماران شده است. بهترین دکتر لمینت در ساری خانم بیتا تحقیقی جعفرزاده است که بدون دریافت هزینه های هنگفت کیفیت مقبولی را به مراجعین تقدیم می کند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • روکش و جرم گیری
 • عصب کشی و پر کردن سطحی
 • درمان ریشه و جراحی دندان

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، کوچه سیدپور، مجتمع تجاری سینا، طبقه 1

دکتر مهدی غلامرضایی ساروی

دکتر مهدی غلامرضایی ساروی

جناب آقای ساروی با ارائه خدمات مشاوره به زیباجویان خود آن را در مسیر درست قرار می دهد. انتخاب هر یک از روش های سفید کنندگی دندان با توجه به جنس و فرم دندان ها مربوط است. شماره نظام پزشکی دکتر مهدی غلامرضایی ساروی 80197 است. با مطالعه رزومه ایشان می توان به تمامی اطلاعات مفید برای مقایسه با سایر دندانپزشکان دست یابید. زمان برای این دندانپزشک بسیار اهمیت داشته و به همین خاطر بیماران و زیبا جویان در فواصل منظم بدون معطلی می توانند از خدمات بهره مند شوند.

خدمات:

 • روکش گذاری
 • ترمیم تاج دندان
 • کامپوزیت ونیر

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، شهریار3، واحد 403

تفاوت لمینت و روکش از دیدگاه بهترین دکتر لمینت در ساری

لمینت و روکش دندان ها لایه ای است که روی دندان ها گسترانده شده و هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. در واقع عملکرد لمینت و روکش یکی است اما در روش قرارگیری با یک دیگر متفاوت هستند. اصلی ترین تفاوت به میزان پوشانندگی دندان اصلی مرتبط می شود. لمینت ها به نسبت روکش دندان تنها بخشی را می پوشانند. از طرفی در مواقع نیاز به ترمیم  یا درمان دندان ها روکش دندان آسیب و دردسر کم تری خواهد داشت. این در حالی است که برای ترمیم دندان لمینت شده ابتدا باید لمینت را جدا کرد و سپس برای درمان اقدام کرد.

لمینت ها به لحاظ ساختار از روکش دندانی مقاوم تر بوده اما به مینای دندان آسیب می رساند. روکش هم قدرت عملکردی بالایی داشته و هم ظاهر طبیعی تری را برای زیباجو به نسبت لمینت به ارمغان می آورد. چنان چه از لمینت به درستی مراقبت نشود طول عمر کوتاهی داشته و باید تعویض گردد. با افزایش سن و گذر طول عمر مفید لمینت، رنگ آن تغییر می یابد.

هزینه انجام لمینت بسیار سنگین تر از روکش است. یکی از ویژگی های مثبت روکش دندان این است که در صورت نیاز می تواند جایگزین لمینت شود. لمینت جنبه زیبا تری دارد و باعث زیباترشدن لبخند فرد می شود. لازم است بدانید ماندگاری لمینت و روکش مشابه یک دیگر بوده و با رعایت نکات مراقبتی از 10 تا 30 سال عمر مفید دارند.

تفاوت لمینت و روکش از دیدگاه بهترین دکتر لمینت در ساری

مزایا و معایب لمینت چیست؟

لمینت یک روش غیر تهاجمی و بی خطر در علم دندانپزشکی است که می تواند در اثر بی تجربگی دندانپزشک، استفاده از تجهیزات نامناسب و مواد نامرغوب معایبی را شامل شود. یکی از رایج ترین معایب لمینت حساس شدن دندان بعد از تراشیدگی است. ممکن است زیبا جو در هنگام خوردن غذاهای سرد یا داغ احساس درد کند. در صورت استفاده از چسب بی کیفیت نیز امکان جداشدن لمینت از دسطح دندان ها وجود دارد.

بهترین دکتر لمینت در ساری باید مینای دندان را به اندازه استاندارد تراش داده تا قابل پیوند با لمینت بوده و برای زیبا جو مشکلی ایجاد نکند. تغییر رنگ، بوی بد دهان، ایجاد التهابات لثه، دردهای عصبی دندان و شکستگی آن از دیگر معایب اجرای لمینت است. البته در کنار معایب ذکر شده لمینت فواید و مزایا بسیاری هم دارد. اولین مزیت انجام لمینت بهره مندی از لبخند زیبا و دندان های سفید است.

در کنار جنبه زیبایی که دارد به افزایش مقاومت دندان ها در برابر خوردگی، ساییدگی و تغییر رنگ کمک می کند. همچنین اندازه و سفیدی دندان ها قابل تنظیم بوده و دوام و ماندگاری طولانی مدتی را نسبت به روش های زیبایی دیگر دارد.

کلام آخر

لمینت یک روش مقبول در میان زیباجویانی است که علاوه بر سفیدی می خواهند اندازه و فواصل بین دندان ها را هم تغییر دهند. جا انداختن هر یک از مراحل نصب لمینت یا انجام غیر اصولی آن می تواند به ساختار دندان های اصلی آسیب رسانده و از کیفیت آن ها بکاهد. با انتخاب بهترین دکتر لمینت در ساری می توان از خدمات مشاوره وی استفاده کرده و روش مناسبی را برای اصلاح طرح لبخند خود به کار گرفت. دندانپزشکا در این مقاله تعدادی از دندانپزشکان مطرح در حوزه نصب لمینت و زیبایی را به شما کاربران معرفی نمود. امیدواریم به انتخاب بهتر شما کمک کرده باشیم.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 8 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا