ترمیم دنداندندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری❤️【1403】⚡️

دندان ها در طول زندگی همواره در معرض آسیب ها و خرابی ها قرار می گیرند. این اجزا در حفظ زیبایی ظاهری، خرد کردن و جویدن نقش دارند. بی توجهی به هر یک از علائم خرابی دندان تبعات سنگینی برای افراد دارد. خدمات زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی به برطرف کردن خرابی ها و زیباسازی طرح لبخند می پردازد. دندانپزشکا ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری را برای شما کاربران آماده کرده تا دندانپزشک حرفه ای مورد نظر خود را بیابید.

وظایف یک دندانپزشک خوب

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری برای این که بتواند در کار خود سرعت و دقت بورزد باید تمرکز بالایی داشته باشد. در واقع یک دندانپزشک ماهر با تهیه عکس رادیوگرافی و بررسی آن نوع بیماری و اوضاع بیمار را تشخیص می دهد. پزشکان در هر زمینه ای باید خود را در مقابل بیماران شان مسئول دانسته و بهترین عمل را داشته باشند.

وظایف یک دندانپزشک است که او را در مقایسه با سایر پزشکان در زمینه های مختلف متمایز می کند. سلامت دندان ها و لثه اولویت بوده و در کنار سالم بودن آن ها به مسئله زیبایی هم می توان پرداخت. بنابراین یک دندانپزشک خوب ابتدا بیماری های لثه را درمان کرده، دندان ها را ترمیم نموده و سپس برای انجام کامپوزیت، لمینت، بلیچینگ یا هر نوع خدمات زیبایی دیگر اقدام می کند.

استفاده از بی حسی های موضعی یکی از وظایف دندانپزشک است که در آغاز کار با توجه به عملی که می خواهند انجام دهد؛ صورت می گیرد. به کارگیری تجهیزات مدرن و فراهم آوردن محیطی امن و آرام برای مراجعین از جمله وظایف بهترین دندانپزشک کودکان در ساری است. کشیدن دندان، ترمیم و عصب کشی، باندینگ، اجرای روکش، جرم گیری و سایر اعمالی که باتوجه به گرایش دندانپزشک مشخص می شود؛ جزو مسئولیت های دندانپزشک است.

وظایف یک دندانپزشک خوب

ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری

دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها در میان دانشجویان و حتی بیماران می باشد. برای انجام برخی از خدمات زیبایی باید وضعیت دندان ها بررسی شود. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری با کلیه مشکلات دهان و دندان و راه های درمان آن آشنایی داشته و دارای تحصیلات مرتبط می باشد.

برای بیمار بسیار اهمیت دارد، دندانپزشکی که انتخاب می کنند علاوه بر تخصص و مهارت از اخلاق خوبی برخوردار باشد. توانایی برقراری ارتباط با بیمار و معاشرت با آن موجب برطرف کردن استرس و اضطرابش شده و بستر را برای فعالیت بهتر فراهم می کند. هنگامی که یک دندانپزشک سطح علمی بالایی داشته و در طول سال های کار خود به تجربه و تخصص دست یافته باشد تشخیص درستی خواهد داشت.

اولین گام برای درمان موفق بیمار، تشخیص به موقع و درست عارضه است. استفاده از تجهیزات، مواد و ابزارها نیازمند دانش عملی است که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری آن را دارا است. یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های یک دنداندپزشک حاذق به کارگیری روش های جدید است. زیرا علم دندانپزشکی دائما در حال پیشرفت بوده و روش های ترمیمی و زیبایی نوین تری مورد استفاده قرار می گیرد.

مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری عبارتند از:

❤️سطح دکترتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان داشته باشد.
⚡تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
✅برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
⭐مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری را بشناسید!

دکتر نادیا روشنی

دکتر نادیا روشنی

خانم روشنی فارغ التحصیل مقطع دکترا از دانشگاه شهید بهشتی تهران می باشند. ایشان بسیار خوش برخورد و متخصص بوده و در کارشان جدی و صبور هستند. دکتر نادیا روشنی سال ها است که وارد حوزه درمانی شده و خدمات باکیفیت دندانپزشکی را به همشهریان خود ارائه می کند. سرعت العمل بالا در حین کار و رعایت کلی مراحل درمانی از مهم ترین ویژگی این دندانپزشک حاذق است. خدمات زیبایی و ترمیمی دکتر روشنی بسیار مورد توجه قرار گرفته و تعداد مراجعین بالایی دارند.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • ایمپلنت و پروتز دندان
 • کشیدن و ترمیم دندان های آسیب دیده
 • فلوراید تراپی، جرم گیری و بروساژ

آدرس: ساری، خیابان قارن، ساختمان کسرا، طبقه 3

دکتر پرستو نامدار

دکتر پرستو نامدار

انتخاب دندانپزشک باسابقه نیمی از فرایند درمان است. سرکار خانم نامدار با بیش از 20 سال تجربه کار یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری هستند. ایشان دارای بورد تخصصی بوده و تحت عنوان استادیار هم در دانشگاه مازندران مشغول به کار می باشند. خانم پرستو نامدار در مطب شخصی خود به ویزیت بیماران پرداخته و برای خدمات خود تعرفه های معقولی را در نظر گرفته است. مواد مورد استفاده در دندانپزشکی ایشان همگی مرغوب بوده و دارای استانداردها می باشد.

خدمات:

 • کامپوزیت و اصلاح لبخند
 • انجام ارتودنسی ثابت و متحرک
 • کشیدن دندان و پرکردگی سطحی

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع پزشکی شهریار 3، طبقه 2، واحد ۲۱۱

دکتر سعید صمدی

دکتر سعید صمدی

جناب آقای صمدی رزومه کامل خود را در اختیار بیمارانش قرار داده تا مقایسه کرده و انتخاب کنند. ایشان در یکی از بهترین دانشگاه های کشور، دانشگاه شهید بهشتی تحصیل کرده و از سواد بالایی برخوردار هستند. سابقه کاری دکتر سعید صمدی به 10 سال می رسد. مطب ایشان در یکی از مناطق پزشکی ساری قرار داشته و محیط آن بهداشتی و استریلیزه می باشد. زمان بندی و مدیریت زمان در مجموعه دکتر سعید صمدی از اهمیت بالایی برخوردار است.

خدمات:

 • لمینت
 • بروساژ و فیشور سیلانت
 • کشیدن و جراحی دندان
 • پر کردگی و ترمیم دندان

آدرس: ساری، بلوار خزر، رو به روی فرش مشهد، ساختمان اکسیر، واحد 404

دکتر احسان صادقی

دکتر احسان صادقی

ایشان متخصص ترمیم و زیبایی بوده و پروانه طبابت خود را از نظام پزشکی به شماره 151554 دریافت نموده اند. دکتر احسان صادقی عصب کشی، جراحی و لمینت را به خوبی انجام می دهند و به همین واسطه با لقب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری شناخته می شوند. از جمله ویژگی های ایشان می توان به برخورد محترمانه و روانشناسانه با بیمار، منصف بودن و دقیق بودن اشاره کرد.

خدمات:

 • لمینت سرامیکی
 • کامپوزیت ونیر
 • عصب کشی و ترمیم
 • جراحی جزئی دندان

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، مجتمع پزشکی شهریار 3، طبقه 5، واحد 508

دکتر هادی مختارپور

دکتر هادی مختارپور

دسترسی به موقعیت مطب و آرام بودن محیط آن برای بیماران حائز اهمیت است. مطب دکتر مختارپور در یکی از مناطق آرام و بی سروصدای ساری واقع شده است. از زمان شروع به کار این دندانپزشک ماهر نزدیک به 15 سال می گذرد. تخصص و تجربه ای که ایشان در طول سال های کار خود به دست آورده منجر شده کیفیت خدمات و نتایج درمان قابل قبول بیمار باشد. آقای مختارپور بورد تخصصی خود را داشته و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران می باشد.

خدمات:

 • روکش و جرم گیری
 • باندینگ و ترمیم دندان
 • پروتز ثابت و متحرک
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ

آدرس: ساری، خیابان قارن ، مجتمع پزشکی قو ، طبقه 3 ، واحد 51

دکتر امیر سلطان تویه

دکتر امیر سلطان تویه

بهداشتی بودن محیط درمان از مهم ترین نکاتی است که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری باید آن را رعایت کند. دکتر امیر سلطان تویه به این امر بسیار توجه داشته و همواره محیط کلینیک خود را پاکیزه و ضدعفونی نگه می دارد. برای جلوگیری از انتقال بیماری ها از راه دهان از ابزارهای تیز و برنده به صورت یک بار مصرف استفاده کرده و پس از هر بار درمان تجهیزات و ابزارهای خود را استریلیزه می کند. رزومه آقای امیر سلطان تویه به شماره نظام 190690 قابل مشاهده می باشد.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • جراحی و ایمپلنت
 • فلوراید تراپی و جرم گیری
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ

آدرس: ساری، خیابان امیر مازندرانی، روبروی خیابان خیام، بالای کبابی عینی، طبقه 4 ، واحد 401

دکتر محدثه شاکریان

دکتر محدثه شاکریان

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری، سرکار خانم شاکریان بوده که با شماره نظام 124542 در مطب شخصی خود مشغول به کار می باشند. ایشان از به روزترین تجهیزات و امکانات استفاده کرده و ترمیم های دندان را با مواد مرغوب و باکیفیت انجام می دهند. برای آسایش و رفاه مراجعین دکتر محدثه شاکریان شرایط دریافت نوبت حضوری و غیرحضوری را فراهم کرده اند. مهربان، دلسوز، منصف، منظم و توجه به بهداشت از شاخصه های بازر این دندانپزشک خانم به شمار می رود.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • درمان پوسیدگی
 • ارتودنسی و کاشت
 • درمان ریشه و جراحی لثه
 • اصلاح طرح لبخند، لمینت و بلیچینگ

آدرس: ساری، جاده فرح آباد، فرح آباد 2

دکتر شایا خلف پور

دکتر شایا خلف پور

مراجعین دکتر خلف پور از نحوه نوبت دهی و کار ایشان ابراز رضایت کرده و ایشان را با عنوان بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می خوانند. ایشان با شکیبایی وضعیت دندان را بررسی کرده سپس اقدامات ترمیمی لازم را انجام می دهند.

خدمات:

 • پر کردن
 • عصب کشی
 • جرم گیری و سفید کردن

آدرس: ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان شهریار 3، طبقه 7، واحد 706

توصیه های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری

توصیه همه پزشکان در تمامی حوزه ها پیشگیری از بروز بیماری هاست. در واقع با رعایت برخی نکات می توان از خرابی دندان ها جلوگیری کرد. یکی از اقداماتی که به حفظ سلامت دندان ها کمک می کند، رژیم غذایی متعادل داشتن است. استفاده از ویتامین ها و به ویژه کلسیم باتوجه به نیاز بدن به استحکام دندان ها می انجامد. سبک زندگی غلط بیش تر از هر چیزی روی سلامت و بهداشت دهان و دندان تاثیر گذار است.

استعمال دخانیات، مصرف بیش از حد نوشیدنی های قندی، مصرف الکل، بی توجهی به خرابی دندان ها، استفاده ابزاری از دندان ها و سایر رفتارهایی که سلامت دندان را به خطر می اندازد به سبک زندگی نادرست مربوط می شود. رعایت بهداشت روزانه دهان و دندان، از پوسیدگی ها و ایجاد عارضه های مختلف جلوگیری می کند.

فلوراید تراپی و استفاده از دهان شویه های مجاز را به صورت منظم انجام دهید. در فواصل منظم به دندانپزشک مراجعه کرده و از وضعیت دندان های خود مطمئن شوید. به توصیه بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری از سفیدکننده های مصنوعی و ارزان قیمتی که در بازار وجود دارد استفاده نکنید. زیرا ترکیبات این مواد می تواند برای ساختار دندان ها مضر باشد. 

توصیه های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری

هزینه انجام امور دندانپزشکی

دندانپزشکی یکی از مشاغلی است که هزینه ها و تعرفه های آن توسط ارگان های دولتی نظیر وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مشخص می شود. اما تعرفه های تعیین شده بر اساس استانداردها است. متأسفانه گاهی اوقات کیفیت خدمات به زیر استانداردها رسیده که طبیعتاً هزینه کم تری هم خواهد داشت. گاهی اوقات هم مجموعه ارائه دهنده خدمات، کیفیت بالایی را به بیماران تقدیم کرده و متعاقباً از تعرفه مشخص شده میزان بالاتری دارد. در کل هزینه استفاده از خدمات دندانپزشکی در چند ساله اخیر تغییرات رو به صعودی داشته است.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری تعرفه خدمات خود را بر اساس کیفیت مواد مصرفی، ابزار و تجهیزات مورد استفاده، تخصص و مهارت، نوع بیماری و درمان، موقعیت مطب و تحصیلات مشخص می کند. سختی عمل و جایگاه دندان هم در تعیین قیمت خدمات تأثیر می گذارد. خدمات زیبایی دندان ها به نسبت خدمات ترمیمی گران تر می باشد.

کلام آخر

خرابی دندان ها امر طبیعی بوده که برای هر فرد در طول زندگی رخ می دهد. درمان به موقع و رعایت توصیه های پزشکی می تواند طول عمر دندان ها را افزایش دهد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ساری با توجه به وضعیت بیمار و مهارتی که دارد باید مطمئن ترین روش را برای درمان در پیش بگیرد. انتخاب دندانپزشک خوب یکی از پروسه های مهم پیش از درمان است که نیازمند بررسی رزومه کاری دکتر می باشد. برای این کار می توانید از سایت دندانپزشکا کمک بگیرید. از همراهی شما صمیمانه سپاس گزاریم.

5/5 - (2 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا