دندانپزشک عمومی

10 تا از بهترین دندانپزشک خانم در تهران⚡️【سال1402】❤️

دندانپزشکی یکی از حوزه‌ های مهم و حیاتی در زمینه بهداشت و درمان است که به تشخیص، پیشگیری و درمان مشکلات دهان، دندان و لثه می‌ پردازد. دندانپزشکان، با داشتن دانش و تخصص لازم، از ابزارها و تکنیک‌ های پیشرفته برای انجام روش‌ های درمانی و پیشگیری از بیماری‌ ها استفاده می‌ کنند. برخی از افراد و به خصوص بانوان با دندانپزشکان خانم احساس راحتی بیشتری دارند، به همین خاطر ما در این مقاله تعدادی از بهترین دندانپزشک خانم در تهران را به شما معرفی می‌ کنیم و همچنین اطلاعات زیادی در این زمینه در اختیار شما قرار می‌ دهیم.

دندانپزشک کیست؟

دندانپزشک پزشک متخصصی است که درمان و مراقبت از مشکلات دندان و لثه را بر عهده دارد. این حرفه از جمله شاخه‌ های پزشکی است و در سراسر جهان شناخته شده می باشد.

دندانپزشکان در طی چندین سال تخصص و آموزش های لازم را دریافت می‌ کنند تا بتوانند درمان‌ های مختلفی را ارائه دهند. آن ها مهارت‌ های لازم برای اجرای روش‌ های درمانی ساده و پیچیده مانند عصب کشی، ارتودنسی، ایمپلنت‌ های دندانی، عمل‌ های جراحی دندانی و … را به دست می‌ آورند.

بهترین دندانپزشک خانم در تهران با استفاده از ابزارها و تجهیزات پزشکی مختلف، مشکلات دهان و دندان بیماران را درمان می‌ کنند. آن ها همچنین می‌ توانند داروهایی را که برای بهبود مشکلات دهان و دندان موثر است را برای بیماران تجویز کنند یا آموزش‌ های لازم را در این زمینه به بیماران ارائه دهند.

دندانپزشکان نقش بسیار مهمی در حفظ سلامت دهان و دندان دارند. آن ها به بیماران مراقبت های پیشگیرانه و بهداشت دهان و دندان صحیح را یاد می‌ دهند. همچنین مشکلات دندانی را تشخیص داده و درمان مناسب را پیشنهاد می‌ دهند تا بتوانند به بیماران کمک کنند که دندان‌ های سالم و زیبا داشته باشند.

به طور خلاصه، دندانپزشکان افرادی حرفه‌ ای هستند که مسئولیت درمان و مراقبت از دندان‌ ها و لثه ها را بر عهده دارند و اینکار را با استفاده از روش‌ های درمانی مختلف و تکنولوژی‌ های پزشکی انجام می‌ دهند.

دندانپزشک کیست؟

ملاک های انتخاب بهترین دندانپزشک خانم در تهران

انتخاب بهترین دندانپزشک خانم در تهران می تواند به طور کلی بر اساس ملاک‌ های زیر صورت بگیرد:

 1. تجربه و تخصص: انتخاب دندانپزشکی با تجربه و متخصص در زمینه‌ی مورد نیاز شما، مثلاً جراحی دهان و فک و یا ترمیمی و زیبایی می تواند بسیار مهم باشد. دندانپزشکانی که در زمینه‌ های خاص تخصص دارند، معمولاً با شناخت دقیق تری نسبت به مشکلات و درمان های لازم، خدمات بهتری ارائه می‌ دهند.
 2. تخصص در بیماری های خاص: اگر که مشکل دندانی خاصی دارید، مثل ایمپلنت یا درمان ریشه، انتخاب دندانپزشکی که در این زمینه تخصص دارد، می تواند مفید واقع شود.
 3. نظرات بیماران: نظرات و تجربیات بیماران سابق که از خدمات دندانپزشکی استفاده کرده‌ اند، می تواند به عنوان یکی از ملاک‌ های انتخابی بسیار خوب باشد، چرا که نظرات بیماران قبلی می تواند درک بهتری از کیفیت خدمات و نحوه برخورد بهترین دندانپزشک خانم در تهران ارائه دهد.
 4. تجهیزات و فناوری: تجهیزات و فناوری‌ هایی که در مطب دندانپزشکی موجود هستند، نقش مهمی در کیفیت و نتیجه نهایی درمان دارند. انتخاب یک دندانپزشک که از تجهیزات و فناوری مدرن استفاده می کند، می تواند اطمینان بیشتری برای ارائه خدمات به بهترین شکل را به شما بدهد.
 5. قیمت و هزینه درمان: قیمت و هزینه درمان برای بسیاری از افراد مهم است و ممکن است ملاک مهمی برای انتخاب بهترین دندانپزشک خانم در تهران باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های دندانپزشک خانم در جدول زیر لیست شده است:

⚡️رضایت مراجعینبیشترین آمار رضایت مراجعین را داشته باشد.
🤝برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
❤️تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روز و بهترین متریال استفاده کند.
⭐مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین دندانپزشک خانم در تهران را بشناسید!

دکتر ستاره سادات هاشمی

دکتر ستاره سادات هاشمی

دکتر ستاره سادات هاشمی جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران می‌ باشند. ایشان دارای مدرک فوق تخصص جراحی فک و لثه، همچنین بورد تخصصی و فلوشیپ لیزر های دندانی از دانشگاه آخن هستند. دکتر هاشمی انواع خدمات دندانپزشکی خود را به وسیله تجهیزات پیشرفته و آخرین فناوری‌ های روز دنیا را به بیماران ارائه می‌ دهند. ایشان با شماره نظام پزشکی 139733 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند. از نظر مراجعین، دکتر هاشمی بسیار با دقت، با حوصله و منصف هستند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا بیمار، درمانی بدون درد را تجربه کند. در ضمن ایشان خدمات دندانپزشکی خود را به اطفال نیز ارائه می‌ دهند.

خدمات:

 • انواع درمان بیماری های لثه به کمک لیزر
 • جراحی های افزایش طول تاج در نواحی زیبایی
 • جراحی ایمپلنت های دندانی
 • پیوند استخوان و جراحی سینوس

آدرس: تهران، جردن، نبش چهار راه جهان کودک، ضلع شمال غربی،پلاک 66، طبقه 3

دکتر مهسا آذر شب

دکتر مهسا آذر شب

دکتر مهسا آذر شب دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی و متخصص درمان ریشه می‌ باشند. ایشان جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران هستند و انواع خدمات تخصصی خود را به کودکان و نوجوانان نیز ارائه می‌ دهند. شماره نظام پزشکی دکتر آذر شب 137265 می باشد. مراجعان، ایشان را یک دندانپزشک متبحر، خوش اخلاق و صبور توصیف می‌ کنند.

خدمات:

 • اطفال
 • درمان تخصصی ریشه
 • ترمیم دندان

آدرس: تهران، سعادت آباد ، بلوار دریا ، خیابان سردار دریا شمالی ( مطهری شمالی سابق) ، پلاک 4 ، واحد 5

دکتر رزا مصطفوی طباطبایی

دکتر رزا مصطفوی طباطبایی

دکتر رزا مصطفوی طباطبایی دارای بورد تخصصی می باشند و جراح، دندانپزشک و متخصص بیماری‌ های فک، دهان و صورت هستند. ایشان یک دندانپزشک با تجربه محسوب می‌ شوند چرا که دارای 16 سال سابقه کاری می‌ باشند. دکتر طباطبایی جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران هستند. ایشان کتابی نیز در زمینه تخصص خود به چاپ رسانده‌ اند که مورد توجه بسیاری از دانشجویان دندانپزشکی قرار گرفته است. شماره نظام پزشکی دکتر طباطبایی 122042 می باشد. از نظر بیماران، دکتر طباطبایی یک دندانپزشک بسیار متبحر هستند که به خوبی نتیجه درمان بیماران خود را پیگیری می‌ کنند و همچنین ایشان بسیار دلسوز و مهربان می‌ باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • التهاب دهان
 • آفت دهان
 • درمان بیماری‌ های فک دهان و صورت

آدرس: تهران، جردن، نلسون ماندلا، چهار راه اسفندیار، آرش غربی، جنب مدرس، پلاک دوم، طبقه اول

دکتر شیرین لواف

دکتر شیرین لواف

دکتر شیرین لواف جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران هستند. ایشان دارای مدرک تخصصی پروتز های دندانی و ایمپلنت و فلوشیپ فوق تخصصی ایمپلنت های دندانی از دانشگاه تهران می‌ باشند. دکتر لواف دانشیار و عضو هیئت علمی دانشگاه هستند. ایشان نفر برتر بورد تخصصی کشور و همچنین پژوهشگر برتر دانشکده دندانپزشکی می‌ باشند. ایشان از جمله دندانپزشکان متبحر و باتجربه می باشند، به همین دلیل مراجعان از خدمات ارائه شده توسط دکتر لواف بسیار راضی هستند و ایشان را یک دندانپزشک با حوصله صبور دقیق و مسئولیت پذیر معرفی می‌ کنند.

خدمات:

 • پروتز دندان
 • ایمپلنت
 • روکش
 • درمان‌ های زیبایی دندان

آدرس: تهران، خیابان پاسداران، بین دشتستان‌ های هفتم و هشتم، پلاک 104،مجتمع سینا، طبقه چهارم، واحد 26

دکتر فرانک مرادی

دکتر فرانک مرادی

دکتر فرانک مرادی متخصص آسیب شناسی فک و دهان هستند و جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران می‌ باشند. ایشان با شماره نظام پزشکی 122716 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند. دکتر مرادی دارای بورد تخصصی می باشند و عضو هیات علمی دانشگاه سراسری هستند، ایشان انواع خدمات تخصصی دندانپزشکی را به مراجعان ارائه می‌ دهند. دکتر مرادی از لیزر به صورت تخصصی در درمان‌ های دندانپزشکی استفاده می‌ کنند.

خدمات:

 • ترمیم
 • عصب کشی
 • بلیچینگ
 • لیزر
 • درمان بیماری‌ های فک و دهان

آدرس: تهران، انتهای یادگار امام جنوب، بین جیحون و دستغیب، خیابان مالک اشتر، نبش کوچه مهرجو

دکتر الهام زمانی امین آبادی

دکتر الهام زمانی امین آبادی

دکتر الهام زمانی امین آبادی از بهترین دندانپزشک خانم در تهران هستند. ایشان جراح و دندانپزشک از دانشگاه علوم پزشکی تهران، فلوشیپ جراحی ایمپلنت از ITI سوئیس می باشند. دکتر زمانی امین آبادی با شماره نظام پزشکی 121409 مشغول به فعالیت در زمینه دندانپزشکی هستند. دکتر زمانی با 16 سال تجربه درمان یک دندانپزشک با تجربه محسوب می‌ شوند. ایشان دارای مدرن ترین کلینیک دندانپزشکی مرکز و جنوب تهران هستند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ارتودنسی
 • زیبایی

آدرس: تهران، محله منیریه، خیابان ولیعصر، بالاتر از امیربهادر (نرسیده به م. منیریه)، شماره 628، ساختمان اداری ستاره، واحد 1

دکتر سارا کاوه

دکتر سارا کاوه

دکتر سارا کاوه جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران هستند که دارای 13 سال تجربه و سابقه درمان می‌ باشند. ایشان دارای تخصص دندانپزشکی ترمیمی هستند و با شماره نظام پزشکی 132072 در سازمان نظام پزشکی کشور عضو می‌ باشند. دکتر سارا کاوه فارغ التحصیل دوره دندانپزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند، همچنین فارغ التحصیل دوره تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند. ایشان دارای بورد تخصصی هستند و عضو هیات علمی اسبق دانشگاه سراسری علوم پزشکی سمنان می باشند. دکتر کاوه دارای مدرک DSD (طراحی لمینت به روش دیجیتال) هستند.

خدمات:

 • ترمیم
 • طراحی لبخند
 • ایمپلنت و حذف پوسیدگی
 • خدمات پیشگیرانه دندان

آدرس: تهران، نبش دشتستان پنجم، ساختمان148، طبقه پنجم، واحد 18، مرکز دندانپزشکی مانادنت

دکتر شقایق مومن آبادی

دکتر شقایق مومن آبادی

دکتر شقایق مومن آبادی جراح و دندانپزشک می باشند. ایشان دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی می‌ هستند و جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران هستند. دکتر مومن آبادی با شماره نظام پزشکی 144930 فعالیت دندانپزشکی خود را به صورت حرفه‌ ای آغاز کرده‌ اند. مراجعان، ایشان را دندانپزشکی با حوصله، آرام با مهارت و با اخلاق توصیف می‌ کنند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • ترمیم
 • کامپوزیت ونیر
 • طراحی لبخند

آدرس: تهران، گیشا، بین خیابان سوم و پنجم، پلاک 46، طبقه اول

دکتر مونا نوروزی

دکتر مونا نوروزی

دکتر مونا نوروزی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی هستند و دارای بورد تخصصی می‌ باشند. ایشان با شماره نظام پزشکی 139050 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند. بیماران دکتر نوروزی از ایشان و خدماتی که ارائه می‌دهند بسیار راضی هستند چرا که ایشان برای بیماران وقت زیادی می‌ گذارند و برای مراجعین خود ارزش قائل هستند.

خدمات:

 • لمینت
 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • روکش
 • بلیچینگ

آدرس: تهران، نلسون ماندلا (جردن)، نبش عاطفی غربی، برج صبا، طبقه 10، واحد 103

دکتر الهام اثنی عشری

دکتر الهام اثنی عشری

دکتر الهام اثنی عشری جزو بهترین دندانپزشک خانم در تهران هستند. ایشان دارای 25 سال تجربه و سابقه درمان هستند و یک دندانپزشک با تجربه محسوب می‌ شوند. دکتر اثنا عشری دارای مدرک دکتر حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند و با شماره نظام پزشکی 81509 عضو سازمان نظام پزشکی کشور هستند. از نظر مراجعان، دکتر اثنا عشری یک دندانپزشک با اخلاق، حرفه‌ ای، منصف و دقیق هستند.

خدمات:

 • ترمیم و زیبایی
 • ایمپلنت
 • عصب کشی
 • کشیدن دندان عقل

آدرس: زعفرانیه، مقدس اردبیلی، پلاک 100، واحد 503، شهرک اکباتان، بلوار اصلی، کوچه تیرداد، ساختمان نسترن، واحد 5

تفاوت دندانپزشک عمومی و تخصصی

دندانپزشک عمومی و تخصصی دو حرفه هستند و در زمینه‌ های مختلف به ارائه خدمات دندانپزشکی به بیماران می‌ پردازند. این دو دسته دندانپزشکی تفاوت‌ هایی در علاقه‌مندی‌ ها، تحصیلات و مهارت‌ ها دارند و روی تخصص ویژه خود تمرکز می‌ کنند.

دندانپزشک عمومی، تمامی بخش‌ های گوناگون دندانپزشکی را در بر می‌ گیرد. این دندانپزشکان در زمینه‌ هایی مانند کشیدن دندان، ترمیم دندان‌ های پوسیده، پاکسازی دندان‌ ها، پر کردن دندان‌ ها و ارائه مشاوره دهان و دندان به بیماران ماهر هستند. دندانپزشکان عمومی در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌ های لثه نیز فعالیت می‌ کنند. این نوع از دندانپزشکان می‌ توانند به تمامی افراد، از کودکان تا سالمندان خدمات دندانپزشکی خود را ارائه دهند.

از سمت دیگر دندانپزشکان تخصصی، بر روی یک زمینه خاص از دندانپزشکی تخصص دارند. دندانپزشکان عمومی بیمارانی که نیاز به درمان‌های خاص دارند را به دندانپزشکان تخصصی ارجاع می‌ دهند. برخی از تخصص‌ های دندانپزشکی شامل ارتودنتیست‌ (درمان ناهنجاری دندان یا فک)، متخصص جراحی دهان، دندان و فک (کارهای جراحی از جمله کشیدن دندان‌ و ترمیم اصلاحات درمانی و زیبایی فک)، متخصص پروتز دهان و دندان (کاشت دندان و دندان‌ مصنوعی برای جایگزینی دندان‌ های از بین رفته یا آسیب‌ دیده) و … می باشد.

به عنوان یک بیمار، انتخاب دندانپزشک عمومی و یا تخصصی معمولاً بستگی به موضوع درد، بیماری یا نیاز خاص شما دارد. پس شما با توجه به نیاز خود می‌ توانید بهترین دندانپزشک خانم در تهران را انتخاب کنید. اگر یک مشکل عمومی دارید، دندانپزشک عمومی ممکن است مناسب شما باشد؛ اما اگر نیاز به تمرکز و تخصص در یک حوزه خاص دارید، دندانپزشک تخصصی گزینه خوبی برای شما خواهد بود. در هر صورت، در هر دو حالت، توصیه می‌ شود از تجربه و تخصص دندانپزشک مطمئن شوید و سپس بهترین دندانپزشک تهران را انتخاب کنید.

تفاوت دندانپزشک عمومی و تخصصی

مزایای مراجعه به بهترین دندانپزشک خانم در تهران

مراجعه به یک دندانپزشک خانم می‌ تواند برای برخی از افراد احساس راحتی و اطمینان بیشتری ایجاد کند. همچنین معاینه دهان و دندان توسط بهترین دندانپزشک خانم در تهران شامل مزایایی است که برخی از آن ها را برای شما شرح خواهیم داد:

 1. حرفه‌ ای بودن: دندانپزشکان حرفه‌ ای با تخصص و تجربه خود می‌ توانند بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهند.
 2. ارائه درمان‌ های با کیفیت: بهترین دندانپزشک خانم در تهران معمولاً به دلیل دقت و تمرکز بالا، درمان‌ های با کیفیتی به مراجعان ارائه می‌ دهد.
 3. توجه به جزئیات: توجه به جزئیات می‌ تواند به ارائه درمان‌ های دقیق و موثر کمک کند.
 4. ادب و صبوری: ادب و صبوری از جمله مواردی است که می‌تواند باعث ایجاد ارتباط مثبت بین دندانپزشک و بیمار شود.
 5. توانایی برخورد با کودکان: برخی از دندانپزشکان خانم مهارت بیشتری در برخورد با کودکان دارند و می‌ توانند برای آن‌ ها محیطی دوستانه و آرام فراهم کنند.

کلام آخر

در این مقاله تعدادی از بهترین دندانپزشک خانم در تهران را به طور کامل به شما معرفی کردیم تا بتوانید بهترین دندانپزشک را متناسب با نیاز و سلیقه خود انتخاب کنید. یک دندانپزشک خانم علاوه بر داشتن مهارت‌ های تخصصی و تجربه کافی، باید بتواند به خوبی با بیماران خود ارتباط برقرار کند و آن‌ ها را در تحقق زیبایی و سلامت دندان‌‌ های شان یاری کند. بهترین دندانپزشک خانم، کسی است که همیشه به روز باشد و بتواند از آخرین روش‌ ها و تکنولوژی‌ های درمانی استفاده کند و همچنین توانایی ارائه مشاوره‌ های مناسب و تخصصی به بیماران خود را داشته باشد. در صورت داشتن هر گونه انتقاد و پیشنهاد می توانید به سایت دندانپزشکا مراجعه کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 6 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا