ترمیم دنداندندانپزشک زیبایی

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین❤️【سال1403】⚡

متاسفانه امروزه به دلیل تغییر در سبک زندگی و عادات رفتاری مردم، بیش از گذشته به دندانپزشکی نیاز دارند. به همین واسطه باید نحوه انتخاب یک دندانپزشک خوب را بدانند. برای این کار کافی است لیستی از اولویت ها و معیارهای خود برای دندانپزشک تان تهیه کنید. خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین باید یکی از اولویت های لیست باشد. زیرا یک دندانپزشک حاذق اقدامات ترمیمی دندان ها و اصلاح طرح لبخند را برعهده دارد. دندانپزشکا در ادامه ملاک های انتخاب دندانپزشک خوب را بررسی می نماید.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین کیست؟

کسی برای ترمیم دندان ها و انجام اقدامات زیبایی آن اصلح است که متخصص بوده و دانش کافی را در مورد انواع درمان ها داشته باشد. اصلاح طرح لبخند به روش های جدیدی انجام شده که به مهارت های خوب دستی و هنری نیازمند است. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین کسی است که صبر بالایی داشته و با مهارت های ارتباطی خود، شرایط مناسبی را برای همکاری با بیمار و درمان به وجود آورد.

دانش و تجربه دو ویژگی مهم برای دندانپزشکان است که همواره به یادگیری مدوام احتیاج دارد. علم دندانپزشکی دائما در حال تغییر است و به همین خاطر دندانپزشک باید دانش خود را ارتقا داده و بر تجربیاتش بیافزاید. قدرت تشخیص بیماری ها و انتخاب مناسب ترین روش درمان برای آن، یکی دیگر از خصوصیاتی است که به دندانپزشک در درمان ها کمک می کند. هنگامی که دندانپزشک مهارت های خوب حل مسئله و تحلیل را دارا باشد؛ درمان موثرتر و طولانی مدت خواهد بود.

یک دندانپزشک خوب باید آداب دان باشد. نحوه برخورد پزشک با مراجعین تاثیر زیادی در رضایت آن ها دارد. جزئیات در دندانپزشکی بسیار مهم است. بهترین دکتر لمینت در قزوین باید در عین سرعت العمل بالا داشتن دقت زیادی به خرج داده و از جزئیات غافل نشود. در نهایت رعایت تمام موارد مذکور منجر به ایجاد یک رزومه و سابقه حرفه ای شده که خود یک معیار انتخاب برای مراجعین به حساب می آید.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین کیست؟

اقدامات ترمیمی دندان ها و اصلاح طرح لبخند

به طور کلی نام گذاری این رشته دندانپزشکی از عمل آن سرچشمه می گیرد. در واقع دندانپزشکان با اقدامات ترمیمی خود زیبایی را برای دندان ها به ارمغان آورده و کارایی آن را افزایش می دهند. حذف مشکلات دندان ها و بهبود وضعیت شان به جنبه ترمیم آن مربوط می شود. در مقابل اقداماتی که برای زیبایی طرح لبخند انجام می شود یک جنبه درمانی هم دارد که یک رابطه دوسویه را به وجود می آورد.

امروزه برای داشتن دندان های سالم بی شمار راهکارهای ترمیم و بازسازی وجود دارد. چه بسا برای آن هایی که دندان های دائمی خود را از دست داده اند نیز جایگزینی هست. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین ترمیم دندان های آسیب دیده، ارتودنسی، جراحی های لثه، ایمپلنت، بریج و کشیدن دندان ها را انجام می دهد. البته با دریافت آموزش های لازم و صلاحیت داشتن می تواند سایر اقدامات درمانی را نیز انجام دهد.

در دندانپزشکی زیبایی، دندانپزشک با استفاده از ویژگی های زیباجو یک روش برای اصلاح طرح لبخند انتخاب می کند. این روش باعث تغییر اندازه ها و رنگ دندان می شود. علاوه بر آن تقویت استحکام دندان ها و جلوگیری از آسیب رسانی بیش تر به آن ها از اقدامات زیبایی دندان است. بلیچینگ، ارتودنسی، کامپوزیت، بروساژ و لمینت از متداول ترین اقدامات اصلاح طرح لبخند به شمار می روند.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین را بشناسید!

دکتر کاوه خلج

دکتر کاوه خلج

دکتر خلج دارای 17 سال سابقه کار در زمینه دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی هستند. ایشان در طول سال های خدمت خود تجارب ارزنده   فراوانی به دست آورده اند که از آن ها برای درمان موثر بیماران شان بهره می گیرند. آقای کاوه خلج به صورت غیرحضوری خدمات مشاوره ارائه کرده و نوبت دهی نیز به شیوه تلفنی و اینترنتی می باشد. بیماران با دریافت نوبت به صورت آنلاین می توانند بدون معطلی از خدمات درمانی ایشان استفاده کنند.

خدمات:

 • باندینگ
 • کشیدن دندان ها
 • عصب کشی و ترمیم

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی، چهارراه خیام، ساختمان ابن سینا، طبقه 2

دکتر کیانا قنادان

دکتر کیانا قنادان

خانم قنادان پروانه طبابت خود را 10 سال پیش از سازمان نظام پزشکی قزوین به شماره 143936 اخذ نموده اند. ایشان فردی بسیار منظم و دقیق بوده و اکثر زیباجویان از خدمات زیبایی دکتر قنادان به نیکی یاد می کنند. این دندانپزشک خانم جزو بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین هستند که سعی در ارائه خدمات باکیفیت درمانی با تعرفه های مناسب دارند.

خدمات:

 • لمینت
 • عصب کشی
 • پرکردگی ها
 • روکش دندان

آدرس: قزوین، خیابان خیام جنوبی، کوچه شهید خضری، ساختمان جم، طبقه 1، واحد 3

دکتر فهیمه نوری

دکتر فهیمه نوری

ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین هستند که سطح بالایی در دانش و علم دندانپزشکی دارند. دکتر نوری دارای سابقه بیش از 10 سال خدمت به بیماران بوده و کارنامه درخشانی برای خود رقم زده اند. ایشان بدون تشخیص قطعی وارد مراحل درمانی نشده و تنها هدف شان رضایت مراجعین است.

خدمات:

 • ترمیم
 • باندینگ
 • ونیر کامپوزیت
 • جراحی لثه و درمان عفونت

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی شرقی، نبش‌کوچه غنچه، ساختمان پزشکان پرنیا، طبقه 3، واحد 6

دکتر سعید رحمنی

دکتر سعید رحمنی

بر اساس دیدگاه های بیماران سابق دکتر سعید رحمنی، ایشان مهارت بالایی در ترمیم دندان های آسیب دیده و خراب دارند. همچنین برخود مناسب شان با بیمار در هنگام ویزیت سبب از بین رفتن استرس در بیمار شده و همکاری مثمرثمر را با وی ایجاد می نماد. دکتر رحمنی دارای 15 سال سابقه فعالیت در حوزه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند.

خدمات:

 • معاینه و مشاوره
 • اصلاح طرح لبخند
 • درمان ریشه و عفونت
 • جراحی های لثه و دندان نهفته

آدرس: قزوین، تقاطع فردوسی و بوعلی، رو به روی شیرینی فروشی ساقدوش، طبقه 1

دکتر مستانه جواهری

دکتر مستانه جواهری

خانم جواهری به شماره نظام پزشکی 28596 پذیرای بیماران خود در محیطی بهداشتی و مدرن می باشد. ایشان به دندانپزشکی نوین معتقد بوده و از سیستم ها و روش های روز دنیا برای درمان مراجعین خود بهره می گیرند. دکتر مستانه جواهری بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین است که برای استفاده عموم مردم از خدمات دندانپزشکی تعرفه های مناسبی را تعیین کرده است.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • درمان پوسیدگی
 • بلیچینگ و بروساژ

آدرس: قزوين، خیابان فردوسي، جنب بانک تجارت، ساختمان پزشكان دهخدا، طبقه 1

دکتر مهسان ششمانی

دکتر مهسان ششمانی

خانم ششمانی دکترای تخصصی دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی داشته و سال ها است مشغول به کار می باشند. ایشان بسیار منضبط و دقیق بوده و به رعایت پروتکل های بهداشتی و اصول درمانی توجه ویژه دارند. دکتر مهسان ششمانی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین بوده و استادیار نیز می باشند. مواد و متریالی که ایشان برای پرکردگی های دندان و اصلاح طرح لبخند به کار می گیرند درجه یک بوده و ماندگاری بالایی دارد.

خدمات:

 • روکش دندان
 • فیشورسیلانت
 • لیداپ و افزایش طول تاج

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی شمالی، پایین تر از بیمارستان دهخدا، کوچه زمرد، ساختمان زمرد، طبقه 2

دکتر فرنوش فلاح زاده

دکتر فرنوش فلاح زاده

رزومه دندانپزشک خبر از مهارت و دانش وی در ارائه خدمات می دهد. دکتر فرنوش فلاح زاده، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین با سابقه ای 24 ساله در مطب شخصی خود مشغول به کار هستند. ایشان همچنین در دانشگاه علوم پزشکی قزوین نیز فعالیت داشته و با نیکی از نام شان یاد می شود. برخورد مناسب با بیمار، به کارگیری تجهیزات مدرن، شناخت انواع بیماری های دهان و دندان، روش های درمانی با طول درمان کوتاه و نتیجه بخشی بالا از ویژگی های دکرت فرنوش فلاح زاده می باشد.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • فلورایدتراپی
 • ارتودنسی و ایمپلنت

آدرس: قزوین، بلوار مدرس شمالی، بالاتر ازچهارراه محمد رسول الله، بین کوچه گلبرگ و سیدی، ساختمان پزشکان 530، واحد 2

دکتر بهاران رنجبر امیدی

دکتر بهاران رنجبر امیدی

سابقه 20 ساله دکتر رنجبر امیدی منجر به درمان های موفقیت آمیز و افزایش رضایت تعداد زیادی از مراجعین شده است. ایشان با رجوع به تجارب خود راه های درمانی و مشاوره های مفیدی را در اختیار بیماران قرار می دهند. دکتر بهاران رنجر امیدی متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی می باشند. مطب ایشان در محله ای آرام واقع شده و محیطی امن و آرامش بخش برای درمان بیماری های دهان و دندان است.

خدمات:

 • ویزیت آنلاین
 • کشیدن دندان
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ

آدرس: قزوین، میدان میرعماد، خیابان عدل، ساختمان پزشکان میرعماد

دکتر پرنیان کریمی یگانه

دکتر پرنیان کریمی یگانه

برخورد صحیح و روانشناسانه با بیماران توسط دکتر کریمی یگانه باعث شده مراجعین ایشان را با نام بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین بشناسند. این دندانپزشک ماهر توانایی زیادی در تشخیص بیماری ها و ارائه راهکارهای درمانی دارد. دکتر پرنیان کریمی یگانه بسیار منصف بوده و هزینه های مقرون به صرفه ای را بابت ارائه خدمات دندانپزشکی دریافت می نماید.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • عصب کشی و ترمیم
 • ونیر کامپوزیت و لمینت

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی، نبش کوچه امیر امجد، ساختمان صدف، واحد 9

خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین

 • معاینه و مشاوره

اولین خدمتی که دندانپزشک به مراجعین خود ارائه می کند، انجام معاینات دندانپزشکی است. دندانپزشک برای انجام هر نوع اقدام درمانی و زیبایی ابتدا باید وضعیت مراجعه کننده را بررسی کند. مشاوره گام درمانی بعدی است. گاهی اوقات بیماری مراجعه کننده در حیطه تخصصی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی نیست یا زیباجو برای دریافت خدمات زیبایی تردید دارد؛ در این شرایط است که مشاوره نقش کلیدی را در تعیین مسیر درمان ایفا می کند.

 • عکس برداری

تا زمانی که از قطعیت مشکل بیمار مطمئن نشد، نمی توان راهکاری را ارائه داده و درمان را آغاز کرد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین باید سلامت دهان و دندان را کلیه جوانب بسنجد. تصویربرداری از دندان ها این امکان را فراهم آورده است.

 • درمان مشکلات دندان ها

قبل از بهره گیری از هر نوع روش زیبایی باید از سلامت دندان ها اطمینان یافت. به همین دلیل دندانپزشک دندان های آسیب دیده را ترمیم کرده و مشکلات دهان و دندان را بهبود می بخشد. عصب کشی، کشیدن دندان ها، ارتودنسی، جراحی ها، درمان پوسیدگی و عفونت از جمله اساسی ترین خدمات ترمیمی دندانپزشکی است.

 • بهبود وضعیت ظاهری دندان

با استفاده از روش های کامپوزیت، باندینگ، بلیچینگ، جرم گیری، مشکلات کوتاهی تاج دندان، درمان دندان قروچه، بهبود ظاهر لثه و لمینت، دندانپزشک لبخند زیبا به همراه لذت داشتن دندان های سالم را به زیباجو هدیه می دهد.

خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین

ضرورت مراجعه به دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی مهارت ها و دانش خاص خود را دارد. همین دانش سبب شده تا او مشکلات بیمارش را تشخیص داده و درمان را هدف خود قرار دهد. زمانی که برای دریافت خدمات به متخصص حوزه دندانپزشکی مورد نظر مراجعه شود، درمان ساده و موثرتر خواهد بود. از طرفی این رشته دندانپزشکی تلفیقی از درمان و زیبایی است که پاسخگوی نیاز اکثر مراجعین کلینیک است. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین با مواد و متریال مورد استفاده در کلینیک آشنایی داشته و کیفیت خدمات را در سطح بالاتری تامین می کند.

دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی تجربه و مهارت های بیش تری به نسبت سایر دندانپزشکان به امور اصلاح لبخند دارند. رجوع به دندانپزشکی در فواصل منظم به داشتن دندان های زیبا و سالم می انجامد. عوامل موثر درمانی توسط دندانپزشک زیبایی و ترمیمی شناخته شده و از آن ها برای افزایش کیفیت درمان و نتیجه بخشی استفاده می شود. در نتیجه مراجعه کننده می تواند در محیطی بهداشتی و ایمن از امکانات مدرن دندانپزشکی استفاده کرده و درمان یابد.

کلام آخر

تحصیلات آکادمیک بخش عمده ای از مهارت های دندانپزشکان را تشکیل می دهد. به همین خاطر است که مراجعه به متخصص و فعال هر حوزه دندانپزشکی توصیه می شود. تجربه کاری و دانش به دست آمده به درمان موفقیت آمیز کمک می کنند. برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در قزوین می توان سابقه کار، میزان تحصیلات و تسلط بر امور، استفاده از تجهیزات و مواد باکیفیت، خدمات و هزینه را مبنا قرار داد. با مراجعه به دندانپزشک خوب و طی کردن مراحل درمان احتمال دریافت نتایج مطلوب برای مراجعه کننده افزایش می یابد. دندانپزشکا از همراهی صمیمانه شما کاربران عزیز متشکر است و پذیرای نظرات و انتقادات شما در بخش دیدگاه می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا