ایمپلنت

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین❤️【1403】⚡️

پروتزهای دندانی جایگزینی برای جای خالی دندان ها هستند که به روش های مختلفی درون دهان و در مجاورت با سایر دندان ها قرار می گیرند. ایمپلنت و ضرورت انجام آن به داشتن دندان های ردیف و سالم اشاره دارد. ایمپلنت به افراد کمک می کند که زیبایی خود را به دست آورده و دندان های سالم و کارآمد داشته باشند. کاشت ایمپلنت مربوط به حوزه فعالیتی دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی یا متخصصان پروتزهای دندانی می شود. صلاحیت بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین توسط مراجع ذی صلاح تعیین شده و دارای کد نظام پزشکی می باشد.

ایمپلنت و ضرورت انجام آن

افرادی که دندان های خود را از دست داده با دیدن جای خالی آن یا عدم توانایی در خوردن و جویدن آزار می بینند. این افراد به دنبال جایگزینی برای دندان از دست رفته خود هستند که همیشگی باشد. ایمپلنت مزیت های بسیار زیادی نسبت به سایر پروتزهای دندانی دارد. این پروتز دندانی قطعات مجزایی داشته که در کنار یک دیگر کار یک دندان دائمی را انجام داده و درون لثه و استخوان فک جای می گیرد.

ایمپلنت ها به صورت تک واحدی یا چند واحدی درون لثه قرار گرفته و از مشکلاتی نظیر تحلیل فک، جا به جایی دندان، فرسودگی دندان ها و اسیب های لثه جلوگیری می کند. در واقع این مزیت ها است که بر ضرورت انجام ایمپلنت دلالت دارد. بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین با انجام جراحی ها پایه ایمپلنت را درون استخوان فک و لثه فیکس کرده و آن ها را بخیه می زند. این جز از ایمپلنت نقش ریشه و عروق دندان ها را بازی می کند.

کسانی که تمایلی به استفاده از دندان های مصنوعی یا بریج های دندانی ندارند از ایمپلنت استفاده می کنند. ایمپلنت دقیقا طبق ساختار دندان های دائمی ساخته شده و همین امر باعث می شود که کارکرد یکسانی داشته باشد. این روش به زیبایی ظاهری، حفظ موقعیت دندان ها، عملکرد صحیح لثه و حفظ بافت آن کمک می کند. شل شدگی لثه و افتادن دندان های باقی مانده از پیامدهای عدم کاشت ایمپلنت می باشد. ویژگی مثبت دیگری که ضرورت کاشت ایمپلنت را توجیه می کند، این است که فرد بدون درد می تواند صاحب دندان های دائمی مصنوعی شود.

ایمپلنت و ضرورت انجام آن

نحوه کار بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین

کاشت ایمپلنت امری تخصصی بوده و تنها زمانی نتایج مفید و درخشان مشاهده می شود که دندانپزشک انتخابی تجربه و مهارت کافی را داشته باشد. در ابتدا دندانپزشک باید دهان و دندان را به صورت چشمی معاینه کرده تا متوجه شود که ایمپلنت برای بیمار پاسخگو هست یا خیر. سپس با عکس برداری به صورت تخصصی تحلیل ها را انجام داده و وارد فاز عملیاتی می شود. در این مرحله کشیدن دندان یا جراحی آن انجام می شود.

در مرحله بعدی بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین استخوان های فک را بازسازی کرده و با انجام جراحی های متعدد فضای لازم برای نصب پایه ایمپلنت را به وجود می اورد. پس از گذشت مدتی که پایه ها درون فک و لثه استقرار یافت و بخیه ها جوش خوردند آشکار سازی انجام می شود. قالب گیری مرحله بعدی کاشت ایمپلنت است که به جای گیری بهتر پروتز و ساخت آن با اندازه دقیق کمک می کند.

با اندازه گیری فک و زاویه دندان ها، بهترین دکتر ایمپلنت در ایران ایمپلنت را همانند دندان دائمی با ظاهری طبیعی کاشت می کند. با قرار دادن تاج دندان روی پایه ایمپلنت و پیچ کردن ان ها با یک دیگر کاشت پروتز تقریبا تمام است. روکش کردن ایمپلنت در مراحل نهایی انجام می شود. هر نوع مشکلی پیش از آغاز ایمپلنت باید درمان شود؛ در غیر این صورت ممکن است ایمپلنت با موفقیت نصب نگردد.

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین را بشناسید!

دکتر سمیه فلاح

دکتر سمیه فلاح

ایشان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین هستند که در کم ترین زمان ممکن درمان را انجام می دهند. دکتر فلاح کد نظام پزشکی خود را به شماره 198498 دریافت نموده اند. این دندانپزشک حاذق به صورت اینترنتی و تلفنی نوبت دهی داشته و بدون معطلی بیماران را معاینه می کند. خانم سمیه فلاح دارای سوابق کاری درخشان بوده و تجربه بالایی دارند.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • ایمپلنت و کاشت پروتزهای دندانی
 • اصلاح طرح لبخند، کامپوزیت و ونیر لمینت

آدرس: قزوین، فردوسی جنوبی، کوچه مافی، پلاک 180، طبقه 3، واحد 5

دکتر فهیمه نوری

دکتر فهیمه نوری

سرکار خانم نوری متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی بوده که در کار خود همتا ندارند. بیش از 90 درصد مراجعین از نتایج کار خود تابراز رضایت کرده اند. ایشان در مطب خود کلیه امکانات و تجهیزات را فراهم آورده و راحتی بیماران را تامین کرده است. مطب دکتر فهیمه نوری به انواع و اقسام تجهیزات دندانپزشکی مدرن و پیشرفته مجهز می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • جراحی های لثه
 • روکش و فیشور سیلانت
 • اوردنچر و کامپوزیت

آدرس: قزوین، بوعلی شرقی، نبش کوچه غنچه، ساختمان پرنیا، طبقه 3

دکتر علی برهان

دکتر علی برهان

ایشان سال ها است که در زمینه ترمیم دندان ها فعالیت کرده و در ایمپلنت و کاشت پروتزهای دندانی مهارت بالایی دارند. دکتر برهان مطب خود را در محیطی آرام و به دور از ترافیک تاسیس کرده و مراجعین با هر نوع وسیله نقلیه امکان دسترسی به مطب ایشان را دارند. هزینه خدمات این دندانپزشک طبق استانداردها تعیین شده و با قیمت های مقرون به صرفه ای دارد.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت و اوردنچر
 • کشیدن دندان، باندینگ و روکش

آدرس: قزوین، بین چهارراه شهرداری و سه راه خیام

دکتر شیما اعلایی

دکتر شیما اعلایی

ایشان فلوشیپ کاشت ایمپلنت و متخصص پروتزهای دندانی در قزوین هستند. دکتر اعلایی دارای 26 سال سابقه بوده و مهارت و تخصص کافی در درمان و تشخیص بیماری های لثه و دندان دارند. این دندانپزشک ماهر در کار خود جدی بوده و با وظیفه شناسی به ویزیت بیماران می پردازد. تجهیزات و ابزارهای دذندانپزشکی که در مطب دکتر اعلایی یافت می شود طبق آخرین فناوری ها تهیه و موجود شده اند. 

خدمات:

 • ایمپلنت
 • کامپوزیت
 • اوردنچر و روکش

آدرس:قزوین خیابان بلوار  مدرس شمالی، بالاتر از چهارراه مسجد، ساختمان پزشکان 530، طبقه 3، واحد 8

دکتر امین جباری

دکتر امین جباری

ایشان متخصص پروتزهای دندانی بوده و یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین به شمار می رود. دکتر جباری فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و مهارت زیادی در دندانپزشکی دارند. رزومه و سابقه کاری آقای امین جباری توسط کد نظام پزشکی شان قابل استعلام است. شماره نظام پزشکی امین جباری 149822 می باشد.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • درمان دردهای فکی
 • بازسازی دندان های آسیب دیده
 • اوردنچر، ایمپلنت و کاشت دندان مصنوعی

آدرس: قزوین، خیابان نادری جنوبی، رو به روی عطاری هاشمیان، بن بست کمال

دکتر محمد حسینی معتمد

دکتر محمد حسینی معتمد

آقای حسینی معتمد به صورت غیر حضوری ارائه دهنده خدمات مشاوره می باشد. نحوه کار و شرایط انجام ایمپلنت دکتر محمد حسینی معتمد مورد قبول مراجعین می باشد. ایشان شخصی صبور و خوش برخورد بوده که خود را در برابر وضعیت سلامت بیماران شان مسئول می دانند. آقای حسینی معتمد بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین از دیدگاه سایر بیماران می باشند.

خدمات:

 • مشاوره
 • معاینه
 • ایمپلنت
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: قزوین، انتهای خیابان شهرداری، ساختمان زشکان لاله، طبقه 3، واحد 9

دکتر فهیمه سادات هاشمیان

دکتر فهیمه سادات هاشمیان

سرکار خانم هاشمیان متخصص جراحی های لثه بوده و دوره های کاشت ایمپلنت را گذرانده اند. ایشان با استفاده بی حسی های موضعی و بی هوشی ها درد بیمار را در هنگام درمان به حداقل می رساند. این دندانپزشک ماهر با معاینه و بررسی لثه شرایط را برای کاشت پروتز دندانی فراهم می کند. اخلاق حرفه ای و کاردان بودن دکتر فهیمه سادات هاشمیان لقب بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین را برای ایشان برازنده کرده است.

خدمات:

 • باندینگ دندان
 • درمان عفونت های لثه
 • درمان ریشه و عصب کشی

آدرس: قزوین، خیابان بوعلی، حد فاصل بلوار نادری و چهارراه نظام وفا، ساختمان فوقانی دیلی مارکت، طبقه 2، واحد 8

دکتر ابوالفضل محمد صالحی

دکتر ابوالفضل محمد صالحی

کد نظام پزشکی 91337 متعلق به دکتر ابوالفضل محمد صالحی می باشد. ایشان در جراحی های لثه و ایمپلنت متبحر هستند. آقای محمد صالحی به صورت حضوری و غیر حضوری تعیین وقت داشته و در زمان بندی بسیار دقیق می باشند. ایشان دارای سوابق کاری و تحصیلی درخشانی بوده و تعرفه های مناسبی دارند. بیماران با استفاده از تخفیفات ویژه مرکز درمانی ایشان می توانند از خدمات مقرون به صرفه استفاده کنند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • ترمیم و جراحی فک
 • جراحی فک و لثه و جای گذاری ایمپلنت

آدرس: قزوین خیابان عدل بین میدان میرعماد و میدان عدل، ساختمان اهورا، واحد 14

 دکتر مهتاب سمیعی فر

دکتر مهتاب سمیعی فر

دکتر سمیعی فر متخصص جراحی لثه و ایمپلنت بوده و نام شان در لیست بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین آمده است. ایشان به نظرات و انتقادات بیماران خود احترام گذاشته و با آن ها با رعایت ادب و خوش خلقی رفتار می کند. ایمپلنت توسط دکتر مهتاب سمیعی فر با به کارگیری تکنیک و اصول آن انجام شده و از دوام و طول عمر خوبی برخوردار می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • بلیچینگ
 • درمان عفونت لثه

آدرس: قزوین، خیابان فردوسی جنوبی، کوچه امیر امجد، ساختمان پزشکان سلامت، طبقه 2، واحد 9 

عوارض و خطرات کاشت ایمپلنت

لثه بافت ظریفی است که نمی توان تست و آزمایش های گوناگونی روی آن انجام داد. انتخاب دندانپزشک غیر حرفه ای که تجربه ی کافی را ندارد موجب نصب نامناسب پروتز می شود. با قرارگیری ایمپلنت و پایه درون استخوان فک و لثه امکان ترمیم و بازسازی ایمپلنت پس از نصب بسیار دشوار می شود. هنگامی که دندانپزشک به وضعیت لثه و دندان ها بی توجه باشد احتمال عفونت ایمپلنت بعد از کاشت افزایش می یابد. بهتر است لثه قبل از ایمپلنت از هر نوع عفونت و آسیبی زدوده شود.

از دیگر عوارض شایع ایمپلنت دندانی شل شدگی آن و کاهش حجم لثه را می توان نام برد. البته بخشی از این شل شدگی به بافت لثه و فک باز می گردد که به تشخیص نادرست دندانپزشک مربوط است. با انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین می توان از بروز این مشکلات جلوگیری نمود. آسیب های عصبی و بافتی در نتیجه کاشت غیر اصولی ایمپلنت به وجود می آید.

موارد ذکر شده فوق عوارض شایع ایمپلنت است. در مقابل برخی از مشکلات و عوارض وجود دارند که کم تر پیش آمده و خطرناک هستند. سوراخ شدن بافت های اطراف منجر به عفونی کردن کلیه ارگان های بدن می شود. مشکلات سینوسی و آسیب های ناشی از نیروی زیاد هم در دسته مشکلات جدی ایمپلنت قرار می گیرند. اغلب عوارض ایمپلنت با درد و خون ریزی همراه هستند.

عوارض و خطرات کاشت ایمپلنت

صلاحیت بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین

دندانپزشکان با شرکت در دوره های عمومی دارای مهارت های اولیه برای ارائه خدمات دندانپزشکی می شوند. در سال آخر دندانپزشکی عمومی آزمونی برگزار می گردد که تعیین کننده صلاحیت دندانپزشک است. این آزمون، فرد را در دو بخش عملی و تئوری سنجیده شده و در صورت دریافت حد نصاب قبولی وی می تواند فعالیت خود را آغاز نماید. در صورت ادامه تحصیل، پزشک عمومی می توان یک گرایش را به عنوان رشته تخصصی خود انتخاب نماید. بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین تخصص خود را ایمپلنت برگزیده است.

هنگامی که یک دندانپزشک دارای کد نظام پزشکی باشد، به این معنا است که تمام مراحل سنجش و آزمایش را پشت سر گذاشته و منتخب شده است. پزشکان در هر رشته ای که فعالیت کنند باید ابتدا خود را اثبات کرده تا بتوانند مجوز فعالیت را دریافت نمایند. البته دریافت کد نظام پزشکی برای یک دندانپزشک پایان مسیر نیست. بلکه بخشی از صلاحیت دکتر ایمپلنت در هنگام آغاز فعالیت های وی شروع می شود. رضایت مراجعین مهر تاییدی بر صلاحیت ایمپلنتولوژیست است.

کلام آخر

انتخاب دندانپزشک کاربلد و مجرب یکی از معضلات بیماران است. یک مجموعه درمانی خوب باید دارای پرسنل خوش برخورد بوده و در ارائه خدمات باکیفیت فعال باشد. انتخاب بهترین دکتر ایمپلنت در قزوین فواید زیادی دارد. یکی از این مزایا داشتن دندان های زیبا و لبخندی با اعتماد به نفس است. عوارض و مشکلات ایمپلنت زمانی برای بیماران دردسرساز می شود که ادامه یابد. دندانپزشکا به منظور کمک به کاربران در انتخاب دکتر ایمپلنت خوب این مقاله را انتشار داده است. امیدواریم از مطالب این مقاله لذت کافی را برده باشید. پیشاپیش از ارسال نظرات و انتقادات شما عزیزان سپاس گزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 11 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا