ایمپلنت

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر❤️【سال1403】⚡

 گاهی اوقات به دلیل آسیب های فیزیکی یا بیماری ها دندان ها از بین رفته و حذف می شوند. برای پر کردن جای خالی دندان ها می توان از روش ایمپلنت بهره گرفت. بیمار با استفاده از مشاوره بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر در مسیر درمانی درست قرار گرفته و در نهایت از نتایج درمان خویش ابراز خرسندی دارد. عوامل زیادی از جمله فناوری و تجهیزات مدرن در مطب دندانپزشکی به دندانپزشک برای درمان آسان تر و زودهنگام بیمار کمک می کند. دندانپزشک همواره باید در جهت رضایت مندی بیمارانش کوشا باشد.

مدارک و مدارج بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر

یک دندانپزشک خوب کسی است که سطح دانش بالایی داشته و مدارک علمی معتبری را دریافت نموده باشد. دندانپزشکان در طول دوران تحصیل خود مهارت های لازم را کسب کرده و ارزیابی می شوند؛ بنابراین مدارک و مدارج علمی آن ها نشان دهنده میزان سواد و توانمندی های شان است. طبیعتا متخصصان ایمپلنتولوژی از دندانپزشکان عمومی که به صورت دوره ای آموزش دیده اند مهارت ها و تکنیک های بیش تری را شامل می شوند.

شرکت در کارگاه ها، دوره ها و فلوشیپ های آموزش پیشرفته برای بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر لازم است. لذا در پایان هر کدام از این دوره های آموزشی فرد موفق به کسب گواهینامه مورد نظر می شود. هر چه مدارج علمی دندانپزشک بالاتر باشد؛ مراجعین با خیال آسوده تر و اعتماد به او مراجعه می کنند.

با توجه به این که بیماران هیچ اطلاعاتی از دندانپزشک ندارند، رزومه وی باید بیانگر تمام دوره ها، میزان تحصیلات، داشتن یا نداشتن بورد تخصصی، مدارج و جایگاه علمی و درمانی باشد. همچنین دندانپزشک تنها با اخذ پروانه طبابت از سازمان نظام پزشکی و وزارت بهداشت است که می تواند در زمینه ارائه خدمات درمانی فعالیت داشته باشد. برای یافتن بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر باید بررسی مدارک وی را جزو اولویت های انتخاب خود قرار داد.

ارک و مدارج بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر

فناوری و تجهیزات مدرن در مطب دندانپزشکی

امروزه جهان در حال توسعه استفاده از فناوری های نوین و خلاقانه در علم پزشکی می باشد. استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن دندانپزشکی ویژگی ها و مزایای بسیاری دارد. مراجعین در هنگام بررسی دندانپزشک و مطبش به گزینه پیشرفته بودن بسیار اهمیت می دهد. زیرا راحتی و رفاه خود را در به روز بودن سیستم ها و ابزارها می بیند و دندانپزشک موظف به استفاده از این تجهیزات است.

امکانات تصویربرداری یکی از مهم ترین دستگاه های دندانپزشکی برای ایمپلنت کردن است که هر روز با به روزرسانی ها تکمیل تر می شود. این سیستم به بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر کمک می کند که ویژگی های لثه و سایر دندان ها را بررسی کرده و درمان موفقی داشته باشد. به کارگیری تجهیزات و فناوری های پیشرفته دندانپزشکی درد کم تری را به بیمار تحمیل می کند.

از طرفی بهره گیری از دستگاه ها، ابزارها و تجهیزات دندانپزشکی نوین به سادگی اقدامات درمانی و موثرتر شدن آن ها کمک می کند. باتوجه به این که در هر نسخه از امکانات درمانی ایرادات سابق از بین می رود، طول درمان کوتاه تر شده و عوارض هم کاهش می یابد. به این دلیل است که همه افراد ترجیح می دهند به مطب ها یا کلینیک های دندانپزشکی مدرن و امروزی مراجعه کنند.

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر را بشناسید!

دکتر مهدی ماندگاری

دکتر مهدی ماندگاری

دکتر مهدی ماندگاری جراح ایمپلنت و لثه و فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران عضو انجمن جراحان ایمپلنت امریکا ده سال سابقه انجام انواع جراحی های مربوط به ایمپلنت.

خدمات:

 • کاشت انواع ایمپلنت المانی سوئیسی کره ایی
 • جراحی سینوس
 • پیوند استخوان
 • پیوند لثه
 • جراحی زیبایی لثه
 • افزایش ضخامت استخوان
 • جابجایی عصب فک پایین …

آدرس زرین شهر: زرین شهر خیابان امام شمالی پاساژ عباسی طبقه اول واحد یک

شماره تماس:

09103003390

03152224294

آدرس: مرکز اصفهان چهار راه خاقانی نبش باغ دریاچه مجتمع پزشکی پاستور طبقه سوم واحد هفت

شماره تماس:

09338863390

09103003390

اینستاگرام: dr.mandegari.implant

وب سایت: dr.mandegari.implant

دکتر الهه خدابخشی

دکتر الهه خدابخشی

خانم بخشی از دندانپزشکان مطرح و خوش برخورد اصفهان بوده که مهارت و توانایی که در درمان بیماری های دهان و دندان ها دارند. ایمپلنت های بیماران سابق دکتر الهه خدابخشی و رضایت و طول عمر بالای ماجعین سبب شده لقب بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر به ایشان تعلق بگیرد. این دندانپزشک باسابقه ارائه دهنده کلیه خدمات جراحی فک و صورت، لثه و زیبایی می باشد. صبر و حوصله خانم خدابخشی و شکیبایی ایشان در فرآیند درمان بسیار مقبول و مورد علاقه مراجعه کنندگان است.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • لمینت
 • کامپوزیت
 • روکش و جرم گیری

آدرس: زرین شهر

دکتر رامین عطایی کچویی

دکتر رامین عطایی کچویی

دکتر عطایی سال ها پیش نسبت به اخذ مجوز طبابت خود اقدام نموده و در حال حاضر بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر می باشند. ایشان دارای کد نظام پزشکی 112134 بوده و با تجربیات ارزنده ای که دارد موفق به کسب رضایت 80 درصد به بالای مراجعین شان شده اند. آقای رامین عطایی کچویی دائما در حال یادگیری بوده و از روش های فناورانه و نوین دندانپزشکی استفاده می کند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • پرکردگی ها
 • فیشورسیلانت
 • ایمپلنت و اوردنچر

آدرس: زرین شهر، خیابان باهنر، رو به روی بیمارستان شهدای لنجان، ساختمان زرین، واحد 101

دکتر میلاد علی خانی چمگردانی

دکتر میلاد علی خانی چمگردانی

ایشان متخصص بیماری های دهان، فک و صورت بوده و در دوره های ایمپلنتولوژی شرکت کرده اند. دکتر علی خانی چمگردانی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بوده و سابقه تحصیلی فوق العاده ای دارند. آقای میلاد علی خانی چمگردانی بسیار دقیق و منظم بوده و با مدیریت زمان از بیهوده تلف کردن وقت دیگران جلوگیری می کنند. خدمات ایمپلنت این دندانپزشک ماهر با کیفیت و طول عمر بالایی انجام می شود. داشتن بورد تخصصی کی مزیت برای دکتر علی خانی چمگردانی به حساب می آید.

خدمات:

 • روکش
 • جراحی لثه
 • درمان مشکلات فک
 • ایمپلنت، ونیر کامپوزیت و عصب کشی

آدرس: زرین شهر، خیابان باهنر، روبروی کلینیک ویژه بیمارستان شهدا، کوچه شهید احمدی، ساختمان دکتر انتظاری، طبقه 2

بهترین ایمپلنت ها از نظر دندانپزشکان

برندها و انواع ایمپلنت ها با ویژگی های خاصی ساخته شده و برای دسته ای از افراد مورد استفاده قرار می گیرند. پس در دندانپزشکی شخصی مشخصات لثه، فک و دندان ها را بررسی کرده و یک نوع ایمپلنت انتخاب می شود. از نظر دندانپزشکان ایمپلنت باید طول عمر خوبی داشته باشد و به همین دلیل باید از متریال مرغوبی ساخته و آماد شده باشد. البته بخشی از کیفیت ایمپلنت به مهارت های دندانپزشک بستگی دارد.

از آن جایی که ایمپلنت جایگزین دندان های دائمی می شود باید از استحکام خوبی برخوردار باشد. بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر با انواع ایمپلنت ها و مشخصه های آن آشنایی داشته و برندهای خوب را برای بیماران خود به کار می گیرد. ایمپلنت های سوئیسی، کره ای و آمریکایی در حال حاضر از بهترین برندهای ایمپلنت بوده که توسط ایمپلنتولوژیست پیشنهاد می شود.

بهترین ایمپلنت ها از نظر دندانپزشکان

مشاوره بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر

افراد برای این که بتوانند از درمان مناسب با شرایط خود استفاده کنند به راهنمایی ها و مشاوره یک دندانپزشک خوب احتیاج دارند. گاهی اوقات شرایط بیمار ایجاب می کند که از روش ایمپلنت برای جایگزینی دندان دائمی استفاده کرد. گاهی هم بریج یا استفاده از پروتزهای دندانی مصنوعی انتخاب بهتری است. در جلسه اول مشاوره، دندانپزشک توضیحات کلی را به بیمار ارائه کرده و پاسخگوی سوالات او می باشد.

در مرحله بعد با معاینه چشمی و بر اساس تجربه نیازهای دندان ها را به بیمار گوشزد می کند. سپس با ارائه روش های درمانی پیش رو و مزایا و معایب هر کدام در انتخاب روش درمانی کم خطر و پربازده کمک می کند. بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر با رعایت وضعیت بیمار و ملاحظات خاص در صورت داشتن بیماری سعی دارد به بهبود وضعیت سلامت دهان و دندان ها و روند درمان کمک کند. در جلسات مشاوره میزان هزینه لازم برای درمان دندان ها یا ایمپلنت تخمین زده شده تا بیمار با دید بازتری اقدام کند.

کلام آخر

انتخاب یک دندانپزشک مطمئن و مورد اعتماد برای پیگیری روند درمان از چالش های مهم بیماران است. حال آن که بی توجهی به دندانپزشک منتخبی و مشخصات او می تواند شرایط جسمانی و سلامت دهان و دندان را تحت شعاع قرار دهد. بنابراین باید به ویژگی های درمانگر خود اهمیت داد. همان طور که گفته شد داشتن مدارک و مدارج علمی، تجربه، استفاده از امکانات پیشرفته، متخصص بودن، داشتن بورد تخصصی، میزان رضایت مندی سایر مراجعین و تعرفه های معقول از ویژگی های بهترین دکتر ایمپلنت در زرین شهر می باشد. ما در این مقاله سعی کردیم مهم های انتخاب یک دندانپزشک نمونه را برای شما عزیزان بررسی کنیم. دندانپزشکا با آرزوی سلامتی برای شما از همراهی تان صمیمانه قدردانی می کند.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 13 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا