کامپوزیت

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر❤️【سال1403】⚡

انتخاب یک دندانپزشک حاذق برای اصلاح طرح لبخند برای زیباجویان بسیار حساس و دشوار است. در واقع برگزیدن یک دنتیست خوب تاثیر مستقیمی روی سلامت دندان ها دارد. رعایت توصیه های دندانپزشک برای نتایج بهتر یکی دیگر از عوامل مهم در نتایج کامپوزیت است. نحوه ارتباط و برخورد بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر با زیباجو ملاک تعیین کننده ای برای انتخاب دندانپزشک است. در این مقاله با دندانپزشکا همراه شوید.   

کامپوزیت به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

کلیه فعالان دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می توانند خدمات کامپوزیت را برای مراجعین خود درنظر بگیرند. بهترین دکتر کامپوزیت اصفهان برای این که بتواند اصلاح طرح لبخند را انجام دهد باید محدودیت ها و مجوزهای لازم نصب کامپوزیت را بداند. داشتن دندان های سالم و بدون خرابی از جمله اصلی ترین فاکتورها برای کامپوزیت کردن دندان ها است. کج و کولگی های سطحی دندان، شکستگی ها و رنگ پریدگی ها باید با کامپوزیت درمان شود.

طراحی واحدهای کامپوزیت دندان باید ظریف باشد. بنابراین برای برجسته نشدن دندان دندانپزشک باید از ابزارها و امکانات در اختیار بهره گرفته تا هر واحد به طور کامل روی دندان تطبیق یافته و ظاهر طبیعی داشته باشد. دقت العمل، سرعت العمل و ظریف کاری مهارت های نصب کامپوزیت می باشد. یک دندانپزشک خوب با تمام تکنیک های روکش کردن دندان ها و اصلاح خط لبخند باید آشنایی داشته باشد.

تشخیص متریال و ارزیابی کیفیت کامپوزیت برعهده دندانپزشک می باشد. بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر برای کامپوزیت کردن دندان ها به شیوه قابل قبول باید قالب گیری، فرم دهی به ماده، استفاده از لیزر، ترمیم خرابی ها و ایجاد پیوند کامپوزیت با دندان را بلد باشد. علاوه بر موارد گفته شده یک دکتر کامپوزیت باید سایر مهارت های دندانپزشکی و حوزه فعالیتی خود را هم آموزش دیده باشد.

کامپوزیت به چه مهارت هایی نیاز دارد؟

برخورد بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر با زیباجو

دندانپزشکان و پزشکان باید تعاملات خوبی با بیماران و زیباجویان خود داشته باشند. در واقع پزشکی با علم روانشناسی درآمیخته شده و هر کسی قبل از ورود به این عرصه باید نحوه برقراری ارتباطات موثر را آموزش دیده باشد. دکتر کامپوزیت باید هدف زیباجو را دانسته و به او مشاوره کارآمد ارائه دهد. گاهی اوقات فرد برای انجام کامپوزیت دارای محدودیت هایی است.

در هنگام پاسخگویی به بیمار، بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر باید شنونده خوبی بوده و انتظارات مراجعین را از خودش بداند. صبر و شکیبایی ویژگی اصلی یک دندانپزشک است که به ارتباط بیمار و دکتر کمک می کند. خوش اخلاقی در زمان ویزیت و درمان بیمار و خوش رفتاری با مراجعه کننده جو مناسبی را به وجود آورده و استرس و اضطراب را از زیباجو می ستاند.

یک دندانپزشک خوب هیچ گاه به گونه ای رفتار نمی کند که ارزش و احترام بیمارانش زیرسوال برود. حفظ حریم خصوصی آن ها و محرم اسرار بودن به افزایش کیفیت روابط بیمار و دندانپزشک کمک می کند. دندانپزشک موظف است با دقت و حوصله به سوالات بیمارانش پاسخ داده و در صورن وجود بیماری های مختلف با ملاحظه کاری با بیمار رفتار کند.

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر را بشناسید!

دکتر نیلوفر نیکبخت

دکتر نیلوفر نیکبخت

خانم دکتر نیلوفر نیکبخت فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
نفر اول دانشکده از نظر رتبه و عضو انجمن دندانپزشکان امریکا و کانادا

خدمات:

 • انجام طراحی لبخند
 • لمینت کامپوزیتی
 • لمینت سرامیکی
 • سفید کردن دندان
 • بلیچینگ
 • درمان ریشه تخصصی
 • دندانپزشکی زیبایی

آدرس مرکز: زرین شهر خیابان امام شمالی پاساژ عباس طبقه اول واحد یک

شماره تماس:

۰۹۱۰۳۰۰۳۳۹۰
۰۹۳۳۸۸۶۳۳۹۰

۰۳۱۵۲۲۲۴۲۹۴

آدرس: اصفهان چهار راه خاقانی نبش باغ دریاچه مجتمع پزشکی پاستور طبقه سوم واحد هفت

شماره تماس:

۰۹۱۰۳۰۰۳۳۹۰
۰۹۳۳۸۸۶۳۳۹۰

اینستاگرام: dr.niloofar.nikbakhat

دکتر دانیال باقریان نژاد

دکتر دانیال باقریان نژاد

ایشان فردی منظم و منضبط بوده که از سیستم نوبت دهی آنلاین استفاده می کنند. با بررسی رزومه دکتر باقریان نژاد می توان از میزان رضایت مندی مراجعین اسبق پی برد. این دندانپزشک ماهر دارای سوابق تحصیلی درخشانی بوده و در مطب شخصی خود مشغول به کار می باشند. ارائه خدمات درمانی و زیبایی دندانپزشکی با هزینه های کم از ویژگی های مجموعه دکتر دانیال باقریان نژاد می باشد.

خدمات:

 • جرم گیری
 • کشیدن دندان
 • لمینت سرامیکی
 • ونیر کامپوزیت

آدرس: زرین شهر، خیابان شریعتی، طبقه بالای فروشگاه تعاونی فرهنگیان، کلینیک ابوالفضل

دکتر رامین عطایی کچویی

دکتر رامین عطایی کچویی

ایشان کادر مجرب و ماهری داشته و بیش از 18 سال است که در عرصه دندانپزشکی مشغول به کار می باشند. ایشان فردی خوش برخورد و دلسوز بوده که هدف خود را ایجاد سلامت و بهداشت در جوامع امروزی قرار داده است. دکتر عطایی کچویی از امکانات درمانی پیشرفته و ابزارهای روز دنیا برای ارائه خدمات استفاده می نمایند. با دریافت نوبت به صورت اینترنتی و تلفنی می توان از خدمات مشاوره و ویزیت بهره مند شد.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • لمینت و کامپوزیت
 • درمان پوسیدگی دندان

آدرس: زرین شهر، خیابان باهنر، طبقه فوقانی داروخانه دکتر گل افشان، ساختمان زرین، واحد 101

دکتر سید ادهم موسوی ریزی

دکتر سید ادهم موسوی ریزی

ایشان بالای 30 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات دندانپزشکی داشته و جزو بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر می باشد. دکتر موسوی ریزی مهارت بالایی در دندانپزشکی زیبایی داشته و لبخندی زیبا را برای مراجعین خود به ارمغان آورده است. ایشان از تمام پتانسیل های مجموعه برای جلب رضایت مراجعین شان استفاده می نمایند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • لمینت و کامپوزیت
 • دندانپزشکی اطفال
 • عصب کشی و پرکردگی

آدرس: زرین شهر

دکتر عزیزالله خان احمدی ریزی

دکتر عزیزالله خان احمدی ریزی

ایشان از قدیمی ترین دندانپزشکان استان اصفهان بوده که شهرت و اعتبار خوبی در میان مراجعین دارند. دکتر خان احمدی ریزی 30 سال سابقه داشته و کیفیت خیلی خوبی را در اختیار بیماران قرار می دهد. ایشان همواره اطلاعات خود در زمینه دندانپزشکی را به روزرسانی کرده و از روش های نوین دندانپزشکی استفاده می کند. به علاوه دکتر عزیز الله خان احمدی ریزی از دستگاه ها و امکانات امروزی و پیشرفته بهره می گیرد.

خدمات:

 • لمینت
 • کامپوزیت
 • عصب کشی
 • درمان ریشه
 • درمان عفونت های شدید

آدرس: زرین شهر، بلوار باهنر، جنب ساختمان بیمه دانا

توصیه های دندانپزشک برای نتایج بهتر

 مراقبت همه جانبه از کامپوزیت های دندان به افزایش طول عمر آن می انجامد. مسواک زدن دندان ها دو بار در روز با یک مسواک نرم اجازه تغییر رنگ به کامپوزیت دندان را نمی دهد. به توصیه بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر استفاده از دهانشویه ها و رعایت بهداشت دهان به افزایش طول عمر کامپوزیت و جلوگیری از پوسیدگی دندان های دائمی کمک می کند. همچنین عفونت نکردن لثه و دندان ها از فواید دیگر رعایت بهداشت پس از انجام کامپوزیت است.

اولین و مهم ترین توصیه دندانپزشکان زیبایی این است که دندانپزشکی را انتخاب نمایید که سابقه و مهارت خوبی داشته باشد. با نصب کامپوزیت روی دندان ها باید عادت های بد رفتاری را فراموش کرد. استفاده ابزاری از دندان ها، انجام ورزش های رزمی که به صورت آسیب می رساند، جویدن و خوردن کردن مواد غذایی سفت به ساختار کامپوزیت و دندان ها آسیب می رساند. یکی دیگر از نکاتی که هنگام مراجعه به دندانپزشکی ها باید توجه داشت، استفاده از خدمات مشاوره دندانپزشک و بهره گرفتن از دانش آن ها است.

دندانپزشکان تجربیاتی در زمینه دندانپزشکی دارند که نشان می دهد چه افرادی برای انجام کامپوزیت مناسب هستند. گوش سپردن و اقدام کردن به مشاوره های یک دندانپزشک مهم ترین توصیه یک دکتر کامپوزیت است.

توصیه های دندانپزشک برای نتایج بهتر

نوبت دهی بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر

دندانپزشک ماهر و کاردان کسی است که به وقت بیمارانش احترام بگذارد. افرادی که در مطب بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر مراجعه می کنند یک بازه زمانی مشخصی را برای درمان اختصاص داده اند. از این رو دندانپزشک باید به نحوی مدیریت زمان و برنامه ریزی داشته باد تا بدون فوت خدمات را به نحوه احسنت در اختیار مراجعین قرار دهد. زمان بسیار ارزشمند است و با معطلی در مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی، مراجعین زمان زیادی را بیهوده تلف می کنند.

یک مجموعه درمانی معتبر با استفاده از سیستم های نوین نوبت دهی از اتلاف وقت بیماران و مراجعین جلوگیری می کند. دندانپزشک با نوبت دهی به شکل حضوری و غیرحضوری در بازه های زمانی مختلف برنامه ریزی دقیقی داشته و مدیریت خوبی انجام می دهد. همچنین نوبت دهی به شکل تلفنی و اینترنتی از حضور مراجعه کنندگان در مطب جلوگیری کرده و به این ترتیب باز هم در وقت افراد با حذف رفت و آمدها صرفه ایجاد کرده است. برخی از دندانپزشکان با ارائه خدمات مشاوره به صورت اینترنتی تعداد مراجعین حضوری را کاهش می دهند.

کلام آخر

برای انتخاب دندانپزشک مورد نظر خود باید به ویژگی ها و معیارهای خودتان توجه داشته باشید. ملاک های انتخاب دندانپزشکان با تخصص های متفاوت با یک دیگر فرق دارد. با پرس و جو از اطرافیان که از خدمات دندانپزشکی استفاده کرده و رضایت دارند می توان بدون هیچ عوارض و نگرانی برای کامپوزیت و اصلاح لبخند خود اقدام کنید. بهترین دکتر کامپوزیت در زرین شهر تجربه کاری بالایی داشته و در مراکز آموزشی معتبر کشور تحصیل کرده است. رزومه یک دندانپزشک ماهر نشان دهنده مهارت و توانایی های اوست. دندانپزشکا امیدوار است از این مقاله نهایت لذت را برده باشید. در بخش کامنت ها منتظر نظرات و انتقادات تان هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 1 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا