کامپوزیت

بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان⭐【سال1403】+ لیست 10 تایی❤️

کامپوزیت یکی از روش های جدید برای سفید کردن دندان می باشد. افراد مختلف برای بهبود ظاهر دندان های خود از آن استفاده می کنند. به کمک این کامپوزیت بسیاری از ناهنجاری های دندان و کجی آن را می توان برطرف کرد. یافتن بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان مستلزم وقت گذاشتن است. یک دندانپزشک حرفه ای باید از همه جوانب کار خود را گسترش دهد. روز به روز بر دانش و تکنولوژی مواد افزوده شده و روش های جدیدتری برای این کار به وجود می آید. یک دندانپزشک خوب باید بتواند دانش و مهارت خود را پا به پای این روش ها ارتقا دهد. برای آشنایی بیش تر با کامپوزیت و دندانپزشک آن با ما همراه شوید.

کامپوزیت چیست؟

یکی از پر طرفدارترین خدمات دندانپزشکی سفید کردن دندان ها و تغییر شکل آن است. برخی از روش ها برای انجام این کار وجود دارد اما هزینه های بالایی دارد. از همه لحاظ کامپوزیت بهترین گزینه برای افراد مختلف است. کامپوزیت از مواد شیشه ای، پلیمری و رزینی ساخته می شود. این ماده قابلیت فرم دهی و تغییر رنگ را دارا است. این امکان در کم ترین زمان وجود داشته و طول عمر قابل قبولی هم دارد.

کامپوزیت توسط بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان با رعایت برخی اصول و تکنیک آماده و روی دندان ها نصب می شود. در این روش دندانپزشک با تراش دادن سطح دندان به مینا می رسد. برای این که کامپوزیت مقاومت و ظاهر بهترین داشته باشد باید از طریف مینا با دندان پیوند بخورد. همچنین برای پر کردن و پوشش دندان پس از ترمیم از مواد کامپوزیتی استفاده می شود. کجی، زردی، شکاف و نامرتبی دندان با این روش کاملا قابل پوشش است.

برای انجام این کار ابتدا دندانپزشک وضعیت دندان ها را بررسی کرده، سپس راهکار مناسب برای زیبایی دندان را پیشنهاد می دهد. قبل از اجرای کامپوزیت، دندان ها باید سالم و بدون مشکل باشند. با تراش خوردگی سطح دندان و پیوند آن با مینا، بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان می توان به حالت دندان ها شکل بدهد. به دکتری که کامپوزیت را انجام می دهد، دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می گویند.

کامپوزیت چیست؟

شرایط بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان

همه افراد برای اشتغال در حوزه دندانپزشکی باید پیشنیازهایی داشته باشند. این شرایط ممکن است موجب بی حوصلگی و خستگی دندانپزشک در طول کارش شده و او را به جایگاه واقعی اش نرساند. بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان باید شخصی دقیق و منضبط باشد. برای ساخت پروتزهای دندانی و کامپوزیت ها دندانپزشک باید اندازه گیری های دقیقی داشته و به جزئیات توجه داشته باشد.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در زنجان باید برنامه ریزی و زمان بندی داشته باشد تا بتواند به تمام کارهای خود رسیدگی کند. دندانپزشکی شغلی است که نیازمند صبر و شکیبایی است. بنابراین ارتباط گیری موثر با بیمار و صبور بودن یکی از شرایط دندانپزشک بودن است. یک دندانپزشک زیبایی و ترمیمی باید مهارت های علمی و عملی خوبی داشته و اطلاعات مفیدی که در طول تحصیل خود به دست آورده را به کار بگیرد.

اهمیت به رعایت تکنیک ها و پروتکل های بهداشتی از مهم ترین شرایط کار برای بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان است. یک دندانپزشک باید توانایی تحلیل و نتیجه گیری را داشته باشد. تمام علائم و وضعیت بیمار را بررسی کرده و به با توجه به ویژگی های آن راه درمانی مناسبی را انتخاب کند. شناخت ابزار و استفاده ازآن ها، شناخت متریال مرغوب و شناخت انواع مشکلات دهان و دندانی از شرایط لازمه برای یک دندانپزشک زیبایی و ترمیمی است. همه این شرایط در کنار هم منجر به پیشرفت کاری دندانپزشک می شوند.

10 تا از بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان را بشناسید!

دکتر سید پیمان خاتمی

دکتر سید پیمان خاتمی

کامپوزیت یکی از روش های زیبایی دندان ها است که توسط دندانپزشکان آموزش دیده انجام می شود. دکتر سید پیمان خاتمی یکی از اصلی ترین خدماتش انجام کامپوزیت است. ایشان تمرکز و سرعت العمل زیادی در حین کار دارند. جناب آقای خاتمی در شناخت مواد تبحر داشته و برای انجام کامپوزیت از متریال درجه یک استفاده می کند. کلیه تجهیزاتی که برای کامپوزیت لازم است در مطب ایشان مهیا می باشد.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • کامپوزیت ونیر
 • ایمپلنت و کاشت
 • روکش گذاری دندان

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان زند، کوچه غدیر، ساختمان ایلیا

دکتر نگار جوادی

دکتر نگار جوادی

خانم جوادی یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان است. ایشان سال ها است در زمینه ارائه خدمات زیبایی و ترمیمی فعال هستند. در مطب دکتر نگار جوادی کلیه اقدامات درمانی با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود. کسانی که خانم جوادی برای خدمت در مطب خود انتخاب کرده همه آموزش دیده و دارای تحصیلات مرتبط هستند. وظیفه شناسی، توجه به کیفیت خدمات، تعرفه مناسب و تجهیزات پیشرفته از ویژگی های مرکز درمانی دکتر نگار جوادی می باشد.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • بلیچینگ
 • کامپوزیت سرامیکی
 • درمان عفونت لثه و آبسه
 • لمینت حرفه ای دندان
 • روکش گذاری و جرم گیری

آدرس: زنجان، پایین تر از فلکه دادگستری، طبقه 3 نوشت افزار گنجینه، واحد 7

دکتر عاطفه یوسفی

دکتر عاطفه یوسفی

کسی که انجام کامپوزیت را برعهده می گیرد باید دقت و ظرافت زیادی داشته باشد. خانم عاطفه یوسفی از بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان می باشد. ایشان دقت و تمرکز بسیار زیادی داشته و اندازه و حالت دندان را متناسب با دندان های زیباجو انتخاب می کند. سرکار خانم یوسفی تحصیلات خود را در دانشگاه معتبر دندانپزشکی زنجان گذرانده اند. پروسه انجام کامپوزیت در دو الی سه روز توسط این دندانپزشک صورت می گیرد.

خدمات:

 • فیشورسیلانت
 • ارتودنسی دندان
 • کشیدن دندان عقل
 • جراحی دندان و لثه
 • ایمپلنت و کاشت

آدرس: زنجان، خیابان سعدی وسط، ابتدای خیابان زینبیه، ساختمان سهیل، طبقه 1، واحد 2

دکتر آرش فروزان

دکتر آرش فروزان

سابقه کاری و تحصیلات یک دندانپزشک در نام و آوازه او تاثیر زیادی دارد. دکتر آرش فروزان به واسطه همین تحصیلات و مهارت هایی که در ترمیم و زیبایی دندان ها دارد به یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان تبدیل شده است. ایشان ابتدا وضعیت لثه و دندان ها را بررسی کرده و سپس برای کامپوزیت وارد عمل می شود. مراجعین آقای آرش فروزان از سطح کیفیت و بهداشت مجموعه اعلام رضایت کرده اند.

خدمات:

 • معاینات دندانپزشکی
 • ترمیم و پر کردن دندان
 • عصب کشی و جراحی
 • کامپوزیت سرامیکی
 • روکش گذاری و جرم گیری

آدرس: زنجان، کوچمشکی، چهارراه اول جنوبی، نبش خیابان سلیم آبادی، ساختمان ایران، طبقه 1

دکتر سعیده اجلی

دکتر سعیده اجلی

سازمان نظام پزشکی زنجان پروانه طبابت دکتر اجلی را به شماره 166202 صادر کرده اند. ایشان سال ها است که در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و تعداد زیادی مراجعه کننده دارند. خانم سعیده اجلی به صورت حضوری و غیرحضوری برای دریافت نوبت به بیماران تدابیری اندیشیده است. نظم، نظافت و بهداشت، خوش خلقی و سرعت العمل بالا از مشخصه های خانم دکتر سعیده اجلی می باشد. ایشان علاوه بر فعالیت در مطب شخصی خود در کلینیک های دندانپزشکی هم فعال هستند.

خدمات:

 • مشاوره و تشخیص
 • کامپوزیت ونیر و سرامیکی
 • باندینگ و ترمیم دندان های آسیب دیده
 • لمینت، بلیچینگ و سفید کردن دندان

آدرس: زنجان، زینبیه شرقی، ابتدای دلجویی، ساختمان نسیم

دکتر مریم شکور شهابی

دکتر مریم شکور شهابی

خانم شکور شهابی با این که سابقه طولانی مدتی ندارند اما در دوران خدمت خود به یکی از خوش نام ترین و بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان به شمار می روند. ایشان دائما در حال یادگیری بوده و از روش های نوین برای اصلاح طرح لبخند زیباجویان کمک می گیرد. دسترسی عموم به مطب این دندانپزشک آسان بوده و در محله آرام و دلنشینی قرار دارد. کلیه ابزارها پس از ورود مراجعه کننده بعدی استریلیزه شده و به صورت بهداشتی به کار می رود.

خدمات:

 • اصلاح طرح لبخند
 • درمان بیماری های لثه
 • روکش گذاری دندان
 • کامپوزیت و لمینت

آدرس: زنجان، دروازه ارک، رو به روی بیمارستان بهشتی، ساختمان ارک، طبقه 1، واحد 2

دکتر بهزاد فتحی افکاری

دکتر بهزاد فتحی افکاری

شماره نظام پزشکی این دکتر کامپوزیت در زنجان 156927 می باشد. جناب آقای بهزاد فتحی افکاری عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان بوده و دارای بورد تخصصی است. ایشان از متریال مرغوب و خارجی برای کامپوزیت استفاده می کند. استحکام و شفافیت های کامپوزیت های این دندانپزشک تضمینی می باشد. دکتر بهزاد فتحی افکاری با نوبت دهی اینترنتی و تلفنی از اتلاف وقت بیماران جلوگیری می کنند. در این مرکز زیبایی از مواد کامپوزیت باکیفیت و بادوام استفاده می شود.

خدمات:

 • ونیر کامپوزیت
 • بلیچینگ دندان
 • روکش زیرکونیا
 • پروتزهای ثابت و متحرک
 • ایمپلنت های آلمانی، سوئیسی و کره ای

آدرس: زنجان، هفت تیر، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2

دکتر مهسا علوی نامور

دکتر مهسا علوی نامور

سرکار خانم علوی نامدار یکی از بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان است. ایشان مقطع تحصیلی خود را در کشور ایتالیا گذرانده و فلوشیپ تخصصی لیزر هستند. عضویت در هیئت علمی دانشگاه یکی دیگر از عنوان های شغلی خانم مهسا علوی نامور است. دکتر علوی نامور متخصص بیماری های دهان، فک و صورت می باشند. شماره نظام دکتر نامور156926 می باشد. رعایت پروتکل های بهداشتی از نکات مهم درمان در این مرکز است.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • ترمیم و پرکردگی
 • ایمپلنت و کاشت
 • کامپوزیت ونیر
 • لمینت و بلیچینگ
 • خدمات تخصصی لیزر

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2

کامپوزیت برای چه کسانی مناسب است؟

دندان های کج: بسیاری از افراد هستند که دارای دندان های کج و کوله می باشند. بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان با استفاده از مواد دندان هایی با حالت و اندازه های مناسب دندان و لثه می سازد.

دندان های لکه دار: یکی از راه های سفید کردن دندان، استفاده از کامپوزیت است. کسانی که دندان های زرد و لکه دار دارند برای از بین بردن این مشکلات از کامپوزیت کمک می گیرند.

دندان های آسیب دیده: دندان هایی که با مواد پر کردنی سیاه پر شده و یا دندان هایی که پزشک ترمیم آن ها را انجام داده توسط کامپوزیت حالت زیبا و طبیعی خواهند یافت.

دندان های بافاصله: به طور کلی هدف از انجام کامپوزیت داشتن لبخندی زیبا است. کسانی که دندان های با فاصله از یک دیگر دارند، کامپوزیت این شکاف ها را پر کرده و ظاهر دندان ها را بهبود می بخشد.

دندان های با مینای قوی: از آن جایی که بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان برای محکم کردن کامپوزیت باید آن را با مینا پیوند دهد، یکی از شرایط انجام کامپوزیت داشتن دندان هایی با مینای قوی است.

دندان های شکننده: خیلی از افراد دندان های پوسیده و شکننده ای دارند. با انجام کامپوزیت علاوه بر اصلاح طرح لبخند می توان به مستحکم کردن ساختار دندان ها و حافظت از آن ها کمک کرد.

کامپوزیت برای چه کسانی مناسب است؟

مراحل کار بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان

یک دندانپزشک متخصص و خبره ابتدا باید از سلامت لثه و دندان ها مطمئن شود سپس وارد فاز اجرای کامپوزیت شود. با در دست داشتن عکس رادیولوژی بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان وضعیت دندان ها را تحلیل می کند. بعد از آن دندانپزشک با اطلاع داشتن از لثه و دندان ها به انتخاب ونیر کامپوزیت مناسب می پردازد. شفافیت، رنگ، شرایط پیوند با مینا، سایه و اندازه را باید با دندان های شخص تطبیق بدهد.

در این مرحله سطح دندان ها را دندانپزشک تمیز کرده و جرم گیری آن را انجام می دهد. مواد کامپوزیت آماده شده و رنگ آن به دلخواه زیباجو و اندازه بر اساس اندازه دندان ها انتخاب می شود. سپس ماده کامپوزیت روی سطح دندان به شکل کاملا زیبا و اندازه ای قرار می گیرد.

برای مستحکم کردن و پیوند کامپوزیت و عامل پیوند دهنده دندان هر دندان باید به مدت 10 الی 40 ثانیه در معرض نور لیزر قرار بگیرد. در نهایت بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان با به کارگیری انواع نوار سمباده، فرز یا دیسک زوایا و حالت دندان را کامل و اصلاح می کند. در این مرحله دندان ها سطح کاملا صاف و شفافی داشته و با پولیش ظاهری به مانند دندان های طبیعی می یابند.

کلام آخر

همه افراد برای انجام کامپوزیت خود به دنبال دکترهای متخصص و باتجربه هستند. در صورتی که تنها تجربه و سابقه کار طولانی نشان دهنده مهارت و کیفیت کار دندانپزشک نیست. با ارتباط گیری و تحقیق از سایر زیباجویان دندانپزشک می توان به طور قطعی از مهارت و تخصص او آگاه شد. بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان با تحصیلات، تجربه، مهارت، تجهیزات و مواد خوب همواره خوش نامی خود را تضمین می کند. دندانپزشکا امیدوار است از مطالب فوق لذت برده باشید. نظرات خود را برای ما ارسال کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا