جراحی فک و صورت

10 تا از بهترین جراح فک و صورت زنجان❤️【سال1403】⭐

دندان، دهان، فک و صورت اجزایی هستند که با یک دیگر در ارتباط بوده و هر آسیبی به یکی از این اجزا سایرین را هم تحت تاثیر قرار می دهد. طیف وسیعی از بیماری های فک و صورت در افراد وجود دارد که مشکلاتی در بلع و گفتار ایجاد می کند. کلیه مشکلات فک  توسط بهترین جراح فک و صورت زنجان قابل درمان یا پیشگیری می باشد. مشکلات فک و صورت از جمله عارضه هایی هستند که نمی توان از آن ها چشم پوشی کرد. زیرا در طولانی مدت اثرات مخربی بر جسم و ظاهر اشخاص می گذارد. با پیشرفت علم و تکنولوژی درمان این نوع بیماری ها سهل و آسان گشته است.

بهترین جراح فک و صورت زنجان کجاست؟

یک جراح حرفه ای باید کلیه اختلالات فک و صورت را شناخته و راهکارهای جلوگیری از گسترش آن یا درمان قطعی آن را بداند. هیچ مشکل و یا بیماری در صورت بدون دلیل نمایان نمی شود. به همین خاطر باید به دنبال علت بروز اختلالات بوده و مشکل را از اساس برطرف نمود. ابتدا بهترین جراح فک و صورت زنجان باید به بررسی فک و وضعیت ظاهری بیمار بپردازد. سپس با رادیولوژی به صورت دقیق مشکل را ریشه یابی کرده و راه درمانی را انتخاب کند.

جراحی های فک و صورت از خطرناک ترین و پر ریسک ترین عمل ها هستند. بهترین دندانپزشک در زنجان باید به جزئیات توجه زیادی داشته باشد. زیرا کوچک ترین خطا در جراحی می تواند در گفتار، بلع، مشکلات تنفسی، حالات ظاهری و نواقص دیگر دخیل باشد. چه بسا ممکن است فرد در طول درمان به علت بی مهارتی پزشک جان خود را از دست بدهد. پس داشتن مهارت های لازم برای جراحی و تجربه مهم ترین ویژگی یک جراح است.

هنگامی که وضعیت بیمار از همه جهات بررسی و تحت کنترل باشد، بهترین جراح فک و صورت زنجان می تواند کار خود را آغاز نماید. پزشک با انجام جراحی به قرارگیری صحیح فک های بالا و پایین روی یک دیگر کمک می کند.

بهترین جراح فک و صورت زنجان کجاست؟

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح فک و صورت:

⭐سطح دکترتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان داشته باشد.
❤️تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
⭐برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
❤️مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین جراح فک و صورت زنجان را بشناسید!

دکتر آرش فرزان

دکتر آرش فرزان

بهترین جراح فک و صورت زنجان جناب آقای آرش فرزان می باشد. ایشان یکی از رتبه های برتر رشته دندانپزشکی بوده که دانش بسیاری در زمینه تشخیص و درمان بیماری های دهان، فک و صورت دارند. دکتر فرزان در دانشگاه شهید بهشتی تهران تحصیل کرده و عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی همان دانشگاه می باشد. این جراح زبده بورد تخصصی ارتودانتیکس داشته و موفق به کسب رضایت بیش از 90 درصد بیماران خود شده است.

خدمات:

 • درمان انحراف فک
 • درمان های ارتوسرجری
 • ارتودنسی با براکت های مختلف
 • درمان ناهنجاری فک به ویژه فرورفتگی فک

آدرس: زنجان، کوچمشکی، چهارراه اول جنوبی، نبش خیابان سلیم آبادی، ساختمان ایران، طبقه 1

دکتر معصومه امانی

دکتر معصومه امانی

از آن جایی که جراحی های فک و صورت ریسک بالایی دارند؛ افراد ترجیح می دهند به پزشکانی با سابقه خوب مراجعه کنند. با مطالعه رزومه دکتر معصومه امانی می توان از تخصص و مهارت ایشان در جراحی ها پی برده و برای درمان ناهنجاری های فک اقدام نمود. ایشان عضو سازمان نظام پزشکی ایران بوده و مجوز طبابت خود را با شماره 122361 اخذ نموده اند. خانم امانی از بهترین جراح فک و صورت زنجان است که تعرفه های معقولی بابت ارائه خدمات دریافت می کند.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • جراحی دندان های نهفته
 • درمان جلو آمدگی و عقب ماندگی فک

آدرس: زنجان، خیابان زینبیه شرقی، ساختمان تندیس، طبقه 2

دکتر سینا میری نژاد

دکتر سینا میری نژاد

مراجعه به جراح حاذق می تواند روند درمان را تسهیل بخشیده و نتیجه مطلوبی را متوجه بیمار کند. دکتر سینا میری نژاد بسیار کاربلد و ماهر بوده و یکی از بهترین جراح فک و صورت زنجان محسوب می شوند. ایشان دارای مجوز دندانپزشکی بوده و در مطب شخصی خود به ویزیت و درمان مراجعین می پردازند. جراحی های این دکتر با استفاده از بی حسی های موضعی بوده و بیمار درد را احساس نمی کند. ابزارها، تجهیزات و اتاق جراحی کاملا استریلیزه بوده و بستر فعالیت دکتر میری نژاد را فراهم آورده است.

خدمات:

 • ایمپلنت تک واحدی و چند واحدی
 • جراحی دندان های عقل نهفته و پنهان
 • جراحی سینوس ها بدون درد و خون ریزی

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2، واحد 8

دکتر مهسا علوی نامور

دکتر مهسا علوی نامور

به جرات کلینیک تاسیس خانم علوی نامور یکی از مجهزترین هاست که در آن بهترین جراح فک و صورت زنجان و دندانپزشکان مشغول به کار هستند. ایشان متخصص بیماری های فک و صورت بوده و مهارت بالایی دارند. از سوابق کاری دکتر علوی نامور می توان به عضویت هیئت علمی دانشگاه زنجان اشاره کرد. ایشان فارغ التحصیل دانشگاه جنوای ایتالیا بوده و در تشخیص ضایعات و ناهنجاری های فک و صورت سابقه درخشانی دارند. خانم مهسا علوی نامور دارای بورد تخصصی بوده و ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی و جراحی می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ارتودنسی
 • تشخیص بیماری های فک و صورت
 • جراحی انحراف فک و قرارگیری آن

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2

دکتر داود مقبولی اصل

دکتر داود مقبولی اصل

آقای مقبولی اصل پروانه طبابت خود را از نظام پزشکی به شماره 130227 دریافت کرده اند. ایشان با صبر و حوصله ای که دارند وضعیت بیمار را بررسی کرده و مشاوره می دهند. انجام جراحی های فک و صورت به دقت عمل بالا نیاز دارد که دکتر داود مقبولی با ظرافت و دقت ناهنجاری های فکین را درمان می کنند. ایشان در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و از تجهیزات مدرن روز دنیا استفاده می کند.

خدمات:

 • درمان انحراف فک
 • ارتودنسی و درمان ارتوگناتیک
 • دندان قروچه و فشار دادن دندان ها
 • درمان قطعی التهاب موضعی و آرتروز فکی

آدرس: جاده شهرک، نبش قائم هفتم، پلاک 2774، طبقه 4

دکتر ساسان فکری

دکتر ساسان فکری

جناب آقای فکری با شماره نظام 85271 سال ها ارائه دهنده خدمات جراحی فک و صورت بوده اند. ایشان با رزومه پر باری که دارند بیماران را ویزیت کرده و مشکلات آن ها را برطرف می کنند. دکتر فکری علاوه بر فعالیت شخصی در یکی از بیمارستان های زنجان نیز مشغول به کار می باشد. این دکتر کاردان با تجربه ارزنده ای که دارد اکثر جراحی های خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و ظاهر مناسبی را به بیماران خود هدیه کرده است.

خدمات:

 • جراحی لثه و دندان
 • کاشت پروتزهای دائمی
 • ارتودنسی و انحراف فک
 • رفع مشکلات فرورفتگی های فک

آدرس: زنجان، خیابان کوچمشکی، چهارراه سوم جنوبی، پایین تر درمانگاه فارابی، کوچه نبش کوچه رستم خانی، ساختمان ابن سینا، واحد 5

دکتر رباب نور محمدی

دکتر رباب نور محمدی

ایشان دارای سال ها تجربه و سابقه در زمینه درمان ناهنجاری های فک و صورت می باشند. دکتر نورمحمدی تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر ایران و آلمان گذرانده و یکی از بهترین جراح فک و صورت زنجان می باشد. جراحی در مطب شخصی ایشان و با رعایت تمامی پروتکل ها صورت می گیرد. اغلب کسانی که برای درمان اختلالات فکی خود به دکتر رباب نورمحمدی مراجعه کرده اند از اخلاق و تبحرشان راضی بوده اند.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • جراحی فک بالا و پایین
 • درمان ارتوگناتیک
 • انحراف فک و مشکلات گفتاری

آدرس: زنجان ، زینبیه شرقی ، ابتدای دلجویی ، ساختمان پزشکان نسیم ، طبقه دوم ، واحد 7

دکتر علی بخشنده فرد

دکتر علی بخشنده فرد

آقای بخشنده فرد، بهترین جراح فک و صورت زنجان است که جراحی های سنگین و با ریسک بالا را انجام می دهند. دکتر علی بخشنده فرد بسیار خوش برخورد بوده و با ارائه مشاوره به بیماران آن ها را در مسیر درمان مثمر ثمر قرار می دهد. شماره نظام این جراح 84572 بوده که قابل استعلام است. بیش تر جراحی های این پزشک با موفقیت همراه بوده و مهارت فوق العاده ای در جراحی و درمان انحراف فک دارند.

خدمات:

 • تانگ تراست
 • انحراف فک
 • جراحی فکین
 • انکلیوز و ارتودنسی

آدرس: زنجان، جاده گاوازنگ، مرکز آموزشی درمانی تخصصی و فوق تخصصی آیت الله موسوی

جراحی فک و صورت مناسب چه کسانی است؟

به طور کلی تعیین وضعیت بیمار و دستورالعمل های لازم توسط پزشک صادر می شود. اما مواردی وجود دارد که برای عموم بیمارانی که با مشکلات فکی رو به رو هستند خطرناک بوده و یا آثار مطلوبی نخواهد داشت. کسانی که اختلالات فکی دارند برای انجام جراحی باید به واجد شرایط باشند. یکی از شرایط الزامی برای جراحی فک، تکامل بلوغ و رشد است. استخوان فک تا زمان مشخصی رشد کرده و تکامل می یابد؛ هرگونه عمل جراحی قبل از این زمان می تواند نتیجه دلخواه بیمار را نداشته باشد.

همه جراحان فک و صورت پیشنهاد می دهند که از سنین 15 تا 21 سالگی که رشد استخوان فک متوقف می شود، صبر کنند. کسانی که اختلالات فکی شدیدی دارند به طوری که در تنفس، صحبت و بلع مشکل دارند در اولویت درمان قرار می گیرند. مشکلات فک و صورت ظاهر افراد را تحت شعاع قرار داده و اعتماد به نفس آن ها را کاهش می دهد. این اشخاص با رسیدن به سن مجاز می توانند برای جراحی اقدام کنند.

افزون بر موارد گفته شده اشخاصی هستند که طبق نظر پزشک از انجام جراحی ها منع می شوند. این افراد به علت بیماری هایی که دارند یا وضعیت خطرناک فک و صورت اجازه انجام عمل های سنگین را ندارند. زیرا ممکن است این ریسک منجر به از دست دادن بیمار شود. با مراجعه به بهترین جراح فک و صورت زنجان به شکل دقیقی از وضعیت خود مطلع شده و مشاوره دریافت کنید.

جراحی فک و صورت مناسب چه کسانی است؟

محل کار بهترین جراح فک و صورت زنجان

جراحان پس از گذراندن دوره های کارآموزی خود به صورت رسمی فعالیت شان را آغاز می کنند. برخی از این متخصصان با هدف فعالیت شخصی تیم حرفه ای را تشکیل می دهند. این تیم متشکل از افرادی است که در این رشته تحصیل کرده و دارای تجربه برای دستیاری می باشند. بهترین جراح فک و صورت زنجان ترجیح می دهد در مطب خصوصی خود مشغول به کار شود. همچنین این افراد می توانند در سایر ارگان های درمانی فعال باشند.

عده ای دیگری از جراحان هستند که شرایط احداث مطب را نداشته و اولویت خود را اشتغال در کلینیک ها قرار می دهند. این پزشکان با عقد قرارداد در کلینیک های خصوصی یا دولتی مشغول به کار می شوند. البته بیمارستان های کشور برای تکمیل کادر درمان خود از بهترین جراح فک و صورت دعوت به همکاری می کنند. پس بیمارستان های خصوصی و غیرخصوصی محل کار دیگر جراحان و دندانپزشکان هستند.

کلام آخر

جراحی های فک و صورت علاوه بر مزایایی که دارد معایبی هم به همراه دارد. برخی از این معایب به انتخاب نادرست جراح مربوط می شود اما برخی دیگر از وضعیت بیمار نشأت می گیرد. بهترین جراح فک و صورت زنجان باید تجربه، علم و مهارت کافی را در انجام جراحی ها داشته باشد. او باید بیمار را از مراحل درمان، پیشگیری ها و مراقبت ها آگاه ساخته و در تمامی مراحل درمان در کنار بیمارش باشد.

دندانپزشکا با ارائه این مقاله در تلاش برای معرفی جراحان و دندانپزشکان خوش نام به کاربران بود. امیدواریم مطالب گفته شده برای تان مفید واقع شده باشد. با ارسال دیدگاه های خود ما را از نظرات و انتقادات تان مطلع سازید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 13 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا