لمینت

10 تا از بهترین دکتر لمینت در زرین شهر❤️【سال1403】⚡

مراجعه دیرهنگام به دندانپزشکی عواقب غیرقابل جبرانی دارد. به همین خاطر است که سلامت دندان ها باید به طور دائم توسط دندانپزشک چکاپ شود. برخی از خدمات دندانپزشکی جنبه زیبایی داشته و باعث زیبایی لبخند می شود. مرتب کردن دندان ها با لمینت امکان پذیر می باشد. تنها کافی است روش های انتخاب یک دندانپزشک خوب را شناخته و از آن ها استفاده کرد. تعهد کاری بهترین دکتر لمینت در زرین شهر است که او را به تامین رفاه و سلامت بیمارانش وا می دارد. با دندانپزشکا در این مقاله همراه باشید.

تعهد کاری بهترین دکتر لمینت در زرین شهر

هنگامی که دندانپزشک نسبت به فعالیت خود و کارش متعهد باشد به عنوان بهترین دکتر لمینت در اصفهان شناخته می شود. تعهد کاری منجر به رعایت برخی اصول و قواعد در ارائه خدمات درمانی می شود. دندانپزشکی که خود را در برابر مراجعینش متعهد و مسئول می داند از هیچ تلاشی برای حفظ و ارتقای سلامت دهان و دندان بیمارانش فروگذاری نمی کند. از طرفی این تعهدات کاری هستند که خوب یا بد فعالان حوزه ای را مشخص می کنند.

یک دندانپزشک متعهد سطح دانش و سواد درمانی خود را همواره افزایش داده و روش های نوآورانه و جدیدی را فرا می گیرد. او وظیفه دارد که خدمات درمانی را باکیفیت و هزینه ی مناسب به بیماران و زیباجویان تقدیم کند. متعهد بودن یک دندانپزشک به او وظایفش را گوشزد می کند. داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته، به کارگیری روش های درمانی قطعی و موثر، برخورد مناسب، توانمند بودن و ارائه مشاوره از ویژگی هایی است که یک ارتودنتیست متعهد دارا می باشد.

در نتیجه اجرای تعهدات و وعده های دندانپزشکان همیشه درمانی موفقیت آمیز و باکیفیت حاصل می شود. بهترین دکتر لمینت در زرین شهر موظف است زمان مشخصی را به بیمار اختصاص داده و مشکلات او را درمان کند. دندانپزشک خوب می داند که باید نیازهای درمانی و سلامتی بیمار را در محیطی سالم و بهداشتی و با بالاترین کیفیت مواد و تجهیزات برآورده کند. معنای دیگر تعهد کاری موظف دانستن خود در برابر جامعه خدمات گیرنده است.

تعهد کاری بهترین دکتر لمینت در زرین شهر

روش های انتخاب یک دندانپزشک خوب

اکثر افراد برای استفاده از خدمات زیبایی و درمانی در انتخاب دندانپزشک خود با پیچیدگی ها و چالش های مواجه هستند. آن ها در کیفیت خدمات و هزینه ای که بابت آن پرداخت می کنند تردید داشته و نمی توانند سلامت خود را نادیده بگیرند. یکی از ساده ترین روش هایی که به انتخاب یک دندانپزشک خوب کمک می کند؛ استفاده از نظرات و تجربیات دیگران است. با مراجعه به کلینیک ها و مطب های دندانپزشکی افرادی را مشاهده می کنید که تجربه استفاده از خدمات را دارند.

یکی دیگر از روش های مطمئن انتخاب دندانپزشک و بهترین دکتر لمینت در زرین شهر مراجعه به سایت ها و منابع معتبر است. برخی از سایت ها از جمله دندانپزشکا رسالت خود می دانند که در استفاده از خدمات دندانپزشکی و کمک به درمان کاربران، دندانپزشکان مطرح را معرفی کنند. با بررسی رزومه و اطلاعاتی که از دندانپزشکان در سایت سازمان نظام پزشکی کشور وجود دارد انتخاب دندانپزشک آسان تر می شود.

بخشی از اعتمادی که بیمار به دندانپزشک خود دارد، توسط آشنایی با نحوه درمان و کار او می باشد. از این رو با دریافت خدمات مشاوره می توان دندانپزشک را به لحاظ ماهر بودن در تشخیص و درمان و استفاده از مواد و متریال باکیفیت سنجید. یک دندانپزشک خوب دارای شهرت و اعتبار خوبی است به همین خاطر نام و آوازه دندانپزشک بیانگر مهارت های وی و میزان رضایت مراجعین است.

10 تا از بهترین دکتر لمینت در زرین شهر را بشناسید!

دکتر نیلوفر نیکبخت

دکتر نیلوفر نیکبخت

خانم دکتر نیلوفر نیکبخت فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان
نفر اول دانشکده از نظر رتبه و عضو انجمن دندانپزشکان امریکا و کانادا

خدمات:

 • انجام طراحی لبخند
 • لمینت کامپوزیتی
 • لمینت سرامیکی
 • سفید کردن دندان
 • بلیچینگ
 • درمان ریشه تخصصی
 • دندانپزشکی زیبایی

آدرس مرکز: زرین شهر خیابان امام شمالی پاساژ عباس طبقه اول واحد یک

شماره تماس:

۰۹۱۰۳۰۰۳۳۹۰
۰۹۳۳۸۸۶۳۳۹۰

۰۳۱۵۲۲۲۴۲۹۴

آدرس: اصفهان چهار راه خاقانی نبش باغ دریاچه مجتمع پزشکی پاستور طبقه سوم واحد هفت

شماره تماس:

۰۹۱۰۳۰۰۳۳۹۰
۰۹۳۳۸۸۶۳۳۹۰

اینستاگرام: dr.niloofar.nikbakhat

دکتر ابراهیم بیات

دکتر ابراهیم بیات

جناب آقای بیات بیش از 23 سال است که تجربه دندانپزشکی داشته و در این زمینه صاحب مهارت و دانش بالا هستند. ایشان بسیار خوش برخورد و دلسوز بوده و نسبت به بیماران شان احساس مسئولیت دارند. دکتر ابراهیم بیات از تجهیزات و امکانات مدرن دندانپزشکی استفاده می کنند.

خدمات:

 • لمینت
 • عصب کشی و ترمیم
 • ونیر کامپوزیت و بلیچینگ

آدرس: زرین شهر، خیابان شهید رجایی، طبقه فوقانی مرکز جراحی صحت

دکتر احسان ناطقی

دکتر احسان ناطقی

دکتر ناطقی از تجارب ارزنده خود در درمان بیماران استفاده کرده و بسیار دقیق هستند. ایشان ابتدا دندان ها را بررسی و معاینه کرده و سپس برای اجرای روکش لمینتی اقدام می کنند. کیفیت لمینت های نصب شده دکتر احسان ناطقی سبب شده مراجعین لقب بهترین دکتر لمینت در زرین شهر را به ایشان نسبت دهند.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • لمینت سرامیکی
 • جراحی های لثه

آدرس: زرین شهر، میدان انقلاب ساختمان پزشکان طبقه 2

دکتر لیلا مطلق بهادری

دکتر لیلا مطلق بهادری

خانم مطلق بهادری در دانشگاه های معتبر استان اصفهان به تحصیل پرداخته و 20 سال پیش نسبت به تاسیس مطب شخصی خود اقدام نمودند. ایشان دارای شماره نظام 94124 بوده و از دندانپزشکان مطرح و خوش آوازه اصفهان هستند. نوبت دهی دکتر لیلا مطلق بهادری به صورت حضوری و غیرحضوری انجام می شود.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • عصب کشی
 • درمان ریشه
 • لمینت و کامپوزیت

آدرس: زرین شهر، خیابان شریعتی، کوچه شهید قجه ای، جنب حوزه علمیه، بن بست سلامت

دکتر رامین عطایی کچویی

دکتر رامین عطایی کچویی

آقای عطایی کچویی اطلاعات لازم در مورد دندانپزشکی را در اختیار بیماران خود قرار داده و رفتار محترمانه ای با مراجعین خود دارند. این دندانپزشک دقیق در نصب لمینت دندان ها دقت و ظرافت بالایی داشته و به همین خاطر نتایج درمان مراجعین مطابق میل شان بوده است. دکتر رامین عطایی کچویی دارای 18 سال سابقه طبابت می باشد.

خدمات:

 • اصلاح طرح لبخند
 • درمان پوسیدگی دندان
 • باندینگ و ایمپلنت

آدرس: زرین شهر، خیابان باهنر، طبقه فوقانی داروخانه دکتر گل افشان، ساختمان زرین، واحد 101

کیفیت خدمات بهترین دکتر لمینت در زرین شهر

لمینت یک روش اصلاح طرح لبخند است که امروزه با استقبال خوبی مواجه شده است. دکتر لمینت باید مهارت ها و تکنیک های ساخت و نصب لمینت روی دندان ها را داشته باشد. لمینت ها هم در لابراتوار های دندانپزشکی و هم توسط دندانپزشک قابل تولید هستند به همین خاطر یک دندانپزشک خوب باید کیفیت مواد و متریال را مدنظر داشته باشد. زمانی زیباجو از خدمات زیبایی دندانپزشکی خود رضایت دارد که کیفیت مدنظرش را دریافت کرده باشد.

قرارگیری روکش لمینتی روی دندان ها به ظرافت و مهارت احتیاج دارد. به همین دلیل دندانپزشک باید لمینت ها را به شکلی نصب کند که دندان ها برجسته نشده و ظاهر طبیعی داشته باشند. بهترین دکتر لمینت در زرین شهر رنگ لمینت دندان را با هماهنگی زیباجو انجام داده تا سفیدی آن مورد قبول باشد. کیفیت لمینت به وضعیت سلامت دندان ها بستگی دارد. در واقع دندانپزشک باید پیش از انجام لمینت وضعیت دندان ها را بررسی کرده و از مناسب بودن یا نبودن لمینت برای دندان های زیباجو اطمینان یابد.

دندان ها قبل از انجام لمینت باید ترمیم شده و سالم باشند. استحکام دندان ها بعد از لمینت یک معیار برای سنجش لمینت دندان ها است. در برخی از افراد مینای دندان نیازی به تراش خوردگی ندارد و این تشخیص برعهده دندانپزشک می باشد.

کیفیت خدمات بهترین دکتر لمینت در زرین شهر

دکتر لمینت چگونه دندان ها را ترمیم می کند؟

ابتدا دندان ها مورد بررسی قرار گرفته و وضعیت سلامت آن ها سنجیده می شود. در صورت نداشتن ممانعتی برای کاشت لمینت دندانپزشک از دندان ها قالب می گیرد. این کار به تطبیق بهتر لمینت و دندان ها می انجامد. بهترین دکتر لمینت در زرین شهر به کمک مواد لمینت دندان هایی را که دچار آسیب دیدگی هستند را ترمیم می کند. دندان های شکسته، لب پریده یا ترک خورده به سادگی با لمینت قابل ترمیم و پوشانندگی است.

همچنین تیرگی های دندان ها، لکه داشتن، زردی و کج و کولگی های جزئی با لمینت دندان درست می شود. این روکش سرامیکی روی دندان ها قرار گرفته و آن ها را یک دست و یک رنگ می کند. مهارت های یک دندانپزشک برای گذاشتن این روکش های دندانی از اهمیت بالایی برخوردار است. ظرافت، دقت، سرعت العمل، جزئی نگری و استفاده از ابزار و تجهیزات از مهارت های لازمه دکتر لمینت است.

کلام آخر

لمینت روکش نازکی است که روی دندان گسترانده شده و ظاهر آن ها را بهبود می بخشد. دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی، دندانپزشکان عمومی و متخصص پروتزهای دندانی افرادی هستند که مجاز به ارائه خدمات لمینت دندان ها هستند. برخی از دندانپزشکان با گذراندن دوره های مختلف می توانند در نصب و تعویض لمینت ها فعالیت کنند. بهترین دکتر لمینت در زرین شهر کسی است که با وجود مشکلات فردی بیمار راه مناسبی را برای طراحی لبخند او بیابد. لمینت کم خطرترین و پربازده ترین روش برای بهبود وضعیت دندان ها می باشد. دندانپزشکا در این مقاله تعدادی از دندانپزشکان ماهر اصفهان را به شما عزیزان معرفی نمود. امیدواریم مطالب فوق برای تان مفید بوده باشد. از همراهی تان سپاس گزاریم.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − شانزده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا