لمینت

بهترین متخصص لمینت در فرشته【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

انجام لمینت برای دندان، یکی از روش هایی است که افراد برای زیباتر شدن و یا پنهان نمودن ایرادات دندان و ترمیم استفاده می کنند. برخی از دندانپزشکان فیلد کاری خود را به انجام خدمات زیبایی تغییر می دهند و تبدیل به یک متخصص لمینت و کامپوزیت می شوند. دندانپزشکان با استفاده از مواد نازکی که بر روی دندان ها قرار می گیرد، ظاهر دندان را یک دست و زیبا می کنند و باعث افزایش اعتماد به نفس در افراد می گردند. در این مقاله ما می خواهیم 5 تا از بهترین متخصص لمینت در فرشته را به ساکنین این منطقه معرفی کنیم. در ادامه همراه ما باشید تا بیش تر در مورد چگونگی انجام این روش آشنا شوید.

لمینت دندان چیست؟

لمینت دندان نوعی اقدام زیبایی است که دندانپزشکان چندین سال است آن را برای بهبود ظاهر دندان ها و نوعی روش ترمیمی به کار می برند و امروزه جزو اقدامات رایج زیبایی است. بهترین متخصص لمینت در فرشته با استفاده از روکش نازکی که گاهی به آن ونیر نیز می گویند، ایرادات دندان را برطرف می کند. با استفاده از این ماده ظاهر دندان فرد، رنگ آن، شکل و اندازه دندان متناسب با درخواست زیباجو اصلاح می شود. لمینت علاوه بر ایجاد تغییرات ظاهری در زیباجو، مزیت های دیگری هم چون افزایش مقاومت و قدرت دندان‌ها و همچنین بهبود ناترازی و پایین و بالا بودن دندان ها را نیز به همراه دارد. ممکن است بهترین متخصص لمینت در فرشته که یک دندانپزشک زیبایی محسوب می شود برای روکشی که قرار است بر روی دندان زیباجوی خود کار کند، از مواد کامپوزیتی و یا از مواد پرسلن استفاده کند. جنس مواد چینی یا همان پرسلن از کامپوزیت بهتر بوده و در برابر لکه و رنگ گرفتگی مقاوم تر است. ضمنا مواد چینی می تواند نور را نیز بازتاب کرده و شفافیت بیش تری به دندان ها بدهد. از این نظر استفاده از این مواد باعث طبیعی تر جلوه دادن دندان ها و زیبایی بیش تر آن می شود.

لمینت دندان چیست؟

مراحل انجام کار توسط بهترین متخصص لمینت در فرشته

مراحلی که بهترین دکتر لمینت در تهران برای قرار دادن لمینت به کار می‌برد شامل موارد زیر می شود:

مرحله اول: پس از این که مشاوره و صحبت‌های اولیه بین زیباجو و متخصص لمینت انجام شد، فرد باید پوسیدگی ها و مشکلات اولیه دندان خود را برطرف کند. در این مرحله بهترین متخصص لمینت در فرشته متناسب با ضخامت مواد لمینتی که قرار است روی دندان قرار بگیرد، سطح دندان را با انجام بی حسی می تراشد. تراشیدن سطح دندان تا زمانی ادامه دارد که آسیبی به مینای دندان وارد نشود.

مرحله دوم: بعد از آماده شدن دندان، قالب گیری با مواد مخصوص انجام می گیرد و به لابراتوار ارسال می شود. لابراتوار 2 الی 4 هفته زمان می برد که لمینت ها را تحویل دهد. در طول این مدت به دلیل حساس بودن وضعیت دندان ها، دندانپزشک پوششی را به صورت موقت بر روی دندان قرار می دهد.

مرحله سوم: بعد از آماده شدن روکش ها، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران روکش های آماده شده را بر روی دندان قرار می دهد. برای این کار مجددا دکتر کمی روی دندان را می تراشد تا زبری ایجاد شده باعث بهتر چسبیدن مواد بر روی دندان شود. سپس با استفاده از رزین مخصوص که به نور حساسیت دارد، لمینت ها بر روی دندان قرار می گیرد و با تابش پرتو لیزری محکم می شود.

۵ تا از بهترین متخصص لمینت در فرشته را بشناسید!

دکتر علیرضا ارجمند خواه

دکتر علیرضا ارجمند خواه

آقای دکتر علیرضا ارجمند خواه دارای مدرک تحصیلی دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی و عضویت در سازمان نظام پزشکی با شماره 160124، خدمات دندانپزشکی و زیبایی متفاوتی را به افراد ارائه می دهد. وی فارغ التحصیل دندانپزشکی از دانشگاه شهید بهشتی می باشد و تاکنون در مدت زمان 8 سال سابقه طبابت خود، موفق به افتتاح و راه اندازی دو کلینیک تخصصی دندانپزشکی در حسن آباد و اندرزگو تهران گردیده است. کلینیک دکتر ارجمند خواه در شعبه حسن آباد در سال 1395 با نام اکسیژن راه اندازی شد و پس از آن در سال 1400 ایشان اقدام به افتتاح کلینیکی تخصصی‌ تر و مجهزتر با نام مهدیار در اندرزگو نمودند. خدمات بسیاری در این دو کلینیک ارائه می‌شود و می‌توان گفت آقای دکتر ارجمند یکی از بهترین متخصص لمینت در چه فرشته می باشد.

خدمات:

 • جراحی دهان و دندان
 • انجام لمینت و کامپوزیت و انواع اقدامات مربوط به زیبایی دندان و فک
 • دندانپزشکی اطفال و سالمندان
 • انجام ایمپلنت
 • بلیچینگ و جرم گیری

آدرس: فرشته، بلوار اندرزگو، جنب خیابان مهرمحمدی جنوبی، برج دیانا، طبقه نهم، واحد 17

دکتر علیرضا دهش

دکتر علیرضا دهش

دکتر علیرضا دهش با شماره نظام پزشکی 159186، عضو سازمان نظام پزشکی ایران است. ایشان دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی بوده و در حال حاضر خدمات بسیاری را به بیماران خود ارائه می دهد. یکی از تخصص های آقای دهش، انجام خدمات زیبایی دندان مثل کامپوزیت و لمینت می باشد و از این نظر یکی از بهترین متخصص لمینت در فرشته به شمار می رود.

خدمات:

 • انجام ویزیت اولیه
 • ایمپلنت و کاشت دندانی
 • لمینت و کامپوزیت

آدرس: فرشته، خیابان شریعتی، نرسیده به پل صدر، پلاک 1680، واحد چهارم شمالی

دکتر مریم کاردان

دکتر مریم کاردان

خانم دکتر مریم کاردان فارغ التحصیل دندانپزشکی عمومی در سال 1384 و فارغ التحصیل دوره تخصصی پریودانتیکس در سال 1398 و همچنین دارنده بورد تخصصی پریودنتیست از دانشگاه شهید بهشتی می باشد. از جمله تخصص های خانم کاردان، ایمپلنت و لمینت می باشد. خانم کاردان فلوشیپ لیزر از دانشگاه آخن آلمان را نیز دارد و در حال حاضر با توجه به رضایتی که بیماران و زیبا جویان از ایشان دارند، یکی از بهترین متخصص لمینت در فرشته محسوب می شود. خانم دکتر در روزهای زوج هفته آماده پذیرش بیماران با تعیین وقت قبلی می باشد.

خدمات:

 • جراحی لثه و ایمپلنت
 • لمینت و کامپوزیت
 • جراحی دندان های نهفته

آدرس: فرشته، محدوده تجریش، خیابان فناخسرو، پلاک  10

دکتر علی صفار

دکتر علی صفار

آقای دکتر علی صفار یکی دیگر از دندانپزشکان است که به عنوان بهترین متخصص لمینت در فرشته شناخته می شود و خدمات زیبایی و درمانی را با بهترین کیفیت به افراد ارائه می دهد. شماره نظام پزشکی ایشان 120176 می باشد. دکتر صفار متخصص جراحی لثه و یا همان پریودانتیکس می باشد و به عنوان متخصص جراحی لثه فعالیت می نماید. دکتر صفار دارنده رتبه اول بورد تخصصی و مدرس دوره های ایمپلنت برای دندانپزشکان می باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت و کاشت دندان
 • بلیچینگ و سفید کردن دندان
 • بازسازی و رفع عارضه های لثه
 • بازسازی فک بالا و پایین
 • لمینت و ونیرکامپوزیت

آدرس: فرشته، بلوار بهزادی، نبش ماکویی‌ پور، ساختمان سروین، پلاک 19، واحد 43

دکتر رسا ابراهیمی سرخابی

دکتر رسا ابراهیمی سرخابی

دکتر رسا ابراهیمی، دیگر دندانپزشکی است که به دلیل مهارت در انجام لمینت و اصلاح طرح لبخند به عنوان یکی از بهترین متخصص لمینت در فرشته شناخته می شود. ایشان دارای مدرک تحصیلی دکترای حرفه ای دندانپزشکی هستند. علاوه بر انجام لمینت، در مطب شخصی ایشان خدماتی هم چون، بلیچینگ و بروساژ، فیسینگ وایمپلنت می باشد.

خدمات:

 • عصب کشی و ترمیم دندان پوسیده
 • جراحی لثه و کشیدان دندان عقل
 • لمینت و کامپوزیت
 • درمان آبسه و عفونت دندان

آدرس: فرشته، خیابان مقدس اردبیلی، بین کیهان و پسیان، ساختمان اکیاس، پلاک 31

هزینه انجام لمینت چقدر است؟

شاید یکی از معایب لمینت دندان، بالا بودن هزینه انجام آن باشد. با توجه به این که کامپوزیت نیز روشی برای اصلاح طرح لبخند است، اما هزینه پایین تری نسبت به لمینت دارد. اما باید توجه داشت که لمینت به مراتب بهتر و با کیفیت تر از کامپوزیت است و ظرافتی که لمینت دارد باعث طبیعی تر جلوه دادن دندان ها می شود. هزینه انجام لمینت دندان متفاوت است و بستگی به محل انجام کار و کلینیک مربوطه، تجربه و مهارت دندانپزشک، تعداد دندان هایی که باید لمینت شوند و نوع مواد استفاده شده دارد. در ایران، هزینه انجام لمینت دندان بین 2تا 10 میلیون تومان است. بهترین متخصص لمینت در شیراز در جلسه مشاوره انواع لمینت را به زیباجو معرفی می کند تا فرد بتواند یکی از ان ها را با توجه به هزینه و مزایا و معایب آن انتخاب کند.
هزینه انجام لمینت دندان چقدر است؟

مدت زمان مورد نیاز برای انجام لمینت دندان

مدت زمان انجام لمینت دندان به تعداد دندان هایی که باید لمینت شوند و میزان تجربه و مهارت دندانپزشک بستگی دارد. در بیش تر موارد، انجام لمینت دندان به طور معمول حدود 2 تا 3 جلسه نیاز دارد، هر جلسه حدود 1 تا 2 ساعت طول می کشد. بنابراین، در کل انجام لمینت دندان حدود 4 تا 6 ساعت زمان می برد. البته به طور کلی این مدت زمان بستگی به مهارت دندانپزشک و تعداد دندان ها دارد.
کلام آخر
ما در این مقاله لیستی از بهترین متخصص لمینت در فرشته را در اختیار شما قرار دادیم. به علاوه در مورد نحوه انجام لمینت و هزینه و مدت زمان آن نیز صحبت کردیم . از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تان در سایت دندانپزشکا هستیم.
4.5/5 - (2 امتیاز)

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا