دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد【سال1403】⭐+ لیست 10 تایی

دندانپزشکان خدمات بسیاری را در زمینه درمان و زیبایی به افراد ارائه می دهند. در گذشته دندانپزشکان بیش تر در حوزه درمانی فعالیت می نمودند، اما امروزه با توجه به سطح نیازهای افراد، دندانپزشکان حوزه دیگری را با عنوان زیبایی و ترمیمی به صورت تخصصی ادامه می دهند. ما در این مقاله می خواهیم در مورد خدمات زیبایی و ترمیمی دهان و دندان صحبت کنیم. با توجه به این که بسیاری از افراد نیز برای یافتن یک متخصص قابل اعتماد دچار مشکل می شوند و نیاز به راهنمایی دارند، ما تصمیم داریم تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد را به شما معرفی نماییم. پس در ادامه همراه ما باشید.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی کیست؟

خدمات زیبایی و ترمیمی دندان ها به قدری قراگیر شده است که اکثر دندانپزشکان یا این حوزه را به صورت تخصصی و آکادمیک ادامه می دهند و یا این که در کنار خدمات ارائه شده درمانی، مهارت های لازم در این حوزه را با شرکت در دوره ها و به صورت تجربی آموزش می بینند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد یک دندانپزشک است که در روش های درمانی و زیبایی دندان ها تخصص دارد. این دندانپزشک ها با استفاده از روش های مختلف، مانند ارتودنسی، بلیچینگ دندان، لمینت دندان و غیره، به بیماران خود کمک می کنند تا دندان های سالم، زیبا و جذابی داشته باشند. همچنین، این دندانپزشک ها نیز در درمان بیماری های دندان و لثه نیز تخصص دارند.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی کیست؟

انواع خدمات ارائه شده توسط دندانپزشک زیبایی و ترمیمی

دامنه خدمات ارائه شده توسط بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد بسیار گسترده است. برخی از رایج ترین این خدمات عبارتند از:

کامپوزیت دندان: کسانی که از طرح لبخند خود راضی نیستند و دندان های شان در اندازه و ابعاد قابل قبولی نیست با انجام کامپوزیت دندان در تعداد مشخصی، دندان هایی با اندازه متناسب و ظاهری زیبا به دست می آورند.

پروتز دندان: پروتز دندان یک روش جایگزینی دندان های از دست رفته است که با استفاده از دندان مصنوعی، بر روی فک قرار می گیرد و به دندان های اطراف آن متصل می شود. برخی از دندانپزشکان زیبایی می توانند این کار را نیز انجام دهند.

ترمیم دندان: ترمیم دندان یک روش درمانی است که بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد با استفاده از مواد مختلف، دندان های خراب را ترمیم می کند. این روش شامل روکش کردن دندان، پر کردن دندان و تعویض زیرین دندان با مواد مختلف است.

حذف دندان: حذف دندان یک روش درمانی است که در صورت نیاز، دندان های خراب و بیمار را از بین می برد. این روش ممکن است برای درمان عفونت دندان، پوسیدگی شدید و یا دندان های شکسته استفاده شود.

بلیچینگ دندان: بلیچینگ دندان یک روش زیبایی است که با استفاده از مواد شیمیایی، رنگ دندان ها را به رنگ سفیدتر تغییر می دهد. این کار توسط بهترین دکتر بلیچینگ در تهران قابل انجام است و می تواند نتیجه ای چشمگیر برای فرد به ارمغان آورد.

لمینت دندان: لمینت دندان یک روش زیبایی است که با استفاده از آن، پوسته های نازک و شفاف روی دندان های قابل مشاهده قرار می گیرد و آن ها را به شکل و شکلات دلخواه شما تغییر می دهد.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی

دکتر مهدی کریمی جراح دندانپزشک به شماره نظام پزشکی ۱۲۷۹۳۸ می باشند ایشان بعد از فارغ التحصیلی در سال ۱۳۸۹ به منظور افزایش دانش و تخصص خود در اکثر دروه های زیبایی و ایمپلنت دندانی شرکت نموده اند.
ایشان دارای مدرک فلوشیپ زیبایی از دانشگاه Genova ایتالیا می باشند و عضو ITI(international team for implantology) می باشند و همچنین در حال حاضر دوره فلوشیپ لیزر (Laser) دندانپزشکی از دانشگاه Aachen آلمان را می گذراند. درمان های دندانپزشکی در محیط آرام وبدون درد و با رعایت اصول استریلیزاسیون انجام می شود

خدمات:

 • ایمپلنت دندان(اشترومن سوئیس) با روکش تمام سرامیک ( CAD-CAM)
 • طراحی لبخند (Smile design)
 •  لمینیت های (veneers) سرامیکی
 •  لمینیت های (veneers)کامپوزیتی
 • روکش های تمام سرامیک (زیرکونیا و
  Emax)
 • درمان زیبایی لثه(اصلاح تیرگی ها و فرم لثه)
 • ترمیم های سرامیکی ساخته شده با تکنولوژی CAD-CAM (اینله وآنله)
 •  ترمیم های کامپوزیتی(هم رنگ دندان)
 • دندانپزشکی پیشگیرانه

شماره تماس:

۰۲۱-۲۲۰۸۰۰۹۰
۰۹۱۲-۰۳۳-۰۶۵۰

آدرس: سعادت آباد، خ سرو غربی،خ بخشایش، پایین تر از بیمارستان عرفان ،ساختمان افتخار،پ۵۶، ط۴، واحد 402

اینستاگرام: doctor_mehdikarimi

وب سایت: dr-mkarimi.com

دکتر قاسم میقانی

دکتر قاسم میقانی

آقای دکتر قاسم میقانی فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران و متخصص دندانپزشکی اطفال می باشد. همچنین ایشان علاوه بر طبابت و رسیدگی به مشکلات بیماران خود، دانشیار دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز هستند. دکتر میقانی در کلینیکی مجهز به ارائه انواع خدمات درمانی و زیبایی به بزرگسالان و کودکان مشغول هستند و قطعا به دلیل عملکرد فوق العاده و مهارت بی نظیری که دارند در لیست بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد قرار می گیرند.

خدمات:

 • عصب کشی و ترمیم دندان های شیری
 • ارتوودنسی دندان اطفال
 • اصلاح طرح لبخند و فیسینگ
 • بستن فاصله دندانی

آدرس: سعادت آباد، بعد از میدان کاج، خیابان ۹ (شعبانی)، پلاک یک، طبقه پنجم، واحد 29

دکتر محمد رضا فرهنگی

دکتر محمد رضا فرهنگی

آقای دکتر محمد رضا فرهنگی در سال 1380 موفق به پایان تحصیلات خود در رشته دندانپزشکی گردید و پس از آن با شرکت در دوره ها و سمینارهای مختلف زیر نظر اساتید برجسته داخل و خارج از کشور سعی در پیشرفت و ارتقای خود نمود. در حال حاضر ایشان یکی از برجسته ترین جراحان و ایمپلنتولوژیست های کشور هستند. دکتر پورحقیقی دارای سرتیفیکیت دندانپزشکی در زمینه لمینت، کامپوزیت و پروتزهای زیبایی از دانشگاه Rochester  آمریکا هستند که در سال 2006 آن را به دست آوردنده اند. همچنین ایشان در سال 2008 سرتیفیکیت  ایمپلنت را از Bicon آمریکا و Osteocare انگلیس اخذ نموده اند. دکتر فرهنگی نیز یکی از بهترین دندانپزک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد هستند.

خدمات:

 • ایمپلنت و انواع پروتزهای دندانی
 • لمینت و کامپوزیت
 • فیسینگ
 • ترمیم دندان با کامپوزیت و آمالگام

آدرس: سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین چهارراه سرو و بخشایش، پلاک 48، ساختمان سفیر، واحد 13

دکتر حسین تقوی

دکتر حسین تقوی

آقای دکتر حسین تقوی، بعد از 6 سال تحصیل در سال 1387 موفق به دریافت مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشکی شدند و بعد از آن برای دوره تخصص وارد رشته ترمیم و زیبایی شدند و پس از چندین سال تلاش مضاعف در سال 1392 مدرک تخصص خود را دریافت نمودند. ایشان در کلینیکی مجهز در فضایی دلنشین و شیک به درمان بیماران و ارائه خدمات زیبایی می پردازند. با توجه ب نظر مراجعین، دکتر تقوی یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد می باشند.

خدمات:

 • ترمیم آسیب دیدگی دندان ها
 • کامپوزیت ونیر
 • لمینت سرامیکی
 • بستن فاصله دندان

آدرس: سعادت آباد، بالاتر از میدان فرهنگ، خیابان محمدعلی کشاورز (بلوار 24  متری)، نرسیده به سوم غربی، جنب بانک سامان، پلاک 20، واحد 7

دکتر زهرا زندیه

دکتر زهرا زندیه

خانم دکتر زهرا زندیه، دارای مدرک تحصیلی دکترای حرفه ای دندانپزشکی و متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشد. ایشان دارای شماره نظام پزشکی 119940 هستند و بر این اساس کلیه خدمات ارائه شده توسط ایشان با مجوزهای لازم انجام می گیرد. دکتر زندیه یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد هستند.

خدمات:

 • عصب کشی و ترمیم دندان های پوسیده با کامپوزیت و آمالگام
 • روکش سرامیکی و زیرکونیوم
 • کامپوزیت ونیر و لمینت
 • طرح لبخند هالیوودی

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای بلوار سرو غربی، جنب ایستگاه اتوبوس، پلاک 11، ساختمان پزشکان سینا، طبقه 3، واحد 21

بستنن فاصله دندانی چیست؟

بستن فاصله دندانی به روش ارتودنسی انجام می شود. در این روش، از براکت ها و وایرهایی که به دندان ها چسبانده می شوند، استفاده می شود. با تنظیم فشار و قدرت مناسب، فاصله بین دندان ها کمتر می شود و در نهایت دندان ها به شکل مناسب و زیبا قرار می گیرند. این روش به عنوان یک روش درمانی و زیبایی دندان ها استفاده می شود و نیاز به صبر و زمان دارد.

در برخی موارد نیز ممکن است بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد با استفاده از کامپوزیت این فاصله را برطرف کند. البته این روش در صورتی قابل اجراست که فاصله بین دندانی بسیار کم باشد.

بستنن فاصله دندانی چیست؟

ترمیم دندان ها چگونه انجام می شوند؟

ترمیم دندان ها به وسیله موادی انجام می شود که برای ترمیم شکستگی ها، ترمیم پوسیدگی ها و یا جایگزینی قطعات دندانی مصرف می شوند. این مواد شامل رزین های خودتراش، پرسلن، آمالگام و کامپوزیت هستند. در این روش، دندانپزشک زیبایی ابتدا قسمت پوسیده یا شکسته از دندان حذف می شود و سپس با استفاده از مواد ترمیمی مخصوص، فضای خالی پر می شود. سپس با استفاده از دستگاه های خاص، سطح ترمیم شده صاف و مناسب شکل داده می شود. در نهایت، ترمیم شده به طور کامل خشک و سخت می شود و به دندان طبیعی شبیه می شود.

کلام آخر

ترمیم دندان های آسیب دیده و یا ارائه خدمات زیبایی توسط دندان پزشکان متخصصی قابل انجام است که مهارت و تجربه لازم در این زمینه را داشته باشند. ما در این مقاله در مورد انواع خدمات ارائه شده حوزه زیبایی و ترمیم صحیت کردیم. در ضمن تعدادی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در سعادت آباد را به شما معرفی نمودیم. امیدواریم از مطالب ارائه شده بهره لازم را برده باشید.

از این که همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. برای بهبود مطالب ارائه شده، نظرات و پیشنهادات تان را با ما در میان بگذارید.

چه کسانی کاندید ایمپلنت هستند ؟

افرادی که به هر علتی دندان از دست داده باشند به شرط دارا بودن استخوان کافی و بافت نرم سالم کاندید ایمپلنت هستند .

هزینه ی درمان های زیبایی به چه صورت است ؟

هزینه ی کارهای زیبایی متفاوت بوده و بیمار برای آگاه شدن از هزینه می بایست به پزشک مورد نظر مراجعه کند و پس از معاینه و انتخاب مواد و طرح درمان لازم ، هزینه مشخص شود .

علت خون ریزی لثه هنگان مسواک زدن چیست ؟

خون ریزی لثه نتیجه ی التهاب آنها می باشد این مساله را می توان با یک جرم گیری نزد دندان پزشک برطرف کرد ، اما ممکن است دال بر وجود بیماری لثه نیز باشد .

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا