دندانپزشک عمومی

10 تا از بهترین دندانپزشک زنجان❤️【آپدیت سال1403】⭐

دندان ها در طول زندگی همواره نیازمند مراقبت و رعایت بهداشت هستند. گاهی اوقات دندان ها دردهای خفیف را یادآوری می کنند. چنان چه نسبت به این دردها بی تفاوت باشید، اوضاع دندان ها و سپس سلامت دهان به خطر می افتد. بسیاری از افراد هنگام مراجعه به دکتر دندانپزشک باز هم با دردهای مزمن و خفیف دندان رو به رو هستند. عدم مراجعه به بهترین دندانپزشک زنجان می تواند باعث ایجاد مشکلات بیشتری برای دندان ها شود. به همین علت باید در انتخاب دندانپزشک دقت فراوانی به خرج داد. در این مقاله با ما همراه باشید تا ویژگی های یک دندانپزشک خبره را بررسی کنیم.

بهترین دندانپزشک زنجان کجاست؟

برای انتخاب یک دندانپزشک حرفه ای و متخصص باید ویژگی های درستی را مدنظر گرفت. اقدامات بهترین دندانپزشک زنجان باید ریشه علمی داشته و طبق آموخته ها باشد. دانش و اطلاعات دندانپزشک بسیار مهم است. البته علم طبابت به تنهایی برای درمان کافی نیست. یک دندانپزشک خوب باید تجربه کافی را داشته باشد. سابقه درخشان و عدم دستپاچگی در هنگام درمان یکی از خصوصیات بارز دندانپزشکان است.

یک دندانپزشک کارآزموده در مطب شخصی خود به دنبال آرامش و رفاه مراجعین است. این پزشک از بهترین ابزارها و تجهیزات روز دنیا کمک می گیرد. بهترین دندانپزشک زنجان برای جلوگیری از اتلاف وقت مراجعین از سیستم نوبت دهی مناسب و کارآمد استفاده می کند. برای ترمیم و زیبایی دندان ها دندانپزشک از مواد مختلفی استفاده می کند؛ به کارگیری مواد درجه یک و مرغوب برای دندان از وظایف دندانپزشکان است.

کیفیت خدمات درمانی ارائه شده به بیماران هر چه بیش تر باشد نشان دهنده تخصص و تجربه دندانپزشک می باشد. بهترین دندانپزشک زنجان دارای بورد تخصصی بوده و رزومه پرباری دارد. همه افراد ترجیح می دهند از خدمات یک دندانپزشک مطمئن استفاده کنند. آشنایی با انواع دستگاه ها، تجهیزات، عارضه ها، بیماری ها و راه درمان آن از ویژگی های یک دندانپزشک است.

مهارت های لازم بهترین دندانپزشک

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح جراحتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان داشته باشد.
❤️تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
✅برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
⚡مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد

10 تا از بهترین دندانپزشک زنجان را بشناسید!

دکتر فریبا کریمی

دکتر فریبا کریمی

ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زنجان است که با سال ها خدمت در زمینه درمانی به تبحر و تجربه درخشان دست یافته است. مطب دکتر فریبا کریمی مجهز به انواع دستگاه ها و تجهیزات مدرن دندانپزشکی می باشد. مهم ترین ویژگی این دندانپزشک دقت و ظرافتی است که در هنگام انجام اقدامات ترمیمی و زیبایی دندان به کار می گیرد. سرکار خانم فریبا کریمی در روزهای هفته آماده ارائه خدمات درمانی به بیماران خود می باشد.

خدمات:

 • جرم گیری و بروساژ
 • لمینت و کامپوزیت ونیر
 • عصب کشی و پر کردن دندان

آدرس: زنجان، خیابان سعدی وسط، ساختمان سهند، واحد 102

دکتر الهام زاجکانی

دکتر الهام زاجکانی

برای یک دندانپزشک محیط کار خوب یک امتیاز محسوب می شود. خانم زاجکانی با طراحی فضای مناسب مطب شرایط ویژه و مناسبی را برای بیماران خود فراهم آورده اند. ایشان فلوشیپ تخصصی بوده و در بهترین دانشگاه های کشور تحصل کرده اند. یک دندانپزشک باید توانایی تشخیص درست و راه درمانی مناسب را داشته باشد. همچنین برای ارائه خدمات با کیفیت به بیماران از مواد و متریال مرغوب استفاده نماید.

خدمات:

 • لمینت دندان
 • بلیچینگ تخصصی
 • ایمپلنت و پروتزهای متحرک
 • روکش گذاری، فیشور سیلانت و فلوراید تراپی

آدرس: زنجان، کوچه مشکی، چهارراه سوم، روبروی درمانگاه فارابی، ساختمان پزشکان آتیه، پلاک 12

دکتر محمد جولایی

دکتر محمد جولایی

یک دندانپزشک باسواد و شناخته شده باید در دانشگاه های معتبر تحصیل کرده و کسب علم کند. جناب آقای محمد جولایی از جمله بهترین دندانپزشک زنجان هستند که در دانشگاه علوم پزشکی تهران مقاطع تحصیلی خود را گذرانده اند. مطب شخصی ایشان در محله آرام و بی سرو صدا واقع شده و دسترسی بیماران به موقعیت مطب بسیار سهل و آسان است. کلیه تجهیزات و امکاناتی که در این مرکز برای بیماران استفاده می شود، پساز مصرف ضدعفونی و استریلیزه خواهد شد.

خدمات:

 • بلیچینگ و لمینت
 • عصب کشی و ترمیم
 • ارتودنسی و درمان مشکلات فک
 • معاینات دندانپزشکی و تشخیص

آدرس: زنجان، خیابان سعدی شمالی، روبروی اداره برق، ساختمان دیاموند، طبقه 1، واحد 3

دکتر بهاره ناظمی

دکتر بهاره ناظمی

سرکار خانم ناظمی دارای بورد تخصصی بوده و یکی از بهترین دندانپزشک زنجان به شمار می رود. تخصص اصلی ایشان در درمان کودکان و نوجوانان است. دکتر بهاره ناظمی علاوه بر خدمات رسانی درمانی به بیماران از دانشیارهای دانشگاه علوم پزشکی استان نیز می باشند. ایشان با به کارگیری اصول روانشناسی استرس و اضطراب را از نوجوانان و کودکان دور کرده و در شرایط مناسب به درمان می پردازند.

خدمات:

 • ارتودنسی پیشگیرانه
 • ترمیم دندان های آسیب دیده
 • کشیدن دندان به همراه بی هوشی

آدرس: زنجان، خیابان صفا، پشت کارخانه کبریت، ساختمان جهان کودک، طبقه 5

دکتر آرش فرزان

دکتر آرش فرزان

دقت و تمرکز در حین انجام کار یکی از وظایف بهترین دندانپزشک زنجان است. جناب آقای فرزان با متمرکز شدن بر روی کار خود عارضه های دندان، لثه و فک را به خوبی تشخیص داده و تحلیل می کند. تخصص اصلی ایشان ارتودنسی و درمان ناهنجاری های فک و صورت می باشد. دکتر آرش فرزان، با صبر و شکیبایی عکس های رادیولوژی را بررسی کرده و با تکیه بر دانش خود درمان را آغاز می کند.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • جراحی لب و کام
 • درمان عقب افتادگی فک
 • ایمپلنت و پروتزهای ثابت

آدرس: زنجان، کوچمشکی، چهارراه اول جنوبی، نبش خیابان سلیم آبادی، ساختمان ایران، طبقه 1

دکتر علیرضا رسام

دکتر علیرضا رسام

ایشان با شماره نظام پزشکی 73834 در مطب شخصی خود مشغول به کار هستند. دکتر علیرضا رسام به رعایت بهداشت و نظافت مطب اهمیت داده و در هنگام درمان مدام ابزار و تجهیزات را استریلیزه می کند. بیش از 90 درصد بیماران ایشان از تبحر، دقت و درمان نتیجه بخش خود ابراز رضایت کرده اند. آقای رسام شرایط را برای رزرو نوبت به صورت حضوری و غیرحضوری فراهم کرده اند.

خدمات:

 • عصب کشی
 • ترمیم و کامپوزیت
 • درمان پوسیدگی دندان
 • کامپوزیت، جرم گیری و لمینت

آدرس: زنجان، خیابان هفت تیر، پایانه کوی شهید صادقی، بن بست اول، پلاک 74

دکتر مصطفی شیخی

دکتر مصطفی شیخی

دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از دانشگاه های معتبر کشور است که بسیاری از بهترین دندانپزشک زنجان را پرورش داده است. جناب آقای مصطفی شیخی نیز فارغ التحصیل این دانشگاه معتبر می باشد. ایشان به دلیل تجربه و تخصصی که در درمان بیماری های دهان، دندان و لثه دارند، دارای مراجعین زیادی می باشد. مطب دکتر مصطفی شیخی از هر لحاظ کامل و مجهز بوده و پاسخگو نیاز بیماران می باشد.

خدمات:

 • ترمیم و عصب کشی
 • کشیدن و روکش گذاری دندان
 • ارتودنسی و برطرف کردن ناهنجاری های دندان
 • لمینت، کامپوزیت سرامیکی و بلیچینگ دندان

آدرس: زنجان، کوچمشکی، چهارراه اول، 12 متری اول جنوبی، ساختمان ایران، طبقه 4، واحد 10

دکتر محمد علی مقدم

دکتر محمد علی مقدم

به جرأت می توان گفت جناب آقای محمد علی مقدم یکی از بهترین دندانپزشک زنجان است. ایشان تحصیلات خود را در دانشگاه های معتبر کشور گذرانده و صاحب تجربه و تخصص زیادی هستند. امکانات و تجهیزات دندانپزشکی در مطب ایشان پیشرفته و امروزی می باشد. کارکنان مطب دکتر مقدم همگی خوش برخورد بوده و با احترام به درمان و خدمات رسانی به بیماران می پردازند.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • بلیچینگ و سفید کردن دندان
 • روکش گذاری تخصصی دندان
 • عصب کشی، ترمیم و کشیدن دندان
 • نصب پروتزهای دندانی و ایمپلنت

آدرس: زنجان، خیابان صفا، بالاتر از کارخانه کبریت، ساختمان پرستیژ، پلاک 111، طبقه اول، واحد 2

دکتر روح اله حسنی

دکتر روح اله حسنی

مطب دندانپزشکی دکتر حسنی از مجهزترین مراکز درمانی است که توسط کادر محترم اداره می شود. ایشان جزو بهترین دندانپزشک زنجان و دارای تخصص و تبحر در انجام ترمیم و پرکردن دندان هستند. یکی از ویژگی های بارز آقای حسنی داشتن صبر و دقت در مراحل درمان است. فضای این مطب صمیمانه و آرام بوده و بیماران بدون هیچ استرس و اضطرابی برای دریافت خدمات آماده می شوند.

خدمات:

 • جرم گیری دندان
 • بروساژ و فیشورسیلانت
 • عصب کشی و ترمیم دندان ها
 • کامپوزیت، بلیچنیگ و لمینت

آدرس: زنجان، کوچمشکی، چهارراه سوم جنوبی، پایین تر از کلینیک فارابی، نبش کوچه شهید رستمخانی، ساختمان ابن سینا

خدمات ترمیم بهترین دندانپزشک زنجان

معاینات و تشخیص: اولین و مهم ترین وظیفه دندانپزشک ها بررسی عکس رادیولوژی و معاینه و در نهایت تشخیص مشکل بیمار است.

عصب کشی: در این روش با از بین بردن عروق عصبی بافت خراب و دردناک دندان را تخلیه می کنند و با مواد پر می کنند.

ترمیم و پر کردن: دندانپزشک از مواد آمالگام، رزین کامپوزیت و پورسلین استفاده کرده و پس از عصب کشی، دندان را پر می کند. البته دندان هایی که هنوز به عصب نرسیده را ترمیم سطحی می کنند.

کشیدن دندان: دندان هایی که درد داشته و قابل ترمیم نیستند را کشیده و از دهان خارج می کنند.

روکش و بریج: روکش گذاری هم یک روش ترمیمی است که از تاج دندان محافظت می کند. این لایه روی دندان قرار گرفته و اجازه تضعیف یا شکستن دندان را نمی دهند. بریج نیز جای گذاری پروتزهای مصنوعی دندان است که به صورت تک واحدی یا چند واحدی به سایر دندان ها و در جای خود می چسبانند. در واقع بریج یک نوع پروتز مصنوعی ثابت است.

خدمات ترمیم بهترین دندانپزشک در زنجان

روش درمان پوسیدگی دندان

پوسیدگی دندان یکی از عارضه های دندان در علم دندانپزشکی است که عده کثیری با آن مواجه هستند. برای درمان پوسیدگی بهترین دندانپزشک زنجان از طریق درمان ریشه اقدام می کند. خارج کردن رگ های عصبی و عروق خونی عفونی دندان راه را برای درمان کانال های ریشه باز می کند.

در این مرحله از درمان با تخلیه کامل عفونت از انتقال آن به سایر دندان ها و لثه و فک جلوگیری کرده و دندان ها سلامت خود را باز می یابند. دندانپزشک برای انجام درمان ریشه حفره ای درون دندان ایجاد می کند. برای جلوگیری از عفونت و آبسه دندان و لثه باید حفره ایجاد شده را با مواد پر کرد. پوسیدگی دندان با گذشت زمان می تواند آثار مخربی بر وضعیت لثه و استخوان فک داشته باشد.

تحقیقات نشان داده است که افراد از دوره کودکی دچار این عارضه بوده و بی توجهی به آن موجب تشدید وضعیت دندان ها می شود. هنگامی که بهترین دندانپزشک در زنجان درمان ریشه را آغاز کرده، پالپ دندان به وضعیت مطلوب خود خواهد رسید.

کلام آخر

با افزایش تعداد دندانپزشکان، انتخاب پزشک بسیار دشوارتر شده است. البته یک دکتر باتجربه و متخصص به وسیله کار خود شناخته می شود. بهترین دندانپزشک زنجان باید فردی صبور، توانمند، دقیق و تحصیل کرده باشد. در صورت داشتن هرگونه عوارض و علائم درد دندان لازم است به دندانپزشک متخصص مراجعه کرده و از وضعیت دندان های خود باخبر شوید. از همراهی شما کاربران عزیز سپاس گزاریم. امیدواریم مطالب فوق برای شما مفید واقع شده باشد. دندانپزشکا منتظر نظرات و انتقادات شما هست.

4.7/5 - (3 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 3 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا