بلیچینگ

بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان⚡【سال1403】+ لیست 10 تایی❤️

خیلی از افراد هستند که به علت دندان های خود که رنگ و ظاهر ناپسندی دارند، توانایی برقراری ارتباط با سایرین را ندارند. متاسفانه ظاهر دهان و دندان برای همه در دنیای امروز اهمیت داشته و هر نوع نقص و ایرادی در آن روی اعتماد به نفس شخص اثرات منفی می گذارد. راه های بسیاری وجود دارد که زیباجویان دندان های سفید و مرتب داشته باشند. هر یک از این روش ها هزینه های به خصوصی داشته و بر اساس برخی فاکتورها برای زیباجویان مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان پس از معاینه، بنابر ویژگی ها و درخواست زیباجو یکی از روش ها استاندارد را برای زیباتر کردن دندان ها انجام می دهد.

بلیچینگ چیست؟

عوامل متعددی دست به دست هم داده تا ظاهر دندان ها را تحت شعاع قرار داده و در نتیجه فرد احساس بدی داشته باشد. رنگ پریدگی دندان ها، ایجاد لکه و زردی آن ها در اثر افزایش سن و نداشتن سبک مناسب زندگی ایجاد می شود. بلیچینگ یک روش غیر تهاجمی قطعی برای سفیدی دندان ها می باشد. در این روش سلامت دهان و دندان فرد حفظ شده و تنها رنگ دندان و لب پریدگی های سطحی از بین می رود.

بلیچینگ از یک نوع ماده سفید کننده تهیه شده تا دندان ها به رنگ دلخواه برسند. در واقع بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان با طی کردن مراحل لازم و در تماس گذاشتن دندان ها با ماده سفید کننده رنگ آن ها را تغییر می دهد. عمده مواد بلیچینگ را پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید تشکیل می دهد. برای نتیجه بخش بودن کار و کوتاه کردن مراحل بلیچینگ دکتر می تواند از دستگاه لیزر استفاده کند.

در روش دیگر دندانپزشک با گذاشتن ماده مخصوص روی دندان ها و سپس جای گذاری قالب رنگ دندان ها را تغییر می دهد. عموما بدون استفاده از لیزر 2 الی 3 هفته تغییر رنگ دندان ها طول می کشد. ترفندهای خانگی دیگری هم وجود دارد که منجر به سفید شدن دندان ها می شود اما مطمئن ترین و پربازده ترین روش انجام بلیچینگ است. بلیچینگ می تواند توسط خود زیباجو هم اجرا شود که نیازمند مهارت و دقت است.

بلیچینگ چیست؟

سابقه تحصیلی بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان

همان طور که گفته شد خیلی از زیباجویان در منزل مراحل بلیچینگ دندان را انجام می دهند. اما متاسفانه باید گفت که در طولانی مدت آثار مخرب آن را مشاهده می کنند. شناخت هر چه بیش تر ساختار دندان ها و واکنش هایی که نسبت به مواد گوناگون نشان می دهد سبب ایجاد مهارت در یک دندانپزشک می شود. بهترین دکتر کامپوزیت در زنجان کسی است که در رشته دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی تحصیل کرده و با سایر روش های زیبایی هم آشنایی دارد.

البته دندانپزشکان حوزه های دیگر هم با کسب مهارت و اطلاعات لازم در زمینه بلیچینگ می توانند به ویزیت زیباجویان بپردازند. سوابق تحصیلی یک دندانپزشک از بااهمیت ترین ملاک های انتخاب دکتر بلیچینگ است. یک متخصص که دوره های انجام بلیچینگ را به صورت حرفه ای و آکادمیک پشت سر گذاشته، نتایج مطلوبی را برای زیباجو به ارمغان می آورد.

بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان در طول دوره های آموزشی خود اصول کار با مواد سفید کننده دندان و بلیچینگ را می آموزد. این دندانپزشک توانایی لازم برای شناخت مواد بلیچینگ را به دست آورده و موارد منع را به خوبی یاد دارد. ارائه راهنمایی و مشاوره، استفاده از تجهیزات ضروری، تسلط بر مراحل بلیچینگ و خروجی باکیفیت از دستاوردهای یک دندانپزشک است که در طول تحصیل به دست می آورد.

10 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان را بشناسید!

دکتر مریم شکور شهابی

دکتر مریم شکور شهابی

سرکار خانم شکور شهابی فارغ التحصیل رشته دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی می باشند. ایشان در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و در اطلاح طرح لبخند زیباجویان مهارت فراوان دارند. یکی از تخصص های دکتر مریم شکور شهابی انجام ترمیم های سخت و پیچیده دندان می باشد. این دندانپزشک کاربلد همچنین در نصب کامپوزیت، بستن شکاف های بین دندانی و مرتب کردن دندان ها تخصص دارند.

خدمات:

 • پر کردن دندان
 • عصب کشی
 • کامپوزیت و لمینت
 • بلیچینگ و جرم گیری

آدرس: زنجان، سعدی شمالی، نرسیده به چراغ قرمز تقاطع شهرک قدس، رو به روی سازمان جهاد کشاورزی، ساختمان آوا، طبقه 2

دکتر گلناز بشیری نیا

دکتر گلناز بشیری نیا

یک دندانپزشک خوب برای برقراری ارتباط موثر با بیماران خود باید نحوه برخورد مناسبی داشته باشد. دکتر بشیری نیا یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان هستند که با رعایت اخلاق و ادب خدمات متنوع دندانپزشکی را ارائه همشهریان خود می کنند. کد نظام پزشکی دکتر گلناز بشیری نیا 149916 می باشد. تخصص اصلی ایشان ترمیم دندان های کودک و بزرگسال می باشد.

خدمات:

 • کشیدن دندان
 • عصب کشی و ترمیم
 • جرم گیری و فلورایدتراپی
 • بلیچینگ، روکش و لمینت

آدرس: زنجان، چهار راه سعدی، کوچه قلعه غربی، ساختمان پزشکان البرز، طبقه 1 واحد 1

دکتر پریسا غفاری

دکتر پریسا غفاری

برای انتخاب درست یک دندانپزشک ماهر باید سوابق کاری و تحصیلی او را مورد بررسی قرار داد. خانم پریسا غفاری فارغ التحصیل دندانپزشک زیبایی و ترمیمی از دانشگاه های معتبر کشور بوده است. ایشان دوره های تکمیلی آموزشی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته و به تجربه و دانش خوبی دست یافته است. از ویژگی های بازر دکتر غفاری می توان به خوش برخورد بودن، صبوری، دقت، رعایت بهداشت و استفاده از تجهیزات مدرن اشاره کرد.

خدمات:

 • لمینت
 • بلیچینگ و کامپوزیت
 • روکش های دندانی
 • نصب ایمپلنت و پروتزها

آدرس: زنجان، کارگران، تقاطع شهید پرویز دشتی

دکتر شایان امینی

دکتر شایان امینی

ایشان دارای سال ها سابقه و تجربه در دندانپزشکی بوده و یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان می باشد. دکتر شایان امینی به شماره نظام پزشکی 173983 مطب خود را تاسیس نموده اند. آقای امینی بسیار زبردست بوده و دارای مهارت عملی بالا هستند. سرعت العمل و زمان بندی مناسب از خصوصیات برجسته ایشان می باشد. مطب این دندانپزشک حاذق در یکی از موقعیت های آرام و قابل دسترس قرار دارد.

خدمات:

 • لمینت
 • باندینگ و ترمیم
 • فیشور سیلانت
 • بلیچینگ و کامپوزیت

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، روبه روی مجتمع تجاری آریا، ساختمان سپنتا، طبقه اول، واحد 2

دکتر توحید آزادنژاد

دکتر توحید آزادنژاد

یکی از دلایلی که موجب پشیمانی و ندامت افراد از انجام بلیچینگ می شود، انتخاب نادرست دندانپزشک است. بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان باید از مهارت علمی و تجارب ارزنده بهره مند باشد. کد نظام پزشکی دکتر توحید آزادنژاد 187527 می باشد که با استعلام آن می توان به رزومه و سابقه کاری ایشان دست یافت و با خیال آسوده از خدمات دندانپزشکی استفاده کرد. نظافت و بهداشت جزو اصول اداره یک مطب دندانپزشکی است.

خدمات:

 • اصلاح طرح لبخند
 • معاینات دندانپزشکی
 • روکش زیرکونیوم
 • بلیچینگ و لمینت

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، کوچه زند، ساختمان زند، طبقه 4

دکتر مهسا نجفی

دکتر مهسا نجفی

ایشان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده و بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان به شمار می رود. خانم نجفی با حساسیت و دقت زیباجویان خود را معاینه کرده و بهترین روش را برای ترمیم و زیبایی دندان های شان انتخاب می کند. دکتر مهسا نجفی با سابقه چندین و چند ساله در مطب خصوصی خود مشغول به کار می باشند. اکثر مراجعین این دندانپزشک حاذق از امکانات و کیفیت خدمات رضایت داشته اند.

خدمات:

 • کامپوزیت
 • بلیچینگ
 • پر کردن دندان
 • عصب کشی
 • باندینگ

آدرس: زنجان، زینبیه شرقی، بین شهید دلجویی و حافظ

دکتر رضا واحدی

دکتر رضا واحدی

مطب جناب آقای رضا واحدی یکی از مجهزترین ها و خودشان یکی از بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان می باشمد. ایشان به لحاظ اخلاق مداری و کاربلدی توسط مراجعین شان تایید شده اند. خدمات دندانپزشکی دکتر واحدی در مقایسه با هزینه های دریافتی بسیار بالا می باشد. ایشان علاوه بر دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، متخصص درمان ریشه نیز بوده و با صبر و ظرافت به درمان بیماران خود می پردازند.

خدمات:

 • کشیدن دندان عقل
 • باندینگ و پر کردن
 • عصب کشی تخصصی
 • بلیچینگ و کامپوزیت

آدرس: زنجان، چهار راه سعدی، سعدی وسط، کوچه قلعه، ساختمان آفتاب، طبقه 5، واحد 19

دکتر سانای آزادی

دکتر سانای آزادی

داشتن تجهیزات پیشرفته و آشنایی با مواد برای بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان یک ضرورت است. تشخیص مرغوبیت مواد سفید کننده برعهده دندانپزشک است. دکتر سانای آزادی از مواد پر کننده و سفید کننده باکیفیت استفاده می کند. ایشان از ابزار فناورانه روز دنیا در ارائه خدمات خود کمک می گیرد. دریافت نوبت از خانم سانای آزادی به صورت حضوری و غیرحضوری قابل انجام است.

خدمات:

 • لمینت
 • فلوراید درمانی
 • روکش گذاری
 • جراحی لثه
 • بلیچینگ با لیزر

آدرس: زنجان، چهارراه سعدی، کوچه قلعه، ساختمان البرز، طیقه 4

دکتر عاطفه یوسفی

دکتر عاطفه یوسفی

خانم یوسفی تحصیلات خود را در دانشگاه شهید بهشتی تهران که یکی از معتبرترین مراکز آموزشی کشور است، گذرانده اند. ایشان در مقطع دکترا عضو هیئت علمی دانشکده دندانپزشکی زنجان می باشد. نام دکتر عاطفه یوسفی در لیست بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان قرار دارد. ایشان برای ارائه خدمات با کیفیت از تیم مجرب و کارکشته کمک گرفته است. این دندانپزشک با مهارتی که دارد بلیچینگ را در یک جلسه با رعایت تمام اصول برای زیباجو انجام می دهد.

خدمات:

 • عصب کشی
 • ایمپلنت و روکش
 • بریج و بلیچینگ
 • میناکاری و باندینگ

آدرس: زنجان، خیابان سعدی وسط، ابتدای زینبیه غربی، ساختمان سهیل ( داروخانه دکتر آیت اللهی)، واحد 2

تعرفه بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان

تعرفه انجام بلیچینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. بلیچینگ در مطب دندانپزشکی و خانه امکان پذیر است. این که چه کسی بلیچینگ را انجام دهد روی قیمت آن تاثیر می گذارد. بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان در دوره های آموزشی شرکت کرده و یا در دانشکده های معتبر این مهارت را به صورت آکادمیک فرا گرفته است. تجربه ، تخصص، خوش نامی و آوازه، سرعت العمل و مواد مورد استفاده در تعیین تعرفه بلیچینگ اثر می گذارند.

یک دندانپزشک خبره برای رفاه و راحتی مراجعین خود باید به قیمت گذاری معقول و مناسب پایبند باشد. تعداد جلساتی که دندانپزشک برای معاینه و انجام کار زیباجو برگزار می کند موجب افزایش هزینه بلیچینگ می شود. این که مطب دندانپزشکی در چه موقعیت مکانی قرار داشته و به چه مقدار مجهز بوده و از امکانات و سیستم به روز استفاده کند روی تمامی خدمات هزینه های بیش تری را اعمال می کند.

در حقیقت سالانه برای همه خدمات دندانپزشکی از سوی مراجع ذی صلاح تعرفه های مشخصی در نظر گرفته می شود. این تعرفه ها بر اساس رعایت اصول استاندارد طراحی شده اند. بهترین دکتر بلیچینگ درزنجان با هر نوع اقدامی که در جهت افزایش یا کاهش کیفیت کار خود انجام می دهد، دستخوش تغییر می شود. همچنین روش بلیچینگ دندان یکی از عوامل موثر در هزینه می باشد.

تعرفه بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان

عوارض انجام بلیچینگ

یکی از رایج ترین عوارض انجام بلیچینگ حساسیت دندان هاست. متاسفانه برخی از افراد به ترکیبات شیمیایی حساسیت داشته و با انجام بلیچینگ در دندان های خود احساس درد خواهند داشت. البته که حساسیت دندان ها بعد از بلیچینگ دائمی نبوده و پس از گذشت زمان از بین می رود. لثه در زمان انجام بلیچینگ ممکن است نسبت به مواد سفید کننده واکنش نشان داده و تحریک شود. لازم به ذکر است که اغلب عوارض بلیچینگ به صورت موقت بوده و با گذشت مدتی رفع می شود.

بنا بر گفته بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان، این روش دوام و ماندگاری مادام العمری ندارد. در واقع پس از گذشت زمانی دندان ها تغییر رنگ می دهند. استفاده مکرر و زیاد از مواد غذایی رنگی، استعمال دخانیات و نداشتن رژیم غذایی نامناسب در ایجاد این عارضه تاثیر دارد. اگر دندانپزشک از مهارت خوبی برخوردار نباشد و توانایی تشخیص و استفاده از مواد مرغوب را نداشته باشد به دندان ها آسیب جدی وارد می شود.

دندان ها ساختار آسیب پذیری دارند و ممکن است که مورد تخریب اسیدی قرار بگیرند. در نتیجه این مشکل مینای دندان نازک شده و استحکام خود را از دست می دهد. دسترسی به دندان ها برای ترمیم یا درمان آبسه و عفونت دشوارتر می شود.

کلام آخر

 دریافت هر نوع خدماتی در سنین پایین تر بنا به صلاحدید دندانپزشک انجام می شود. سن مناسب برای بلیچینگ 18 سال به بالا است. اگر به دنبال کلینیک یا دندانپزشک حرفه ای برای سفید کردن دندان های خود هستید، بهتر است از منابع معتبر کسب اطلاعات کرده و رزومه دندانپزشکان اطراف خود را بررسی کنید. ما در این مقاله سعی کردیم تعدادی از بهترین دکتر بلیچینگ در زنجان را به شما معرفی کنیم. امیدواریم از سایت دندانپزشکا راضی بوده باشید. از همراهی تان سپاس گزاریم.

5/5 - (2 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا