جراحی فک و صورت

10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در زنجان❤️【سال1403】⚡️

گاهی استخوان های فک و صورت دچار آسیب شده و یا به صورت مادرزادی مشکلاتی دارد که باید توسط پزشک درمان شود. انجام پروتز فک جزو وظایف دندانپزشکان است. هدف از انجام پروتز فک، کمک به برخی از اعمال فردی و رضایت فرد از ظاهر خویش می باشد. شناسایی دندانپزشکان برتر می تواند به روند درمانی موثر کمک کند. با در نظر گرفتن ویژگی های بهترین دکتر پروتز فک در زنجان و مطالعه رزومه آن ها می تواند انتخاب درستی داشت. با دندانپزشکا همراه باشید.

پروتز فک چیست؟

پروتز فک دارای جنبه زیبایی و درمانی دارد. افراد با انجام این کار علاوه بر زیباتر کردن چهره خود می تواند به سلامت و تندرستی هم دست یابند. پروتزها مواد جامدی هستند که متناسب با بافت های انسان تولید شده و معمولا برای تقویت فیزیکی فک و صورت به کار می روند. بهترین دکتر پروتز فک در زنجان بدون تحلیل و بازرسی عکس های رادیوگرافی نمی تواند مراحل درمان را آغاز کند.

چانه های کوچک، فک ضعیف، فک عقب مانده و گونه ها اغلب مشکلاتی هستند که با پروتز برطرف می شوند. در ساخت این متریال از فناوری های نوین استفاده شده تا فرد از وجود پروتز در هر یک از اجزای صورت خود آسیبی نبیند. پروتزها به انواع متفاوتی تقسیم بندی شده و هریک با متریال و روش خاصی ساخته شده اند. اندازه و مدل ایجاد پروتز در افراد به ویژگی های ظاهری آن ها بستگی دارد.

پروتزهای سیلیکونی برای افرادی مورد استفاده قرار می گیرند که می خواهند از جنبه زیبایی پروتز و زاویه سازی فک بهره مند شوند. پروتزهای پلی اتیلنی که با نام مدپور شناخته می شوند جلوه طبیعی داشته و متناسب با ساختار صورت فرد ساخته و به کار می رود. تزریق ژل و چربی از دیگر اقداماتی است که پزشک در پروتز فک و صورت از این متریال استفاده کرده تا هم زیباجو چهره متناسبی داشته باشد و هم نکات سلامت حفظ گردد.

پروتز فک چیست؟

ویژگی های بهترین دکتر پروتز فک در زنجان

دندانپزشکی یک علم گسترده است که بی شمار گرایشات دارد که هر کدام به نوبه خود به بررسی و درمان معضلی می پردازند. دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی و جراحان فک و صورت بنا بر آموزش هایی که دیده و دوره هایی که گذرانده اند می توانند در این گرایش دندانپزشکی مشغول به کار شوند. در واقع برخی ویژگی های بهترین دکتر پروتز فک در زنجان است که او را برای فعالیتش مناسب می کند. مهم ترین ویژگی برای کلیه دندانپزشکان سطح علمی بالا است.

اغلب کسانی که برای پروتز فک و صورت مراجعه می کنند، می خواهند ظاهر طبیعی داشته و از بیش تر شدن برخی از آسیب ها به علت نامتناسب بودن اجزای چهره خود بکاهند. بنابراین انجام پروتز از حساسیت بالایی برخوردار است. تجربه و مهارت دو عامل اصلی در موفقیت دندانپزشک و دکتر پروتز است. زیرا در مقابل رویارویی با هر نوع بیمار یا زیباجو اقدامات مناسب با شرایط و موقعیت صورت می گیرد.

در زاویه سازی فک و تزریق انواع چربی و ژل بهترین جراح فک و صورت در زنجان باید نقاط و زاویه های حساس را شناخته و نقاط استراتژی صورت را تغییر دهد. در غیر این صورت تقارن صورت بهم ریخته و حتی ممکن است منجر به ایجاد برخی بیماری های فک شود. دقت، توجه به جزئیات، متقارن سازی، تحلیل گری، تجربه و علم به روز دندانپزشکی از مهم ترین ویژگی های یک دکتر پروتز خوب می باشد.

10 تا از بهترین دکتر پروتز فک در زنجان را بشناسید!

دکتر میثم بیگدلو

دکتر میثم بیگدلو

دکتر بیگدلو یکی از بهترین دکتر پروتز فک در زنجان هستند که در کار خود بسیار تبحر و تجربه دارند. ایشان در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان تحصیل کرده و از همان جا فارغ التحصیل شده اند. سطح علمی بالای دکتر میثم بیگدلو از جمله نقطه قوت ایشان می باشد. آقای بیگدلو متخصص جراحی دهان، فک و زیبایی صورت بوده و همچنین ایمپلنتولوژیست نیز هستند. از دیگر سوابق کاری این دندانپزشک حاذق می توان به هیئت علمی بودن دانشگاه اشاره کرد. دکتر میثم بیگدلو دارای بورد تخصصی می باشند.

خدمات:

 • جراحی دندان
 • جراحی استخوان فک
 • پروتز فک و چانه

آدرس: زنجان، میدان انقلاب، ساختمان پاستور، طبقه 4

دکتر ساسان فکری

دکتر ساسان فکری

با جستجو در میان دندانپزشکان ماهر زنجان، نام دکتر ساسان فکری قابل مشاهده است. ایشان سال ها پیش از نظام پزشکی مجوز طبابت گرفته و با کد نظام 85271 مشغول به کار می باشند. آقای فکری مطب مجهز و امروزی داشته و ارائه دهنده خدمات دندانپزشکی و جراحی فک و صورت در مطب خود می باشد. خوش اخلاقی، روحیه مسئولیت پذیری، دقت و سرعت العمل بالا و تمرکز در حین کار از جمله ویژگی های دکتر ساسان فکری می باشد. مراجعین در مطب ایشان از امکانات و تجهیزات مدرن درمانی بهره مند می شوند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • فرو رفتگی چانه
 • درمان عقب ماندگی فک
 • گذاشتن پروتز در چانه و متعادل سازی چهره

آدرس: زنجان، خیابان کوچمشکی، چهارراه سوم جنوبی، پایین تر درمانگاه فارابی، کوچه نبش کوچه رستم خانی، ساختمان ابن سینا، واحد 5

دکتر معصومه امانی

دکتر معصومه امانی

همه افراد به دنبال یک دندانپزشک باتجربه و متخصص هستند. دکتر معصومه امانی بهترین دکتر پروتز فک در زنجان است که موفق به رضایت بی شمار مراجعین خود شده است. ایشان از به روزترین روش تزریق ژل و چربی و جراحی فک استفاده کرده و به بهبود چهره افراد کمک می کند. خدمات خانم معصومه امانی کیفیت بالایی داشته و تعرفه های مقرون به صرفه ای دارد. مراجعین می توانند با برقراری ارتباط با مطب این دندانپزشک حاذق از خدمات مشاوره درمانی به صورت حضوری یا غیرحضوری استفاده کنند.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • پروتز فک
 • زاویه سازی
 • اصلاح طرح لبخند

آدرس: زنجان، خیابان زینبیه شرقی، ساختمان تندیس، طبقه 2

دکتر ایل ناز احرامی

دکتر ایل ناز احرامی

سرکار خانم احرامی متخصص ارتودنسی و ناهنجاری های فک و صورت می باشند. روابط عمومی بالا و برخورد مناسب ایشان با مراجعین شان زبانزد است. دکتر ایل ناز احرامی دوره های پروتز فک و زاویه سازی چانه را گذرانده و صاحب مهارت در این زمینه می باشند. تسلط کافی این دندانپزشک بر خود و بیمار باعث شده اکثر جراحی ها و تزریق های ایشان با موفقیت همراه باشد. دکتر ایل ناز احرامی بهترین دکتر پروتز فک در زنجان هستند. توجه به وضعیت بیمار و زیباجو از ویژگی های مثبت ایشان است.

خدمات:

 • تزریق چربی به چانه
 • افزایش ارتفاع چانه با ژل
 • کاشت پروتز و جراحی فک

آدرس: زنجان، چهار راه سعدی، کوچه قلعه غربی، رو به روی آزمایشگاه بهار، ساختمان جالینوس، طبقه 1، کلینیک ایرانیان

دکتر مهسا علوی نامور

دکتر مهسا علوی نامور

خانم علوی نامور در معتبرترین دانشگاه های داخل و خارج از کشور تحصیل کرده اند. با نگاهی به رزومه ایشان می توان از تجربه و مهارت به دست آمده دکتر مهسا علوی نامور در طول تحصیل و کار پی برد. دانشگاه جنوای ایتالیا یکی از مراکز تحصیلی ایشان است. مطب ایشان در یکی از موقعیت های آرام و دنج شهر زنجان قرار داشته و مراجعین می توانند با خیال آسوده از امکانات درمانی مجموعه دکتر علوی نامور استفاده کنند. یکی از سمت های خانم علوی، عضو هیئت علمی دانشگاه دندانپزشکی زنجان است که به واسطه سوابق تحصیلی و تجارب ارزنده به ایشان اعطا شده است.

خدمات:

 • برطرف سازی انحرافات فک
 • معاینه، تشخیص، مشاوره و درمان
 • ارتودنسی، ایمپلنت و انجام پروتز

آدرس: زنجان، سعدی وسط، خیابان هفت تیر، ساختمان پزشکان امین، طبقه 2

دکتر داود مقبولی اصل

دکتر داود مقبولی اصل

کاشت پروتز و تزریق ژل و چربی نیازمند دقت و ظرافت است. دکتر داود مقبولی اصل با تمرکز بر شرایط بیمار و نوع درمان سعی در ارائه نتایج مطلوب به زیباجو دارد. ایشان دارای کد نظام پزشکی به شماره 130227 بوده و می توان با استفاده از این شماره رزومه دکتر مقبولی را مورد بررسی قرار داد. این دکتر پروتز انواع متریال را شناخته و از باکیفیت ترین ها برای مراجعین خود استفاده می کند. روند کاری ایشان دریافت نوبت، بررسی بیمار، ارائه مشاوره و آغاز مراحل درمان می باشد. دکتر داود مقبولی اصل بدون معاینات دندانپزشکی اقدام نمی نماید.

خدمات:

 • برطرف کردن انحراف چانه
 • درمان دندان قروچه و آرتروز فک
 • قرینه سازی فک و صورت

آدرس: زنجان، جاده شهرک، نبش قائم هفتم، پلاک 2774، طبقه 4

دکتر رباب نورمحمدی

دکتر رباب نورمحمدی

با مراجعه به مطب دکتر نورمحمدی می توان از خدمات به شیوه مدرن استفاده کرد. کلیه تجهیزات و امکانات موجود در مطب این دندانپزشک طبق متد روز دنیا تهیه شده است. دکتر رباب نورمحمدی سال ها است که در زمینه پروتز و جراحی فک و صورت مشغول به کار می باشد. ایشان در محیطی کاملا بهداشتی بیمار را معاینه کرده و در صورت نیاز یکی از روش های درمان بدون ریسک را انتخاب می کند. تخصصی ترین عمل خانم نورمحمدی جراحی فکین و برطرف سازی انحراف فک است. دریافت نوبت از مجموعه دکتر رباب نورمحمدی به صورت حضوری و غیرحضوری امکان پذیر می باشد.

خدمات:

 • تزریق ژل
 • ارتودنسی
 • زاویه سازی فک
 • جراحی و کاشت پروتز

آدرس: زنجان ، زینبیه شرقی ، ابتدای دلجویی ، ساختمان پزشکان نسیم ، طبقه دوم ، واحد 7

توصیه های بهترین دکتر پروتز فک در زنجان

شرایط جسمانی و آناتومی افراد با یک دیگر تفاوت هایی دارد به همین خاطر نمی توان یک نسخه برای همگان تجویز کرد. بهترین دکتر پروتز فک در زنجان با مشاهده وضعیت جسمانی مراجعه کننده خود ممنوعیات و نکات مراقبتی را متذکر می شود. اما برخی دیگر از توصیه های پزشکی هستند که مراقبت های عمومی بوده و رعایت آن ها برای افراد مشکلاتی ایجاد نکرده و آن ها را در نتایج درمان یاری می دهد.

انجام پروتز عوارض موقتی دارد که یکی از آن ها تورم است. این تورم تا 2 هفته بعد از عمل همراه بیمار خواهد بود و جای نگرانی وجود ندارد؛ تنها اقدام بیمار این است که در هنگام خواب یا درازکشیدن سر خود را بالاتر از قفسه سینه نگه دارد. به علاوه برای کاهش ورم می توان از کمپرس یخ از 24 تا 48 ساعت استفاده نمود. زیباجو تا دو روز اول عمل بهتر است که مایعات خنک نوشیده و 6 الی 8 هفته از مصرف خوراکی های داغ پرهیز کند. غذاهای سفت جزو ممنوعیات دندانپزشکی است.

در حمام کردن و یا شستشوی صورت مانعی وجود ندارد تنها این که بعد از گذشت یک هفته از زمان عمل انجام شود. استعمال دخانیات و مشوربات الکلی برای کسانی که ژل و چربی به فک و صورت خود تزریق کرده قدغن است. هیچ گونه فشاری نباید به چانه و فک وارد شود. بخیه حاصل از عمل را 4 بار در روز با پراکسید هیدروژن تمیز کرده و تا مدت 6 هفته در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگرفت.

توصیه های بهترین دکتر پروتز در زنجان

اهداف انجام پروتز زیباجو

افرادی که چانه و فک فرورفته ای دارند، کاندیدای انجام پروتز هستند. زیرا می خواهند با افزودن برجستگی ها به این ناحیه از صورت به جذابیت های ظاهری خود بیافزایند. ایجاد چین و چروک ها در این ناحیه از صورت، لاغری بیش از حد و فک فرورفته افراد به انجام پروتز چانه برای زاویه سازی ترغیب می کند. همان طور که گفته شد بسیاری از افراد به علت زیباتر کردن صورت خود اقدام به تزریق و عمل می کنند.

به دستور بهترین دکتر پروتز فک در زنجان افرادی که دارای اختلالات فکی بوده و یا ساختار فک آن ها تغییر کرده می توانند از این روش برای درمان استفاده کنند. تحلیل فک و ارتفاع نامتناسب چانه علاوه بر ایجاد ظاهر ناخوشایند بر عملکرد دهان و دندان ها هم اثر می گذارد. کاندیدای انجام پروتز باید سن بلوغ را پشت سر گذاشته باشند. کسانی که چانه های عقب مانده دارند با گذاشتن پروتز می توانند صورت متقارن و متعادلی داشته باشند. به طور می توان هدف از انجام پروتز را بهبود وضعیت صورت و افزایش اعتماد به نفس افراد دانست.

کلام آخر

برای گذاشتن پروتز و یا تزریق فیلر و ژل باید فرد به سن بلوغ رسیده و رشدش متوقف شده باشد. در غیر این صورت هر گونه عمل جراحی یا پروتزی بی فایده خواهد بود. با یافتن بهترین دکتر پروتز فک در زنجان و دریافت مشاوره می توانید با مراحل درمان و نکات مراقبتی بعد از پروتز آشنا شوید. البته این کار بدون انجام معاینات و تهیه تصاویر دندانپزشکی میسر نمی شود. چنان چه تورم، التهاب، درد، خون ریزی و واکنش های آلرژیک را مشاهده کردید فورا به پزشک تان مراجعه کنید. دندانپزشکا از همراهی شما کاربران عزیز سپاس گزار است.

5/5 - (2 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 5 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا