جراحی فک و صورت

بهترین دکتر پروتز فک در ونک 【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

بسیاری از افراد به زیبا‌تر کردن ظاهر و زاویه فک خود علاقه‌مند هستند. اگر شما به دنبال تغییرات اساسی در ظاهر صورت و فک خود می‌باشید، ما در این مقاله قصد داریم به شما بهترین دکتر پروتز فک در ونک را معرفی کنیم. پروتز فک و چانه می‌تواند در زیبایی صورت و زاویه دار کردن آن تاثیر بسزایی داشته باشد اما در برخی موارد، افراد ممکن است به دلیل عوامل مختلفی مانند: ترمیم بعد از جراحی، ضعف عضلات یا اختلالات ساختاری صورت دچار آسیب در فک یا چانه خود می‌شوند و نیازمند دکتر پروتز فک مجرب برای درمان این معضل و مشکل هستند.

پروتز فک چیست؟

یک روش جراحی تجمیعی برای بهبود شکل و ظاهر فک، پروتز فک می‌باشد در این روش اجزای مصنوعی سازگار با بدن برای جبران کاهش یا از دست رفتن بخش‌های فک استفاده می‌شود و به عنوان یک راهکار زیبایی در مواردی مانند: افزایش حجم فک، ترمیم شکستگی‌های جدی، ترمیم فک‌های نامنظم یا ترمیم شکل فک پس از جراحی، حذف تومورها یا نقص‌‌های مادر زادی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در پروتز فک، ابتدا شما باید به بهترین دکتر پروتز فک در تهران مراجعه کنید. در این مرحله، دکتر پروتز فک شرایط و مشکلات شما را مورد بررسی قرار می‌دهد که شامل: گرفتن عکس‌های رادیوگرافی، سی‌تی اسکن، یا انجام آزمایشات خون می‌باشد. جراح براساس نیازهای شما که شامل: تغییر شکل فک بالا یا پایین، بازسازی فک بعد از جراحی، افزایش طول فک و… است، عمل جراحی را انجام می‌دهد.

بهترین دکتر پروتز فک در ونک، ابتدا باید دوره پزشکی عمومی را بگذراند و سپس در زمینه جراحی دهان و فک تخصص بگیرد و در طول دوره تخصصی خود، در بخش‌های مختلف جراحی دهان و فک تجربه کسب کند. او می‌تواند با گذراندن دوره فلوشیپ جراحی پروتز فک تحت نظارت جراحان باتجربه، به مهارت‌های لازم در این تخصص دست یابد.

پروتز فک چیست؟

معیار‌های انتخاب بهترین دکتر پروتز فک در ونک

 • تخصص و تجربه: بهترین دکتر پروتز فک در ونک باید دارای فوق تخصص در زمینه پروتز فک باشد و تجربه لازم را در این زمینه داشته باشد و بیماران با توجه به دانش و مهارت دکتر پروتز فک می‌توانند به او اعتماد کنند.
 • نظرات و تجربیات بیماران: سعی کنید از تجربه‌ها و نظرات بیماران قبلی استفاده کنید. این نظرات می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین دکتر پروتز فک در ونک را بیابید تا با بهترین درمان، نتیجه مطلوب خود را بدست آورید.
 • موقعیت مکانی: مکان جراحی که ممکن است کلینیک یا بیمارستان خاصی باشد بسیار مهم است زیرا درمان‌های پس از جراحی نیازمند حضور پی درپی شما است و توصیه می‌شود دکتر پروتز فکی را انتخاب کنید که دسترسی به محل فعالیت او  برای شما آسان باشد.
 • تکنولوژی و تجهیزات: مطمئن شوید که جراح از تکنولوژی و تجهیزات مدرن برای انجام جراحی استفاده می‌کند که شامل: دستگاه‌های تصویربرداری مانند رادیوگرافی و توموگرافی، دستگاه‌های ایمپلنتولوژی و تجهیزات لازم برای انجام فرآیند پروتز فک می‌باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر پروتز فک در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح دکتر تخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⭐ تجهیزات از تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
❤️ برخورد با بیمار رفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
📝  مهارت و تجربه سابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین دکتر پروتز فک در ونک را بشناسید!

دکتر محسن فدایی

دکتر محسن فدایی

دکتر محسن فدایی، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی فک و صورت از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند. ایشان رتبه برتر بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک کشور را دارند و هم چنین متخصص جراحی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌باشند. دکتر فدایی عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران نیز بوده و در بیمارستان‌های مختلفی نظیر: عرفان، لاله، تندیس، آرمان، گاندی و مراکز جراحی مانند: کلینیک جراحی آلفا، مرکز جراحی مریم و کلینیک جراحی شیخ بهایی فعالیت داشته‌اند.

خدمات:

 • پروتز فک
 • جراحی فک
 • جراحی چانه
 • تزریق بوتاکس و ژل
 • لیفت صورت

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان پزشکان صدرا، پلاک 8، طبقه 2، واحد 3

دکتر بهزاد خوروش

دکتر بهزاد خوروش

دکتر بهزاد خوروش، فوق تخصص جراحی پلاستیک، زیبایی و فک و صورت می‌باشند. ایشان عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و عضو انجمن جراحان پلاستیک امریکا هستند. دکتر خوروش با داشتن تجربه و علم بسیار، تعداد بیشماری جراحی زیبایی و پلاستیک را انجام دادند و به عنوان یکی از پزشکان برجسته و شناخته شده در این حوزه محسوب می‌شوند و عضویت در انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و انجمن جراحان پلاستیک آمریکا نیز تاییدی بر کیفیت و تخصص ایشان است.

خدمات:

 • پروتز فک
 • لیفت صورت
 • جراحی زیبایی چانه
 • تزریق ژل و بوتاکس
 • پروتز گونه و چانه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان بیستم گاندی، پلاک 16، طبقه 2، واحد 4

دکتر فرهاد نوروش

دکتر فرهاد نوروش

دکتر فرهاد نوروش، بهترین دکتر پروتز فک در ونک هستند. ایشان دارای مدرک دندانپزشکی حرفه‌ای از یک دانشگاه معتبر در تهران می‌باشند و تخصص اصلی دکتر نوروش در حوزه جراحی‌های فک و صورت است. دکتر نوروش در زمینه پروتز فک تجربه و دانش کافی را دارند و در تهران خدمات و مشاوره‌های ارزنده ای را به مراجعه کنندگان عزیز ارائه می‌دهند.

خدمات:

 • پروتز فک
 • درمان ناهنجاری‌های فک و صورت
 • جراحی زیبایی صورت
 • درمان شکستگی فکی
 • لیفت صورت

آدرس: تهران، ونک، خیابان گاندی شمالی، خیابان برادران شریفی، ساختمان مهر، پلاک 34، طبقه 3، واحد 10

دکتر فرشید کاوندی

دکتر فرشید کاوندی 

دکتر کاوندی، متخصص جراحی دهان، فک و صورت می‌باشند. ایشان در حوزه بازسازی چانه جلو رفته و هم چنین در زمینه ایمپلنتولوژی مهارت خاصی دارند. دکتر کاوندی دارای تخصص در جراحی پروتز فک بوده و با توجه به نظرات کاربران، با مراجعه به مطب ایشان در چندین جلسه مشکلات دهانی و فکی شما برطرف خواهد شد و بنابراین شما با  اطمینان خاطر می‌توانید روند درمان خود را به دکتر کاوندی بسپارید.

خدمات:

 • ارتودنسی
 • ایمپلنت
 • جراحی فک بالا و پایین
 • درمان در‌رفتگی فک
 • درمان آسیب‌های فکی

آدرس: تهران، ونک، ملاصدرا، میدان شیخ بهایی، برج صدف، واحد81

دکتر سید مهدی حسینیان

دکتر سید مهدی حسینیان  

دکتر سید مهدی حسینیان، متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند. ایشان دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی بینی و صورت و نیز تخصص در زمینه ایمپلنتولوژی می‌باشند و در مرکزی که فعالیت می‌کنند، تمامی جراحی‌های مرتبط با ناهنجاری فک (ارتوگناتیک)، جراحی زیبایی بینی و صورت، جراحی و درمان شکستگی استخوان‌های فک و صورت، جراحی ضایعات پاتولوژیک (کیست و تومور) فک و صورت، جراحی ایمپلنت، سینوس لیفت و پیوند استخوان، جراحی‌های دهان و دندان‌های نهفته و دندان عقل به صورت کاملا تخصصی و در محیطی آرام و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • لیفت و جراحی دندان‌های عقل و نهفته
 • جراحی فک  و صورت
 • پروتز فک
 • درمان آسیب‌های فکی

آدرس: تهران، ونک، خیابان ولیعصر، سه راه توانیر،کوچه گاندی دوم ،ساختمان پزشکان دی ،طبقه پنجم٬ واحدe

مزایا مراجعه به بهترین دکتر پروتز فک در ونک

بهبود کارکرد طبیعی: پروتز فک به بیماران کمک می‌کند تا توانایی جویدن، گفتگو و بلع آن‌ها بهبود یابد. در صورتی که فکی از دست رفته یا ضعیف شده باشد، پروتز فک می‌تواند فضا‌های خالی را پر کند و کارکرد طبیعی فک را بازسازی نماید، این کارکرد تنها با مراجعه به بهترین دکتر پروتز فک در ونک امکان پذیر است.

استحکام و پایداری: با استفاده از پروتز فک، دندان‌ها و فک‌ها در وضعیت مناسبی قرار می‌گیرند و ساختار فک پایداری بیشتری خواهد داشت و برای افرادی که از دندان مصنوعی استفاده می‌کنند بسیار مناسب است زیرا از حرکت نا‌مناسب دندان مصنوعی جلوگیری می‌کند.

ظاهر طبیعی: دکتر پروتز فک با زاویه سازی فک، ظاهر فک و چهره شخص را زیبا و  جذاب می‌کند، این امر تاثیر مثبتی در روحیه و اعتماد به نفس فرد دارد.

بازگشت به زندگی عادی: با پیروی از دستورات بهترین دکتر پروتز فک در ونک در مورد مراقبت و استفاده از پروتز فک، شما می‌توانید به زندگی عادی و اجتماعی خود بازگردید این امر برای کسانی که در اثر تصادف یا وجود تومورها در فک قادر به حرف زدن یا غذا خوردن نیستند امری حیاتی است زیرا بعد از عمل پروتز به راحتی به زندگی عادی خود باز‌می‌گردند.

مزایا مراجعه به بهترین دکتر پروتز فک در ونک

عمل زاویه‌دار کردن فک با پروتز

دکتر پروتز فک عمل پروتز فک را برای چندین هدف انجام می‌دهد که یکی از آن‌ها زاویه دار کردن فک است. جراح پروتز فک شکل صورت را به طور کامل طراحی می‌کند، این مرحله شامل بررسی و اندازه‌گیری دقیق فک‌ها و ساختار صورت است پس از طراحی، پروتز با مواد مناسب (مانند پلی‌استر، پلی‌اکریلیک و غیره) تراش داده می‌شود و سپس دکتر، پروتز را در محلی که از قبل برش داده قرار می‌دهد و با استفاده از پیچ و بخیه پروتز را در محل خود فیکس می‌کند و جای برش را با بخیه می‌بندد. پیشنهاد می‌شود برای افزایش کیفیت عمل، این کار را به بهترین جراح فک و صورت در ونک بسپارید.

کلام آخر

انتخاب یک دکتر پروتز فک ماهر و با تجربه در ونک، با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و تجهیزات مدرن می‌تواند به شما کمک کند تا کیفیت زندگی خود را بهبود بخشیده و به زندگی عادی بازگردید. هم چنین پروتز فک جنبه زیبایی نیز دارد و با زاویه دار کردن فک می‌توانید به بهبود چهره و استحکام دندان‌ها کمک کنید و با رعایت راهنمایی‌های دکتر و مراقبت‌های لازم می‌توانید از مزایای انتخاب بهترین دکتر پروتز فک بهره‌مند شوید.

سپاس گزاریم که ما را تا پایان  این مقاله همراهی کردید. ما در این مقاله به معرفی بهترین دکتر پروتز فک در ونک پرداختیم. امیدواریم مطالب ذکر شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت هر گونه پیشنهاد و انتقاد، می‌توانید آن را از طریق سایت با ما مطرح کنید.

3.6/5 - (26 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا