جراحی فک و صورت

بهترین جراح فک و صورت در فرشته【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

افرادی هستند که به صورت مادرزادی در ساختار فک و صورت خود دچار نقص می باشند. برخی نیز ممکن است به دلایل مختلفی مثل تصادف، فک و صورت شان دچار آسیب گردد و باعث ناهنجاری در تکلم، تنفس و جویدن و بلع شود. در این مواقع اصولا افراد باید تحت جراحی قرار گیرند. ما در این مقاله سع داریم در مورد چگونگی انجام جراحی فک و صورت و دهان صحبت کنیم. همچنین برای کسانی که در جست و جوی یک جراج زبده در تهران هستن، 5 تا از بهترین جراح فک و صورت در فرشته را معرفی نماییم. پس تا انتها همراه ما باشید.

جراحی فک و صورت چیست؟

جراحی فک و صورت یک روش جراحی است که برای اصلاح و بهبود شکل و ساختار فک و صورت استفاده می‌شود. این جراحی ممکن است به صورت تجمیعی یا تقسیمی انجام شود و می‌ تواند شامل برخی از روش‌های زیر باشد که بنابر معاینات و بررسی های بهترین جراح فک و صورت در فرشته تعیین می گردد:

1. جراحی تغییر شکل فک: این جراحی شامل تغییر اندازه، شکل و موقعیت فک‌ها است. مثلا در صورت وجود فک بزرگ یا کوچک، فک عقب یا جلو، فک‌ های ناهمسان یا غیرقابل تطبیق، جراحی تغییر شکل فک‌ ها ممکن است لازم باشد.

2. جراحی تغییر شکل بینی: این جراحی شامل تغییر اندازه، شکل و ساختار بینی است. مثلا در صورت وجود بینی بزرگ، کوچک، منحنی، خمیده یا غیرقابل تطبیق، جراحی تغییر شکل بینی ممکن است لازم باشد.

3. جراحی زیبایی صورت: این جراحی شامل اصلاح و بهبود اجزای صورت مانند چانه، لب، گونه‌ها، پلک‌ها و دهان است. مثلا در صورت وجود چانه کوچک، لب باریک، گونه‌های فرسوده یا دهان بزرگ، جراحی زیبایی صورت ممکن است لازم باشد. در صورت نیاز می توانید به بهترین جراح فک و صورت در کرج مراجعه کنید.

4. جراحی تغییر جنسیت: این جراحی شامل تغییر جنسیت فیزیکی است و برای افرادی که تمایل دارند جنسیت خود را تغییر دهند، انجام می‌شود. این جراحی شامل تغییر شکل فک و صورت، تغییر شکل بینی، جراحی پستان و سایر فرآیندهای جراحی ممکن است.

جراحی فک و صورت عملیات پیچیده‌ای است که نیاز به مهارت و تخصص بالای جراحان تخصصی دارد. علاوه بر این، قبل از انجام جراحی، مشاوره با جراح پلاستیک و زیبایی الزامی است تا بهترین روش‌ها و نتایج ممکن را برای هر فرد در نظر بگیرد. بسیاری از جراحان فک و صورت فارغ التحصیلان دندانپزشکی هستند و در ابتدا به عنوان دندانپزشک عمومی وارد دنیای پزشکی می شوند و بعد از آن دوره تخصص و آموزش چندین ساله را برای جراحی فک و صورت پشت سر می گذارند.

جراحی فک و صورت چیست؟

عوارض جراحی فک و صورت

عوارض جراحی فک و صورت ممکن است شامل موارد زیر باشد که در جلسات مشاوره توسط بهترین جراح فک و صورت در فرشته به فرد متقاضی هشدار داده می شود:

1. عفونت: در هر عمل جراحی، خطر عفونت وجود دارد. عفونت می‌ تواند در محل جراحی یا در بخش‌های دیگر صورت بروز کند.

2. خونریزی: خونریزی ممکن است در طول یا پس از جراحی رخ دهد. در برخی موارد، نیاز به تزریق خون یا انجام دوباره عمل جراحی ممکن است باشد.

3. واکنش به بخیه‌ها: بعضی افراد ممکن است به بخیه‌های جراحی حساسیت نشان دهند و واکنش التهابی داشته باشند. پس از جراحی، ممکن است حس در بخش‌های صورت تغییر کند. این ممکن است شامل کاهش یا افزایش حس، تغییر در حس لمس یا درد باشد.

5. آسیب به عصب‌ها: در جراحی فک و صورت، خطر آسیب به عصب‌ های صورت وجود دارد که ممکن است باعث تغییر در حس یا حرکت بخش‌ های صورت شود.

6. ندوشن‌ های جراحی: ممکن است پس از جراحی ندوشن‌ های جدیدی در نقاط جراحی شکل بگیرند که ممکن است نیاز به درمان داشته باشند.

7. نتایج نامطلوب: در برخی موارد، نتایج جراحی ممکن است با انتظارات فرد مطابقت نداشته باشد و شکل و ساختار فک و صورت به طور کامل بهبود نکند.

8. عوارض تحتانی: همچنین، جراحی فک و صورت ممکن است عوارض تحتانی دیگری همچون خستگی، خواب آلودگی، تورم و درد را به همراه داشته باشد.

به هر حال، این عوارض نباید فرد را از انجام جراحی فک و صورت منصرف کند. مهم است که با یک جراح تخصصی مشورت شود و ریسک‌ ها و فواید احتمالی جراحی به طور دقیق بررسی شود. اگر ساکن مناطق دیگری هستید، بهترین جراح فک و صورت در شرق تهران می تواند گزینه مناسبی برای رفع مشکلات و ناهنجاری های مربوط به فک و صورت باشد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین جراح فک و صورت در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح جراح تخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⭐ تجهیزات از تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
❤️ برخورد با بیمار رفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
📝  مهارت و تجربه سابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین جراح فک و صورت در فرشته را بشناسید!

دکتر روزبه پهلوان

دکتر روزبه پهلوان

دکتر روزبه پهلوان، یکی از متخصصین زبده و برجسته در شمال تهران است که تاکنون جراحی های موفق بسیاری را به انجام رسانده است. ایشان با شماره نظام پزشکی 112269 عضو جامعه پزشکان بوده و به صورت قانونی به ارائه خدمات به بیماران خود می پردازد. دکتر پهلوان یکی از بهترین جراح فک و صورت در فرشته می باشد.

خدمات:

 • تشخیص و درمان ضایعات فکی و دهانی
 • درمان توده ها و تومورهای موجود در لثه و فک
 • انجام جراحی بینی

آدرس: فرشته، خیابان مقدس اردبیلی، بین شادیانه و پسیان، پلاک 48، واحد 1 شمالی

دکتر محسن عباسی

دکتر محسن عباسی

دکتر محسن عباسی، جراح دهان و فک و صورت با شماره پروانه طبابت  94225 است. آنچه که ایشان را تبدیل به یک جراح محبوب و مشهور نموده است، داشتن مهارت، اخلاق خوب، دلسوزی و وجدان کاری است. دکتر عباسی جراحی های مربوط به لثه، دهان و دندان را به بهترین شکل و با بروزترین متدها و علم دنیا به انجام می رساند و از این رو یکی از بهترین جراح فک و صورت در فرشته به شمار می رود.

خدمات:

 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک
 • کشیدن ریشه دندان
 • رفع کیست ها و توده های دندان و درمان ریشه

آدرس: فرشته، میدان اعجازی، بلوار بهزادی، داخل کوچه مردانی، پلاک 51، واحد 401

دکتر سامان کلباسی

دکتر سامان کلباسی

یکی دیگر از بهترین جراح فک و صورت در فرشته، جناب آقای دکتر سامان کلباسی، با شماره نظام پزشکی  125756 می باشد. ایشان بعد از گذراندن دوره دکترای حرفه ای دندانپزشکی، برای تخصص رشته جراحی فک صورت را انتخاب نموده و تبدیل به یکی از متخصصین زبده در این حوزه نموده است.

خدمات:

 • بلفاروپلاستی
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی دندان عقل
 • جراحی فک و لثه

آدرس: فرشته، بعد از چهارراه پارک وی، روبروی رستوران لوکس طلایی، کوچه میرشریفی، پلاک 9، طبقه 7، واحد 71

دکتر مهرداد دهقانی

دکتر مهرداد دهقانی

آقای دکتر مهرداد دهقانی، دندانپزشک و متخصص دهان و فک و صورت است که خدمات بسیاری را در حوزه درمان و زیبایی به بیماران خود ارائه می دهد. شماره نظام پزشکی ایشان 36136 می باشد. با توجه به محدوده فعالیت ایشان، می توان دکتر دهقانی را یکی از بهترین جراح فک و صورت در فرشته نامید. کلینیک ایشان در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 پذیرای مراجعین می باشد.

خدمات:

 • درمان توده ها و عارضه های موجود در لثه و فک
 • درمان ریشه دندان ها و عفونت های موجود
 • جراحی فک و اختلالات استخوانی

آدرس: فرشته، سه راه نشاط ، نبش کوچه تراب، پلاک 345، طبقه اول، واحد 2

دکتر فریبرز آرین

دکتر فریبرز آرین

اگر بخواهیم لیست بهترین جراح فک و صورت در فرشته را تکمیل کنیم، می توانیم جناب آقای دکتر فریبرز آرین را به عنوان یک جراح و متخصص برجسته و کاربلد معرفی نماییم. ایشان بسیار حرفه ای و کار بلد هستند و صبر و حوصله تمام نکات لازم را به بیماران خود گوشزد می کنند و در دوره نقاهت نیز پیگیر بیماران خود هستند.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل نهفته
 • درمان و جراحی ریشه
 • ایمپلنت دندان
 • جراحی فک
 •  درمان عارضه ها و اختلالات لثه

آدرس: فرشته، انتهای مقدس اردبیلی، نبش خیابان ب، طبقه فوقانی بانک اقتصاد نوین، شماره 22، طبقه دوم، واحد 10

ویژگی های بهترین جراح فک و صورت در فرشته

ویژگی‌های بهترین جراح فک و صورت در فرشته عبارتند از:

 • بهترین جراح فک و صورت در تهران باید تجربه و تخصص کافی در این زمینه داشته باشد و قادر به انجام انواع جراحی‌های مختلف فک و صورت باشد.
 • یک جراح باید دارای مهارت هنری بالا باشد تا بتواند نتایج طبیعی و زیبا را به دست آورد.
 • بهترین جراح فک و صورت در فرشته باید با تکنولوژی‌های جدید در این حوزه آشنا باشد و از آن‌ها استفاده کند تا بهترین نتیجه را برای بیماران خود به ارمغان بیاورد.
 • باید دارای خلاقیت بالا باشد تا بتواند راه‌حل‌ های مناسب و منحصر به فرد برای مشکلات بیماران پیدا کند.
 • بهترین جراح فک و صورت در فرشته باید توانایی برقراری ارتباط مؤثر با بیماران داشته باشد و به آن‌ها راهنمایی کند و به سوالات و نگرانی‌ های آن‌ها پاسخ دهد.
 •  بهترین جراح فک و صورت در نیاوران باید عملکرد خوبی در جراحی‌ های قبلی خود داشته باشد و نتایج مطلوب را به دست آورده باشد.

ویژگی های بهترین جراح فک و صورت در فرشته

هزینه جراحی فک و صورت

هزینه جراحی فک و صورت ممکن است بسته به نوع جراحی، پیچیدگی مورد، مکان جراحی و تجربه جراح متفاوت باشد. عوامل دیگری مانند محل جغرافیایی و شهری که در آن جراحی انجام می‌شود، نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. در هر صورت، هزینه جراحی فک و صورت به طور کلی با هزینه‌های مربوط به بیمارستان، هزینه‌های جراح و تجهیزات استفاده شده در جراحی مرتبط است. برای دقیق‌ترین اطلاعات در مورد هزینه‌های جراحی فک و صورت، بهتر است با یک جراح تخصصی مشورت کنید.

کلام آخر

آنچه که در این مقاله گفتیم انجام جراحی فک و صورت و ویژگی های متخصصین این امر بود. در ضمن شاید بسیاری از افراد به دنبال یک جراح حرفه ای در محدوده خیابان فرشته تهران باشند. از این رو ما 5 تا از بهترین جراح فک و صورت در فرشته را نیز به شما معرفی نمودیم. از همراهی تان سپاس گزاریم. لطفا نظرات و پیشنهادات تان را در سایت دندانپزشکا با ما در میان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × چهار =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا