جراحی دندان

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته⭐【سال1403】❤️

ما در این مقاله می‌خواهیم در مورد شناخت جراح دندانپزشک و ویژگی های او صحبت کنیم. همچنین تصمیم داریم برای کسانی که در شمال تهران به دنبال یک جراح دندانپزشک زبده هستند، 10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته را معرفی کنیم. همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی را در این خصوص کسب نمایید. رسیدگی به دهان و دندان و مراقبت از سلامت آن از ملزومات زندگی روزمره است و هرکسی باید بیش از هر چیزی به سلامت بدن خود توجه کند. معمولا افراد برای مشکلات دهان و دندان خود به یک دندانپزشک مراجعه می کنند، اما بعضی از خدمات توسط دندانپزشک قابل ارائه نیست و بایستی به یک جراح دندانپزشک خوب مراجعه کرد.

بهترین جراح دندانپزشک در فرشته کیست؟

یک دندانپزشک تحصیلات عمومی خود را به مدت 6 سال در این رشته گذرانده است. تمامی فارغ التحصیلان این رشته می توانند به عنوان یک دندانپزشک عمومی فعالیت کنند. برخی از این دندانپزشکان هستند که بیش تر به دلیل تخصص شان در جراحی معروف می باشند. عموم افراد تفاوتی بین جراحان و دندانپزشکان قائل نیستند. اما باید بگوییم که تمامی دندانپزشکان توانایی و مجوز لازم برای انجام عمل های جراحی در لثه و دهان را نخواهند داشت.

جراح دندانپزشک همان پزشکی است که قادر است تمامی درمان هایی که برای دهان و دندان لازم است انجام دهد و علاوه بر آن می تواند به درمان ریشه دندان ها نیز بپردازد. این فرد علاوه بر دوره شش ساله دندانپزشکی، دوره های تحصیلی بیش تری را برای به دست آوردن تخصص در این زمینه پشت سر گذاشته است‌ و می تواند به خوبی به بیماری‌ های لثه و ریشه رسیدگی کند. جراح دندانپزشک توانایی انجام این جراحی ها و عمل های درمانی را دارد. یکی از وظایف بهترین جراح دندانپزشک در فرشته درمان آسیب های تروما می باشد و هم چنین، چنین پزشکی قادر است به درمان و اصلاح فک و جراحی دندان مسلط باشد. یک جراح ممکن است روش هایی که برای درمان کمک می گیرد، استفاده از ایمپلنت باشد و با تغییر در اطراف لثه فرم مناسبی را برای دندان بیمار خود پیاده کند.

بهترین جراح دندانپزشک در فرشته کیست؟

ویژگی های یک جراح دندانپزشک

ویژگی هایی که باعث در اولویت قرار دادن یک جراح دندانپزشک در بین پزشکان دیگر می شود عبارتند از:

داشتن مدرک تحصیلی معتبر: یک جراح دندانپزشک زبده باید مدرک تحصیلی از دانشگاه های معتبر داشته باشد و به صورت قانونی و با مجوز های لازم برای درمان بیماران خود اقدام کند.

احترام به بیمار و اختصاص وقت کافی: ویژگی دیگر بهترین جراح دندانپزشک در فرشته وقت شناسی و احترام به بیماران است و ضمنا چنین پزشکی باید با توجه به وسع مالی بیمار خود در دریافت هزینه با او مدارا کند.

مطب مجهز: باید تجهیزاتی که در یک کلینیک دندانپزشکی قرار دارد بسیار مناسب باشد و فضای کلینیک نیز عاری از هرگونه آلودگی باشد تا جراح بتواند با به روز ترین متدها و در فضای تمیز و استریلیزه به بیمار خود خدمات ارائه دهد.

داشتن گوش شنوا: از جمله ویژگی های یک جراح، دلسوزی و گوش دادن به مشکلات بیمار است تا بتواند بهترین راه درمان را برای او به کار بگیرد و کم ترین استرس و عوارض را بیمارش متحمل شود.

سابقه کاری: بهترین جراح دندانپزشک در تهران باید تجربه لازم برای انجام جراحی داشته باشد و با مهارت لازم به تیغ جراحی دست ببرد تا بیمارش کم ترین آسیب را ببیند و به زودی سلامتی خود را به دست آورد.

10 تا از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته را بشناسید!

دکتر فرشید رفیعی

دکتر فرشید رفیعی

آقای دکتر فرشید رفیعی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران هستند و دارای دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی می باشند، ایشان ارائه دهنده انواع خدمات دندانپزشکی و جراحی می باشد و عضو سازمان نظام پزشکی ایران به شماره 156636 است. همچنین آقای رفیعی دارای مدرک دوره های زیبایی دندان پزشکی هستند. ایشان کلیه خدمات دندانپزشکی و زیبایی را به بهترین شکل ممکن به بیماران ارائه می دهند. جناب آقای دکتر رشید رفیعی دندانپزشک زیبایی آمریکا accd بوده و فلوشیب و مسترشیپ پیشرفته از icoi آمریکا را دارد.

خدمات:

 • جراحی دندان و لثه
 • لمینت ایمکس و ونیر کامپوزیت
 • لیفت لثه
 • عصب کشی دیجیتال دندان، ترمیم و پرکردن
 • کامپوزیت و روکش سرامیکی

آدرس:  فرشته، بلوار اندرزگو، اول بن بست سالاری، نبش مسکن دانش، پلاک 12، واحد 2

دکتر یلدا بازرگان

دکتر یلدا بازرگان

خانم دکتر یلدا بازرگان با شماره نظام پزشکی 162572 به صورت رسمی و قانونی ارائه دهنده انواع خدمات درمانی در تهران می باشند. ایشان جراح دندانپزشک بوده و با توجه به رضایتی که تمامی مراجعین و بیماران از ایشان دارند و به کار خود مسلط هستند، یکی از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته محسوب می شوند. خانم دکتر بازرگان در سعادت آباد تهران نیز کلینیک داشته و به اهالی این منطقه خدمات درمانی و زیبایی دهان و دندان ارائه می دهند.

خدمات:

 • جراحی دندان عقل
 • ارتودنسی پیشرفته هر دو فک و ارتودنسی نامرئی
 • کامپوزیت و لمینت دندان
 • درمان پوسیدگی و عصب کشی

آدرس: فرشته، خیابان مریم غربی، کویین سنتر، طبقه سوم، واحد 303

دکتر فرنوش رزم آرا

دکتر فرنوش رزم آرا

خانم دکتر فرنوش رزم آرا، دانش آموخته دانشگاه علوم پزشکی اصفهان می باشند و دارای مدرک دکترای حرفه ای دندانپزشکی هستند. ایشان به عنوان متخصص جراحی دهان، فک و صورت به ارائه خدمات مشغول می باشند. دکتر رزم آرا علاوه بر فعالیت به عنوان یک پزشک حاذق، استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز هستند. با توجه به مهارت هایی که ایشان در جراحی دارند، یکی از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته محسوب می شوند.

خدمات:

 • جراحی ناهنجاری های فکی
 •  جراحی فک و صورت
 • ضایعات پاتولوژیک فک
 •  ایمپلنت دندانی
 • جراحی زیبایی بینی و پلک
 • انواع خدمات دندانپزشکی

آدرس: فرشته، خیابان پسیان جنوبی، برج الماس، طبقه پنجم، واحد 51

دکتر بهمن پوراقدم

دکتر بهمن پوراقدم

جناب آقای دکتر بهمن پوراقدم یکی دیگر از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته به شمار می‌ روند. ایشان با شماره  153398 عضو سازمان نظام پزشکی هستند و همچنین عضو آکادمی دندانپزشکان و زیبایی آمریکا  AACD می باشند. تحصیلات ایشان در رشته دندانپزشکی در مقطع دکترای حرفه‌ای است و آقای پور اقدم فلوشیپ و مسترشیپ ایمپلنت پیشرفته از ICOI آمریکا دارند. ضمنا ایشان جراح ایمپلنت و لثه به صورت حرفه‌ ای می‌ باشند.

خدمات:

 • انجام ایمپلنت فوری با لیزر، دیجیتال و روکش ایمپلنت
 • ارائه خدمات لمینت و کامپوزیت
 • پروتز ایمپلنت
 • چکاپ کلیه دندان ها
 • جراحی لثه و دندان های عقل

آدرس: فرشته، مریم غربی، کویین سنتر، دارای پارکینگ، طبقه سوم، واحد 303

اینستاگرام: drbahmanpouraghdam

وب سایت: drbahmanpouraghdam.com

دکتر حمیدرضا ملت

دکتر حمیدرضا ملت

آقای دکتر حمیدرضا ملت، دارای مدرک دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی هستند و یکی از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته می باشند. مراجعین می‌ توانند به صورت رایگان در جلسه اول توسط ایشان ویزیت شوند و مشکل آن ها تشخیص داده شود در نتیجه روش درمانی به آن ها پیشنهاد داده می شود. ایشان با شماره 154439 عضو سازمان نظام پزشکی ایران هستند.

خدمات:

 • درمان ریشه
 • پروتز دهان و دندان
 • انجام ایمپلنت و زیبایی دندان ها

آدرس: فرشته، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، برج الماس، طبقه 8، واحد 81

تفاوت بین دندانپزشکان و جراحان دندانپزشکی

اغلب افراد بر این باورند که تفاوتی بین جراحان دندانپزشکی و دندانپزشک وجود ندارد و گاهی اوقات اصرار دارند که در صورت نیاز به جراحی لثه و فک، دندانپزشک کار آن ها را درکلینیک دندانپزشکی انجام دهد. باید بگوییم که این دو تخصص با یکدیگر متفاوت اند. دندانپزشکان دوره های تحصیلی دندانپزشکی را به مدت شش سال طی کرده اند و برای انجام برخی از جراحی های معمولی آموزش دیده اند. خدماتی که در بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران ارائه می شود عبارتند از: چکاپ دهان و دندان، جرم گیری، عصب کشی و پرکردن، درمان بیماری های رایج لثه ای، نصب سیلانت، تاج و غیره. اما اگر وضعیت کمی پیچیده تر باشد و به جراحی های تخصصی نیاز باشد، دندانپزشکان بیمار را به یک جراح ارجاع می دهند، مشکلاتی همچون نیاز به تغییر در ساختار استخوان فک و بافت لثه نیاز به مراجعه به بهترین جراح دندانپزشک در فرشته دارد.

تفاوت بین دندانپزشکان و جراحان دندانپزشکی

علت ضرورت  کشیدن دندان عقل

معمولا در سن رشد، در هر طرف لثه دندانی رشد می کند که وجود آن باعث آسیب رساندن به دندان های اصلی می شود. بسیاری از افراد به خصوص در سن رشد با ظهور دندان عقل به صورت بارز و یا نهفته، نظم دندان‌های دیگرشان را از دست داده و با کجی دندان مواجه می شوند. به همین دلیل است که لازم است دندان عقل به سرعت از دهان خارج شود. این دندان قابل ترمیم نیست و باید فرد از شر آن خلاص شود. زمانی که این دندان به صورت نهفته در دهان قرار گیرد و در بیرون ظاهر نشود، دیگر نمی توان آن را به راحتی کشید و لازم است که با جراحی آن را از دهان خارج کرد. گاهی جراحی های مربوط به دندان عقل پیچیده است و حتما باید به بهترین جراح دندانپزشک در فرشته مراجعه شود. در این صورت لثه بریده شده و پس از خارج کردن دندان به آن بخیه زده می شود که ممکن است جذب شدنی یا نشدنی باشد.

کلام آخر 

در این مقاله در مورد تفاوت بین دندانپزشکان و جراحان دندانپزشک صحبت کردیم، چرا که فعالیت آن ها با یکدیگر متفاوت بوده و هر یک مهارت خاصی را در انجام خدمات پزشکی دارند. جراح دندانپزشک به صورت تخصصی تر و حرفه ای تر به این موضوع نگاه می‌کند و علاوه بر رسیدگی به مشکلات ریشه و لثه، کیست و تومور های دهانی را درمان می نماید. ما در این مقاله تعدادی از بهترین جراح دندانپزشک در فرشته را به ساکنین این منطقه از تهران معرفی نمودیم. امیدواریم که مطالب ارائه شده در مقاله برای شما مفید بوده باشد. از همراهی تان سپاس گزاریم و منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات تان در سایت دندانپزشکا هستیم.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × دو =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا