ترمیم دندان

10 تا از بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل⭐【سال1403】❤️

دندان ها همواره در معرض آسیب های مختلف قرار گرفته و از استحکام آن ها کاسته می شود. در موارد زیادی فرد دردهای شدید را بالاجبار به صورت شبانه روزی تحمل می کند تا دندانش را در جای خود محفوظ بدارد. دندانپزشکان در این شرایط با از بین بردن بافت آسیب دیده بدون این که دندان را بکشند یا جایگزینی برای آن بگذارند به درمان می پردازند. مشکلاتی نظیر عفونت و خرابی ریشه است که سبب ایجاد درد دندان در شخص می شود. بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل با تبحر و دانشی که دارد می تواند این بیماری را به سادگی و در جلسات کوتاه درمان کند. در ادامه با ما همراه شوید تا بیش تر به مقوله ی درمان ریشه و دندانپزشک آن بپردازیم.

وظایف بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل

تهیه عکس رادیوگرافی: بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل شاید تجربه و مهارت زیادی داشته باشد اما بدون انجام رادیوگرافی و تحلیل نمی تواند کاری بکند. گاهی اوقات ممکن است تشخیص دندانپزشک درست نباشد. بررسی عکس های رادیوگرافی به دندانپزشک برای تحلیل وضعیت و روش درمانی کمک می کند.

تخلیه پالپ دندان: دکتر درمان ریشه برای آن که به راحتی و سادگی کار خود را انجام دهد باید از بی حسی های موضعی استفاده کند. پس از انجام بی هوشی دندانپزشک شروع به تخلیه کردن پالپ دندان از کانال یا حفره ایجاد شده روی دندان می کند. عروق آسیب دیده کانال دندان آسیب دیده به طور کامل خارج شده تا در آینده دچار مشکل نشوند.

پر کردن و ترمیم: فضای دندان و پالپ باید به طور کامل تمیز شده و عاری از هر نوع آلودگی باشد. زیرا می تواند عامل بروز عفونت در ریشه دندان شود. پس بهترین دندانپزشک در اردبیل وظیفه دارد کانال ها را تمیز کند. با پاکسازی ریشه های دندان بستر مناسب برای پرکردن دندان وجود دارد. ترمیم دندان ها از بروز عفونت در ریشه و کانال ها جلوگیری می کند.

یک دکتر درمان ریشه در اردبیل وظیفه دارد سلامت دهان و دندان بیماران خود را تامین کند. در این راستا یک دندانپزشک حرفه ای از نیروی کافی، تجهیزات کامل و پیشرفته و دانش خود بهره می گیرد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک درمان ریشه در جدول زیر لیست شده است:

❤️رضایت مراجعینبیشترین آمار رضایت مراجعین را داشته باشد.
🤝برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
✅تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روز و بهترین متریال استفاده کند.
⭐مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

علائم عفونت ریشه دندان

برخی از مهم ترین علائم ریشه دندان طبق گفته های بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل عبارتند از:

 • شکستگی یا ترک در دندان
 • درد شدید در دندان و لثه
 • خونریزی در لثه و بوی بد دهان
 • درد و تورم در فک و گردن
 • حساسیت به گرما و سردی و تورم و التهاب در لثه
 • تغییر رنگ دندان به سفید، خاکستری یا قهوه‌ای تیره

10 تا از بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل را بشناسید!

دکتر سعیده گله دار

درمان ریشه یک تخصص است اما متاسفانه همه دندانپزشکان در این زمینه متخصص نیستند. سرکار خانم سعیده گله دار به شماره نظام 87996 یکی از بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل به شمار می روند. این دندانپزشک در مطب شخصی خود مشغول به کار بوده و در محیط کاملا بهداشتی و استریلیزه به مراجعین خود خدمات می دهد. ایمپلنت از محبوب ترین خدمات دکتر آذر حیدری است.

خدمات:

 • کامپوزیت و لمینت
 • جراحی و لیفت لثه
 • درمان ریشه و ترمیم
 •  ایمپلنت دیجیتال و جراحی دندان

آدرس: اردبیل، میدان ورزش، خیابان پاسداران، ساختمان پزشکان رویان، طبقه 2

دکتر شیما بهمنی

دکتر شیما بهمنی

ایشان از بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل بوده که با مهارت و دقت خود توانسته نظر تعداد زیادی از مراجعین را به خود جلب کند. دکتر شیما بهمنی در تیم خود از افراد خوش برخورد و با اخلاق استفاده کرده اند. تجهیزاتی که در مطب خانم بهمنی مورد استفاده قرار می گیرد؛ بر اساس متد روز دنیا تهیه شده و در افزایش کیفیت خدمات درمانی و زیبایی به مراجعین بسیار کارآمد است.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • ترمیم و کشیدن دندان
 • جرم گیری و فیشور سیلانت
 • درمان ریشه با اپیکو سرجری

آدرس: اردبیل، محله بازار، میدان سرچشمه، کوی شمس، ساختمان پزشکان فارابی

دکتر سعید محمدی

دکتر سعید محمدی

دندانپزشکان همواره در طول کار خود تجربیاتی کسب می کنند که علاوه بر ایجاد یک سوابق درخشان، جنبه آموزشی دارند. دکتر سعید محمدی با سابقه بیش از 20 سال یکی از مجرب ترین و بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل می باشد. ایشان از سیستم های به روز در مطب خود استفاده کرده و دائما در حال یادگیری هستند. جناب آقای سعید محمدی درمان ریشه را با صبر و دقت انجام داده و معمولا با موفقیت این جراحی ها را پشت سر نهاده اند.

خدمات:

 • ترمیم دندان
 • عصب کشی
 • درمان ری اندو
 • روکش و لمینت

آدرس: زنجان، سرچشمه، کوی طوی، روبروی داروخانه دکتر بیگ‌زاده

دکتر رباب فرهنگ

دکتر رباب فرهنگ

سرکار خانم فرهنگ به بهداشت محل کار و وقت شناسی بسیار اهمیت می دهد. ایشان با فراهم آوردن سیستم نوبت دهی آنلاین و حضوری علاوه بر صرفه جویی در زمان مراجعین خود به زمان بندی دقیق کارها هم کمک کرده است. دکتر رباب فرهنگ سوابق تحصیلی و کاری حرفه ای داشته که برای شان یک امتیاز مثبت محسوب می شود. درمان ریشه جزو حساس ترین جراحی ها و درمان های دندانپزشکی است که به مهارت های عملی، تشخیص درست و ظرافت احتیاج دارد.

خدمات:

 • عصب کشی
 • جراحی اپیکو
 • ترمیم دندان
 • روکش گذاری
 • لمینت و بروساژ

آدرس: اردبیل، میدان یحیوی، به طرف ججین، مجتمع پاستور 2، طبقه 1، واحد 3

دکتر مهرداد بلوریان

دکتر مهرداد بلوریان

یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل، اخلاق مداری و آشنایی با اصول روانشناختی است. اصولا بیمارانی که برای درمان ریشه به دندانپزشکان مراجعه می کنند دچار استرس و اضطراب هستند. به همین خاطر ارتباط گیری پزشک با بیمار اهمیت شایانی دارد. دکتر مهرداد بلوریان با سابقه 22 ساله خود در هنگام مواجه با چنین بیمارانی با گفتمان و خوش برخوردی آنان را به آرامش دعوت می کند. آقای بلوریان با این روش موفق به کسب رضایت 80 درصدی مراجعین خود شده است.

خدمات:

 • ترمیم
 • ایمپلنت
 • کشیدن دندان
 • کامپوزیت سرامیکی
 • درمان ریشه با اولتراسونیک

آدرس: اردبیل، شهرک آزادی، پست، آزادگان، ساختمان 41، واحد 2

دکتر مهسا کریم اوغلی

دکتر مهسا کریم اوغلی

خانم کریم اوغلی یکی دیگر از بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل هستند که سوابق خوبی در این زمینه دارا می باشند. ایشان تحصیلات خود را از دانشگاه های معتبر کشور دریافت نموده و سطح علمی بالایی دارند. مطب این دندانپزشک ماهر در یکی از مناطق آرام و دلنشین اردبیل قرار دارد. افرادی که به خانم مهسا کریم اوغلی مراجعه کرده اند از سرعت العمل، برخورد، امکانات و بهداشتی بودن مطب ابراز رضایت کرده اند.

خدمات:

 • جراحی ریشه
 • ترمیم و عصب کشی
 • بلیچینگ و کامپوزیت دندان

آدرس: اردبیل، میدان ورزش، رو به روی درمانگاه امام رضا، ساختمان پزشکان تریتا، طبقه 3

دکتر آرزو دین آرا

دکتر آرزو دین آرا

مجهز بودن یک مطب و استفاده از امکانات درمانی به روز، آن مجموعه را به شکل حرفه ای نشان می دهد. دکتر آرزو دین آرا با بهره گیری از امکانات و وسایل پیشرفته و فناورانه مطب خود را تجهیز نموده است. ایشان پروانه طبابت خود را به شماره 135921 از سازمان نظام پزشکی دریافت کرده و یکی از بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل است. ایشان در کنار جراحی های تخصصی درمان ریشه به درمان های عمومی نیز می پردازند.

خدمات:

 • ترمیم
 • عصب کشی
 • جراحی ری اندو
 • کامپوزیت، لمینت و بلیچینگ
 • کشیدن دندان عقل، ایمپلنت و پروتزهای دندانی

آدرس: اردبیل، خیابان پاسداران، جنب بستنی سبلان، ساختمان صدرا، طبقه 2

دکتر احمد نورالعیونی

دکتر احمد نورالعیونی

این دندانپزشک کاربلد با دلسوزی معاینات دندانپزشکی را انجام داده و تا زمانی که از وجود عارضه مطمئن نشده باشد؛ برای درمان اقدامی نمی کند. دکتر احمد نورالعیونی با تجربه کاری خود به مشاوره در مورد درمان ریشه پرداخته و بیمارانش را از وضعیت خود مطلع می کند. آقای نورالعیونی در انجام ایمپلنت و درمان ریشه صاحب تخصص و مهارت بوده و مراجعین کثیری دارد. مطب این دندانپزشک تمیز و مرتب بوده و طراحی آرامشبخشی دارد.

خدمات:

 • عصب کشی
 • ترمیم و باندینگ دندان
 • جراحی لثه و ایمپلنت
 • بلیچینگ و کامپوزیت

آدرس: اردبیل، میدان سرچشمه، کوی طوی، ساختمان پزشکان نوید

توصیه های بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل

درمان ریشه یکی از اقدامات مهم و حساس برای بهبود وضعیت دندانهاست. دندانپزشکان برای کاهش درد و عوارض بعد از درمان توصیه های مراقبتی را به مراجعین آموزش و گوشزد می دهند. اولین و مهم ترین آن ها مصرف داروهای تجویز شده در زمان خود است. دندان ها بعد از انجام این عمل ممکن است دچار التهابات یا عفونت شوند؛ به همین خاطر باید از داروهای ضد التهاب و عفونت استفاده نمود.

رعایت بهداشت و سلامت دندان ها رایج ترین توصیه ای است که توسط بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل ارائه می شود. این کار به حفظ سلامت دندان ها و همچنین جلوگیری از آلودگی لثه، دندان و ریشه ها کمک می کند. مراجعه به دندانپزشک باید به صورت منظم و مکرر تا زمان بهبودی کامل ادامه یابد. بسیاری از بیماری ها قبل از وخیم شدن با راه های ساده قابل درمان هستند.

افرادی که درمان ریشه انجام می دهند باید بیش از گذشته به رژیم غذایی خود توجه کنند. حساس کردن دندان و مهیا کردن شرایط پوسیدگی دندان چیزی به جز بیماری ندارد. پس بیمار درمان ریشه باید مصرف غذاها و نوشیدنی های گرم و سرد را فراموش کند.

توصیه های بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل

علائم بروز مشکلات ریشه و عصب دندان

افرادی که کاندیدای انجام درمان ریشه هستند با علائم تقریبا یکسانی رو به رو می شوند. این افراد به علت به عصب رسیدن دندان ها یا عفونت کانال های دندان با دردهای شدید مواجه هستند. بنابراین می توان گفت متداول ترین نشانه در ایجاد نیاز به درمان ریشه دردهای آن است. عموما این در درد در هنگام جویدن یا صحبت کردن به صورت ضربانی و لحظه ای عود می کند. با دیدن این علامت فورا به بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل مراجعه کنید.

آسیب دیدگی دندان در نقاط ریشه و عصب زمینه لق شدن، شکستگی و یا لپ شدن دندان ها را فراهم می کند. در این شرایط فرد در لثه خود احساس سوزش داشته و با آبسه یا تورم آن رو به رو می شود. در موارد حادتری ترشحات چرکی از لثه یا دندان خارج می شود که نشانه آسیب دیدگی در اعصاب و کانال های ریشه است. تغییر رنگ و تیره شدن دندان ها یکی دیگر از علائم بروز مشکل ریشه در افراد است که نیاز مراجعه به بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل را بیان می کند.

کلام آخر

استفاده از تجهیزات مدرن و به کارگیری روش های درمانی کم خطر به افزایش بازدهی و کاهش درد بیمار منجر می شود. عفونت پالپ دندان دردهای گاه و بیگاه فراوانی را به بیمار متحمل می کند که باید سریعا توسط بهترین دندانپزشک درمان ریشه در اردبیل معاینه و درمان شود. آبسه، کیست، پوسیدگی دندان و بی شمار عوارض دیگری که در نتیجه بی توجهی بیمار به دندان هایش به وجود می آید. ما در این مقاله سعی کردیم نکات ضروری و لازم را در مورد درمان ریشه برای تان بیان کنیم. امیدواریم از این مطالب لذت برده باشید. با ارسال پیشنهادات و انتقادات خود از سایت دندانپزشکا با ما همراه شوید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 8 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا