دندانپزشک پروتزهای دندان

بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران【سال1403】⚡ + لیست 5 تایی

ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران بپردازیم. پروتز دندانی یکی از جذاب‌ترین فناوری‌های پزشکی مدرن است که امکان بازسازی و بازیابی عملکرد دندان را فراهم می‌کند که توسط دکتر پروتز دندانی انجام می شود. این فناوری، با استفاده از مواد پیشرفته و تکنیک‌های بالینی حرفه‌ای به افراد امکان می‌دهد، دندان‌های خود را که به دلیل عفونت یا آسیب دیدگی از دست داده‌اند، جایگزین کنند. پروتز دندانی باعث بازیابی کارکرد دندان برای راحتی در خوردن و جویدن غذا، بهبود تلفظ و گفتار، بازگرداندن اعتماد به نفس در برقراری ارتباط‌های اجتماعی و بهبود ظاهر و جذابیت صورت می‌شود.

پروتز دندان چیست؟

یک روش درمانی است که به بیماران کمک می کند دندان‌هایی را که به علت تصادف، بیماری‌های ریشه دندان، پوسیدگی شدید و… از دست داده‌اند یا دچار نقص دندانی شده‌اند را جایگزین کنند که می‌تواند به شکل ثابت یا متحرک باشد. پروتزهای ثابت بر چهار نوع هستند ایمپلنت دندانی، پل دندانی (بریج)، پروتز تاجی و پروتز دندان بر پایه ایمپلنت است. پروتز دندانی متحرک بر 2 نوع است پروتز کامل و پروتز پارشیال که جای چند دندان از دست رفته را پر می‌کند و در فک قرار می‌گیرد.

دکتر پروتز دندانی در نیاوران تخصص و تجربه لازم را در زمینه طراحی، ساخت و نصب پروتزهای دندانی دارد. او از تکنیک‌های مدرن و مواد با کیفیت استفاده کرده تا به بیماران کمک کند دندان‌هایشان طبیعی به نظر برسد که این نشان‌دهنده کیفیت و دقت دکتر پروتز دندانی است. انتخاب یک دکتر پروتز دندان با توجه به تخصص، تجربه و بازخوردهای قبلی بیماران می‌تواند بسیار مهم باشد در هر صورت، برای یافتن بهترین دکتر پروتز دندان در تهران، می‌توانید از روش‌های مختلفی مانند: مراجعه به دندانپزشکان محلی، جستجوی اینترنتی و مطالعه نظرات و تجربیات دیگران استفاده کنید.

وقتی دندانپزشک، پروتز دندانی را نصب می‌کند در ابتدا ممکن است شما دچار چالش‌هایی شوید مانند: فشار به لثه، مشکل در تلفظ کلمات در هنگام صحبت کردن و شما به دلیل عدم تطابق پروتز دندانی با فک مجبور به خوردن غذا‌های نرم هستید و ممکن است گاهی اوقات پروتز متحرک دچار جابه جایی و لغزش شود. البته بعد از مدتی این مشکلات همگی برطرف می‌شود و شما به پروتز دندان خود عادت می‌کنید.

پروتز دندانی چیست ؟

هدف بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران

بازیابی کارکرد طبیعی دندان: هدف اصلی دکتر پروتز دندان در نیاوران کمک به بیماران برای بازیابی و بهبود عملکرد، ظاهر، سلامت دندان‌ها و بافت‌های اطراف آن‌ها است. او از طریق طراحی، ساخت و نصب پروتزهای دندانی مختلف از جمله پروتزهای ثابت و متحرک به بیماران کمک می‌کند تا عملکرد طبیعی دهان را دوباره بدست بیاورند و به لبخند جذاب و همیشگی دست یابند.

زیبایی دهان و دندان: بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران بر روی بهبود ظاهر لبخند و ویژگی‌های صورتی بیماران تمرکز می‌کند. او عواملی مانند: رنگ، شکل، اندازه و تراز دندان‌ها را در نظر می‌گیرند تا لبخند شما را طبیعی و جذاب جلوه دهد.

 تنظیم برنامه درمانی مناسب: دکتر پروتز دندان برنامه‌ای از جلسات درمانی برای انجام مراحل مختلف پروتز دندانی تعیین می‌کند. این جلسات شامل: اندازه‌گیری، ساخت پروتز، آزمایش و تنظیم پروتز و نهایتا نصب آن می‌شود. او برنامه درمانی مناسبی را برای شما تعیین می‌کند که شامل: نوع پروتز دندان (ماندگار یا متحرک)، مواد استفاده شده، تعداد و مکان دندان‌های قابل پروتز و دیگر جزئیات فنی است. پیشنهاد می شود که روند درمان را به بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران بسپارید تا درمانی راحت و آسوده داشته باشید.

استفاده آسان از پروتز دندان: بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران به دنبال ایجاد راحتی در استفاده از پروتز دندانی است. او تمام تلاش خود را می‌کند تا پروتز دندانی را طوری طراحی کند که به ساختار دهان شما سازگار باشد و احساس طبیعی و راحتی را در هنگام استفاده از آن به شما بدهد دندانپزشک پروتز‌های دندانی از مواد نرم و منعطف، قالب بندی دقیق و تنظیم صحیح استفاده می‌کند تا پروتز دندان به طور مطلوب در دهان نصب شود و به شما احساس راحتی بیشتری بدهد.

مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران در جدول زیر لیست شده است:

❤️سطح دکترتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⚡تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
✅برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
⭐مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران را بشناسید!

دکتر فاطمه اسمی

دکتر فاطمه اسمی

دکتر فاطمه اسمی متخصص ترمیم و زیبایی هستند. ایشان فارغ‌التحصیل دندانپزشکی عمومی از دانشکده گیلان می‌باشند و دارای دکترا تخصصی از دانشگاه شاهد تهران بوده و در پروتز دندان تخصص ویژه‌ای دارند. دکتر اسمی عضو هیئت علمی دانشگاه بابل بودند و از سال 1396 تا 1397 نیز به عنوان استاد مدعو در بخش ترمیمی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه تهران فعالیت داشته‌اند.

خدمات:

 • پروتز ثابت و متحرک
 • طراحی لبخند یا فیسینگ
 • کامپوزیت
 • بلیچینگ
 • جرم‌گیری و بروساژ دندان

آدرس: تهران، نیاوران، ضلع جنوبی پارک نیاوران، مجتمع اطلس مال، طبقه A4، واحد 14

دکتر محسن صدق

دکتر محسن صدق

دکتر محسن صدق دندانپزشک حرفه‌ای و دارای دکترا حرفه‌ای در رشته دندانپزشکی می‌باشند. ایشان عضو انجمن دندانپزشکان و جراحان ایران هستند و در سال 2008 از دانشگاه سماشکو روسیه فارغ‌التحصیل شده‌اند و هم‌چنین دارای سرتیفیکیت جراحی ایمپلنت و پروتزهای متکی به ایمپلنت از شرکت DIO کره جنوبی می‌باشند و با تجربه و دانش فنی خود، خدمات پیشرفته‌ای در زمینه ایمپلنت و پروتزهای مرتبط با آن می‌پردازند.

خدمات:

 • پروتز ثابت
 • پروتز متحرک
 • فیشور سیلانت
 • فلورایدتراپی
 • کامپوزیت

آدرس: تهران، نیاوران، حد فاصل سه راه یاسر، پمپ بنزین، نبش کوچه امیر سلیمانی، ساختمان سام اکسون، طبقه 5، واحد 5003

دکتر اشکان مصطفی‌نژاد

دکتر اشکان مصطفی‌نژاد

دکتر اشکان مصطفی‌نژاد بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران هستند و ایشان دارای دکترا دندانپزشکی از دانشگاه تهران و هم‌چنین دارای مسترشیپ در زمینه ایمپلنت از انجمن بین‌المللی ایمپلانتولوژیست‌ها (ICOI) می‌باشند و بیش از 12 سال تجربه کار کلینیکی در این حوزه را دارند و همراه با تحقیق و پژوهش به عنوان مبتکر و اولین ایجادکننده سیستم ارائه خدمات دندانپزشکی بدون استرس، مشغول به فعالیت هستند.

خدمات:

 • پروتز ثابت و متحرک
 • ترمیم دندان
 • بلیچینگ
 • لمینت
 • ایمپلنت

آدرس: تهران، نیاوران، بین منظریه 1 و شهر کتاب، پلاک 131، طبقه 2، واحد 5

دکتر بهروز فرجی

دکتر بهروز فرجی

دکتر بهروز فرجی جراح و دندانپزشک زیبایی و ایمپلنتولوژیست هستند. ایشان دارای مدرک بین‌المللی معتبر از دانشگاه‌های اروپا می‌باشند و با دانش و تجربه‌ای که دارند، قادرند خدمات با کیفیت و بهبود زیبایی دندان‌ها و جراحی ایمپلنت را ارائه دهند. با توجه به حرفه‌ای بودن و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته، دکتر بهروز فرجی می‌توانند نیازهای شما را در زمینه بهبود ظاهر و سلامت دندان‌ها به بهترین شکل ممکن برآورده کنند.

خدمات:

 • انواع پروتز‌های دندانی
 • جراحی لثه
 • جراحی عقل دندان نهفته
 • درمان ریشه دندان
 • ترمیم دندان با اشعه، کاملا همرنگ دندان  با استحکام بسیار بالا

آدرس: تهران، نیاوران، جنب منظریه 1 و شهر کتاب، ساختمان نریمان، پلاک 131، طبقه 4، واحد 11

دکتر سارا جزایری راد

دکتر سارا جزایری راد

دکتر سارا جزایری راد جراح و دندانپزشک، فارغ‌التحصیل دانشگاه جندی‌شاپور هستند، ایشان عملکردی درجه یک و عالی دارند و با تمرکز و دقت بالا،  قادر به ارائه خدمات جراحی و دندانپزشکی با کیفیت بالا می‌باشند. تجربه و تخصص ایشان در این زمینه نشان می‌دهد که می‌توانند انواع خدمات پروتز دندان را متناسب با نیاز شما مراجعه کنندگان گرامی برطرف کنند.

خدمات:

 • پروتز ثابت
 • کشیدن دندان
 • ایمپلنت
 • ترمیم دندان
 • عصب‌کشی

آدرس: تهران، نیاوران، خیابان دکتر باهنر، خیابان امیر حسین کریمی، پلاک 240

ضرورت انتخاب بهترین دکتر پروتز دندانی در نیاوران

بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران با استفاده از فناوری‌های پیشرفته و مواد با کیفیت، پروتزهایی را طراحی می‌کنند که به طور دقیق به ساختار دهان و دندان شما متناسب باشد و بتواند راحتی و عملکرد بهتری را به شما بدهد. او توانایی ارزیابی دقیق و پیگیری مستمر از وضعیت پروتز دندانی و تاثیر آن را دارد و پس از نصب پروتز دندانی، وضعیت دندانی شما را پیگیری می‌کند و به شما راهنمایی‌های لازم برای نگهداری و حفظ پروتز دندان را می‌دهد. هم‌چنین تکنولوژی‌های جدید در زمینه مواد پروتز دندان وجود دارد که شامل: پورسلن‌های زیرونیوم، پروتزهای سرامیکی استحکام بالا و مواد سازگار دهان می‌باشد. اعتماد به دکتر پروتز دندان و ارتباط صحیح با او در فرآیند درمان و نتایج نهایی، تاثیر مثبتی خواهد داشت.

ضرورت انتخاب بهترین دکتر پروتز دندانی در نیاوران

مزایای پروتز دندان نسبت به سایر روش‌‌‌ها

 • استحکام و دوام بالا: پروتزهای دندانی معمولا از مواد مانند: فلز، پرسلن، یا کامپوزیت ساخته می‌شوند که استحکام و دوام بالایی دارند. این پروتزها در صورت مراقبت و نگهداری صحیح، می‌توانند سال‌ها قابل استفاده هستند.
 • کمک به جویدن و صحبت کردن: پروتزهای دندانی می‌توانند عملکرد و ظاهر دندان‌های از دست رفته را بهبود بخشند و به کمک آن شما قادر به جویدن و صحبت کردن عادی هستید. طراحی مدرن پروتزهای دندانی باعث می‌شود که آن‌ها به طور طبیعی با دندان‌های موجود در دهان شما هماهنگ شوند.
 • رفع مشکلات: با استفاده از پروتزهای دندانی، دندان‌های باقیمانده حفظ می‌شوند و از فشار و فرسایش بیشتر آن‌ها جلوگیری می‌شود که باعث افزایش دوام و عمر مفید دندان‌های باقیمانده و بهبود کیفیت زندگی شما می‌شوند.
 • شخصی سازی پروتز: برخلاف برخی روش‌های دیگر، پروتزهای دندانی قابلیت تغییر و تنظیم در ابعاد، شکل و رنگ‌بندی را دارد. این انعطاف پذیری به شما امکان می‌دهد تا با دندان‌های جدید خود تطبیق بیشتری داشته باشید و ظاهر طبیعی و هماهنگ با بقیه دندان‌های خود را به دست آورید.

کلام آخر

هدف بهترین دکتر پروتز دندان در نیاوران، بهبود کیفیت زندگی بیماران است، این هدف با بازسازی عملکرد دهانی، بهبود زیبایی و ارائه پروتزهای دندانی کارآمد، طولانی مدت و متناسب با نیازها و تمایلات خاص هر فرد فراهم می‌شود. بررسی دقیق و مشاوره با یک دندانپزشک به شما امکان می دهد که بهترین جایگزینی دندانی را برای  خود انتخاب کنید.

بسیار قدردانیم که با ما تا پایان این مقاله همراه بودید. ما تمام تلاش خود را کردیم که مطالب کاربردی را برای شما جمع آوری کنیم و در اختیار شما قرار دهیم. امیدواریم مطالب ذکر شده برای شما مفید باشد، در صورت هر گونه انتقاد و پیشنهاد آن را از طریق سایت با ما درمیان بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هشت =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا