دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک 【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

ظاهر زیبا و دندان‌های سالم و طبیعی در هر جامعه‌ای از اهمیت بالایی برخوردار است. زیبایی و سلامت دندان‌ها باعث افزایش اعتماد به نفس و احساس خوشایند در افراد می‌شود. اما برای داشتن دندان‌هایی زیبا و سالم، نیاز به بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک دارید. این دندانپزشک با تخصص و تجربه خود قادر به ترمیم و بهبود ظاهر دندان‌ها و لثه‌های شما می‌باشد و با استفاده از روش‌ها و فنون پیشرفته‌ای مانند: ونیر دندان، لمینت دندان و جراحی زیبایی لثه به بیماران خود خدمات حرفه‌ای و باکیفیت بالا ارائه می‌دهد. هدف دندانپزشک زیبایی و ترمیمی، ایجاد یک لبخند زیبا و هم چنین حفظ سلامت دندان‌ها است. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک بپردازیم تا به چهره ای زیبا و دلنشین  دست یابید.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی کیست ؟

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی یک متخصص در حوزه دندانپزشکی است که بر روی ترمیم، بهبود و زیبایی دندان‌ها تمرکز دارد. این دندانپزشک با استفاده از تکنیک‌ها و روش‌های مدرن به بهبود عملکرد و ظاهر دندان‌های بیمار کمک می‌کند. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تهران با روش‌ها و فنون مختلفی برای بهبود ظاهر دندان‌ها، اصلاح شکل و رنگ آن‌ها و ایجاد لبخند زیبا تلاش می‌کند.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک با استفاده از مواد و تکنیک‌های خاص برای بهبود ظاهر دندان‌های مراجعه‌کننده تلاش می‌کند.خدمات او شامل: روکش‌های سرامیکی، مواد کامپوزیتی و تکنیک‌های وایتنینگ دندان (سفید کردن دندان) می‌باشد در حالی که سایر دندانپزشکان نیز توانایی ترمیم دندان‌ها را دارند، دندانپزشک زیبایی و ترمیمی به طور خاص بر روی اصلاح ترمیم‌های قبلی و ایجاد ترمیم‌های زیبا و طبیعی تمرکز دارد.

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی پس از فارغ‌التحصیلی از دندانپزشکی عمومی بعد از گذراندن 3 تا 4 سال دوره تخصصی مهارت های لازم در این زمینه را بدست می‌آورد تا بتواند علاوه بر حفظ بهبود و بازسازی عملکرد دندان‌ها، اقدامات تخصصی زیبایی را برای دندان‌های مراجعه کنندگان انجام دهد که شامل انجام روش‌های متنوعی مانند: ترمیم و زیبایی دندان با استفاده از مواد مناسب و فناوری‌های پیشرفته، طراحی و اجرای روکش‌های زیبایی مانند تمام سرامیک و لمینت، بهبود رنگ و روشنایی دندان‌ها از طریق بلیچینگ و استفاده از ونیرهای کامپوزیتی و دیگر روش‌های زیبایی دندان می‌باشد.

دندانپزشک ترمیمی و زیبایی کیست ؟

معیار‌های انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک

تحصیلات و تجربه: بهترین دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی، علاوه بر تحصیلات آکادمیک باید تجربه کافی نیز در زمینه دندانپزشک زیبایی و ترمیمی داشته باشد و از جدیدترین روش‌ها، تکنیک‌ها و تجهیزات حین درمان استفاده کند. او با شرکت در دوره‌های آموزشی مستمر و بروزرسانی مداوم اطلاعات خود می‌تواند بهترین خدمات را به بیماران ارائه دهد.

استفاده از تجهیزات و تکنولوژی پیشرفته: دندانپزشک زیبایی و ترمیمی باید از تجهیزات پیشرفته مانند: لیزرهای دندانپزشکی، سیستم‌های دیجیتالی جهت ایجاد تصاویر سه‌بعدی دندان‌ها، سیستم‌های CAD/CAM برای طراحی و ساخت دقیق ترمیمات دندانی، مواد ترمیمی مدرن و باکیفیت و دستگاه‌های بلیچینگ پیشرفته استفاده کند.

استفاده از مواد باکیفیت: بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک از مواد باکیفیت در ترمیم و بهبود ظاهر دندان‌ها و لثه‌ها استفاده می‌کند که باعث افزایش طول عمر و عملکرد دندان‌ها می‌شود. بعضی از مواد باکیفیت در ترمیم و زیبایی دهان و دندان شامل: کامپوزیت استاتیک، پورسلن و مواد ترمیم لثه در ترمیم و زیبایی دندان‌ها می‌باشد.

تعرفه مناسب: تعرفه مناسب نیز یکی از ملاک‌های انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک می‌باشد. هنگام انتخاب دندانپزشک، لازم است نه تنها تجربه و تخصص او در زمینه ترمیم و زیبایی دندان‌ها را بررسی کنید، بلکه هم چنین امکانات مالی خود را هم در نظر بگیرید و قبل از انجام هرگونه درمان، تعرفه‌ها و قیمت‌های مختلف را از دندانپزشکان دریافت و مقایسه کنید.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح دندانپزشک تخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⭐ تجهیزات از تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
❤️ برخورد با بیمار رفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
📝  مهارت و تجربه سابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک را بشناسید!

دکتر سارگل زراست وند

تمامی خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی توسط متخصصین و استاد دانشگاه

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ترمیم
 • لمینت
 • کامپوزیت
 • بیلیچینگ
 • عصب کشی
 • جرمگیری

آدرس: تهران خیابان شریعتی نرسیده به پل رومی ساختمان رسا پلاک ۱۷۳۰ طبقه ۵ واحد۲۰

شماره تماس:

09190353493 – 02122009690

دکتر بابک نامور

دکتر بابک نامور

دکتر بابک نامور، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک هستند. ایشان با دانش و تخصص خود در زمینه ترمیم دندان، بهترین روش‌ها و فنون مدرن را برای ترمیم و بازسازی دندان‌های شما به کار می‌گیرند و با استفاده از مواد و تجهیزات پیشرفته به بهبود ظاهر و عملکرد دندان‌های شما کمک می‌کنند. دکتر نامور آماده خدمت رسانی در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی به شما عزیزان هستند .

خدمات :

 • کامپوزیت
 • اصلاح طرح لبخند
 • بستن فضاهای بین دندانی با کامپوزیت
 • بلیچینگ
 • لمینت

آدرس: تهران، ونک، چهارراه جهان کودک، به سمت میدان ونک، ساختمان پزشکان 61، طبقه فوقانی داروخانه جهان کودک، واحد 20

دکتر کسری طبری

دکتر کسری طبری

دکتر کسری طبری متخصص دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، دارای بورد تخصصی در این حوزه می‌باشند. ایشان در سال 1377 با کسب رتبه اول در گروه خود، دکترا عمومی را از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی دریافت کردند سپس در حوزه تخصصی ترمیم و زیبایی، موفق به کسب رتبه اول در آزمون ورودی تخصصی دندانپزشکی در رشته زیبایی و ترمیمی شدند و در سال 1382 دوره بورد تخصصی خود را از دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند.

خدمات:

 • ترمیم و بازسازی تاج دندان
 • ترمیم های زیبایی
 • روکش تمام سرامیک
 • ونیر کامپوزیتی
 • بلیچینگ

آدرس: تهران، میدان ونک، ابتدای خیابان ملاصدرا، ساختمان پزشکان، پلاک 3، واحد 15

دکتر فراز تیموری

دکتر فراز تیموری

دکتر فراز تیموری، بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک هستند. ایشان دارای فلوشیپ در جراحی لثه با لیزر می‌باشند و چندین سال تجربه در این حوزه را دارند و از جدیدترین تکنیک‌ها و فناوری‌ها برای انجام جراحی‌های لثه استفاده می‌کنند مانند استفاده از لیزر که به عملکرد و بازیابی سریع‌تر و درد کمتر بعد از جراحی کمک می‌کند.

خدمات :

 • کامپوزیت
 • ایمپلنت
 • سفید کردن دندان
 • جراحی لثه
 • لمینت ونیر

آدرس: تهران، میدان ونک، ملاصدرا، شیرازی شمالی، نبش کوچه نرگس، برج پاپلی، طبقه اول، واحد 102

دکتر پوپک رنجبر

دکتر پوپک رنجبر

دکتر پوپک رنجبر، دندانپزشک حرفه‌ای با مدرک دکترا حرفه‌ای دندانپزشکی هستند. ایشان بیش از 19 سال سابقه کار به عنوان جراح و دندانپزشک دارند. در طی این سال‌ها در زمینه جراحی و پروتز ایمپلنت فعالیت کرده‌اند. دکتر پوپک رنجبر هم چنین تجربه‌ای در برگزاری کلاس‌های تئوری و عملی جراحی و پروتز ایمپلنت در داخل و خارج از ایران دارند و به مدت 2 سال در اروپا به عنوان مدرس در این حوزه فعالیت کرده‌اند.

خدمات :

 • عصب کشی
 • ایمپلنت
 • پروتز متحرک و ثابت دندان
 • زیبایی، لمینت و کامپوزیت
 • جراحی و کشیدن دندان

آدرس: تهران، ونک، تقاطع ملاصدرا و کردستان جنوبی، نبش کوچه توفیق، ساختمان کردستان طبقه 1، واحد 6

برخی از خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک

ونیر دندان: یک روش زیبایی دندان است که در آن یک لایه نازک از مواد سرامیکی یا کامپوزیتی بر روی سطح جلویی دندان قرار می‌گیرد. ونیرها به منظور تغییر رنگ، شکل و اندازه دندان‌ها به کار می‌روند و باعث بهبود ظاهر و زیبایی لبخند می‌شوند. دندانپزشک زیبایی و ترمیمی ابتدا نیازهای شما را بررسی می‌کند که شامل: بررسی رنگ، شکل و ظاهر دندان‌ها می‌باشد سپس شروع به آماده سازی دندان‌ها کرده که شامل برداشتن یک لایه نازک از سطح جلویی دندان‌ها است تا فضا برای ونیر فراهم شود.

لمینت دندان: دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک برای ساخت لمینت دندان، اندازه دندان‌های شما را می‌گیرد که شامل استفاده از مواد چسبناک و قالب‌‌گیری از دندان‌ها در چندین مرحله است. اندازه‌ها به آزمایشگاه فرستاده می‌شود تا لمینت دندان شما ساخته شود پس از ساخت لمینت دندان در آزمایشگاه دندانپزشک آن را بر روی سطح جلویی دندان‌ها قرار می‌دهد. قبل از این کار، انطباق رنگ و شکل لمینت دندان با دندان‌های اطراف بررسی می‌شود. سپس لمینت دندان با استفاده از چسب مخصوص به دندان‌ها چسبانده می‌شود.

بلیچینگ دندان: بلیچینگ دندان روشی است که توسط بهترین دکتر بلیچینگ در ونک برای روشن‌تر کردن و سفیدتر کردن دندان‌ها استفاده می‌شود. در این روش، مواد بلیچینگ خاصی بر روی سطح دندان‌ها قرار می‌گیرد تا لکه‌ها، رنگ‌های غیرطبیعی و زردی دندان‌ها را کاهش داده و آن‌ها را سفیدتر نشان دهد. 

جراحی زیبایی لثه: جراحی زیبایی لثه، یک روش زیبایی و ترمیمی است که توسط دندانپزشک زیبایی و ترمیمی انجام می‌شود. این روش برای بهبود ظاهر لثه‌ها و ایجاد تعادل و هماهنگی بین لثه‌ها و دندان‌ها استفاده می‌شود. ابتدا دندانپزشک به بررسی شکل، ظاهر لثه‌ها و نحوه قرارگیری دندان‌ها در رابطه با لثه‌ها می‌پردازد و اقدامات لازم برای جراحی زیبایی لثه را انجام می‌دهد.برخی از خدمات بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک

مقایسه دندانپزشک زیبایی و ترمیمی با سایر دندانپزشکان

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی متخصصی است که بر روی ترمیم و بهبود ظاهر دندان‌ها و لثه تمرکز دارد. بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک روش‌هایی مانند ونیر دندان و جراحی زیبایی لثه را انجام می‌دهد در حالی که دندانپزشکان عمومی و دیگر دندانپزشکان تخصصی با توجه به تخصص خود، روش‌هایی مانند: درمان ریشه، عصب‌کشی و ترمیمات پروتزی (مانند پل، کاورج) را به عنوان روش‌های درمانی استفاده می‌کنند. دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی معمولا در مراکز تخصصی که در زمینه ترمیم و زیبایی دندان‌ها است، فعالیت می‌کنند و مشغول به کار می‌شوند ولی دندانپزشکان عمومی و دندانپزشکان تخصصی دیگر ممکن است در مطب‌ها یا مراکز تخصصی خود فعالیت کنند.

کلام آخر

دندانپزشک زیبایی و ترمیمی قادر به ترمیم و بازسازی دندان‌های شکسته، ترک خورده یا تخریب شده است که این فرایند شامل استفاده از مواد ترمیمی که شامل: رزین‌های کامپوزیت و مصنوعات سرامیکی است که با استفاده از تکنیک‌های مانند: روکش های سرامیکی، ونیرها، لمینیت‌ها و روکش‌های پورسلن، ظاهر دندان‌ها را بهبود می‌بخشد و به آن‌ها شکل و زیبایی بیشتری می‌دهد.

بسیار قدردانیم که ما را تا پایان این مقاله همراهی کردید. ما سعی کردیم به شما بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در ونک را معرفی کنیم. امیدواریم مطالب ذکر شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پیشنهاد، می‌توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

3.7/5 - (20 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + بیست =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا