دندانپزشک زیبایی

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش【سال1403】⭐+ لیست 10 تایی

یکی از مواردی که باعث زیباتر و دلنشین تر شدن چهره می شود، لبخندی زیبا است. کسانی که دندان هایی خراب، بد رنگ، جرم گرفته و یا ریز و درشت دارند ممکن است از اعتماد به نفس خوبی برخوردار نباشند. دندانپزشک برای پاسخ به این نیازهای افراد روش های مختلفی را پیاده سازی می کنند که نتیجه آن داشتن دندان هایی یک دست، براق و شفاف و سالم و در نهایت لبخندی زیبا می باشد. ما در این مقاله در مورد این موضوع صحبت خواهیم کرد و لیستی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش را ارائه خواهیم داد.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش کیست؟

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش، متخصصی است که در حوزه ترمیم و بهبود ظاهر دندان‌ ها و لثه‌ ها فعالیت می‌ کند. این دندانپزشکان با استفاده از تکنولوژی‌ های پیشرفته و روش‌ های جدید، به بیماران کمک می‌ کنند تا دندان‌ های شان را به شکلی زیبا و سالم بازسازی کنند. این شامل انواع ترمیم‌ های دندانی، پروتز دندان، ایمپلنت دندان، براکت و ارتودنسی، بلیچینگ و لمینت دندان می‌ شود.

هدف اصلی دندانپزشک زیبایی و ترمیمی، بهبود ظاهر دندان‌ ها و لثه‌ ها و بهبود کیفیت زندگی بیماران است. با مراجعه به دندانپزشک زیبایی و ترمیمی، می‌ توانید از خدمات بهتری در زمینه بهبود ظاهر دندان‌ ها و لثه‌ ها استفاده کنید. امروزه دندانپشکان و متخصصان زیبایی و ترمیمی دندان ها را بیش تر به انجام لمینت و کامپوزیت می شناسند. زیرا متقاضیان بسیاری برای داشتن لبخندی هالیوودی و اصلاح طرح لبخندشان این دو روش را انتخاب می کنند.

بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش کیست؟

ترمیم دندان ها چگونه انجام می شود؟

ترمیم دندان‌ ها به مجموعه فرآیندهایی گفته می‌ شود که با استفاده از موادی مانند رزین‌ های کامپوزیت، پورسلین، آمالگام و غیره، دندان‌ های شکسته، ترک خورده، دچار تسویه نشده یا دچار تغییر رنگ شده را ترمیم می‌ کند.

اولین مرحله در ترمیم دندان، بررسی و تشخیص مشکلات دندانی است. سپس، با استفاده از ابزارهای دندانپزشکی، بخش تخریب شده دندان حذف می‌ شود و فضای خالی با مواد ترمیمی پر می‌ شود. در صورتی که تعداد زیادی دندان تخریب شده باشد، دندانپزشک عمومی و یا متخصص ممکن است از یک پل، کرون (تاج) یا اینلی (تخریب شده) استفاده کند تا بهترین نتیجه را برای بیمار خود به دست آورد.

پس از اتمام فرآیند ترمیم، دندانپزشک به بیمار توصیه می‌کند که از مراقبت‌های دندانی مناسب پیروی کند تا از دندان‌های خود مراقبت کند و طول عمر آن‌ ها را افزایش دهد.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در جدول زیر لیست شده است:

⭐سطح دکترتخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
✔️تجهیزاتاز تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
🤝برخورد با بیماررفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
❤️مهارت و تجربهسابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

10 تا از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش را بشناسید!

دکتر یاسمن سامانی

دکتر یاسمن سامانی

خانم دکتر یاسمن سامانی با شماره نظام پزشکی 125894 یکی از بهترین دندانپزشکان متخصصی است که در لیست بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش قرار می‌ گیرد. ایشان دارای بورد تخصصی زیبایی و ترمیمی بوده و عضو سابق هیئت علمی دانشگاه می‌ باشد. انواع خدماتی که توسط دکتر سامانی ارائه می‌ گردد، کامپوزیت ونیر و لمینت سرامیکی، بلیچینگ و بروساژ و فلوراید تراپی می‌ باشد که همگی این موارد با بالاترین سطح کیفیت و مهارتی بی‌ نظیر انجام می‌ گیرد.

خدمات:

 • ترمیم دندان و حذف پوسیدگی‌ های ساده و پیچیده
 • ترمیم کردن تاج دندان اندو شده
 • کامپوزیت و لمینت
 • بستن دیاستم یا همان فاصله بین دندان
 • روکش‌ های ایمکس زیرکونیوم و سرامیک

آدرس: تهران، خالد استانبولی، وزرا، کوچه سوم

دکتر فرانک رحیمی

دکتر فرانک رحیمی

خانم دکتر فرانک رحیمی یکی دیگر از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش می‌ باشد. ایشان متخصص دندانپزشکی ترمیمی بوده و دارای شماره نظام پزشکی 49580 است. از جمله سوابق ایشان می توان به سابقه چندین سال فعالیت به عنوان اعضای هیئت علمی دانشگاه و مدرس دروس تخصصی دندانپزشکی اشاره کرد. همچنین خانم دکتر رحیمی در مطب‌ ها و کلینیک‌ های مختلفی تاکنون خدمات دندانپزشکی را به صورت تخصصی ارائه داده و مهارت و سابقه درخشانی را کسب نموده اند.

خدمات:

 • جرم‌گیری و سفید کردن دندان
 • لمینت سرامیکی و کامپوزیت
 • عصب کشی و ترمیم دندان‌ های پوسیده
 • بستن فاصله دندانی

آدرس: تجریش، خیابان شریعتی، گل نبی

دکتر نیلوفر موسوی

دکتر نیلوفر موسوی

خانم دکتر نیلوفر موسوی دیگر دندانپزشکی است که به عنوان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش معرف حضور شما می‌ گردد. ایشان دارای شماره نظام پزشکی 144606 هستند مدرک تحصیلی خانم موسوی دکترای حرفه‌ ای دندانپزشکی و متخصص دندانپزشکی ترمیمی است.

خدمات:

 • فیشورسیلانت و فلورایدتراپی
 • عصب کشی و ترمیم دندان
 • پر کردن با آمالگام و کامپوزیت
 • روکش کردن دندان‌ ها
 • ساخت پروتزهای دندانی

آدرس: تهران، بلوار دادمان

دکتر علیرضا حکیم زاده

دکتر علیرضا حکیم زاده

آقای دکتر علیرضا حکیم زاده، دندانپزشک متخصص زیبایی و ترمیمی بوده و دارای شماره نظام پزشکی 165256 می باشد. ایشان یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش هستند که در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت 10 صبح تا 9 شب اماده پذیرش مراجعین و بیماران می باشند.

خدمات:

 • عصب کشی و روکش دندان
 • سفید کردن و بلیچینگ دندان
 • کامپوزیت و لمینت دندانی
 • اصلاح طرح لبخند
 • جرم گیری دندان

آدرس: تجریش، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، جنب بانک پارسیان، ساختمان مریم، واحد 14

دکتر محمود وطن پور

دکتر محمود وطن پور

آقای دکتر محمد وطن پور یکی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش می باشند. ایشان در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 13 آماده خدمت رسانی هستند. دکتر وطن پور متخصص دندانپزشک زیبایی و ترمیمی می باشند و دارای شماره نظام پزشکی 123366 می باشند. ایشان برای تمامی بیماران و مراجعین خود وقت کافی اختصاص می دهند و با صبوری و مهربانی توضیحات کامل را ارئه می دهند تا بتوانند تصمیم درست بگیرند.

خدمات:

 • رفع پوسیدگی دندانی
 • کامپوزیت و لمینت
 • روکش دندان
 • پروتز دندانی متحرک و ثابت

آدرس: تجریش، شریعتی، روبروی مترو قیطریه، نبش خیابان پل رومی، پلاک 57، طبقه 3، واحد 5

معیارهای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش

برای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش باید با استفاده از روش های تحقیق و بررسی یک دندانپزشک مورد اعتماد و حرفه ای را انتخاب کرد. برای این کار می توان با جستجو در اینترنت، خواندن نظرات دیگران، حضور در مطب و صحبت با دیگر زیباجویان و بیماران از نحوه عملکرد دندانپزشک مورد نظر با خبر شد. معیارهای انتخاب یک دندانپزشک زیبایی مثل بهترین متخصص لمینت در تجریش عبارتند از:

تجربه و تخصص: انتخاب یک دندانپزشک با تجربه و تخصص در حوزه ترمیم و بهبود ظاهر دندان‌ ها و لثه‌ ها می‌ تواند به شما کمک کند تا بهترین نتیجه را بدست آورید.

پروتکل‌ های بهداشتی: دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی باید پروتکل‌ های بهداشتی را رعایت کنند و از وسایل استریل استفاده کنند تا از بیماران خود را در برابر عفونت‌ های احتمالی محافظت کنند.

تجهیزات پزشکی: دندانپزشکان زیبایی و ترمیمی باید از تجهیزات پزشکی پیشرفته استفاده کنند تا بهترین نتایج را برای بیماران خود به دست آورند.

قابلیت ارتباط: بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش باید قابلیت ارتباط خوب با شما را داشته باشد تا بتوانید به راحتی با او در مورد درمان‌ های مختلف صحبت کنید.

قیمت: هزینه درمان‌ های دندانی می‌ تواند بسیار متفاوت باشد. بنابراین، قبل از انتخاب دندانپزشک، باید هزینه‌ های درمان را با سایر دندانپزشکان مقایسه کنید.

نظرات بیماران: نظرات و تجربیات بیماران قبلی می‌ تواند به شما در انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش کمک کند.

معیارهای انتخاب بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش

مزایا و معایب انجام خدمات زیبایی و ترمیمی دندان

دریافت خدمات زیبایی و ترمیمی دندان مزایا و معایبی را به همراه دارد که باید همه متقاضیان از آن باخبر باشند. برخی از آن ها شامل موارد زیر می باشند:

مزایا:

 • بهبود ظاهر دندان‌ ها و افزایش اعتماد به نفس
 • اصلاح تراکم و تراز دندان‌ ها
 • رفع عوارض جانبی برخی درمان‌ های دندانی مانند پوسیدگی و التهاب لثه
 • افزایش کیفیت زندگی با احساس راحتی در مصرف غذا و صحبت کردن

معایب:

 • هزینه بالای ترمیم دندان‌ ها و خدمات زیبایی مانند لمینت و کامپوزیت
 • نیاز به مراقبت‌ های دندانی منظم برای حفظ نتایج ترمیم و اقدامات زیبایی
 • خطر عفونت در فرآیند ترمیم دندان و قرار دادن مواد پورسلن
 • ممکن است با توجه به وضعیت دندان ها، نیاز به چندین جلسه درمان دندانی باشد و برای برخی سخت باشد.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد خدمات زیبایی و ترمیمی دندانپزشکی صحبت کردیم. مواردی هم چون لمینت، کامپوزیت، ترمیم دندان ها با آمالگام و کامپوزیت و بسیاری اقدامات دیگر در این حوزه تخصصی قرار می گیرند. انتخاب یک دندانپزشک با دقت و ماهر که تخصص اصلی او در این زمینه باشد نیاز به بررسی و تحقیق دارد. ما برای کمک به کسانی که در شمال تهران به دنبال یک متخصص هستند، لیستی از بهترین دندانپزشک زیبایی و ترمیمی در تجریش را ارئه دادیم.

امیدواریم از مطالب ارائه شده راضی بوده باشید و بهره لازم را برده باشید. از این که تا پایان مقاله همراه ما بودید از شما سپاس گزاریم. منتظر دریافت نظرات و پیشنهادات شما در سایت دندانپزشکا هستیم.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا