بلیچینگ

بهترین دکتر بلیچینگ در ونک 【سال1403】❤️ + لیست 5 تایی

رنگ دندان‌ها در اثر گذشت زمان و عوامل مختلف تغییر می‌کند. برای بهبود رنگ دندان‌ها، پیشنهاد می‌شود که به بهترین دکتر بلیچینگ در ونک مراجعه کنید و با کمک بلیچینگ لکه های روی دندان را ترمیم و از تخریب زودرس دندان‌ها تا حدودی جلوگیری کنید. برخی ترمیم‌ها مانند: کامپوزیت، لمینت و… به مرور زمان رنگ خود را از دست می‌دهند اما با انجام بلیچینگ روی دندان‌های طبیعی می‌توانید با صرف هزینه کم به دندان‌هایی سفید و درخشان دست یابید. ما در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین دکتر بلیچینگ در  ونک بپردازیم تا بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی، دندان‌های خود را سفید کنید.

بلیچینگ چیست؟

بلیچینگ یا سفیدکردن دندان‌ها، فرآیندی است که با استفاده از مواد شیمیایی، تغییر رنگ دندان‌ها انجام می‌شود. این روش به منظور حذف لکه‌ها، تغییر رنگ دندان‌های زرد یا تیره و بهبود ظاهر دندان‌ها به کار می‌رود در فرآیند بلیچینگ، مواد شیمیایی خاصی مثل پراکسید هیدروژن یا کربامید پراکسید بر روی سطح دندان‌ها قرار می‌گیرد و این مواد با عملکرد خود، لکه‌ها و رنگ‌های تیره روی دندان‌ها را از بین می‌برد.

بلیچینگ دندان به دو صورت انجام می‌شود: بلیچینگ در مطب و بلیچینگ خانگی، در بلیچینگ مطب دندان‌پزشک با استفاده از مواد شیمیایی قوی‌تر و با بازدهی بیشتر، فرایند بلیچینگ را انجام می‌دهد. این روش معمولا سریع‌تر و تغییر رنگ بهتری را در دندان‌ها ایجاد می‌کند و در بلیچینگ خانگی، دندان‌پزشک مجموعه‌ای از مواد بلیچینگ را به بیمار می‌دهد و بیمار باید آن را در خانه استفاده کند. این روش معمولا زمان بیشتری می‌برد و ممکن است نتایج آن کمی کمتر از بلیچینگ در مطب باشد اما به دلیل راحتی استفاده در خانه، بسیاری از افراد از این روش استفاده می‌کنند.

بهترین دکتر بلیچینگ در ونک  دارای تخصص در زمینه جراحی دهان، فک و صورت است و در حین تحصیلات دندانپزشکی، دوره‌های تکمیلی و آموزشی در زمینه بلیچینگ دندان را نیز می‌گذراند. علاوه بر مدرک تحصیلی، تجربه عملی در زمینه بلیچینگ دندان نیز بسیار مهم است تا به مهارت‌های لازم در این زمینه دست یابد. او با آخرین تکنیک‌ها و فناوری‌های بروز مربوط به بلیچینگ دندان آشنا بوده و با استفاده از ابزارها و مواد بلیچینگ مدرن، به بیماران خود خدمات حرفه‌ای و اثربخشی ارائه می‌دهد.

بلیچینگ چیست؟

خدمات بهترین دکتر بلیچینگ در ونک

 • مشاوره: بهترین دکتر بلیچینگ در ونک قبل از شروع هر گونه درمان بلیچینگ، با شما مشاوره می‌کند و نیازها و اهداف شما را بررسی و به شما راهنمایی‌های لازم را می‌کند تا بهترین راهکار را برای شما  تعیین کند.
 • ارزیابی دندان: دکتر بلیچینگ دندان‌های شما را مورد ارزیابی دقیق قرار می‌دهد تا مطمئن شود که شرایط دندان‌ها برای بلیچینگ مناسب است و هیچ مشکلی وجود ندارد.
 • بررسی رنگ دندان‌ها: بهترین دکتر ترمیم و زیبایی در تهران رنگ فعلی دندان‌های شما را ارزیابی می‌کند و با شما درباره رنگ دلخواهتان صحبت می‌کند تا نتیجه بلیچینگ با خواسته شما هماهنگی داشته باشد.
 • اجرای بلیچینگ: بهترین دکتر بلیچینگ در ونک با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مواد سفیدکننده، روش‌های متنوع بلیچینگ مانند: بلیچینگ در داخل مطب یا بلیچینگ خانگی را برای شما به کار می‌برد.
 • پیگیری و مراقبت‌های پس از بلیچینگ: دکتر بلیچینگ، شما را در مراقبت‌های پس از بلیچینگ راهنمایی می‌کند و دستورات لازم را در خصوص بهداشت دهان و دندان به شما گوشزد می‌کند.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر بلیچینگ در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح دکتر تخصص لازم را برای انتخاب روش درمان را داشته باشد.
⭐ تجهیزات از تجهیزات پزشکی به روزی برخوردار باشد.
❤️ برخورد با بیمار رفتار صبورانه و محترمانه ای با بیماران در پیش گیرد.
📝  مهارت و تجربه سابقه کافی و مهارت بالا برای انجام خدمات درمانی داشته باشد.

5 تا از بهترین دکتر بلیچینگ در ونک را بشناسید!

دکتر سارگل زراست وند

تمامی خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی توسط متخصصین و استاد دانشگاه

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ترمیم
 • لمینت
 • کامپوزیت
 • بیلیچینگ
 • عصب کشی
 • جرمگیری

آدرس: تهران خیابان شریعتی نرسیده به پل رومی ساختمان رسا پلاک ۱۷۳۰ طبقه ۵ واحد۲۰

شماره تماس:

09190353493 – 02122009690

دکتر شهرام یحیوی

دکتر شهرام یحیوی

دکتر شهرام یحیوی با تخصص و تجربه قوی در زمینه پروتزهای دندانی، از جمله پروستودانتیکس، بهترین دکتر بلیچینگ در ونک هستند و ایشان با استفاده از روش‌های پیشرفته بلیچینگ به شما کمک می‌کنند تا رنگ و لومینسانس طبیعی دندان‌هایتان بهبود بخشد و شما با مشاوره های حین درمان دکتر یحیوی، بهترین نتیجه ممکن را خواهید گرفت.

خدمات:

 • بلیچینگ (سفید کردن دندان)
 • روکش دندان
 • لمینت دندان
 • دندان مصنوعی
 • پروتز ثابت و متحرک

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، بین خیابان شیخ بهایی و چمران، ساختمان گلستان، واحد 8

دکتر غلامرضا اصفهانی زاده

دکتر غلامرضا اصفهانی زاده

دکتر غلامرضا اصفهانی زاده با بیش از 10 سال سابقه در زمینه پروتز دندانی و زیبایی، به عنوان یکی از متخصصان برجسته در این حوزه شناخته می‌شوند و هم چنین در حال حاضر عضو هیئت مدیره انجمن اینپلنتولوژی ایران هستند. ایشان با تخصص و تجربه خود می‌توانند بهترین خدمات را در زمینه بلیچینگ دندان ارائه دهند و با استفاده از روش‌های پیشرفته بلیچینگ، به شما کمک می‌کنند تا رنگ طبیعی دندان‌هایتان را بهبود بخشید و  نتیجه رضایت‌بخشی را بدست آورید.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • جراحی دندان
 • جراحی ایمپلنت دندان
 • پروتز ایمپلنت
 • زیبایی دندان

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان شریفی، پلاک 55، واحد 3

دکتر سهیلا دوستکی

دکتر سهیلا دوستکی

دکتر سهیلا دوستکی، یکی از متخصصان جراحی ایمپلنت و لثه هستند. ایشان با تخصص و تجربه قوی خود، می‌توانند به شما در زمینه بلیچینگ دندان‌ها کمک کنند. بعد از اتمام فرآیند ایمپلنت و جراحی لثه، دکتر دوستکی به شما راهنمایی‌های لازم را در مورد بلیچینگ دندان ارائه می‌دهند و با توجه به دانش و تجربه در زمینه جراحی ایمپلنت و لثه، بررسی دقیقی از وضعیت دندان‌ها و لثه شما انجام می‌دهند و راهکارهای مناسب برای بلیچینگ دندان‌هایتان را ارائه می‌نمایند.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • جراحی تخصصی ایمپلنت
 • جراحی تخصصی لثه
 • اصلاح طرح لبخند
 • افزایش طول تاج دندان

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، خیابان صانعی، پلاک 50، طبقه 2، واحد 5

دکتر الهام فرجاد واسعی

دکتر الهام فرجاد واسعی

دکتر الهام فرجاد واسعی با مدرک دکترا تخصصی در جراحی و دندانپزشکی، با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های بروز در زمینه دندانپزشکی زیبایی و ترمیمی، می‌توانند تمامی خدمات تخصصی دندانپزشکی را برای شما ارائه دهند. ایشان با داشتن دانش و تجربه قوی در زمینه ترمیم و بهبود زیبایی دندان‌ها، روش‌های بلیچینگ دندان‌ها را به شما معرفی می‌کنند و با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته بلیچینگ، لبخندی سفید و زیبا به شما هدیه می‌دهند.

خدمات:

 • بلیچینگ
 • زیبایی دندان
 • ایمپلنت
 • جراحی دندان نهفته
 • درمان ریشه

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ولیعصر شمالی، خیابان صانعی، پلاک 50، طبقه 2، واحد 5

مراحل انجام بلیچینگ دندان توسط بهترین دکتر بلیچینگ در ونک

مشاوره و ارزیابی: بهترین دکتر بلیچینگ در تهران، ممکن است پرسش‌هایی درباره تاریخچه دندان‌ها، عادات روزانه شما، تاریخچه پزشکی، وضعیت دندان‌ها و هدف اصلی شما در خصوص بلیچینگ دندان پرسیده و شما را مورد بررسی قرار دهد. از این طریق، دندانپزشک می‌تواند بهترین روش بلیچینگ را برای شما تعیین کند.

تهیه لوازم بلیچینگ: دندانپزشک از تجهیزات و سیستم‌های بلیچینگ حرفه‌ای استفاده می‌کند. این سیستم‌ها شامل مواد بلیچینگ (ژل‌های حاوی اکسید هیدروژن یا کربامید پراکسید) و دستگاه‌های خاصی مانند: لامپ‌های LED یا لیزر است که به فعال‌سازی ماده بلیچینگ کمک می‌کند.

آماده‌سازی دهان: قبل از انجام بلیچینگ، دندان‌ها باید با مسواک معمولی تمیز شود. هم چنین، ممکن است قبل از بلیچینگ به شما استفاده از محلول دهانشویه ضد باکتریال توصیه شود سپس دندانپزشک از رنگ‌های مختلفی برای اندازه‌گیری رنگ پایه دندان‌ها استفاده می‌کند.

قرار دادن ماده سفیدکننده دندان: بهترین دندانپزشک ترمیمی و زیبایی در ونک ممکن است قبل از قرار دادن ماده سفیدکننده روی دندان، محافظی روی لثه و بافت‌های نرم قرار دهد. ماده سفیدکننده، که معمولا شامل پراکسید هیدروژن یا کربامید پراکسید است، به دندان‌ها اعمال می‌شود. این ماده می‌تواند به صورت ژل و یا با استفاده از سیستم‌های نوری اعمال شود، این نور یا لیزر باعث تسریع و افزایش عملکرد ماده سفیدکننده می‌شود و سپس بین 15 تا 60 دقیقه طول می‌کشد که ماده سفیدکننده فعالیت خود را بر روی دندان‌ها انجام دهد تا رنگ دندان‌ها سفیدتر شود.

مراقبت های پس از بلیچینگ: در روزهای اول پس از بلیچینگ، بهتر است از مصرف موادی که می‌تواند دندان‌ها را دوباره رنگی کند مانند: قهوه، چای، سیگار و نوشیدنی‌های گازدار پرهیز کنید در صورت استفاده از این مواد، دندان‌ها را حداقل دو بار در روز به مدت دو دقیقه بشویید و هم چنین، از مسواک و خمیر دندانی مناسب استفاده کنید.

مراحل انجام بلیچینگ دندان توسط بهترین دکتر بلیچینگ در ونک

مزایای بلیچینگ دندان

سفید شدن دندان‌ها: بلیچینگ دندان یک روش موثر برای سفید شدن دندان‌ها است. با استفاده از مواد بلیچینگ خاص، می‌توان رنگ دندان‌ها را به صورت مطلوب و قابل ملاحظه سفیدتر کرد. این روش عموما با استفاده از یک ژل بلیچینگ، که دارای مواد اکسیدانی است، انجام می‌شود.

بهبود ظاهر و اعتماد به نفس: برخی افراد به دلیل داشتن دندان‌های زرد، لکه‌دار یا نامنظم در مواجهه با دیگران احساس ناخوشایندی دارند. با انجام بلیچینگ دندان، این نگرانی‌ها برطرف می‌شود و افراد احساس راحتی و آرامش می‌کنند.

سرعت و آسانی در نصب : بلیچینگ دندان روشی سریع و آسان است. اغلب این فرآیند در چند جلسه انجام می‌شود و  شما می‌توانید در خانه هم از برخی روش‌های بلیچینگ خانگی استفاده کنید.

قابلیت شخصی‌سازی: بلیچینگ دندان می‌تواند به شما امکان تنظیم درجه روشنایی دندانتان را بدهد با مشاوره با دندانپزشک خود، می‌توانید درجه روشنایی بلیچینگ را براساس نیاز و سلیقه  شخصی خود، تنظیم کنید.

کلام آخر

انتخاب بهترین دکتر بلیچینگ در ونک، به چندین عامل بستگی دارد که شامل: مهارت و تجربه دکتر، بازخوردهای مثبت بیماران قبلی، استفاده از تجهیزات پیشرفته و فناوری‌های مدرن بلیچینگ، محیط پزشکی مناسب و ارائه مشاوره جامع و مناسب است. هم چنین، دندانپزشکی را انتخاب کنید که به طور کامل نیازها و اهداف شما را درک کند و برنامه‌ریزی مناسبی برای بلیچینگ دندان‌های شما انجام دهد.

با تشکر از شما که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید. ما در این مقاله به معرفی بهترین دکتر بلیچینگ در ونک پرداختیم. امیدواریم مطالب ذکر شده برای شما مفید واقع شده باشد. در صورت هر گونه پیشنهاد و انتقاد، می توانید آن را از طریق سایت با ما مطرح کنید.

4.4/5 - (11 امتیاز)

ستایش نیری

ستایش نیری نویسنده مجله دندانپزشکا هستم. علاقه زیادی به موضوعات پزشکی دارم. سعیم بر تولید محتواهای پزشکی مفید و کارآمده. امیدوارم از مقاله‌های من لذت کافی رو برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا