ایمپلنت

بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه【سال1403】⭐+ لیست 10تایی

در این مقاله قصد داریم چند مورد از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه را به شما معرفی نماییم تا در صورت لزوم بتوانید با آسودگی خاطر به آن ها مراجعه کنید و زیبایی دهان و دندان های خود را به آن ها بسپارید. یکی از معیارهای زیبایی که امروزه بسیار پر اهمیت جلوه داده می شود، زیبا دیده شدن دهان است که این مورد با داشتن دندان های سالم ممکن است. خالی بودن جای دندان ها اثر سوئی بر زیبایی لبخند دارد. ایمپلنت یک روش جایگزین دندان مصنوعی می باشد که در دنیای امروزه به عنوان راهی مورد تایید برای پر کردن جای خالی دندان های از دست رفته استفاده می شود.

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت دندان یک روش جایگزینی دندان های از بین رفته است که در آن یک پروتز دندانی به صورت جایگزین برای دندان اصلی قرار می گیرد. این روش با استفاده از یک پیچ فلزی یا مهره کوچک که به استخوان فک یا فک بالا متصل می شود، انجام می شود.

ایمپلنت دندان به عنوان یک روش دائمی برای جایگزینی دندان های گمشده شناخته می شود و معمولا برای جلوگیری از تغییرات در ساختار دهان و رفتارهای بد در زمینه خوردن و صحبت کردن استفاده می شود. این روش در صورتی که توسط متخصصین این حوزه انجام گیرد نتایج قابل قبولی را به همراه خواهد داشت. بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه این روش را با انجام جراحی به انجام می رساند و سعی دارد که عوارضی برای بیمار به همراه نداشته باشد.

ایمپلنت دندان چیست؟

روش انجام ایمپلنت دندان

انجام ایمپلنت دندان روشی تخصصی است که نیازمند صبوری برای درست پیش رفتن تمامی مراحل است. در صورت کوتاهی و اهمال در هریک از قدم ها، ممکن است نتیجه نامطلوبی برای فرد در پی داشته باشد. مراحل انجام کار به شرح زیر است:

بررسی و تشخیص: در اولین مرحله، دندانپزشک عمومی و یا متخصص اطلاعاتی درباره سلامت دهان و دندان های بیمار جمع آوری می کند و با استفاده از رادیوگرافی و سایر تصاویر پزشکی، محل ایمپلنت را تعیین می کند.

جراحی: در مرحله بعدی، بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه با استفاده از یک مته خاص، یک لوله کوچک در محل ایمپلنت ایجاد می کند. سپس، ایمپلنت را درون لوله قرار می دهد و با استفاده از پوششی مخصوص، آن را به استخوان متصل می کند.

ترمیم: پس از جراحی، باید منتظر بهبود و بازسازی بخشی از استخوان بود. پس از بهبود اوضاع استخوان، پزشک یک پروتز دندان روی ایمپلنت قرار می دهد و دندان جایگزین را به دندان اصلی شبیه می کند.

مراقبت و نگهداری: بعد از پایان ایمپلنت دندان، باید به مراقبت و نگهداری آن توجه شود. این شامل تمیز کردن دندان های مصنوعی و دندان های اطراف آن با مسواک و خمیر دندان است. همچنین، باید از خوردن غذاهای سخت و تمرینات ورزشی سنگین پس از جراحی خودداری شود.

10 تا از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه را بشناسید!

دکتر عباس گشاده رو

دکتر عباس گشاده رو

دکتر گشاده رو، متخصص ایمپلنت و جراحی لثه، با بیش از 15 سال تجربه در زمینه دندانپزشکی، یکی از برجسته‌ترین دندانپزشکان در تهران است. ایشان با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، به ارائه خدمات دندانپزشکی با کیفیت بالا به بیماران خود می‌پردازد.
دکتر گشاده رو در سال 1379 در دانشگاه تبریز در رشته دندانپزشکی عمومی فارغ‌التحصیل شد. پس از آن، ایشان دوره تخصصی جراحی لثه و ایمپلنت را در دانشگاه علوم پزشکی تبریز گذراند و در سال 1395 موفق به اخذ بورد تخصصی شد.
دکتر گشاده رو همچنین در زمینه دندانپزشکی زیبایی و طراحی لبخند نیز دارای تجربه های درخشان است.
دکتر گشاده رو عضو انجمن دندانپزشکی ایران و انجمن جراحان لثه و ایمپلنت ایران است. ایشان همچنین عضو انجمن بین‌المللی ایمپلنتولوژی (ITI) است.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • انواع جراحی های پیوند استخوان پیشرفته
 • جراحی سینوس لیفت
 • طراحی لبخند با لمینت های سرامیکی

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان اعجازی، جنب بانک ملی شعبه آصف، پلاک۴۹، طبقه۳، واحد۶

شماره تماس:

09120448701

02126352528

02126706197

02126706215

دکتر سارگل زراست وند

دکتر سارگل زراست وند

تمامی خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی توسط متخصصین و استاد دانشگاه

خدمات:

 • ایمپلنت
 • ترمیم
 • لمینت
 • کامپوزیت
 • بیلیچینگ
 • عصب کشی
 • جرمگیری

آدرس: تهران خیابان شریعتی نرسیده به پل رومی ساختمان رسا پلاک ۱۷۳۰ طبقه ۵ واحد۲۰

شماره تماس:

09190353493 – 02122009690

دکتر امیر بیرقی

دکتر امیر بیرقی

کلینیک دکتر بیرقی مفتخر است با ارائه مجموعه خدمات دندانپزشکی تمام دیجیتال محیطی آرام و دوستانه را برای شما فراهم کند تا لبخند بر لبان شما نقش ببندد. ما در اینجا فضایی را مهیا کردیم که از پیشرفته ترین امکانات برخوردار است و تمام تلاشمان ارائه خدمات برای حفظ سلامت و بازگرداندن زیبایی شماست.

خدمات:

 • ایمپلنت
 • لمینت زیبایی
 • ارتودنسی
 • کامپوزیت دندان
 • بلیچینگ
 • لیفت لثه

آدرس: تهران زعفرانیه خیابان بهزادی نبش مردانی پلاک ۵۱ طبقه ۴ واحد ۴۰۱

دکتر هومن هوشنگی

دکتر هومن هوشنگی

دیگر دندانپزشکی که به عنوان یکی از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه شناخته می شود، آقای دکتر هومن هوشنگی می باشد. ایشان متخصص جراحی ناهنجاری های فک و دارای بورد تخصصی بوده و از برجسته ترین ایمپلنتولوژیست، تروماتولوژیست، جراح زیبایی بینی و صورت و گوش و گردن، تزریق فیلر در نواحی گونه، لب و چانه، زاویه فک می باشد. تمامی موارد ذکر شده با بهترین روش ها و نتایجی دقیق و مطلوب ارائه می گردد.

خدمات:

 • درمان کیست و تومورهای ناحیه دست و دهان
 • ایمپلنت های دندانی وجراحی های داخل دهان
 •  تزریق بوتاکس جهت رفع خطوط ابرو، دور چشم و پیشانی
 • جراحی زیبایی بینی، گوش و گردن

آدرس: تهران، زعفرانیه، مقدس اردبیلی، بین خیابان فلاحی و پسیان، پلاک 14، طبقه 4، واحد 14

دکتر آرش ظفر فاضلی

دکتر آرش ظفر فاضلی

از دسگر دندانپزشکان متخصصی که در لیست بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه قرار می گیرند، آقای دکتر آرش ظفر فاضلی می باشند. ایشان متخصص پروتزهای دندانی بوده و دارای شماره نظام پزشکی 118821 می باشند. سابقه ایشان در طبابت نیز به 11 سال می رسد.

خدمات:

 • طراحی لبخند و فیسینگ
 • لمینت دندان و کامپوزیت
 • بلیچینگ و بروساژ
 • ایمپلنت / کاشت دندان

آدرس: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان پسیان جنوبی، ساختمان پزشکان الماس، واحد 1

عوارض احتمالی انجام ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان روشی مطمئن و استاندارد است که برای جایگزینی دندان انجام می گیرد. اما در برخی موارد ممکن است عوارضی را برای بیمار در پی داشته باشد:

 • التهاب و عفونت: در صورتی که پروسه ترمیم پس از عمل ایمپلنت دندان به درستی انجام نشود، التهاب و عفونت ممکن است رخ دهد.
 • خونریزی: خونریزی ممکن است در طول یا بعد از عمل ایمپلنت دندان رخ دهد.
 • درد: درد و ناراحتی ممکن است در طول یا بعد از انجام عمل ایمپلنت دندان پیش بیاید.
 • ترکیدگی استخوان: استفاده از ایمپلنت دندان برای مدت طولانی ممکن است منجر به ترکیدگی استخوان شود.
 • عدم تعامل با بافت های بدن: ممکن است بدن به علت حساسیت به مواد استفاده شده در ایمپلنت دندان، به آن واکنش نشان دهد و نتواند خود را با آن تطبیق دهد.
 • عدم موفقیت در جذب: در برخی موارد، بدن قادر به جذب ایمپلنت دندان نیست و این موضوع ممکن است باعث عدم موفقیت در عمل ایمپلنت دندان شود.
 • تغییر در رنگ: رنگ ایمپلنت دندان ممکن است با گذر زمان تغییر کند و با رنگ دندان های طبیعی هماهنگ نباشد.
عوارض احتمالی انجام ایمپلنت دندان

مراقبت های بعد از ایمپلنت دندان

برای جلوگیری از عوارض احتمالی ایمپلنت دندان، باید مراقبت های بعد از انجام عمل را به دقت رعایت کرد. مراقبت های بعد از انجام ایمپلنت دندان شامل موارد زیر است:

استفاده از آنتی بیوتیک ها: بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه ممکن است آنتی بیوتیک ها را به شما تجویز کند تا عفونت را کنترل کند. باید از آن ها به موقع استفاده کرد.

استفاده از آب نمک: شما باید دهان خود را با آب نمک شستشو دهید تا التهاب و عفونت را کاهش دهید.

استفاده از یخ: استفاده از یخ برای کاهش درد و تورم مفید است و از توصیه های مهم بهترین دکتر ایمپلنت در ایران می باشد.

مصرف غذاهای نرم: در طول روز از غذاهای نرم و پوره شده استفاده کنید تا به جایی که عمل صورت گرفته است، فشار نیافتد.

پاکسازی دهان: دهان خود را پاک نگه دارید و از مسواک زدن و نخ دندان برای چند روز پس از عمل اجتناب کنید.

رعایت توصیه های پزشک: توصیه های بهترین دکتر ایمپلنت در تهران را به دقت رعایت کنید و در صورت بروز هرگونه علائم نامطلوب، به پزشک خود مراجعه کنید.

از سیگار و الکل خودداری کنید: سیگار و الکل ممکن است باعث تأخیر در بهبودی و بهبود عمل ایمپلنت دندان شوند.

کلام آخر

در این مقاله ما در مورد سلامت دهان و دندان صحبت کردیم. تمامی تلاش ها در این حوزه برای حفظ دندان ها و پیشگیری از نابودی آن هاست. حال در صورتی که بر اثر آسیب دیدگی و پوسیدگی دندانی از بین برود می توان با روش هایی آن را جایگزین کرد. ایمپلنت دندانی روشی مورد تایید است که متخصصیم مربوط به خود را دارد. از این رو ما برای دسترسی راحت شما، تعدادی از بهترین دکتر ایمپلنت در زعفرانیه را معرفی نمودیم.

از همراهی شما سپاس گزاریم و منتظر دریافت انتقادات و پیشنهادات شما در سایت دندانپزشکا هستیم.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 13 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا