جراحی لثه

10 تا از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد❤️【سال1403】⭐

درمان بیماری های و ناهنجاری های لثه با درمان های خودسرانه و مصرف آنتی بیوتیک قابل حل نیست و نیاز به مراجعه فوری به دندانپزشک و متخصص لثه دارد. در صورت آسیب دیدن لثه، دندان ها دیگر نمی توانند در دهان استوار باشند و با هرگونه پوسیدگی و ضربه امکان از دست رفتن آن ها وجود دارد. همچنین عفونت لثه در صورت عدم درمان ممکن است به بخش های دیگر بدن آسیب وارد نماید. در ادامه این مقاله ما مطالب بیش تری را در این خصوص بیان خواهیم کرد. ضمنا می خواهیم شما را با  تا از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

بهترین دکتر لثه در سعادت آباد چه کسی است؟

در قسمت قبلی ما به علل بروز بیماری های لثه و ساختار لثه اشاره کردیم. حال سوال این است که در صورت رخ دادن بیماری لثه چه باید کرد؟ درمان بیماری های لثه به صورت خودسرانه کار اشتباهی است و با مصرف آنتی بیوتیک و داروهای مسکن قابل رفع نیست. در این موارد بیمار باید به سرعت خود را به یک دندانپزشک عمومی و در صورت امکان در همان ابتدا به بهترین متخصص لثه در سعادت آباد برساند.

دکتر لثه یا پریودنتیست، دندانپزشکی متخصصی است که در تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری های لثه و بافت های پشت دندان ها متخصص است. بهترین دندانپزشک تهران در حوزه درمان بیماری های لثه، عمل جراحی پیوند لثه، جراحی پلاکت و دیگر مسائل مربوط به سلامت لثه فعالیت می کند.

علت بروز بیماری های لثه

لثه یا پریودنتال، بافتی است که دندان ها را در محل بستر دندانی نگه می دارد. این بافت شامل لایه های مختلفی از جمله لایه لثه، لایه زیرین لثه، لایه استخوان و لایه فیبروز است. لثه نقش مهمی در حفظ سلامت دندان ها و جلوگیری از بروز بیماری های دندانی دارد. بیماری های لثه معمولا به دلیل تجمع باکتری ها در لثه و دندان ها ایجاد می شوند. این باکتری ها باعث التهاب لثه و تخریب بافت های آن می شوند. برخی از علل بیماری های لثه عبارتند از:

 • نامنظم بودن وضعیت رسیدگی به بهداشت دهان و دندان
 • سیگار کشیدن و استفاده از مواد شیرین کننده دهان
 • بارداری و تغییرات هورمونی
 • برخی بیماری ها مانند دیابت
 • ترس از دندانپزشک و عدم مراجعه به آن و یا نداشتن برنامه ای برای چکاپ دوره ای تحت نظر متخصصینی هم چون بهترین دکتر لثه در سعادت آباد
 • استفاده از داروهای خاص مانند داروهای ضد افسردگی و آنتی بیوتیک ها
 • ژنتیک و وراثت
علت بروز بیماری های لثه

10 تا از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد را بشناسید!

دکتر روژین طلیعی

دکتر روژین طلیعی

خانم دکتر روژین طلیعی متخصص جراحی لثه و کاشت ایمپلنت‌ های دندانی بوده که آن را بعد از پایان دوره دکترای حرفه ‌ای دندانپزشکی برای ادامه تحصیل انتخاب نموده است. ایشان دارای بورد تخصصی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی می ‌باشند و همچنین سابقه عضویت در هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی نیز دارند. از دیگر افتخارات و عناوین خانم دکتر طلیعی، عضویت در بنیاد ملی نخبگان و انجمن علمی پریودنتولوژی ایران می ‌باشد. شماره نظام پزشکی خانم دکتر 1363335 است. با توجه به حوزه اقدامات و فعالیت ‌های ایشان که غالبا در زمینه انواع جراحی‌ ها می ‌باشد، دکتر طلیعی را می‌ توان به عنوان یکی از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد محسوب نمود.

خدمات:

 • جراحی سینوس لیفت به صورت پیشرفته
 • ایمپلنت دندان بدون جراحی
 • میکروسرجری و انواع جراحی ‌های سخت
 • پیوند لثه و استخوان
 • درمان تحلیل رفتگی لثه و عفونت‌ های آن

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، خیابان سرو غربی، پلاک 35، ساختمان نگین سرو، طبقه 5، واحد 28

دکتر رضا شاکر قادر متعال

دکتر رضا شاکر قادر متعال

آقای دکتر شاکر، متخصص جراحی لثه بوده و با شماره نظام پزشکی 95553 عضو سازمان نظام پزشکی کشور بوده و به صورت حرفه ‌ای به ارائه  خدمات درمانی مشغول است. بسیاری از کسانی که از بیماری‌ هایی مثل تحلیل رفتگی لثه، عفونت آن، کیست ها و آبسه‌ ها و غیره رنج می ‌برند می ‌توانند با مراجعه به مطب ایشان روند درمان خود را طی کنند و از شر بیماری خلاص شوند. طبق نظر بیماران و رزومه درخشان ایشان، دکتر شاکر یکی از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد تهران می ‌باشد.

خدمات:

 • پیوند استخوان و پیوند لثه‌ های از بین رفته
 • لیفت لثه
 • افزایش طول تاج
 • درمان ریشه دندان
 • عصب کشی و ترمیم دندان

آدرس: سعادت آباد، ضلع جنوبی میدان سرو، 18 متری مطهری، جنب بوستان 4، پلاک 51، طبقه 2، واحد 4

دکتر نسرین کشاورز ولیان

دکتر نسرین کشاورز ولیان

خانم دکتر نسرین کشاورز، متخصص جراحی لثه با شماره نظام پزشکی 136336 یکی دیگر از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد می ‌باشد. ایشان یک پریودنتیست حرفه ‌ای و ماهر می ‌باشند که روزانه بیماران بسیاری را که به عارضه و ناهنجاری در لثه دچار هستند درمان می‌ کنند. همچنین ایشان عضو هیئت علمی دانشگاه نیز بوده و به دلیل مشغله ‌های کاری تنها در روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 15 الی 20 پذیرای بیماران و مراجعین می ‌باشد.

خدمات:

 • درمان انواع عفونت ‌ها و کیست ‌های موجود در لثه
 • افزایش طول تاج دندان
 • درمان تحلیل رفتگی لثه
 • پیوند لثه و استخوان فک
 • لیفت لثه

آدرس: سعادت آباد، چهارراه سرو، ساختمان بانک تجارت، طبقه اول

دکتر یلدا دادپور

دکتر یلدا دادپور

خانم دکتر یلدا دادپور متخصص جراحی لثه بوده و یکی از پریودنتیست ‌های حرفه‌ ای در تهران می ‌باشد. ایشان علاوه بر داشتن مدرک تخصص، دارای فلوشیپ ایمپلنت از دانشگاه تهران بوده و در زمینه جراحی لثه و کاشت دندان متخصص و ماهر می ‌باشند. شماره نظام پزشکی خانم دکتر دادپور نیز 104233 می ‌باشد. ساعات حضور ایشان در مطب خود واقع در چهارراه سرو سعادت آباد، از ساعت 11 صبح الی 8 شب در روزهای یکشنبه و سه‌ شنبه است. خانم دادپور نیز با رزومه درخشان شان، بی شک در گروه بهترین دکتر لثه در سعادت آباد قرار می گیرند.

خدمات:

 • جراحی لثه
 • کاشت دندان و ایمپلنت
 • پروتز دندانی ثابت و متحرک
 • لیفت لثه
 • عصب کشی و ترمیم دندان ‌های آسیب دیده

آدرس: سعادت آباد، چهارراه سرو، اول پاک نژاد شمالی، نبش کوچه جوی پا، پلاک 38، واحد 27

دکتر امید امیربنده

دکتر امید امیربنده

آقای دکتر امید امیربنده یکی دیگر از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد می ‌باشد. ایشان تحصیلات خود را با موفقیت و بهترین نمرات و رتبه در دانشگاه‌های مطرح کشور گذرانده و پس از دریافت شماره نظام پزشکی خود با کد 105879 به ارائه انواع خدمات درمانی و تخصصی پرداخته است. دکتر امیربنده در روزهای یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 الی 20 و روزهای سه‌ شنبه از ساعت 10 الی 13 آماده خدمت رسانی به مراجعین و بیماران می ‌باشد.

خدمات:

 • ایمپلنت و کاشت دندان
 • جراحی لثه
 • ساخت پروتز دندانی
 • درمان عفونت ریشه

آدرس: سعادت آباد، میدان کاج، ابتدای سرو غربی، پلاک 11 (ساختمان سینا) – واحد 8

توصیه های مراقبتی بهترین دکتر لثه در سعادت آباد

با اقدامات مراقبتی و داشتن زندگی سالم می توان از بروز بیماری های لثه جلوگیری کرد و یا آن را به تعویق انداخت. مهم ترین آن ها عبارتند از:

داشتن بهداشت دهانی مرتب: شما باید دندان های خود را حداقل دو بار در روز با مسواک و خمیر دندان تمیز کنید. همچنین، برای جلوگیری از تشکیل پلاک و سنگ دندانی، باید از نخ دندان و دهانشویه استفاده کنید.

مراجعه به دندانپزشک: برای حفظ سلامت لثه، باید به صورت منظم به دندانپزشک خود مراجعه کنید. در این نوبت ها، دندانپزشک شما می تواند از وضعیت لثه شما مطلع شود و در صورت وجود هر گونه مشکل، درمان مناسب را تجویز کند.

اصلاح عادات غذایی: برخی از غذاها و نوشیدنی ها می توانند باعث تشدید بیماری لثه شوند. به عنوان مثال، مصرف قند و نوشابه های گازدار می تواند باعث تشدید بیماری لثه شود. برای جلوگیری از بروز بیماری لثه، باید عادات غذایی خود را اصلاح کنید.

ترک سیگار: سیگار می تواند باعث تشدید بیماری لثه شود. برای جلوگیری از بروز بیماری لثه، شما باید از سیگار دوری کنید.

چگونه می توان از بروز بیماری های لثه پیشگیری کرد؟

پیوند لثه چیست؟

پیوند لثه یا عمل جراحی پیوند لثه، به عملیاتی گفته می شود که بهترین دکتر لثه در سعادت آباد در آن با استفاده از بافت های بدن، لثه هایی که از بین رفته اند را جایگزین می کند. در این عمل، ابتدا پس از برش لثه، بافت های سالمی که در نزدیکی دندان ها وجود دارند را جمع آوری می کنند. سپس با استفاده از این بافت ها، پوسته های لثه را جایگزین می کنند و آن را به دندان متصل می نمایند.

این عملیات معمولا توسط یک دندانپزشک متخصص و با استفاده از بخش های مختلفی از بافت های بدن انجام می شود. عمل پیوند لثه به دلیل قابلیت ترمیم بالای آن و کاهش خطر عفونت بعد از عمل جراحی، به عنوان یک روش مؤثر در درمان بیماری لثه مورد استفاده قرار می گیرد.

در صورتی که با تحلیل لثه و مشکلات این چنینی مواجه هستید و در مناطق دیگر تهران سکونت دارید، می توانید به کمک مقاله بهترین دکتر لثه در تهران با متخصصین شهر خود آشنا شوید و به آن ها مراجعه کنید.

کلام آخر

ما در این مقاله لیستی از بهترین دکتر لثه در سعادت آباد را به شما ارائه دادیم. بیماری های لثه باید جدی گرفته شوند، چرا که ممکن است با عدم رسیدگی به موقع بیماری به دیگر بخش های بدن پیشروی کند و یا باعث از بین رفتن دندان ها شود. از این که تا انتهای مقاله ما را همراهی نمودید از شما صمیمانه سپاس گزاریم. نظرات و پیشنهادات خود را در سایت دندانپزشکا با ما در میان بگذارید.

آیا عفونت لثه موجب خونریزی لثه می شود؟

بله، عفونت لثه موجب بروز خونریزی در لثه ها خواهد شد و در موارد شدید تر حتی در هنگام غذا خوردن نیز خونریزی لثه ها صورت خواهد گرفت.

آیا پوسیدگی دندان ها موجب بروز عفونت لثه می شود؟

پوسیدگی دندان ها یکی از علت های شایع التهاب لثه محسوب می شود و همانگونه که عفونت لثه می تواند موجب پوسیدگی دندان ها شود، این عامل نیز می تواند علائم و شدت عفونت لثه را افزایش دهد.

آیا استفاده از جوش شیرین می تواند برای درمان عفونت لثه موثر باشد؟

تاکنون تحقیقاتی در این زمینه صورت نگرفته است اما برخی مبتلایان عفونت لثه عنوان کرده اند که استفاده از سرکه به همراه جوش شیرین می تواند روند درمان این بیماری را تسریع نماید.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 15 =

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا